Svētdiena, 12. jūlijs Indriķis, Ints, Namejs
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Bērni no trūcīgām, maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm varēs saņemt pārtikas pakas un kartes

Bērni no trūcīgām, maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm varēs saņemt pārtikas pakas un kartes
Foto: publicitātes
17.04.2020 14:55

liepajniekiem.lv

Piektdien, 17. aprīlī, Liepājas pilsētas domes ārkārtas sēdē tika pieņemts lēmums, ka, ņemot vērā valstī izsludinātā ārkārtējā stāvokļa pagarinājumu, turpmāk 1.−12. klašu skolēnu ģimenes no sociāli mazaizsargātām personu grupām un daudzbērnu ģimenes varēs saņemt pārtikas paku 45 eiro vērtībā, un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi, kas iekļausies konkrētās grupās − karti pārtikas iegādei 25 eiro vērtībā, portāls liepajniekiem.lv uzzināja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļā.

Ar pārtikas pakām tiks nodrošināti 1.−12. klašu audzēkņi no ģimenēm, kuras saņēmušas trūcīgas, maznodrošinātas, vai  daudzbērnu ģimenes statusu, kā arī bērni ar invaliditāti, tādi izglītojamie, kuriem ir iecelts aizbildnis, vai skolēni, kuriem sociālais pedagogs izglītības iestādē rekomendē ēdināšanas maksas atvieglojumus.

Savukārt pārtikas kartes 25 eiro vērtībā tiks piešķirtas pirmsskolas izglītības iestāžu bērniem, kuri ir no sociāli mazaizsargātām ģimenēm. Ar šīm pārtikas kartēm varēs iegādāties tikai pārtikas produktus, būs aizliegta alkohola un tabakas pirkšana.

Pārtikas paku komplektēšana notiks sadarbībā ar ēdināšanas pakalpojuma sniedzējiem. Pārtikas paku izdali organizēs Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde sadarbībā ar skolu direktoriem.

Lai saņemtu pārtikas paku, skolēnam jābūt deklarētam Liepājas pilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā un jāmācās kādā no Liepājas vispārizglītojošām skolām no 1.−12. klasei.

Pārtikas paku komplektēšanai un pārtikas iegādes kartēm tiks izmantota valsts budžeta dotācija, kā arī Liepājas pilsētas pašvaldības finansējums.  Valsts piešķirtais finansējums ir 41 000 eiro, pašvaldības finansējums 88 182 eiro. Pārtikas paku saturu un piegādes veiks jau esošie ēdināšanas pakalpojumu nodrošinātāji.

Liepājas pilsētas izglītības pārvalde ir apkopojusi informāciju par ģimenēm, kurām šāda palīdzība būs nepieciešama, un iestāde ar katru ģimeni sazināsies personīgi. Ja rodas papildu jautājumi, vecākiem lūgums sazināties ar Liepājas pilsētas izglītības pārvaldes speciālistiem − vadītājas pienākumu izpildītāju Linda Markus-Narvilu, tālrunis: 63 489 160, e-pasts: linda.markus-narvila@liepaja.edu.lv un Pedagoģiskās nodaļas vadītāju Ingu Ekuzi, tālrunis: 63 489 141, mobilais tālrunis: 29 259 890, e-pasts: inga.ekuze@liepaja.edu.lv.

29 komentāri

2020-04-17 15:53

Nu: Kolosāli ! Bet kad iet skolā ,tad visi bērni ēd taču un ne visiem ir statusi !Kur paliek pārējo bērnu pusdienu nauda ,jo nevar būt , ka visi trūcīgi ? P.s. sportiska interese ,kur paliek nauda.

2020-04-17 16:09

Piekrītu: Man tieši arī tāds jautājums radies. Kas manie diviem bērnam nepienākās nauda pārtikas iegādei, ja man ir 20 euro vairāk uz ģimeni nekā
noteikts, lai būtu maznodrošināti.

2020-04-17 16:14

Estere: Vispār tas nav godīgi. Mēs neskaitāmies maznodrošināti, bet uz šo brīdi man ir samazinātas darba stundas uz tādu minimumu, ka nav pat minimālā alga. Kāpēc lai man nepienāktos kāds atbalsts? Ar vīru vienmēr oficiāli esam strādājuši un milzu naudu nodokļos atdevuši! A tie kas savādāk nezin kā uz pabalstiem dzīvot, tiem tik visu piešķir! Piešķiriet viņiem labāk darbu!

2020-04-17 17:09

Elis: Vienmēr būs tā cilvēku skaudība, ka kāds ko vairāk saņem, un kāds vienmēr jutīsies apbižots, nu attopieties tauta! Lielām ģimenēm jāpabaro daudz tās mutītes un labākā gadījumā tur 2 pelnītāji, preicājaties, ka neesat izmisuma stāvoklī!

2020-04-17 17:12

Kristīne: Vot šo gan neizprotu: "daudzbērnu ģimenes varēs saņemt pārtikas paku 45 eiro vērtībā, un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi, kas iekļausies konkrētās grupās − karti pārtikas iegādei 25 eiro vērtībā," ja ģimenē ir divi skolnieki un 2 kuri iet dārziņā? tad raksīts ka uz ģīmeni dod tos 45 eiro skolēnu ģimenēm, bet vai dos arī par bērnudārzniekiem? īsti pēc teksta tāda nesaprašāna, jo nav rakstīts, ka katram skolniekam

2020-04-17 17:32

Letīcija: Tiem pārējiem nav jāēd?

2020-04-17 17:34

Mamma: Kristīnei,pēc loģikas. 45 eiro vērtībā paka katram skolniekam. Būtu aplami uz ģimeni,jo gimenes skolēnu skaits katram savs. Un pa 25 eiro karte -katram dārziņa bērnam. Nu tā vismaz es saprotu

2020-04-17 18:05

Efeja: Mēnesi nedara neko. Kad iespiež asti spīlēs par pretlikumīgu pulcēšanos, tad sāk imitēt darbību.

2020-04-17 19:02

Jana: Efeja, ej uz to vietu, ko parasti apzīmē ar sirsniņu! Imitē darbību? Vienīgais mērs, kurš reāli kaut ko dara. Ko tu te gudri muldi, dīvānā sēžot? Dara sliktu - noliek no galvas līdz kājām. Dara labu - atkal neder. Stulbie cilvēki!

2020-04-17 19:29

Reza: Kāpēc jāatbalsta sliņķu ģimenes? Kā var taisīt bērnus vienu pēc otra, ja iestājoties krīzei nav spējīgi pat maizes klaipu nopirkt? Darbu var atrast, nevajag slinkot. Var mežā strādāt, lauksaimniecībā, veikalos arī vienmēr vajadzīgi darbinieki. Nav jāatbalsta daudzbērnu, trūcīgās, maznodrošinātās ģimenes. Lai iet strādāt nevis ražo bērnus, kuriem pat maizi nevar nopirkt paši! Atbalsts vajadzīgs invalīdiem, kuri nevar strādāt. Un viss.

2020-04-17 20:15

Mamma: Reza,nu ko izskatās,ka skaudība paņēma virsroku ? Kamēr bija pa 25 eiro,tad vēl tā,bet nu jau 45. Un tev netiek,vot šaize! Reti pretīgs komentārs,no reti pretigas bezbērnu sievietes. Lai bērni ēd,uz veselību! Kaut vai katram par 100 eiro paku,viņi ir mūsu nākotne.

2020-04-17 20:47

111111: Man ari darba samazinaja stundas un neko nevar dabut man ir tris berni divi skolnieki

2020-04-17 20:48

111111: Taisniba nekur nau ko parejiem berniem darit

2020-04-17 20:52

Efeja: Janai
Tad izskaidro, kāpēc vairāk nekā mēnesi pēc ārkārtas situācijas sākuma tiek pieņemti lēmumi par palīdzību ģimenēm ar bērniem. Tāpat aktuāls ir jautājums, kāpēc dažas pašvaldības spēj organizēt siltu pusdienu piegādi skolniekiem, bet Liepājas pašvaldība to nespēj. Lamāties - to jā un lūgt Dievu slēgtā baznīcā. Acīmredzot esat no pietuvino slakas.

2020-04-17 21:39

kanaks: Piekritu Efejai realas palīdzības nebija lidz šai dienai Tikai Vilniša muldešana par makaroniem.

2020-04-17 22:07

Kristīne: REza, tiešām sakaudība ņem virsroku, kāpēc ir teikts, ka vecāki nestrādā un neko nedara? Te jau vairāk izskatās ka brēc tie kuriem 1 vai 2 berni, nevis daudzbernu ģimenes!

2020-04-18 01:41

Kristīnei: Klau ,kāda skaudība?Normāla interese par to kur paliek pārējo skolnieku nauda ,kādiem mērķiem to tērē ? Vispār laikam.jāvaicā Jansonam par vienlīdzību ,ne?

2020-04-18 14:23

Estere: Tā nav skaudība, drīzāk apnicis ka no normālu nodokļu maksātāju naudas tiek maksāti pabalsti tādām ģimenēm kurās ir vecāki, kas nekad tā arī nestrādās kārtīgu darbu un nemaksās nodokļus. Es zinu ko runāju, zinu tādas ģimenes, kas tikai par bērnu pabalstirm pērk aliņus un ņem uz nomaksām krutos telefonus, datorus un tv. Apnikušas tās pabiras. Pa pakaļu iespert lai tinās strādāt oficiālu darbu. Lai policija taisa pārbaudes uz tādām dzīvesvietām, lai paskatās vai bērnam vispār ir sava gulta un rakstāmgalds. Viņu sataisītie bērni tiks izaudzināti pēc tā paša principa, viņiem liekas normāli, ka var nestrādāt un ka valsts dod pārtikas pakas un pabalstus maksā. Uzskatu ka palīdzēt vajag tiem, kuriem ir veselības problēmas un kuri ir nonākuši krīzes situācijā, jo ir atgadījusies kāda nelaime. Bet ne jau visus 18 gadus kamēr bērni aug maksā viņiem pabalstus.

2020-04-18 16:46

esterei: Priecājies, ka tev samazināja darba stundas nevis darba algu, ka vairākiem citiem cilvēkiem

2020-04-18 17:31

Mamma: Nejau visas ģimenes,kurām ir piešķirti pabalsti ir kaut kādi dzērāji.protams,ir arī tādi,kuri tiešām ir liekēži uz bērnu reikina. Piemēram tas čigāns,kurš dzīvo kaut kur aldaru ielas rajonā. Skaidri zinu,ka viņš saņem visus iespējamos pabalstus. Protams,pats var atļauties nestrādāt,jo ir jau kas pabaro.kamer viņa meitas vasarā ir redzētas palikām pēdām staigajam,jo jataupa esot apavi. Šobrīd,arī mūsu ģimene ir nonākusi situācijā,kad nācās lūgt pašvaldības palīdzību. Sakarā ar covidu,esmu bez darba un ar vienu algu nepietiek. Bet ies laiks,atgriezīsies normāla situācija. Un tad nebūs vairāk nepieciešama šī palidziba

2020-04-18 17:45

Inese: Rakstu Jums, visiem skauģiem. Man arī ir pieci jauki bērniņi. Piederu pie jūsu vidū tik ļoti nozakātās šķiras - daudzbērnu ģimenes! Man arī pienāksies tik ļoti visiem gribētā paka, bet saprotu, ka būs no tās jāatsakās, jo jums to vajag vairāk. Mēs ar vīru strādājam, lai nopelnītu savu iztiku, varu savu pdomes piešķirto daļu atdot Jums, skauģi! Un pirms kādu tik ļoti nomelnojat, paņemat un iekapjat viņu kurpēs un nostaigājiet to ceļu, ko viņi ir nogājuši!

2020-04-18 19:02

Domas123: Tas vispār ir kaut kas nesaprotams un neloģisks,ka visas daudzbērnu ģimenes automātiski tiek pieskaitītas 'nelabvēlīgo cilvēku' kategorijā. Cik novērots,mūsu valstī daudzbērnu ģimenes tiek nomelnotas,nemaz nelepojas ar to,ka valstī vismaz notiek kaut kāda dzimstība. Vienmēr tiek atrasti iemesli,kāpēc daudzbērnu ģimenes ir kaut kas 'slikts un nosodāms' -nav naudas kontracepcijai,speciāli neizsargājas,ar galvo nedomā,pabalstu diedelētaji,atvieglojumu diedelētaji,sliņķi, vai arī pretējs variants-gan jau viņiem ir kaut kur naudas sūknis,ja jau var uzturēt tik daudz bērnus,suni,māju,auto utt. Nez kāpēc 1 bērna un 2 bērnu ģimenes netiek apsaukātas un aizskartas, bet tikai daudzbērnu? Kā ir 3 un vairāk bērnu,tā viss,sākas visi tie apvainojumi utt.

2020-04-18 22:43

nu jaa: Neko sliktu negribu teikt par daudzbērnu ģimenēm, kam ir viens uzvārds visiem bērniem.
Bet tām kam katram bērnam ir savs uzvārds, piedodiet atvainojiet, bet tādas sievietes, gan nevajadzētu atbalstīt materiāli. Cik viņas nesaņem alimentos naudu, zinu vienu kurai zaļā birzī 7 bērni un katrs no sava vīrieša. Uz vīriešu alimentiem vien dzīvo, nestrādā, droši vien valsts maksā.

2020-04-19 06:37

...: Nu vispār krīzes situācijā varētu arī VISIEM bērniem piešķirt ,kādu pabalstu, jo visiem šajā brīdī ir grūti gan daudzbērnu ģimenēm, gan ari tām ģimenēm , kurās ir tikai viens bērns...
Vismaz būtu,kāds saules stariņš, šajā drūmajā laikā...

2020-04-19 06:40

...: Amerikā piemēram katram iedzīvotājam piešķīra 1000 eur , katram bērnam 500 eur...
Es domāju, ka mūsu iedzīvotāji būtu priecīgi arī par daudz mazākām summām...

2020-04-19 06:44

...: Mūsu valdība naudu dala tikai firmām, kuras tā jau pieder miljonāriem, itkā viņi nabadziņi badā nomirs...
Parastiem cilvēkiem nav uz, ko cerēt...

2020-04-19 06:50

...: Ja sadalītu visu aizņemto naudu, katram Latvijas iedzīvotājam sanāktu 2000 eur , jautājums, kur ir nauda...
Atbilde pie deputātiem ,kuri ar visu šo vīrusu konkrēti uzvārās...
Vismaz pieklājības pēc būtu padalījušies ar tautu, kurai vairākās paaudzēs šos parādus pēc tam būs jāatdod...

2020-04-19 21:43

Estere: Daudzbērnu ģimene automātiski neskaitās maznodrošinātā. Es pirmīt rakstīju par tādām ģimenēm, kas nekad nav strādājuši normālu darbu un pat nemēģina, nav teikts vai baigi daudz bērnu tādiem vispār ir. Un tādiem pat daži bērni ir atņemti. Bet statuss paliek un pabalsts arī.

2020-04-23 17:06

REzai: Tracina, tie vecmodīgie uzskati, ka dudzbeŗnu ģimenēs visi ir dzērāji un diedelētāji, ir daudz normālas ģimenes, zinu dauz daudzbernu ģimenes un nevienu nevaru nosaukt, kurdiedelē naudu vai nestrādā un nerūpējas par berniem, manuprāt vēl viarāk tiek aprūpeti nekā tie bērni kur aug viens berns un izaug tāds egoists un tādu šauru domāšanu kā jūss

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz