Sestdiena, 6. jūnijs Ingrīda, Ardis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Dace Kārkla – muzeja direktore ar žurnālistes krampi

Dace Kārkla – muzeja direktore ar žurnālistes krampi
Foto: liepajniekiem.lv
25.02.2017 07:09

liepajniekiem.lv

Liepājas apbalvojumu konsultatīvā padome izraudzījusies titula ”Gada liepājnieks” TOP 15 – cilvēkus, kuru veikums vai notikums ar viņa līdzdalību 2016.gadā Liepājā bijis īpaši spilgts un pamanāms. Viņus suminās Liepājas dzimšanas dienā, bet portāls liepajniekiem.lv piedāvā īsumā iepazīsties ar visiem Gada liepājniekiem. 

Viena no sumināmajiem ir Liepājas muzeja direktore DACE KĀRKLA, kura Gada liepājnieka titulam izvirzīta par Liepājas muzeja radošām aktivitātēm 2016.gadā, piesaistot apmeklētājus un kļūstot par trešo apmeklētāko kultūras iestādi Liepājā.

Jautāta, kā tas izdevies, Dace portālam atzīst: ”Galvenais ir darbinieki. Vienmēr esmu teikusi, ka ne tikai Liepājas muzejā, bet arī citos muzejos Latvijā darbiniekiem ir jābūt ļoti radošiem, kreatīviem, jo nemitīgi ir jākonkurē ar dažādiem izklaides un kultūras pasākumiem, lai varētu pievērst apmeklētāju uzmanību muzejam.”

”Lai to varētu izdarīt, pašiem darbiniekiem jābūt ļoti uzņēmīgiem, jāmīl darbs, ko viņi dara,” Dace turpina: ”Un jābūt izdomas pilniem, lai ieinteresētu cilvēkus iegriezties muzejā.”

Dace kategoriski noliedz, ka visus nopelnus muzeja sniegto piedāvājumu ģenerēšanā var piedēvēt tikai viņai vienai – tas ir kopdarbs: ”Mums katru nedēļu notiek sapulces, kurās ģenerējam un apspriežam idejas. Mērķtiecīgi strādājam pie tā, lai piesaistītu dažādas mērķauditorijas.”

Kaut Dace ir vēsturniece, beigusi Liepājas universitāti un jaunībā pēc studiju beigšanas astoņus gadus nostrādājusi muzejā, dzīve viņai iegrozījās tā, ka turpmākos 12 gadus viņa strādāja mediju jomā. Un tieši žurnālistikā gūtā pieredze ir tā, kas veidojusi viņas krampi, lai muzejā ienestu jaunas vēsmas.

”Medijos kopā nostrādāju duci gadu, bet tā lielākā skola un rūdījums bija ziņu aģentūrā ”LETA”, jo tolaik LETAs galvenais produkts bija ziņu lenta. Un nācās ļoti sīvi konkurēt ar otru ziņu aģentūru – ar ”BNS”,” Dace stāsta.

Un atceras: ”Toreiz Kurzemē biju viena pati. Svarīgi pasākumi dažkārt notika pat vienlaikus. Bet bija jāpaspēj visur, bija jāpaspēj noziņot arī operatīvi un pa telefonu. Un tas lika mobilizēties, lai varētu izvērtēt, kas ir pats svarīgākais.”

”Un vēl jau ir arī tas, no kā patlaban nedaudz cieš muzeja darbinieki. Proti, biju pieradusi un no manis aģentūrā tika prasīts: nav rīts vai vakars, vienmēr ir jābūt gatavam steigties strādāt, ja kaut kas notiek. Piemēram, ja notiek avārija vai noplūst degviela, nekavējoties jāsteidz arī naktī,” viņa atceras.

Un rezumē: ”Tas, protams, ir rūdījums. Atceros, kā sīvās konkurences apstākļos ar BNS, ja es biju kādu svarīgu notikumu palaidusi garām un BNS informāciju nopublicēja pirmā, man atvilka 20 latus no algas. Tas bija ļoti audzinoši.

Un vēl jau ieguvums ir tas, ka tad, ja esi viens un raksti par dažādām jomām, veidojas kopīgs priekšstats par to, kas notiek, kuri procesi sabiedrībā ir būtiskākie. Ziņu aģentūras laiks bija ļoti vērtīgs manai izaugsmei un attīstībai.”

Dace piekrīt, ka darbs Liepājas muzejā viņai ir nevis kas jauns, bet gan atkalsatikšanās. Taču ne mērķtiecīgs gājiens. Drīzāk likumsakarība.

Taujāta, kā tas iegadījās, ka no žurnālistes kļuva par muzeja direktori, Dace klāsta: ”Nē, tas nebija mērķtiecīgi. Vienkārši to gadu laikā, ko nostrādāju ziņu aģentūrā, biju sapratusi, kas ir muzejs, kā tas strādā.”

Kad pašvaldība izsludināja konkursu uz Liepājas muzeja direktora vietu, Dace saprata, ka viņa vēlas dot savu artavu muzeja attīstībā: ”Bija sajūta, ka zinu, kā muzejam vajadzētu strādāt. Man bija sajūta, ka nevaru palikt malā, ka man vismaz jāpiedalās konkursā, lai es varētu paust savu redzējumu. Bet tas nebija mērķtiecīgi, vien konkurss mani uzrunāja. Kaut es pat nebiju domājusi, ka konkursā varētu uzvarēt.”

”Konkursā bija vairāki pretendenti,” viņa atminas: ”Bet, kad pašvaldība piedāvāja šo iespēju man, sapratu, ka tā ir jāizmanto.” Un tā nu jau teju 11 gadus Dace ir Liepājas muzeja direktore, kura, pateicoties savam rūdījumam, spēj ieviest muzeja ikdienā ne vienu vien novitāti.

29 komentāri

2017-02-25 09:31

Agnese Rudzīte: Pateicoties Dacei muzejs gadu no gada kļūst arvien atvērtāks, pieejamāks, mūsdienīgāks. Kolektīvs profesionāls un atsaucīgs.

2017-02-25 09:35

Kaija M.: Dace ir nedaudz vecmodīga, sliktu gaumi un šauru skatu uz mākslu. Darbinieces tādas nekas īpašs, prastas pelēcības, piedevām ar lētu gaumi.

2017-02-25 10:08

kaijai m.: Laikam jau esi šīs švaukstiņpaaudzes, ja ta vari uzrakstīt! Varbūt pati esi vecmodīga!!!

2017-02-25 10:31

Zigmunds: Dace tiešām ir pacēlusi un attīstījusi muzeju. Ir nomainījusies darbinieku paaudze, kas spēj strādāt radoši un mūsdienīgi, aptverot dažādas darbības jomas, sākot ar krājumu un pētniecisko darbu, un beidzot ar cilvēkiiem saistošiem pasākumiem.

2017-02-25 11:00

Agnese K.: Reti komentēju, bet šoreiz gribas izteikt lielu paldies par tiešām radošu un inovatīvu darbu! Tik bieži, cik šobrīd apmeklēju muzeju, nebiju to darījusi par visu savu mūžu! Ļoti interesanti pasākumi un izstādes! Dace ir ieguvums Liepājas kultūras dzīvē!

2017-02-25 11:48

ak, valodiņa!: jābūt ļoti radošiem, kreatīviem -vācu kreativ, latiņu creative - it mean - radošs, radītspējīgs.
...jābūt ļoti radošiem, radošiem darbiniekiem

2017-02-25 12:25

pablo: Dacei pietrūkst gan inteliģences, gan gaumes izjūtas - tās ir divas būtiskas lietas, kam muzeja vadītājam būtu jāpiemīt.

2017-02-25 12:37

Tam pablo: Rodas jautājums, palbo, cik liela ir tava inteliģence, ja vērtē cilvēku zem segvārda. Bez tam inteliğences esamība vai neesamība, nav atspulgs labam darba rezultātam.

2017-02-25 12:44

tam pablo: ...rodas jautājums, tam pablo, cik liela ir tava inteliģence, ja vērtē cilvēku zem segvārda....???

2017-02-25 13:04

pablo: 1. Te visi anonīmi komentē, jūs pēdējos divus komentētājus ieskaitot. 2. Pie esošās pašvaldības droši var rullēt bez inteliģences. Tās klātesamību pat varētu uzskatīt par trūkmu.

2017-02-25 14:02

Tam tararam: Vai lielā sudraba monētu un kausu kolekcija vēl ir muzejā ?

2017-02-25 14:19

Alma>kaijai m =pablo: >abi ir viena persona(pēc rakstītā stila)-nožēlojami !Dace ir ļoti pacēlusi Liepājas muzeja prestižu.Brauc no visas Latvijas ,Lietuvas un ārzemnieki no tālas pasaules sajūsmā par redzēto.Par gaumi nestrīdas.,jo apmeklētāji ar dažādu inteliģences līmeni.Dažadu gaumi .Tas ir forši ko dara Dace direktorējot muzejos(domāts Okupacijas) kolektīviem.Lai veicas turpmākajā !

2017-02-25 14:19

Alma>kaijai m =pablo: >abi ir viena persona(pēc rakstītā stila)-nožēlojami !Dace ir ļoti pacēlusi Liepājas muzeja prestižu.Brauc no visas Latvijas ,Lietuvas un ārzemnieki no tālas pasaules sajūsmā par redzēto.Par gaumi nestrīdas.,jo apmeklētāji ar dažādu inteliģences līmeni.Dažadu gaumi .Tas ir forši ko dara Dace direktorējot muzejos(domāts Okupacijas) kolektīviem.Lai veicas turpmākajā !

2017-02-25 14:53

Apsveikums!: Lai arī turpmāk labi veicas direktorei un kolektīvam!

2017-02-25 14:58

forši: Kā to saprast Okupācijas kolektiviem . Tas ir domats par okupācijas kolektīviem no Krievijas un Lietuvas.

2017-02-25 15:19

ne jau Dace viena: ... ir ļoti pacēlusi Liepājas muzeja prestižu...Būsim godīgi- kolektīva nopelns,jo ikvienam bija roka jāpieliek, lai vismaz viens tiktu šur un tur sumināts!

2017-02-25 15:50

xsd: Nezinu par muzeju, ir "pacēlusi" vai nav. Ja daudzi slavina, iespējams. Bet par žurnālistes krampi gan varu pasmīkņāt. Viņas raksti bija apmēram 4. klases skolnieka atreferējums par redzēto.

2017-02-25 16:43

kruti: Muzejā notikuši gan frizieru kursi, gan alkohola lietošanas pasākumi. Muzejā par brangu samaksu pat vakariņu maltīti ar krievu drēbju šuvēju varēja ieturēt. Kā tādā ēdnīcā. Vēl tik spēļu automāti un manikīra kabinets pietrūkst. Laikam muzeja vadībai zemāk vairs nav kur krist.

2017-02-25 18:10

Nu, nu: Laiks rimties! Taču skaidrs, no kurienes nāk šī greizā statistika!

2017-02-25 22:16

Uplaha: Nu, nu... Kaut kā ar mākslas saprašanu ir kā ir. Tabaka jāskatās lielā zālē. Kā bija ar to izskaloto vikingu kuģi? :) Kārkla galīgi sajauca gadsimtus :) Un kādreiz bija ļoti, ļoti aktīva komjauniete! :)

2017-02-26 00:56

Padoms...: Pat smieklīgākais visā šajā ir tas ka jūs, cilvēki, kuri paši sevi uzskata par ļoti kompetentiem muzejā lietās, vēsturē un tā vadīšanā izsakāt šeit nievājošos komentārus, kā vajadzētu, ko vajadzētu un izsakāt nepamatotu kritiku anonīmi! Varbūt tad saņemiet drosmi un izklāstiet savu viedokli publiski, ja jau uzskatāt ka jūs protat labāk

2017-02-26 04:16

Smako: Te jau pojenes un kesenfelda auditorija saskrējusi, vai viņi paši. Vaukšķ un smird, ka maz neliekas!

2017-02-26 09:08

hmm: nēsam dzīvi,ja kādu nomelnot nevaram-latvieši ??????????????????

2017-02-26 09:08

hmm: nēsam dzīvi,ja kādu nomelnot nevaram-latvieši ??????????????????

2017-02-26 10:27

Gunta: Es ļoti priecājos, ka dzīvoju Liepājā ar tādu talantīgu, strādīgu un pozitīvu cilvēku kā Dace. Mūsu ğimenē radies jauns paradums-muzejs svētdienā.

2017-02-26 11:36

G udre: Viņai ir ļoti laba komjaunietes intuicija .. Labi iekartojusies siltā vietiņā. Muzejs jau nav baznica ,ka katru svētdienu jaiet grēkus izsūdzēt pie kafijas tases.

2017-02-26 18:00

Vecā tantr: Neko nezinu par Kārklu, bet nav ko liekuļot - švakas mums tās izstādītes muzejā.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz