Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Sestdiena, 23. februāris

+3°C
Vējš: R 8.3 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Almants, Haralds

Cerības nepiepildās – privātās zobārstniecības klīnikas bērnus negrib  (46)

Atslēgvārdi zobārstniecība | rindas | speciālisti | trūkums | bērni

 • Komentāri (46)
 • 0

Komentāri (46)

 • 26.03.2018 09:27 Ziņot

  Lapsene

  Prieks dzīvot Liepājā!

 • 26.03.2018 09:33 Ziņot

  Usinss

  Ļoti jauki. Hipokrāta zvērestu neievēro. Pilnīgi vienalga par bērnu veselību. Interesants piegajiens zobārstiem. Protams, slikti, bet nu, lai aizrijas, apts principa pēc arī braukšu citur ārstēt zobus. Lai slīkst savos kredītos.

 • 26.03.2018 09:43 Ziņot

  janchux

  Usinss, hipokrāta zvērests neparedz bezmaksas medicīnu, bet zobārstniecība ir dārga pati par sevi. Tā ir visas Latvijas medicīnas problēma, ka finansējums gadiem ir par mazu!

 • IP: ***.*.***.69 26.03.2018 09:53 Ziņot

  Zobgrauzis

  Protams neveelas beernus ārstēt. Lai vēlāk no tiem pašiem bērniem (izaugušiem) varētu vairāk iekasēt. Jo problēmas būs jau lielākas un dārgākas. Ja bērniem zobārsta pakalpojumi valstī ir noteikti bezmaksas līdz 18 gadiem. Tad es kā mamma PIEPRASU lai tas tiktu ievērots un nodrošināts. Pilnīgs bardaks ne tikai Liepājā bet valstī kopumā. Un ne tikai zobārstniecībā. Bet arī citās nozarēs. Tad lai ievieš sistēmu, ka vecāki maksā par zobārstu bērnam, bet pēc pakalpojuma saņemšanas ar čeku vecāks var vērsties kādā atbildīgā iestādē un atgūt iztērētos līdzekļus iemainot čeku pret naudu. Problēma atrisināta. Par ko mēs strādājošie maksājam nodokļus šajā valstī?

 • 26.03.2018 09:55 Ziņot

  to Usinss

  Dārga Liepājā, toties Kuldīgā visi apmierināti ne tikai ar zobārstiem, bet arī ar citiem dakteriem. Daudzi Liepājas dakteri, ne tikai zobāsti, bez "palīdzības" no pacienta neko nedara, jo nav finansējuma...

 • 26.03.2018 10:01 Ziņot

  zobgrauzei

  A Tu pati gribētu ar šiem izlaistajiem bērneļiem ņemties tagad, kad viņiem ir ''visas tiesības''? Jau senāk tā nebija nekāda medusmaize, bet patlaban bērnu izlaistība , neaudzinātība un visatļautība ir sasniegusi apogeju...Neviens ārsts nevēlas, lai izlaists monstrs viņu sakropļo vai sabojā jau tā dārgo kabineta inventāru!

 • IP: ***.*.***.69 26.03.2018 10:19 Ziņot

  Zobgrauze atbild.

  Ne visi beerni ir mežoņi un izlaisti indivīdi. Un ja tā padomā. Šie bērni ( kā Jūs sakat izlaiztie bērneļi ar tiesībām) kaut kad izaugs. Un ko tad? Es ieteiktu jau tagad lekt Daugavā. Jo iespējams šo “parazītu” sabiedrībā būs diezgan mokoši dzīvot. Pēc Jūsu rakstītā saprotu, ka Jums bērnu pašam/ai nav. Ceru, ka Jūsu viedoklis par bērniem Latvijā mainīsies uz labo pusi. Neviens ar varu zobus nelabo un pie krēsla nesien. Ja bērniņam sāp tas ļauj labot. Pati vedu 2gadīgu mazuli pie zobārsta. Raudāja, bet dūšīgi saņēmās un zobiņu salabojām. Tas viss ir vecāku gribēšanas jautājums. Bērns ir jāsagatavo. Agrāk uz zobārstniecības klīniku bērnus veda veselām klasēm. Tas bija obligāts pasākums. Neatceros gan tos laikus ar prieku, bet šobrīd pat to vairs nepiedāvā. Un cik atminos mana mamma rakstīja zīmi ārstam kad ar klasi gājām. Vecāki atļāva vai aizliedza ko labot. Citiem laboja, citiem tikai apskatīja un vecākiem nodēva info par mutes veselības stāvokli. Un tie ārsti ne jau par velti to darīja. Katru bērnu uzskaitīja. Un klases saraksta apakšā bija pedagoga paraksts. Ka tueši tik un tieši tie bērni bijuši. Tālāk ārstiem par izdarīto samaksāja. Sistēma ir jāmaina.

 • 26.03.2018 10:24 Ziņot

  sasniegums

  Vaina un cēlonis jau ir tur, ka zobārstiem atļauj pieņemt šādu lēmumu! Vienādi vai citādi,bet pilsētas pašvaldība nedrīkst pieļaut šādu situāciju,ka Liepājā nav kas ārstē zobus bērniem! Nu kur vēl tālāk var iet! Neder viens risinājums.meklējiet citu,nu bet taču nevar atstāt tik nopietnu jautājumu neatrisinātu! Bet kaut kā nedzird nekādu viedokli no pašvaldības puses! un cik nožēlojami lasīt,ka zobārsti netiek galā ar bērniem, cik viņi briesmīgi,monstri kaut kādi, krīt virsū un lauž aparātus! Piekrītu,ka ir problēmas un viegli nav, bet DARBĀ nekad nav tikai viegli. Nezinu ,vai tiešām dakterīšiem tas šķiet tāds maznozīmīgs fakts, ka visā Liepājā neviens zobārsts nepieņems bērnus!

 • IP: ***.*.***.69 26.03.2018 10:28 Ziņot

  Turpinājums

  Un tas, ka bērni tiek izlaisti un tiem ir zināmas tikai tiesības ne pienākumi ir pašas sabiedrības vaina. Jo tās tiesības tiek visās malās kultivētas. Nesenais gadījums par audžu mammu un bērna iztiesātajiem 500€. Nu kurš to bērnu tajā audžu ģimenē ielika? Kas ļāva? Kur kontrole? Bet izkliegt kā nepilngadīgais piedzinis caur tiesu 500€ to izkliedz tā, ka līdz Rīgai skan. Tātad citiem bērniem piemēra un ideja rokā. Katrs bērnībā esam dabūjuši no vecākiem pa pakaļu. Un tāpēc mēs par sliktiem cilvēkiem esam izauguši? Es nerunāju par sistemātisku un vardarbīgu sišanu līdz samaņas zudumiem un traumām. Atveriet bērniem vasaras darba vakances. Lai ravē ietves. Mēs pa vasarām skolas teritoriju braucām uzkopt. (5vsk). Un bija labi. Strādājām. Sapratām kāpēc mācamies un kāpēc jāiet skolā. Bet tagad nekā tāda. Jauniešus vajag nodarbināt. Nevis piesēdināt pie datorspēlēm kur tiem tikai agresija veidojas. Kādreiz skolā bija dežūrklases. Zvana pogas spiedām, ģērbtuvēs dežūrējām, strādājām skolas ēdnīcā (traukus novācām, uzklājām). Un bija ne tikai tiesības, bet arī pienākumi. Tā, kā vaina ir mūsos (pieaugušajos). Jauku dienu.

 • 26.03.2018 10:37 Ziņot

  Mans domā tā

  Tā viņš ir, ja valsts ilgtermiņā neiegulda medicīnā. Cilvēki mācās pa savu naudu, atver savas prakses un izvēlas pieņemt klientus paši. Bet ja valsts būtu mērķtiecīgi apmaksājusi vairākas budžeta vietas gadā, tad pēc studijām varētu prasīt parakstīt līgumu uz pieciem gadiem par valsts apmaksāto pakalpojumu sniegšanu. Vismaz bērniem.

 • 26.03.2018 11:22 Ziņot

  Ding dong

  Grobiņas doktorātā manuprāt dakterīte pieņem arī bērnus. Par izcenojumu nezinu, bet vismaz pieņem.

 • 26.03.2018 11:42 Ziņot

  kāds lasīt māk?

  Bērnus pieņem jebkurā zobārstniecībā, tikai par maksu! Es neesmu ne zobārsts ne māte (pagaidām), bet nu arī nemocītos ar tiem bļaujošajiem sīkajiem kas vēr pirkstu var nokost. Ir cilvēki kas to var un ir kas nevar- tāpat bērnu dārzā arī visi nevar strādāt. Katram sava vieta!

 • 26.03.2018 11:48 Ziņot

  nu ko lai dara

  es ar nevaru ciest bērnus

 • IP: **.***.***.52 26.03.2018 11:49 Ziņot

  Zinu, pati no savas pieredzes

  bērnu līdz 12 gadiem neņem NEVIENA privātprakse, izņemot Bušmanis Ik, ja vecāki tu nav klienti!!! Pat ja tomēr ir klīnikas klienti un arī tad mazos neņem! AB Dental u pie Repšes mums nepieņēma , kaut arī es tu 10 gadus esmu kliente!

 • 26.03.2018 11:51 Ziņot

  Anne

  Man pazīstama zobārste neņem,jo tagad bērniem ir tikai tiesības..Kaut ar kāju pa muti iesper,zobārsts pat nedrīkst iepīkstēties..Kuram to vajag ?

 • IP: **.***.***.52 26.03.2018 11:51 Ziņot

  to kāds lasīt māk?

  Kad Tev bus bērni un viņiem sāpēs zobs, Tu sapratīsi, ka TA IR problēma - par naudu neviens neņem bērnu, ja viņam NAV 12 gadi!

 • 26.03.2018 12:05 Ziņot

  to kads lasit mak

  Ludzu, kaut 5 piemerus, kur Liepaja pienem bernu 3 gadu vecuma? Nu?

 • 26.03.2018 12:19 Ziņot

  vecāki paši izlaidušies

  Bērnu iepriekš piesaku un pa maksu ejam pie zobārsta Dzintara ielā.Lielākā daļa bērnus novelk līdz pēdējam un tad iet,kad viss sāp.Nu,kāda bērnam pieredze pēc šāda apmeklējuma??Vajag iet atrādīties,bērnu pieradināt pie zobārsta kaut arī neviena cauruma nav!

 • 26.03.2018 13:02 Ziņot

  kāpēc?

  Kāpēc mēs gribam visus piespiest dzīvot nabadzībā, paši par puscenu strādājam, bet citi, šajā gadījumā zobārsti, var atļauties to nedarīt. Un nedara. Un pareizi dara, lai beidzot sakārto to divu ātrumu Latviju.

 • 26.03.2018 13:09 Ziņot

  dzervite

  zobārsti šobrīd mācās par savu naudu un 5 gados tie ir desmiti tūkstoši-nu nevar prasīt tagad ,lai viņi sniegtu pakalpojumu par valsts izcenojumu. Var jau nodarboties ar labdarību,bet tas nav obligāti...

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!