Trešdiena, 26. februāris Mētra, Evelīna, Aurēlija

Bijušie Onkoloģiskās klīnikas ārsti atver privātprakses

Bijušie Onkoloģiskās klīnikas ārsti atver privātprakses
Foto: onkologliepaja.wordpress.com
20.01.2020 07:00

Agnese Kuplēna

"Kurzemes Vārds"

No februāra savus ārstu privātkabinetus vērs vaļā “Piejūras slimnīcas” bijušie dakteri Guntars Ķeiris, Nataļja Daškina un Anna Krilova.

“Esmu gatava profesionālo darbu turpināt savā privātkabinetā Rīgas ielā,” stāsta A. Krilova. Kamēr nav sagaidītas valsts dotācijas un noslēgts līgums ar Slimības profilakses un kontroles centru (SPKC), daktere pacientus pieņems par naudu. Viņa sniegs pakalpojumus ambulatori, veiks ādas veidojumu dermatoloģisko izvērtēšanu, atzinumu izsniegšanu invaliditātes noteikšanai un krūts dziedzeru protēžu saņemšanai, kā arī onkoloģiskās saslimšanas prognostikas izvērtēšanu paliatīvās terapijas aspektā.

N. Daškina un G. Ķeiris strādās “Medicīnas centrā MG”. Ultrasonogrāfijas izmeklējumi N. Daškinas vadībā šeit notiek jau sen, bet no februāra apmeklētājiem būs iespēja veikt arī vairogdziederu mezglu funkciju biopsiju un ultrasonogrāfijas kontroli ar citodoloģiskiem izmeklējumiem. “Pēc statistikas, vairogdziedzeru vēzis pēdējos gadus ir ļoti pieaudzis. Ar katru gadu arvien lielāks saslimušo skaits,” stāsta N. Daškina. Arī par šo pakalpojumu vēl nav piešķirtas valsts apmaksātas kvotas, taču esot cerība tās iegūt ar nākamo gadu. “Citur Kurzemē nav iespējas veikt pilnu biopsiju un citodoloģijas izmeklējumu pakalpojumu vienuviet,” stāsta daktere Daškina.

Valsts kvotas ir piešķirtas G. Ķeira privātpraksei. “Cik ilgam laikam to pietiks, mēs nezinām. Kas paspēs tikt valsts apmaksātajā vizītē, tam būs jāmaksā tikai pacientu iemaksa, bet, kad kvotas beigsies, diemžēl jādakterējas būs par naudu,” skaidro “Medicīnas centra MG” direktore Evita Zvagule. “Šīs kvotas attieksies gan uz ambulatorajiem, gan ķirurģiskajiem daktera pakalpojumiem.”

Jau rakstījām, ka savu slimības vēsturi pacienti var iegūt “Piejūras slimnīcā”, uzrakstot iesniegumu. Šī sistēma saglabājas arī, lai pierakstītos pie A. Krilovas, N. Daškinas un G. Ķeira.

34 komentāri

2020-01-20 07:43

klusums: Valsts vienkārši visus piespiež pāriet uz maksas medicīnu!
Kas gan mums vienkāršiem ļautiņiem atliek... Gribi dzīvot?Maksā!

2020-01-20 08:27

nja: Izkristalizējas naudas rausēji. Par Krilovu pārsteiguma nebija, bet par Daškovu un Ķeiri nepatīkams pārsteigums.

2020-01-20 08:34

dokumenti: Kāds nepatīkams pārsteigums ?! Ka dakteri grib strādāt savā profesijā un nevis "nolīst" bezdarbībā vai aizbraukt prom .

2020-01-20 08:37

dokumenti: varbūt jūs "NJA" pārtiekat no optimisma, saules , un svaiga gaisa ?

2020-01-20 08:49

dace4: tādām vecenēn kā Krilova vispār aizliegt '''ārstēt"´jēgas no viņas tiai naudu no cilvēka izkrāpt

2020-01-20 09:01

kapu vecis: Krilova varēja vienoties ar Spirģi un uz puslikmi piegādāt viņam klientus

2020-01-20 09:26

Alis: > tam "nja" - pats no svaiga gaisa un mīlestības pārtiec? Neēd,padzeries no kanāla un staigā apkārt kā Mauglis? Pilnīgam stulbenim jābūt,lai tik idiotiski gvelztu!

2020-01-20 09:33

portugalis: Krilova ir nemirstiga! Vinjas radinieki ar diagnozi sen zem zemes.Vot ko dod katru ritu iekjemmet 100.gr.lidz visaam kaiteem

2020-01-20 09:39

Pamuļķei ALIS.: Ja neko nezini, piever savu pāksti un paklusē! Ārstiem nav jāpārtiek no gaisa mīlestības. Ārstiem slimnīcā maksā. Un pat ļoti labi maksā. Atalgojums ir ap 2000 uz rokas. Vai tas ir slikts atalgojums? Bet privātpraksē, protams daudz vairāk var ieraut nāsīs, jo nabagie jau uz privātpraksi nenāks ārstēties.

2020-01-20 10:52

dokumenti: Nez kāpēc tad šie dakteri jau sen iepriekš neaizgāja privātā sektorā, ja jau tur vairāk var "ieraust" ? Kāpēc tas notika tikai tagad- pēc klīnikas likvidācijas ? Neesi aizdomājies ?
Speciālistus "izmeta uz ielas" un tur viņiem arī palikt ?
Vai tad darba izvēla mūsu valstī nav brīvprātīga ?
Pats esi mazohists/e un strādā kur KĀDS liek un par zemāku algu ?

2020-01-20 11:16

Inta: Prasta Nīcas sieva ir speciāliste?

2020-01-20 11:46

portugalis: Nav tada daktera KJEIRIS.Pareizs uzvards Guntaram ir KJEIRE,,,,,to nu gan rakstirajam butu bijis jazin.

2020-01-20 13:13

ausainis: >dokumentei.
Onkologus uz ielas nemet. Tie ir pat ļoti nepieciešami. Uz to jau viņi ar spekulē. Nu, ja mēs esam tik nepieciešami, nu tad cilvēciņi, atveriet makus un maksājiet mums! Te nav runas par Krilovu, kurai jau sen laiks pensijā. Neticu, ka viņa spēj sekot līdzi visiem jaunumiem un inovācijām tehnoloģijās.
Un nepadomāji, ka iespējams, dakteri izdomāja tieši tagad pārslēgties uz privāto sektoru? Tā jau ar daudziem dakteriem notiek, kad sajūt naudas smaku. Naudas vienmēr ir pa maz. Gluži kā Lembergam! Labi tik, ka vēža slimnieki ir tik ļoti bagāti, ka var naudas plēsējiem atļauties samaksāt!

2020-01-20 14:41

Taisnības balss: Lasu un brīnos!! Kā var atļauties tā pazemot cienīgās profesijas cilvēkus, ar tādu bagātu dzīves un darba pieredzi, īstos profesionāļus???? Izskatās pēc kautkādas sazvērestības!!! Kas to dara un ar kādu nolūku?? Atkal naudas dēļ?? No šodienas, 20.01., Valsts atbalstīs smagās slimības melanomas slimniekus........... Valsts dotācijas....... Kādam iekārojas tas "saldais" kumosiņš?? Visu cieņu bijušāš onkoloģīskās slimnīcas kolektīvam! Atmosfēra pacientiem tur bija daudz draudzīgāka un patīkamāka, nekā mūsu centrālajā slimnīcā. Domāju, ka man pievienosies daudzums liepājnieku, kuri uztic savu dzīvību un veselību citās med. iestādēs, citās pilsētās (Rīga, Kuldīga, Priekule un cit.) Liels paldies Jums, Dakteri Krilova, Ķeire, Daškina un citi par Jūsu darbu, un lai veicās!!! Katrs pats izvēlēsies pie kura dakterīša griezties: pie pieredzējoša specialista vai pie jauna infantiļa tizlēna (tagad ar šādiem "specialistiem" piebāztas visās pilsētas iestādes)!!!!!!

2020-01-20 15:38

Mairita J.: Lasot šo visu liekas, ka dzīvoju un esmu dzīvojusi citā pasaulē. Mums vairākkārt ir bijusi darīšana ar Piejūras slimnīcu un ar ārsti Krilovu Annu. Par to mēs varētu rakstīt un rakstīt. Meita ierakstīja telefonā šīs ārstes pret mums vērsto pazemojošo runu. No pieredzes Jums cilvēki sakam mūkat, mūkat pa gabalu no ārstes Krilovas. Ja Jums vajadzīga ādas veidojumu dermatoloģisko izvērtēšana vēršaties Reģionālajā slimnīcā pie ārstes Aigares un/vai ārsta Kalna. Par atzinumu invaliditātes izsniegšanai jāvēršas pie ģimenes ārsta vai pie ārstējošiem ārstiem. Par onkoloģisko saslimšanas prognostikas izvērtēšanu paliatīvās terapijas aspektā, cilvēki mūkat pa gabalu no ārstes Krilovas. Mums Krilova teica (skaļi, kā bļaujot uz mums – meita ierakstīja telefonā): “Kur Jūs bijāt visu šo laiku tagat neko nevar vairs darīr. Jābrauc mājās nomirt. Pēc mēneša gatavojaties”. Mirām 3 mēnešus. Tad Reģionālājā slimnīcā nonācām pie ārsta Rozīša un tad pie ārsta Kalna un nodzīvojām 8 mēmešus. Nodzīvojām nevis mirām ārstes kundze.

2020-01-20 16:13

Inta: Taisnības balsij!Kā var nosaukt jaunu ārstu par infantilu tizlēnu?Nu tad ejiet citur,beidziet te rakstīt slavas vēstules tiem,kuri vismazāk ir pelnījuši.

2020-01-20 16:42

zzzp: paldies veselības (vai nomiršanas?) ministrijai un ministrei par lēmumiem, kas veicina veselības aizsardzību un ārstu pieejamību!

2020-01-20 17:15

Mēs trīs -: tomēr atnācām, esam atpakaļ! Krilovai laikam vēl kādi mazbērneļi gaidāmi, kuri būs jāskolo Hārvardā, ka nespēj savā naudas kārē rimties, sak, ko nedabūju sagrūst kabatā valsts darbā, to tagad privātpraksē paņemšu. Gana nožēlojami, ka šajā pilsētelē 80 gadīgas tantes, kuras vēl arvien iztaisās par ārstēm, lai gan slikti jēdz, ko runā, ver vaļā privātprakses. Varēs atkal stāstīt pilnu galvu ''salmiem'' slimajiem cilvēkiem. Diez kuri tad tagad būs tie pazemojamie bauri šai ''ārstei'' - pacienti, viņu tuvinieki, kāda māsiņa, kura kartītes ne no tās puses pienesīs, apkopēja, kas ''nepareizi'' grīdu mazgās zem viņas krēsla? Svētā debess, kādi murgi un nevis veselības aprūpe onkoloģijā!

2020-01-20 17:26

Inta: Tautā runā,ka būšot mazbērns nēģerēns.

2020-01-20 17:28

Mirdza: Kur atrodas MG centrs?

2020-01-20 17:34

Taisnības balss: to Inta. Sanāk tā: ārsti (kā arī cilvēki citās profesijās), kuri daudzus gadus no savas dzīves ir kalpojuši cilvēku labā, simtiem pacientiem palīdzēja ciņā ar tādu briesmīgu slimību, ka onkoloģija, "....vismazāk ir pelnījuši" pateicību????!!!!! Jūs patiešām tā domājat???? Bet, tajā
pašā laikā steidzāties aizstāvēt jaunus ārstus, kuriem nav ne pieredzes, ne kauna (domāju, ka tieši viņi ir iniciātori caur internetu pazemot savus "sirmos" kolēģus)!!!! Kaunaties!!!! Jūs taisat sev antireklāmu, ka jauni ciniķi, kuri necien vecāku paaudzi un grib ātri, ātri aizņemt viņu vietas!!! Diez vai kas sanāks, mīlulīši!!! Galvenais jūsu profesijā ir darba pieredze!!! Bet par aicinājumiem aiziet penzijā............ ārsts nav baletdejotājs!!!!!!!

2020-01-20 19:32

M.: Vai Piejūras slimnīcas ārstiem neatradās štata vietas Liepājas Reģionālajā slimnīcā?? Kuru ārsti tagad ārstēs onkoloģijas slimniekus?

2020-01-20 20:19

BET: .... ārsts arī nav tirgus sieviņa, kura var atļauties gan 20, gan 90 gados vienā un tai pašā plača vietā karpeļus andelēt, pamainot tikai cenu birkas! Un Krilova jau arī baletu droši, ka var uzraut, vai vismaz pilnīgi noteikti zina, kā kura izrāde jādejo, kura balerīna muļķe, kura tizla, kurai ar kuru brūtgānu ir coitus, kura seksuāli neapmierināta...Šitās tēmas viņai baigi mīļās, allaž zināja ārstu un citās istabās par kolēģiem visko ''karstu'' pagānīties, laikam par svečturi piestrādāja, ja tik pulka bij ''novērojusi''. Un kurš tad Reģionālajā slimnīcā gribētu Krilovu par kolēģi? Pajautājiet tur kādai māsiņai, kura pie viņas gribētu strādāt? Ķeire, cik viņam vajadzīgs, nopelnīs privātpraksē, jo garas stundas vienalga vairs negrib strādāt, ārstei Daškinai jau sen ir privātprakse un labi sokas, jo tiešām ļoti laba speciāliste, un pie Krilovas nekāda labā dzīve viņai nebija, rēja viņu un saukāja par ''izlaidušos'', kas strādāt negrib...Un kas tad tur vairs paliek par ārstiem no Onkologiskās - pārējie ir pensionāri, kas, atšķirībā no lielmātes, protas pa godam!

2020-01-20 23:32

Anita K: Šeit viena daļa komentētāju ir pārņemti ar mūžīgo jaunību, jo liekas ka paši nekad nebūs ar sirmām galvām. Skauģi, kuriem paśiem līdz privātpraksei ir tālu kā līdz mēnesim.

2020-01-21 14:10

Vēsture: Stāsts, redziet, nav par kvantitāti (jauns, pusmūža, vecs), bet par kvalitāti (cilvēciskajām īpašībām un profesionālajām prasmēm). Mūžam jauni diemžēl paliek tikai tie, kas nepiedzīvo senioru gadus, un šajā ziņā ārstētājai Krilovai Dievs bijis žēlīgs, pagaidām… Viņas pacientes, gadus 10-15 par pašu jaunākas, tika tikai un vienīgi par vecenēm saukātas, tipa, nāk te visādas un nez ko grib…, pacientu klātbūtnē necenzēti komentēti citi pacienti. Protams, ne vienu vien domes darboni, radu vai labu paziņu veda bez maksas un bez rindas uz izmeklējumiem, visi par to klusēja, arī slimnīcas vadība, bet tie bija valsts līdzekļi, par kuriem blatņiki izmeklējās. Tagad šitāda - pār cilvēku dvēselēm dragātāja - vēl plēsīs naudu no nelaimīgajiem un jau tā finansiāli trūcīgajiem slimniekiem, lai pēcāk paštīksminātos par savu neaizstājamību? Un tas viss ar valsts atļauju, jo gadiem onkoloģija Liepājā un apkārtnē ir balstījusies uz ķeksīša, ka, lūk, viss notiek, jo vienai Krilovai bija pilnīgi visas tiesības uz vienīgo ‘’pareizo’’ viedokli un nekad un nevienam nav ienācis galvā pārbaudīt, kā ir patiesībā, piemēram, cik šajā pilsētā ir īstu onkologu, kas arī pēc gadiem 5 spēs sniegt REĀLU nevis ’’ķekša pēc’’ pakalpojumu!

2020-01-22 21:11

Inta: Tā prakse izzudīs drīz vien,jo maz,ļoti maz ies uz turieni.

2020-01-23 16:30

denis.: Ārprāc: esmu gatava turpināt. Ko turpināt. To bardaku , ko atstājāt aiz sevis. Cilvēki nevar dabūt dokumentus. Kur likāt?

2020-01-23 16:31

Denis..: Turpināt tās nekārtības, ko?

2020-01-23 16:33

Denis...: Ko turpināt atdodiet mums dokumentus!!!

2020-01-23 16:35

Denis....: Denis. Kur dokumenti!???

2020-01-23 17:29

olgica: pie KRILOVAS nekad nau griezuses,jo dzirdeju sliktas atsauksmes,no kukulem nav atteikuses,to es zinu 100%.

2020-01-23 18:33

helēna: Krilova ir onkoloģe?! Cik zinu -anestezioloģe! Personīgi man deva narkozi, tikai tādi //uz pusi//., jo jutu nelielas sāpes, Mēs visas tajā dienā jutām sīkusi , itkā adatas dūrienus..."Keirem gāja darbs //no rokas//...Negribu atcerēties ne dakterus ,ne šo klīniku.. Bet dr. "Daškina ir ārste no Dieva!Lai viņai veselība!

2020-01-24 15:03

Aina.: Pacients. Dr. Daśkina ir àrsts ar lielo burttu, vienmèr iejûtîga un savu darbu veic pèc labàkàs sirdsapzinjas. Žèl, ka Kurzemè nav neviena speciàlista, kas veic vairogdziedzera biopsiju pa valsts lîdzekłem.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli