Pirmdiena, 25. oktobris Beāte, Beatrise
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Saslimušo pieredze: Covid-19 ir kā “krievu rulete” – nevar zināt, kuru skars

“Kovidu saķēru pa ceļam no Amsterdamas uz mājām. Saslimt varēju kādā kafejnīcā, nododot bagāžu vai lidojuma laikā. Lidostā cilvēku pilns, nekādu ierobežojumu, divi metri netika ievēroti. Lidmašīna pilna, lidojuma laikā cilvēki ēda un, protams, masku noņēma,” par to, kur varētu būt inficējies ar Covid-19, mums pastāsta 58 gadus vecais jūrnieks Anatolijs Novikovs.

Saslimušo pieredze: Covid-19 ir kā “krievu rulete” – nevar zināt, kuru skars
Anatolijs Novikovs uzsver, ka visvairāk jābaidās no saslimšanas ar kovidu, nevis no vakcinācijas pret slimību. Tiklīdz viņš atlabs un jutīsies spēcīgāks, vakcinēsies nekavējoties. (Foto: Egons Zīverts)
Anatolijs Novikovs uzsver, ka visvairāk jābaidās no saslimšanas ar kovidu, nevis no vakcinācijas pret slimību. Tiklīdz viņš atlabs un jutīsies spēcīgāks, vakcinēsies nekavējoties. (Foto: Egons Zīverts)
28.09.2021 06:00

Liene Kupiča

"Kurzemes Vārds"

Viņa cīņa ar slimības sekām nu jau turpinās Liepājas Reģionālās slimnīcas (LRS) Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļā, kur vīrietis turpina atveseļoties.

Joprojām grūti elpot

Atklāt, kur un kā saslimis ar Covid-19, piekrīt retais, bet ventspilnieks Anatolijs cer, ka viņa pieredze liks aizdomāties citiem. “Cilvēki nevakcinējas, jo saka, ka baidās. Bet nevajag baidīties no potes, no kovida ir jābaidās!” viņš uzsver. Vīrietis aicina katru padomāt par saviem tuviniekiem, par to, kā viņi jutīsies.

Kompānijas “Air Baltic” lidmašīnā esot ievēroti drošības noteikumi, bijis jāsēž pa mājsaimniecībām, tāpēc Anatolijam blakus neviens nav sēdējis, viņš turpina stāstu. “Lidoju 19. augustā, bet 23. augustā man palika slikti. Draugiem bija kovida “mājas testi”. Pārbaudījām. Rezultāts rādījās starp pozitīvu un negatīvu – īsti nevarēja saprast. Tad jau pacēlās temperatūra, un es pieteicos uz Covid-19 testu laboratorijā, man to veica 26. augustā,” Anatolijs atceras.

Tikmēr vīrietim kļuvis vēl sliktāk – parādījies nespēks, ļoti augsta temperatūra. Sieva arī saslimusi. “Viņa bija vakcinējusies nedēļu pirms tam, tāpēc slimoja vieglākā formā, bet es sapotēties nepaspēju,” teic Anatolijs.

Iepriekš bijis Latvijā, kad vakcīnas bija pieejamas senioriem pēc 65 gadu vecuma, tad atgriezies jūrā. Pēc izslimošanas Anatolijs pierunājis vakcinēties gan dēlu, gan draugu, kurš atbraucis no jūras. Arī pats, tiklīdz varēs, potēsies nekavējoties. “Saslimt var jebkurš, bet tiem, kuri potējušies, kovids nenoritēs tik smagi, kā tas bija manā gadījumā, arī atlabšana būs vieglāka.

Ja godīgi, man joprojām ir grūti elpot, pietrūkst gaisa plaušām. Paeju 100 metrus un jau esmu aizelsies!” viņš brīdina par seku nopietnību.

Raudāja bez spēka

“Es ļoti gribu svaigu gaisu! Gandrīz veselu mēnesi neesmu bijusi ārā!” savukārt saka 39 gadus vecā Santa Kārkliņa. Rehabilitācijas nodaļā viņa nokļuva uzreiz pēc kovida akūtā stāvokļa stabilizēšanas, arī tādēļ, ka viņai iepriekš bija vēl citas slimības.

Saldeniece dzīvo viena ar diviem bērniem – 12 gadus veco dēlu un 17 gadus veco meitu. “Augusta vidū pie meitas ciemos bija viens draugs, kurš nezināja, ka viņam ir kovids. 21. augustā man parādījās pirmie simptomi – sāpes ķermenī, kam pievienojās augsta temperatūra. Man tā uzkāpa līdz pat 40 grādiem. Vēl pēc pāris dienām pazudusi arī oža, garša, apetīte,” stāsta kovidu izslimojusī sieviete.

Drīz saslimuši arī bērni. “Man spēka nebija vairs nemaz!” atminas Santa. Turklāt simptomiem vēl pievienojušās arī bailes par to, kā viss attīstīties.

“Man bija zudušas visas maņas, un vienīgais, kas liecināja par augsto temperatūru, bija drudzis. Raudāju, bet man nebija asaru,” viņa atceras slimošanu.

Santa nokļuva Liepājas Reģionālajā slimnīcā, kad viņai jau bija smagi skartas plaušas. Infekciju nodaļā viņa ārstējusies divas nedēļas. “Tas tiešām ir traki! Tas nav parasts vīruss, tā nav saaukstēšanās. Pat gripai nav tādu simptomu kā šim!” uzsver paciente.

Santa Kārkliņa pēc kovida pārslimošanas saka: “Tie, kas netic kovidam… lai Dievs dod viņiem labu veselību!” Foto: Egons Zīverts

Meita pārslimojusi vieglāk, bet Santas dēlam slimība tāpat noritējusi smagi. Viņš arī ārstējies slimnīcā, taču mājās ticis ātrāk. “Es biju vakcinējusies jūnijā, un, iespējams, tieši tas mani paglāba no reanimācijas. Pat negribu domāt, kā būtu bijis, ja es nebūtu potēta. Arī mani tuvākie ir vakcinējušies, un tas dod cerīgāku skatu uz dzīvi,” teic paciente, kas slimnīcā daudz domā par tiem, kuri publiski nekautrējas teikt, ka kovids neeksistē. “Nu kā tā var teikt?” dusmojas sieviete, kurai kovida dēļ uz ilgu laiku liegta normāla ikdienas dzīve.

Pat nebija šaubu, ka jāvakcinējas

Ar savu kovida pieredzi publiski dalījies arī bijušais Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieks Normunds Grūbis. Viņš sociālajā tīklā Facebook atklāja, ka saslimis pagājušā gada rudenī, kad dzīvojis Liepājā, bet strādājis Rīgā. “Parādījās pirmās pazīmes, mani nosūtīja uz kovida testu. Tas bija pozitīvs. Kādu laiku biju mājās, bet tobrīd spēkā bija algoritms: ja nepaliek labāk, tad jābrauc uz slimnīcu,” stāsta N. Grūbis.

Nogādāts Liepājas Reģionālajā slimnīcā, lai pārbaudītu, vai Covid-19 infekcija nav izraisījusi plaušu karsoni. To var konstatēt tikai ar magnētisko rezonansi, tāpēc paturēts slimnīcā. “Kādas dienas biju infekciju nodaļā, tad kādu nedēļu arī intensīvajā terapijā, smagi man bija, smagi!” atklāj N. Grūbis, kurš slimnīcā ārstējies 18 dienas.

“Es biju izslimojis kovidu, bet, tā kā ir iespēja, ka var saslimt arī otrreiz, tikko darbā viss tika saorganizēts vakcinācijai, man pat neradās vismazākās šaubas, ka varētu nevakcinēties,” uzsver N. Grūbis,

kurš tagad jūtas drošāk, jo ir sapotējies pret bīstamo infekciju.

“Gribu, lai cilvēki paskatās uz slimību un vakcinācijas vēsturi. Cik ilgs laiks bija vajadzīgs kādreiz, līdz mediķi saprata, kas notiek, un cik ātri tagad zinātne rod risinājumus slimībām,” viņš salīdzina. “Vakcinācija ir atbildība, pirmkārt, pašam pret sevi un, otrkārt, pret sabiedrību. Pote nepasargā simtprocentīgi, bet samazina iespēju smagi saslimt vairākas reizes. Un tas noteikti ietekmēs mūsu dzīves kvalitāti nākotnē,” N. Grūbis ir pārliecināts.

KOMENTĀRS

Līga Priedena, LRS Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļas ārste

liepajniekiem.lv

Pie mums nodaļā pacienti pēc kovida izslimošanas nonāk divos gadījumos.

Vieni uzreiz no akūtās nodaļas, kad ir vēl no skābekļa atkarīgi, bet nav infekciozi, viņiem nav vairs bakteriālās pneimonijas, taču jāuzkrāj spēki.

Otra pacientu grupa slimnīcā atgriežas pēc mēneša vai diviem, jo pēc kovida izslimošanas sūdzas par fiziskas slodzes neizturību, arī par garīgo slodzi, runas grūtībām, atmiņas traucējumiem. D

audz strādājam, lai pacienti spētu iztikt bez papildu skābekļa, pārvarētu slimības izraisīto nogurumu un nespēku, lai plaušas spētu pildīt savas funkcijas.

Cilvēki nesaprot, ka Covid-19 ir kā “krievu rulete” – tu nezini, ko un kad dabūsi. Pacienti brīnās, ka daudzi slimo viegli, bet slimnīcā nonācis tieši viņš.

Slimība ir neprognozējama – nav zināms, vai un kā katru tā skars, kā tā var izpausties un cik smagi.

Tie pacienti, kuri bijuši slimi ar kovidu smagā formā un nebija vakcinējušies, tagad saka, ka vakcinēsies, tiklīdz drīkstēs. Viņiem nav jautājumu par to, vai vajag, jo viņi zina, kam gājuši cauri. Un viņi ļoti pārdzīvo, ja tuvinieku lokā ir kāds absolūts vakcinācijas noliedzējs, kas nevēlas uzklausīt nevienu argumentu par labu vakcinācijai.

Kovids nav tā slimība, kuras gadījumā tu atbildi tikai pats par sevi. Ja tu nevakcinējies, tu atbildi arī par visiem, ko satiec. Ja esi vakcinējies, risks ir mazāks, un tas ir svarīgi.

UZZIŅAI

Šonedēļ Liepājā pret Covid-19 var vakcinēties

 • Tirdzniecības centrā “XL Sala”: 29. septembrī no pulksten 15 līdz 17; 1. oktobrī no pulksten 15 līdz 17; 2. oktobrī no pulksten 11 līdz 13. Vakcinācijas punktā pieejamas “Pfizer” un “Janssen” vakcīnas.
 • Blakus tirdzniecības tīkla “Top!” veikalam “Lielie logi”: 28., 29., 30. septembrī un 1. oktobrī no pulksten 8 līdz 19; 2. oktobrī no pulksten 8 līdz 13. Vakcinācijas punktā pieejamas “Moderna”, “Pfizer”, “Janssen” vakcīnas un 2. deva “AstraZeneca” vakcīnai.
 • Ārstniecības iestādēs: Vecliepājas Primārās veselības aprūpes centrā, Karostas doktorātā, Jaunliepājas Primārās veselības centrā, Liepājas medicīnas centrā.
 • Pie ģimenes ārstiem.

Dodoties uz vakcināciju, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments – pase vai ID karte.

Publikācija tapusi sadarbībā ar Nacionālo veselības dienestu.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz