Otrdiena, 14. jūlijs Ritvars, Oskars, Anvars
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

“Bīstami ir, bet ko darīt?” Nodegusi māja Ķēžu ielā jau vairākus gadus apdraud iedzīvotājus

“Bīstami ir, bet ko darīt?” Nodegusi māja Ķēžu ielā jau vairākus gadus apdraud iedzīvotājus
Foto: Konstantīns Fjodorovs
21.02.2020 07:00

Konstantīns Fjodorovs

liepajniekiem.lv

Pirms vairāk nekā četriem gadiem Ķēžu ielā 6 izcēlās ugunsgrēks. Kopš tā laika mājā neviens nedzīvo, bet avārijas stāvoklī esošā ēka apdraud citus cilvēkus.

“Sienas ir izgāzušās, var kādam uzkrist. Šai mājai garām iet cilvēki uz šķūnīšiem, uz konteineriem. Kāpēc neviens neko nedara, lai novērstu nelaimi,” šādu vēstījumu “Kurzemes Vārds” saņēma no kāda lasītāja.

Portāls liepajniekiem.lv pārliecinājās, ka ēka tiešām izskatās bīstama. No Ķēžu ielas puses tā ir norobežota ar žogu, taču pagalmā, kur ir visbīstamākā mājas daļa, žoga nav. Tieši šeit cilvēkiem jādodas uz saviem šķūnīšiem.

Ugunsgrēks Ķēžu ielā 6 izcēlās 2015.gada 31.oktobrī. Ēkai nodedzis gan jumts, gan otrais stāvs. Pagājuši jau vairāk nekā četri gadi, taču problēma joprojām nav atrisināta. “Bīstami ir, bet ko darīt?” saka Brīvības ielas 80.mājas iedzīvotāja Indra Zvirgzdiņa. “Agrāk apsaimniekotājs mēģināja kaut ko darīt, bet rezultātu nav, daži dzīvokļi piederējuši ārzemniekiem.”

Kad nodega blakus esošā māja, I.Zvirgzdiņa atradās mājās un atmiņas nav tās patīkamākās. “Cik gadi jau pagājuši, bet nekas tā arī nav mainījies,” viņa norāda.

Informāciju par problēmām komunikācijā ar dzīvokļu īpašniekiem apstiprināja arī Liepājas būvvaldes vadītājas vietnieks Arvīds Vitāls. “Sākotnēji kontakts bija, tad pazuda. Situāciju sarežģī tas, ka dzīvokļu īpašnieki dzīvo ārzemēs – gan Eiropas savienības teritorijā, gan ārpus tas. Mēģinājām sazināties ar baltkrieviem, taču, acīmredzot, šāda saziņa nav efektīva” skaidro A.Vitāls.

Viņš norāda, ka pagaidām pašvaldība aktīvi nav iesaistījusies ēkas nojaukšanā, jo esot bijuši vairāki mēģinājumi piedzīt līdzekļus no dzīvokļu īpašniekiem. “2017. gadā pieņēmām lēmumu attiecībā uz īpašniekiem, lai viņi novērš bīstamību – iekonservē vai nojauc ēku. Tas netika izdarīts, līdz ar ko mēģinājām piespiedu veidā piedzīt no viņiem līdzekļus šim nolūkam. Tur jau ir trīsciparu skaitļi,” stāsta būvvaldes vadītājas vietnieks.

Pēdējo reizi būvinspektors šo ēku apsekojis šī gada 20.janvārī. A.Vitāls pieļauj iespēju, ka tuvākajā laikā bīstamības novēršanā pašvaldība varētu iesaistīties aktīvāk .

“Vēl aizsūtīsim īpašniekiem pēdējo brīdinājumu. Ja nekas nemainīsies, tad meklēsim citus veidus. Iespējams, pilsētas domes deputāti lems par ēkas bīstamās daļas nojaukšanu par pašvaldības līdzekļiem un turpmāko līdzekļu piedzīšanu no īpašniekiem,” atklāja A.Vitāls, uzsverot, ka runa nav par pilnu ēkas nojaukšanu, bet tikai par atsevišķo daļu demontāžu.

Foto galerija

24 komentāri

2020-02-21 07:19

ase: Ganību un Ezera ielas stūrī ari tāda pati situācija. Acīmredzot ar apsejošanu vien nav līdzēts, vajag reālus sodus saimniekiem uzlikt

2020-02-21 07:26

Trīne: Iedodiet izsalkušajiem Pilat vai Amber par 60000€ būs SS.lv pārdošanā. Pilns ar šķūņiem ar graujošiem cipariem. Biznesmeņi 😂😂😂

2020-02-21 08:02

Uhh: Kritiski skatoties, jānojauc trešdaļa šo veco koka būceņu. Tur taču pilnīgi skaidrs, ka nekādi baltkrievi un melnkrievi neko tur netaisās labot. Bet nē, atkal svētais, neaizskaramais privātīpašums, kas kādu nositīs.

2020-02-21 08:35

JK.: Domei - ar īpašumu nojaukšanu prātīgi! Vienreiz man bija gadījums Jelgavā, kur kaimiņi nojauca šķuni un pēc tam īpašnieki piedzina lielas kompensācijas. Pilnīgi piekrītu būvvaldei, ka risinājums nebūs ātrs.

2020-02-21 08:38

Mākleris: Da normāls perspektīvs namelis, vel viesnīciņu var izveidot, drusku tik jāpiešpahtelē, tapetes jāpārlīmē!

2020-02-21 08:53

No tirgus: Nedomāju viss, ka pašvaldībai vajadzētu par nodokļu maksātāju naudu šādas ēkas nojaukt. Lai labāk izlīmē plakātus uz grausta ar īpašnieku portretiem!

2020-02-21 08:56

Mākleris2: Kad beidzot apsaimniekotājus sodīs par neizdarībām?. Tā nevar būt, ka šādai dzīvokļu ēkai nav bijis apsaimniekotājs. Kur tad palikusi uzkrātā nauda?

2020-02-21 09:55

īpašums: Turpinām tikai īpašumus izpārdodot baltkrieviem, lietuviešiem un citiem. Cik mājās jau tagad ir problēmas ar māju sakārtošanu un dažādu jautājumu risināšanu, tikai tāpēc , ka īpašumi pārdoti sveštautiešiem , kuri šeit neparādās gadiem!

2020-02-21 10:00

varbūt: Vai tad grūti izstrādāt un pieņemt likumu Liepājas pašvaldībā par šādu graustu atsavināšanu ???
Kur problēma ?
Un kā jau te tika minēts - mākleriem pārdot !
Izskatās,ka pašvaldībai patīk,kad tai spļauj virsū "no piektā stāva" ?!
Un ja vēl kāds cietušais būs ? Bērns? Ko tad pašvaldība teiks ?
Tikko tak plānošanas sēde bija,sakarā par drošību pilsētā...vai tad grūti pieņemt pašvaldībā noteikumus par šādām situācijām ? Uzliek uz papīra...uzspiež štempeli un lieta darīta !!! Šo graustu īpašnieki atskries kaut no Āfrikas, lai tikai nezaudētu to zemes pleķi ar visiem tiem mēsliem !!!!

2020-02-21 10:33

Norvēģijas migrants: Godīgi sakot, kad pirmoreiz vasarā pēc daudziem gadiem redzēju Liepāju, šoks bija tāds, ka mute vaļā. Es tik daudz graustu un nolaistu būceņu vienuviet redzējis nebiju. Nedaudz atgādina Polijas sādžu. Ar laiku pierod, arī pie netīrības, vēja nestiem plastikas maisiņiem, pudelēm. Liepāja varētu būt skaista...

2020-02-21 11:17

Lepnajai: Privātīpašuma neaizskaramība - kapitālisma galvenais pamatprincips, un, jūs to gribat izjaukt? He, he

2020-02-21 11:20

Ak vai: Kad sāks domāt par likumu sakārtošanu ? Kad iedomāsies , ka arī jāstrādā , nevis tikai alga jāsaņem ? Varbūt kādi viedie var semināru uzrīkot un uzmundrinošus vārdus pateikt ? Vai padziedāt Mēs Liepājai?

2020-02-21 11:21

No No: Jāpiespiež īpašniekus nojaukt! Domei nav jāizlieto visu nodokļu naudu dažu ārzemnieku neizdarībām. Būvvaldei turpināt piedziņas procesu kaut vai ar četrciparu skaitli.

2020-02-21 13:42

moris: Smiekli nāk. Saku priekšā : aizsūtiet IERAKSTĪTAS VESTULES īpašniekiem, ka ir termiņš līdz piemēram 15 martam, kad Domei jāsaņem sakopšanas plans un garantijas. Atbildes termiņš - 15 dienas. Ja nekā nav - tad buldozeru virsū. Izmaksas uz tiesu un pēc tam tiesu izpildītājam. Finito

2020-02-21 16:14

wtf: Tev žetons ! Tā arī būtu jābūt ! Auklējās kā ar maziem bērniem....

2020-02-21 17:32

mo: Ārzemnieki šādus īpašumus pērk, lai viņiem būtu vienkāršāka pārvietošanās ES, šeit es domāju austrumu kaimiņus. Viņiem vienalga, sagrūs tā būda vai nē, zemesgrāmatā ir ieraksts un ar to pilnīgi pietiek. Un loģiski ir tikai tas, ka viņi neko nemaksās par nojaukšanu, remontu utt. Un saziņa ar viņiem ir tikai tukšu salmu kulšana un gaisa jaukšana.

2020-02-21 17:39

No No: Ja darbs, ko dome dara ir tukšu salmu kulšana, tad pamāci domei kā tikt no tādiem graustiem vaļā. Tik atceries civillikumu - īpašums ir svēta lieta LV!

2020-02-21 22:48

Jaunliepāja: Mūžīgais jautājums: ko darīt ,un kas vainīgs! Ko par to domā birokrātu kungi un dāmas? Es jau zinu! Domāsim ,lemsim ,veidosim darba komisiju, risināsim jautājumu globāli,valsts mērogā, piesaistīsim ārvalstu speciālistus[lai tie risina mūsu problēmas], brauksim pieredzes apmaiņa utt. Nu forši! Kas teica ka mēs neko nedarām! PS. kādai organizācijai nevajag ārštata ,,lējēju''? Es varu padarboties!

2020-02-22 01:13

Kantainais: Vienkārši--ja tas grausts apdraud pilsētniekus ,tad ,ja īpašnieks neliekas zinis,tad sastādot pareizo aktu ,pašvaldībai to graustu nojaukt ,būvgružus izvests un uzdot iekasēt paŗ šo darbu no tā saucamā īpašnieka soda naudu pareizinot ar 5.
un uzspļaut kādiem tur likuma pantiem ,ka to nevar darīt..visu var ..vajag tikai gribēt..ja nelīdz soda nauda vai to nemaksā ,tad konfiscēt šo īpašuma zemi un pārdot izsolē.

2020-02-22 01:46

Ak,: cik ļoti šīs bildes atgādina Latviju kopumā - pusbrukusi, neapdzīvota, noplukusi, cilvēki aizmukuši - īsta nabagmāja.

2020-02-22 08:40

Ir: Interesants raksts,lai izdarītu kādus secinājumus. Visu laiku domāju, kāpēc Latvijā cilvēki tādi neatsaucīgi. Šeit arī redzams. Pirms valstij nesamaksās, nekas netiks darīts. Tai vienalga,lai apdraud cilvēkus. Tiks kādi ievainoti,vai nogalināti,tai nerūp, kā tik naudiņa ieripoja maciņā.

2020-02-22 13:06

Drew: Ipasums APDRAUD cilvekus! Dzives briesmas! Tas ir pilnigi pietiekams iemesls lai jebkadas ipasumu tiesibas butu sekundaras! Ja, ne momentali, bet pec bridinajuma ir elementari nojaukt. Galvenais lai ir papirs preti!!! Lemums ir? Ir! Uzredzesanos, buldozers un pec vienas dienass darba viss atrisinats. Pilseta skaistaka, graustu mazak. Ja smaucas tie t.s.ipasnieki, tad vel parocigak to darit pilsetai. Pasuta ekspertizi kurai jadod jau ieprieks norunato sledzienu: grausts kas bistams sabiedribai, pievieno dazus foto ar siena attelu kas tulit nogazisies un pec nedelas tehnika klat. Neviens vajpratigais nekad netiesasies, bet ja tomer, jebkura tiesa attaisnos pilsetu. Problemas jau apriori NAV! Problema ir ar graustiem kam vnk aizsisti logi,bet kas stabili stav. Tomer ari si nav problema. Tadam ekam nakts aizsega jasalej pa 200-300 l benzina/dizela un janosvilina. Protams, atbrauks ugunsdzeseji, padzesis. Tomer jau no rita bus skaidrs ka iestajas variants A ar eku kura kluvusi bistama. Un tad atkal elementari caur sledzienu jaucam nost. Viss. Pilseta graustu pec gada nebus, vismaz koka graustu

2020-02-22 15:48

sise: šķiet ,gaidīsim vētru,varbūt risinājus neizpaliks.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz