Svētdiena, 23. februāris Haralds, Almants

Brāļu ielā pazudušo “ķieģeli” sola atjaunot

Brāļu ielā pazudušo “ķieģeli” sola atjaunot
Foto: Egons Zīverts
07.11.2019 15:21

liepajniekiem.lv

Kāds portāla lasītājs norāda uz ceļa zīmes “Iebraukt aizliegts” trūkumu Brāļa un Peldu ielas krustojumā.

“Peldu ielā, kad brauc no boulinga puses, krustojumā ar Brāļu ielu nav ne zīmes, kas aizliegtu nogriezties pa kreisi, ne “ķieģelis”. Nezinu, vai zīme bija iepriekš, jo esmu tikai nesen Liepājā,” portālam liepajniekiem.lv raksta acīgais autovadītājs. “Arī nezinu, kam rakstīt, par to ziņot.”

Arī liepajniekiem.lv pārliecinājās, ka ceļa zīmei “Iebraukt aizliegts” noteikti būtu jābūt. Arī tīmekļa karšu servisā “Google maps” redzams, ka agrāk šajā krustojumā minētā ceļa zīme atradusies – tā bija piestiprināta pie ēkas sienas. Šobrīd, kad tās nav, autovadītāji, nogriežoties uz Brāļu ielas no Peldu ielas puses, neapzināti pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus, turklāt radot bīstamas avārijas situācijas.

Uz lūgumu komentēt radušos situāciju Liepājas Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls atbildēja īsi: “Komunālā pārvalde atjaunos ceļazīmi – Iebraukt aizliegts (ķieģelis)! Paldies par norādi/jautājumu!”. 

________________

Iesaki tēmu vai ziņo par notiekošo arī Tu! To var izdarīt ikviens portāla lasītājs, izmantojot sākumlapā esošo formu “Piedalies satura veidošanā!”. Turpat iespējams iesūtīt arī dažādus fotostāstus, piemēram, no kāda pilsētā notikuša pasākuma. 

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli