Svētdiena, 5. aprīlis Vidaga, Aivija, Vija

Būs jauna gājēju pāreja Bāriņu ielā – pie Valsts policijas ēkas

Būs jauna gājēju pāreja Bāriņu ielā – pie Valsts policijas ēkas
Foto: liepajniekiem.lv
25.09.2019 07:09

liepajniekiem.lv

Bāriņu ielas posmā pie Ādu ielas šobrīd atjauno akmens bruģa segumu un izbūvē gājēju pāreju, portālam liepajniekiem.lv pastāstīja Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes “Komunālā pārvalde” pārstāvis Aigars Štāls. Remontdarbu dēļ satiksmes dalībnieki aicināti ievērot brīdinājuma zīmes un norādes. 

“Akmens bruģa segums jau ir atjaunots un sākti darbi pārejas izbūvei,” norādīja A.Štāls, skaidrojot, ka bruģa segumu nācies atjaunot, jo bija izveidojušies iesēdumi, brauktuve kļuvusi nelīdzena. “Tā kā šeit ir intensīva satiksme Komunālā pārvalde ieplānoja un nodrošināja atjaunošanu, kas notika ielu ikdienas uzturēšanas darbu ietvaros.”

Šobrīd ir izfrēzēta daļa Bāriņu ielas seguma, teju krustojumā ar Ādu ielu, taču drīzumā tā tikšot noasfaltēta. Jaunā gājēju pāreja būs pie Valsts policijas reģionālās pārvaldes ēkas. Darbi jau ir sākti un turpināsies līdz decembrim. To veic SIA “A-Land”.

A.Štāls skaidroja, ka par gājēju pārejas izbūvi pašvaldības Transporta infrastruktūras komisija lēmusi jau pirms diviem gadiem, un šogad šiem darbiem piešķirti finanšu līdzekļi.

“Šeit ir intensīva gājēju kustība, jo vienā ielas pusē atrodas lielveikals, otrā pusē – Valsts policijas pārvaldes ēka.

Cilvēki dodas arī uz netālu esošo Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes teritoriālās nodaļas un citu iestāžu biroju ēku, kas atrodas pie Tirdzniecības kanāla, agrākajā spīķerī,” norādīja Komunālās pārvaldes pārstāvis.

Ir paredzēts sakārtot ietves posmus abās Bāriņu ielas pusēs, izbūvēt nobrauktuves, apgaismojumu, uzklāt horizontālo marķējumu un veikt citus darbus, lai gājēju pāreja atbilstu valsts standarta prasībām.

Kopumā gājēju pārejas izbūves izmaksas saskaņā ar līgumu, kas noslēgts ar SIA “A-Land”, ir 18 000 eiro.

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli