Trešdiena, 26. februāris Mētra, Evelīna, Aurēlija

Bērnu aprūpes nodaļa būs

Bērnu aprūpes nodaļa būs
08.04.2011 07:01

Atslēgvārdi

Pamazām sāk iezīmēties reālas aprises, lai Liepājas Reģionālajā slimnīcā izveidotu Bērnu paliatīvās aprūpes nodaļu smagi slimiem un pat nedziedināmi slimiem bērniņiem.

Jau februāra beigās rakstījām, ka nodaļas izveidošanai ir nepieciešami 1500 latu, lai mediķi un citi speciālisti, kas strādātu šajā nodaļa, varētu mācīties speciālos sagatavošanas kursos. Slimnīcas bērnu ārste Jūlija Cīrule, kas uzņēmusies šīs nodaļas izveidošanu, saka paldies visiem, kas palīdzējuši, jo nepieciešamā nauda speciālistu mācībām ir atrasta: 500 latu ir piešķīrusi slimnīca un 1000 latu – Liepājas dome, ir vēl citu personu ziedojumi, tāpēc būs iespējams organizēt arī mācības citiem speciālistiem un bērnu vecākiem. Dome un slimnīca daļēji palīdzēs speciālistiem nokļūt uz mācībām Rīgā, tās sāksies aprīļa vidū un ilgs līdz jūlijam.

Par saziedoto naudu vēl organizēs izglītības pasākumu paliatīvā aprūpē strādājošajiem, tajā bez komandas dalībniekiem piedalīsies vēl arī citi interesenti – pavisam 40 cilvēku. Ja kāds vēlas vēl pieteikties šīm mācībām, J. Cīrule mudina droši zvanīt viņai pa tālr. 26577051. Šīs mācības notiks 30. aprīlī. No saziedotās naudas daļēji segs arī izdevumus par lekcijām vecākiem. Tās sadarbībā ar uztura speciālistu no Rīgas un fizioterapeiti Agnesi Krētaini notiks maija vidū. Bet jau šosestdien Liepājā ieradīsies makrobiotikas speciālists Roberts Lācītis, kas konsultēs bērnu vecākus par mazuļu pareizu uzturu. Vēl esot viena brīva vieta – ja kādam ir vēlēšanās konsultēties pie R. Lācīša, arī var droši zvanīt dakterei J. Cīrulei.

Kristīne Pastore,
“Kurzemes Vārds”

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli