Sestdiena, 11. jūlijs Svens, Leonora
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Būvinspekcija, apsekojot objektus, norāda uz vairākām nepilnībām

Būvinspekcija, apsekojot objektus, norāda uz vairākām nepilnībām
Foto: liepajniekiem.lv
25.11.2013 18:00

liepajniekiem.lv

“Tiešu, nekavējošu draudu nav, bet ir lietas, kas nav izdarītas līdz galam,” tā, vaicāts par Būvinspekcijas šodienas vizītes rezultātiem divos būvobjektos – būvmateriālu veikalā “Depo” un Svētās Trīsvienības katedrālē, portālam sacīja Liepājas Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

“Tika skatīts, vai, piemēram, veicot būvdarbus, kaut kas neapdraud cilvēku drošību, vai kaut kur konstrukcijās nav plaisas, vai paši būvnieki ir skatījuši objekta tehnisko stāvokli, vai pārzina objektu, kurā strādā, vai zina ugunsdrošības kārtību,” kam, apsekojot objektus, pievērsta lielākā uzmanība, skaidroja A.Štāls.

Šobrīd Svētās Trīsvienības katedrālē notiek divu veidu darbi. Strādā atsevišķi uzņēmēji: SIA “Mikropāļi”, kas veic ēkas pamatu nostiprināšanu, un SIA “Kurzemes krāsas”, kas savukārt veic jumta renovāciju, portālam precizēja Liepājas Sv. Trīsvienības baznīcas atjaunošanas fonda vadītāja Kristīne Liepa. Lai tiktu uz jumta, uzņēmums “Kurzemes krāsas” pie dievnama uzstādījis stalažas, taču tās nav pietiekami norobežotas no dievnama apmeklētājiem, uz to vizītes laikā norādīja Būvinspekcija, aicinot stalažu zonu darīt slēgtāku, lai tajā nevarētu iekļūt nepiederošas personas. “Agrāk šī zona bija norobežota. To, ka norobežojumu vajadzētu atjaunot, piekrita arī satiktie būvnieki. Viņi bija ieinteresēti,” rezumējot tikšanos, sacīja A.Štāls. Vairāk nekādu būtisku pārkāpumu netika konstatēts.

Savukārt būvmateriālu veikalā “Depo” šobrīd tiek īstenoti divi projekti, kuru mērķis ir pastiprināt nesošās konstrukcijas – vertikālās un jumta kopnes, sacīja A.Štāls. Viens no projektiem ir nododams ekspluatācijā, taču, lai tas notiktu, vēl jāsakārto virkne dokumentu, norādīja A.Štāls. Arī otram projektam tieši tā pati “problēma”. Projekta īstenotāji solījās to izdarīt. Kā novēroja Būvinspekcija, zonas, kur notiek būvdarbi, nepiederošām personām ir slēgtas. Tika norādīts, ka ir izstrādāta sistēma, kā ziemā tiks attīrīts ēkas jumts no sniega. Tam īpaši pievērsta uzmanība, ņemot vērā, ka 2011.gada 4.janvārī šī iemesla dēļ vairāku simtu kvadrātmetru platībā iebruka veikala jumts virs daļēji atklātas teritorijas noliktavas zonā. Šī paša veikala jumts vēlreiz iebruka tā paša gada nogalē – 19.decembra vakarā desmit minūtes pirms veikala slēgšanas.

Otrdien, 26.novembrī, Būvinspekcija viesosies pēdējā – piektajā – objektā, kur šobrīd notiek būvdarbi un vienlaikus ēka ir pieejama cilvēkiem – Kurzemes apgabaltiesā Kūrmājas prospektā.

Liepājas Reģionālā slimnīca, Liepājas Valsts 1.ģimnāzija, Svētās Trīsvienības katedrāle, būvmateriālu veikals “Depo” un  Kurzemes apgabaltiesa bija pieci noteiktie prioritārie objekti, kurus apsekoja Būvvaldes un Būvinspekcijas speciālisti. Vēl tiks apmeklēts koncertzāles “Lielais Dzintars” būvlaukums. Apkopotie rezultāti līdz 4.decembrim būs jāiesniedz Ekonomikas ministrijai.

Kā pastāstīja A.Štāls, nākamās pārbaudāmo objektu sarakstā būs būves, kas nodotas ekspluatācijā pēdējo piecu gadu laikā – virkne tirdzniecības centru un veikalu, kā piemēram, t/c “Ostmala”, t/c “Baata”, Rietumu centrs, “K-Rauta”, “Beta” u.c., Liepājas Olimpiskais centrs un citas iestādes. Tie būs objekti, ko tautā mēdz saukt par “konservbundžām” – ar metāla un betona konstrukcijām, skārda jumtiem. Iespējams, pēc tam sekos izglītības iestāžu apsekošana.

A.Štāls atgādina, ka daudzdzīvokļu māju īpašniekiem, biedrībām, apsaimniekotājiem, arī privāto ēku saimniekiem, ir pienākums paskatīties, vai ar viņu pārvaldībā esošo ēku viss ir kārtībā, aicinot veikt pašiem tehnisko apsekošanu. “Tas ir katra pienākums,” uzskata A.Štāls.

Atgādinām, ka 22. novembrī Liepājas pilsētas Domes priekšsēdētājs Uldis Sesks uzdeva Būvvaldei apsekot visus sabiedriskos objektus, kuros ikdienā pulcējas liels skaits iedzīvotāju, un pārliecināties, ka šo ēku būvkonstrukcijas nerada draudus apmeklētājiem, kā arī šīs ēkas tiek izmantotas atbilstoši ekspluatācijas noteikumiem.

Jau ziņojām, ka aizvadītajā ceturtdienā Rīgā sabruka lielveikals “Maxima”, dzēšot 54 cilvēku dzīvības.

27 komentāri

2013-11-25 18:26

Šurumburums: Vai Liepājas stacijas jauno nojumi pārbaudījāt?

2013-11-25 18:44

.....: Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes ēka nevienu pārbaudi neizturēs, tas ir pilnīgi skaidrs.

2013-11-25 18:53

mens: kāpēc garo melālu konstrukcijām neliek balstus.mums nevajag skaistumu,mums vajag drošību.

2013-11-25 18:59

???:(??: Jauno SPA UN Rimi

2013-11-25 19:08

kukū: fantastiska sagadīšanas,ka dižie liepājas kungi ir aizmirsuši par pēdējo dižceltni ,kura jau pirms nodošanas bija ar sasprēgojošām sienām.,un tā atrodās Jūras un Graudu ielas stūrī! Gaidīsim ........

2013-11-25 19:18

kukuu: tā ēka izturēs visas pārbaudes un iegūs zīmogus līdz brīdim, kad tiks pieaicināts neatkarīgs eksperts.

2013-11-25 19:19

hg: un kā ir ar ''Super neto'' ganību ielā? katru gadu redzu kā tur starp super neto un nomieniekiem stāv spaiņi, kur ūdens tek no griestiem? Vai tas ir normāli?

2013-11-25 20:08

sandra: Kapēc tik tagad????????????????!!!! Bija jāgaida tik liela traģēdija??? !!! Inspektora k....

2013-11-25 20:20

šulcis: visu var nopirkt... diemžēl:(

2013-11-25 21:01

bijušais: un kā ir ar tirgu Liepājas centrā?vai to kāds pārbaudīja,tur vispār kautkādas nenormālības notiek,kad pirms vairākiem gadiem tur strādājujumts tek visu cauru gadu,pa sienām liela lietus laikā veļās ūdens iekšā,un pa jumtu,ka pārdevējas jau vienmēr vakaros brīdina,lai apklāj svarus un kases aparātus,,cerams,ka tur pārbaudīs atbildīgie,jo jumts jau domājam sen nolietojies un nav drošs

2013-11-25 21:10

TV: TV Kurzeme ziņās šovakar 22:10 būvvaldes vadība stāsta, kā notiks lielveikalu pārbaude Liepājā. Ja piekaramajos griestos plaisu nav, tad arī nav iemesla paskatīties, kas slēpjas aiz tiem. Biedējoši.

2013-11-25 21:14

Žēl.: Žēl,ka notiekot nelaimei visi sāk domāt par cilvēku drošību.Manuprāt vismaz reizi gadā vajadzētu apsekot šos objektus,pārbaudīt vai nav kādas izmaiņas,spriežot pēc mūsdienu taisītiem tirdzniecības centriem,kas ir kā plastmasas mājiņas noliktas diez ko nav.

2013-11-25 21:14

&: nesaprotu-pa Tv runā ka nevar ēkā atrasties cilvēki ja tiek veikta rekonstrukcija,bet slimnīcā pirmā stāvā strādā personāls,nāk pacienti un augšā griesti rīb no celtnieku kalšanas,apmetums gāžas,putekļi.......un visitur tikai saskatās,sajūtas neomulīgas.........ko darīt,sajusties kā trusīšiem?

2013-11-25 21:14

....: kā ar hruščovu celtajām(cietumnieku) mājām???cik tās ilgi kalpos?????

2013-11-25 21:43

rabarbara: Un ka ar LRS? Nemot vera apjomigos remontdarbus no 1-12 stavam? Vai tur viss ir kartiba? Tur vajadzetu but pastiprinatai uzraudzibai!!

2013-11-25 22:03

to &: nu tad neko neremontēsim, lai ir kā ir, vai arī ja ja v iedajam komentētājam ir zināms veids kā paveikt remontu bez kalšanas, trokšna un putekļiem, dariet man to zināmu

2013-11-25 23:37

kabum: Un kas ar tám krievu laiká buvetajám májám, kurám balkoni krít nost?

2013-11-25 23:59

graudu un juras: ja tur ar trauksme skan nepartraukti, garam braucosas masinas ribina visu maju, bet nekas kad sabruks tad jutis, tur visas malas spraugas, un viss turas vispar uz divam skruvem

2013-11-26 00:32

k,,,: Liepājas regionālā slimnīca ir uz kritisko stāvokli.Atceraties šo rakstu,Pāries viss uz Priekuli,aizputu,un bijušo veco slimnīcu.Trakos novietos tagadējā cietumā,jo cels jaunu cietumu.

2013-11-26 08:19

£: Liepaajas 9staavenes.kuras Padomju laikos cepa augshaa,zeki.pa stahanovski,neatbilst nekaadiem droshiibas kriteerijiem ! Shis koments jau tiek izdzeests 3 reizi,bet taa ir zurnaalistu likteiiga kluuda !

2013-11-26 08:41

Nemaz nav: nemaz tālu jāmeklē! Paskatieties kā proporcionāli nosiltināto māju daudzumam pieaug būvuzraugu un būvfirmu vadītāju labklājības līmenis! Tiek būvētas personīgās mājas paši un sievas brauc ar džipiem, bērniem tiek pirkti dzīvokļi......Jābūt pilnīgam idiotam, lai noticētu, ka tas viss no algas un sirsnīgām rūpēm par sabiedrības labklājību un drošību!

2013-11-26 08:49

eko: njaa kādam te dikti liela interese kas būs ar krievu laikā celtajām mājām - pavisam vienkārši, vēl gadi 5-10 un tie iedzīvotāji kuri sapulcēs bļauj par to ka neko mājai darīt nevajag, renovāciju nevajag, siltināt nevajag, jumtu mainīt nevajag, varēs iet dzīvot mežā zem egles, jo atklašies ka viņu māja nav droša!!! bet ja nopietni, dzelsbetons ar gadiem liekas tik stingrāks paliek, ja neizveidojas plaisas, vajag saprast ka tā laika mājam deva garantijai no 25-40 gadi nevis kā tagad 2 :)

2013-11-26 08:51

eko: un hruščova laika ķieģelenēm ar nebus ne vainas, ok nomainīs jumtus apkures sitēmas kurš gribēs siltinās, bet ķieģelis ir ķieģelis, un ne jau kaut kāds caurumotais, tā kā stāvēs tās mājas vēl krietnu laiku, tas nav kaut kāds gāzbetons vai tamlīdzīgs materiāls :)

2013-11-26 09:00

jupis: Vajag arii apskatiities kalpaka ielas mego, virs ieejas tas balkons balstaas tik uz kkaadu piemetinaatu lenjkjiiti, man uzticiibu neieviesh.

2013-11-26 09:45

sisi: Esmu dzirdējis, ka policijas ēkai pagrabs ar esot slapš ik pa laikam....

2013-11-26 20:13

dūmu bez uguns: par slimnīcas rekonstrukciju-kā ir pareizi un drosi tikai attiecīgas amatpersonas var pateikt,bet izskatās ka arī šoreiz viņiem viss izskatās perfekti,lai tik urbj,gāž citiem virs galvas-gan jau viss būs labi........

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz