Piektdiena, 23. oktobris Daina, Dainida, Dainis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Dānijas vēstnieks pauž satraukumu par drošību Fonteina īpašumos

Dānijas vēstnieks pauž satraukumu par drošību Fonteina īpašumos
13.04.2010 13:25

Jau rakstījām, ka pirmdien pēc viesnīcas “Fontaine Hotel” dedzināšanas mēģinājuma negaidītā vizītē Liepājā ieradās Dānijas vēstnieks Ufe Volfhekels, lai tiktos ar mūsu pilsētas domes vadību. Viņš paudis satraukumu par nu jau kārtējo ugunsnelaimi Stēna Lorensa īpašumos.

Skaidrojot negaidītās vizītes iemeslus, U.Volfhekels portālam pastāstīja: ja kādam no Dānijas pilsoņiem rodas drošības rakstura grūtības šajā valstī, tad vēstniecība dara visu, ko var, lai viņus atbalstītu. “Dānijā ēku dedzināšana ir ļoti nopietns krimināls pārkāpums, kas pakļauj briesmām cilvēku dzīvības. Mēs jutām, ka šī ir ļoti nopietna situācija un vēlējāmies aizbraukt uz Liepāju un parunāt ar Lorensa kungu, mēru un policiju, lai paustu savu satraukumu par drošības jautājumiem,” skaidro Dānijas vēstnieks.

Viņš uzsvēra, ka turpmākā izmeklēšana, protams, ir policijas darbs, bet vēstniecība var vienīgi mudināt amatpersonas nopietni izmeklēt šo gadījumu. “Mēs arī ierosinājām, vai ir iespējams piedāvāt kādu papildus drošību Lorensa kungam, jo izskatās, ka ir kāds, kas apzināti vēlas nodarīt kaitējumu viņa īpašumiem.” Par šiem jautājumiem vēstnieks runājis arī ar Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieku Normundu Grūbi, un paudis cerību, ka vainīgie tiks saukti pie atbildības.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse sacīja, ka policija ir ieinteresēta, lai pilsētas iedzīvotāji un viesi justos droši. Īpaši, ja runa ir par izklaides un atpūtas vietām. Saistībā ar degšanas gadījumiem, policijai svarīgi aizturēt iespējamo vainīgo personu, tādējādi novēršot precedentus. “Raudzīsim, kādi būs tālākie mūsu priekšnieka uzstādījumi viņa kompetences ietvaros par konkrēto objektu,” norādīja J.Knīse.

Kā sarunā ar portālu uzsvēra U.Volfhekels, svarīgs aspekts ir arī tas, ka Liepāja ir ļoti laba vieta investīcijām, daudzi dāņi šeit iegulda līdzekļus, arī S.Lorenss. “Ja notiek šādas negatīvas lietas, tad tas noteikti liks uztraukties arī jaunajiem un potenciālajiem investoriem. Tas pilsētai ir vēl viens iemesls atrisināt šo problēmu,” pastāstīja Dānijas vēstnieks, piebilstot, ka neviens, protams, nezina īstos iemeslus, bet šajā gadījumā varētu būt iesaistītas arī ekonomiskas intereses.

U.Volfhekels solīja, ka vēstniecība sekos līdzi izmeklēšanai un tālākajai notikumu attīstībai, un izteica cerību, ka izmeklēšana tiks veikta un pabeigta.

Kā portālam pastāstīja Liepājas pilsētas Domes priekšsēdētāja padomniece Ieva Puka, Dānijas vēstnieks Ufe Volfhekels un vēl divi vēstniecības darbinieki pēc pulksten 17 ieradās negaidītā vizītē domē, kur tikās ar Liepājas domes priekšsēdētāju Uldis Sesku, viņa vietnieku Gunāru Ansiņu, kā arī Ārējo sakaru organizatori Ligitu Pudžu, kas palīdzējusi ar tulkojumu angļu valodā.

Sarunu temati bijuši saistīti ar deputātu Stēnu Lorensu, viņa darbību domē un ugunsgrēkiem viņa īpašumos. I.Puka skaidroja, ka acīmredzot pēc S.Lorensa vēršanās vēstniecībā, Dānijas pārstāvjiem radusies interese arī personīgi aprunāties ar mēru, lai noskaidrotu situāciju.

Dānijas vēstnieku esot interesējis, kā pašvaldība nodrošina kārtību pilsētā, uz ko mūsu pilsētas pārstāvji pastāstījuši par pašvaldības policijas darbu, atgādinot, ka pamatā katram uzņēmējam par sava īpašuma drošību ir jārūpējas pašam. Viesi arī interesējušies par to, kā notiek domes sēdes. Pašvaldības vadītājs arī paskaidrojis, ka deputāta darbība netiekot ierobežota.

46 komentāri

2010-04-13 13:45

ui: lai sarga savas bikses danu vestnieks .

2010-04-13 13:46

sdv: manuprat veca laba anekdote tikai soreiz ar nopietnaku piesitienu ... nav svarigi cik daudz man pasam ir, galvenais lai citiem nekas nav

2010-04-13 13:52

kliņģeris: Manuprāt, tas viss ir baltiem diegiem šūts. ja kāds gribētu nopietni dedzināt, tad svilinātu lielo viesnīcu. kaut kā pārāk aizdomīgi, ka tagad aizdedzināta neliela mājiņa ar dažiem numuriņiem un tieši tajā brīdī blakus gadījies darbinieks, kas izglābis ēku no ugunsgrēka... Pārāk uzkrītoši tas viss. PATS VIEN SVILINA SAVUS ĪPAŠUMUS, LAI SAŅEMTU APDROŠINĀŠANU UN GŪTU PUBLICITĀTI!

2010-04-13 13:54

gunchz: To Dānijas vēstnieku nevar dabūt pie mums domē? Tāds prātīgs liekas un savu algu arī atpelna - konsultējot vietējos baurus, ka neviens šeit nebrauks un darbavietas neradīs, ja turpinās uzvesties kā mežoņi.

2010-04-13 14:01

to klingeris: Pirmkart liela viesnica ir kiegelu eka, bet maza viesnica ir buveta no koka - kuru tavuprat ir vieglak piesvilinat??? Otrkart - nevis darbinieks blakus gadijies bet tobrid atradies viena no istabam - respektivi gulejis viesnica, ta ka ta nav sakritiba, bet gan laimigs gadijums, kas nav novedis pie letalam sekam.

2010-04-13 14:01

NU JA: PAŠI DARBA VIETAS IEDZĪVOTĀJIEM NERADA UN ĀRZEMNIEKIEM ARĪ LIEK ŠĶĒRŠĻUS LAI VĪETĒJIE VARĒTU STRĀDĀT

2010-04-13 14:05

par apdrosinasanu runajot: Runajot par apdrosinasanu, vai tas gadijuma kadam neliekas stulbi, ka cilveks kas it ka pats pielaidis savam ipasumam uguni (it ka del apdrosinasanas), tagad pats to ari atjauno??? Kur ir logika??? Ja jau dedzinaja pats un gribeja sanemt apdrosinasanas naudu, tad kadel buvet atpakal, jo tas sanak daudz dargak un apdrosinasana to noteikti nesedz pilna apmera

2010-04-13 14:07

heh: Apdrošināšana taisīta treknajos gados, bet remontē tagad pa lēto... Jūti starpību?

2010-04-13 14:11

to heh: Jaa, jutu starpibu, tadu, ka apdrosinasanas summa nesedz jauna kluba celtniecibas izmaksas - ta ari ir starpiba. Tad vel padomasim - muzikas aparatura, visa prece kas sadegusi u.c. izmaksas. Manuprat sanak ta neko...

2010-04-13 14:12

Vai taa?: Papucis atbrauca lai mazliet pamaacit Uldi?!?

2010-04-13 14:15

Interesanti...: Kapeec shi zinja neparaadaas Liepajas Domes oficiaalaa maajaas lapaa www.liepaja.lv?!?

Kaa nekaa - tomeer citu Valstu Veestnieks ir ieradusies!!!

2010-04-13 14:17

gunchz: => heh

Apdrošinātājs sedz atjaunošanas izmaksas nevis pilnu trekno gadu gadu apdrošinājumu summu. Tikpat labi KASKO var uztaisīt par miljonu, bet vairāk par savas grabažas vērtību nesaņemsi - tikai prēmiju nomaksāsi no miljona. Jūti starpību?

2010-04-13 14:24

...: lai tik brauc surp un sarga fonteina ipasumus.

un fonteina aizstavjiem neskiet divaini, ka nodega fonteina ipasums kaut kadas talas zemes? un viss var teikt viena laika? tik nesakiet, ka sesks aizskreja kaut kur dedzinat kaut kadas budas...aaa, starp citu, ko tadu labu fonteins ir paveicis liepajas dome kops ievelesanas? iznemot mutes virinasanu?

2010-04-13 14:31

apdrošināšana: jūs laikam neesat lasījusi citus vecākus rakstus un skatījušies ziņas... pat Lorencs apstiprināja, ka klubu viņš nebija apdrošinājis par pilnu summu!!! respektīvi, nekādu lielo piķi viņš neieguva... pirms runājiet ievāciet informāciju!

2010-04-13 14:39

klabata: Ļoti labi! Dažam labam mēram-pofigistam vajag pamācīt, kā rūpēties par kārtību pilsētā, nevis gaidīt princi baltā zirgā ar bezizmēra investīcijām ostā. Ja investoriem un uzņēmējiem netiek garantēta drošība, tad biznesa te nebūs!

2010-04-13 14:44

To Interesanti...: liepaja.lv tapat ka liepajniekiem.lv slid zem viena karoga un filtra informacijas publicitate ... protams ari pensionaru zombesanas litartura Kurzemes vards ...

2010-04-13 14:56

Samērā interesanti: To Interesanti... un to To Interesanti...

Neaizmirsīsim arī mūsu mīļo propagandas avīzīti "Katram liepājniekam"...

2010-04-13 15:22

Agatexx: Domāju, ka arī neatradīs dedzinātāju. Padomājiet paši, kāds garām iedams piesvilinājis nakts vidū... nu labi iepriekš plānojot, mums naktī tik dzīva kustība pilsētā, tik daudz liecinieku...atrast var, ja ir piedraudējis, kas gan arī jāpierāda, ja ir lietiskie pierādījumi. Tā tik filmās viss ir vienkārši

2010-04-13 15:31

guntis L.: Sesks un Ansiņš sarunājās ar Dānijas vēstnieku ar tulka palīdzību. Kurš domē ir dāņu valodas tulks?

2010-04-13 15:37

nu nu: Es arī uzskatu ka šaj vajadzētu būt policijas prioritātei. Nieks par fonteina īpašumiem,kurš ir sapinies ar visādiem antisociāliem tipiņiem, kas tomēr arī nav mazsvarīgi, bet šeit iet runa par kāda neveselīgām ambīcijām kuru dēļ viņš ir gatavs upurēt nevainīgu cilvēku dzīvības.

2010-04-13 15:48

huha: Diez vai ir liela jeega staastiit vainiigajiem, ka tas ir slikti, ko vini dara

2010-04-13 15:54

Ivo: Man kā liepājniekam ir kauns Sesk dēļ tevis. Lai kādus delērija murgus tur redzētu Fonteins acīmredzot tie nav bez pamata. Jo kā reiz Kurzemes vārdā rakstīja dr.Sorokina kura ir narkologs, ka mūsdienās alkoholiķi baltās pelītes nemaz neredzot,bet gan bruņurupučus niņdžas un citus laikmetam atbilstošus briemoņus.

2010-04-13 15:55

condra: Vai tad ari vēstnieks nezin kada valsti dzivo???

2010-04-13 15:58

redele: Lai tik brauc uz savu Dāniju.Atradies te varonis un vēl apsardzi vajag.Smiekli nāk

2010-04-13 16:10

Robis to ivo: Man, Ivo, kā liepājniekam ir kauns dēļ tevis.Kādus delērija murgus tu raksti.

Atslauci lupas

2010-04-13 16:50

rakaris: labais ,dānijas vēstniekam nav ne mazākā jēgā ,kādā burlaku zaņķī viņš iebāzis savu degunu ,ja daudz gribēs zināt ,peldēs pilsētas kanālā ,bet lorencam beidzot jāsaprot ,kā te viss ,kā viku barā , zobs pret zobu ,nu paprasi lai bomži pielaiž uguni kādam ienaidniekam,domāju priekšā šamam nav jāsaka !!

2010-04-13 17:16

partyzan: :D cepeškrāsns ir iedarbināta....sākam cepties!!! :D

2010-04-13 18:09

uzraugs: Viss nāk un aiziet tālumā un sākas viss no jauna :)

2010-04-13 18:18

hh: Kā es vēlētos lai mana valsts tā rūpētos par mani,tad es arī lielākus nodokļus maksātu ar prieku.

2010-04-13 18:22

CanXS: Krūmiņam ugunsnelaimes patīk!Tas tač kadreiz vienu savu mašīnu nodedzināja,tad ne īpaši sen savu NISSAN džipu nosvilināja,-tā savādi sanāk.......

2010-04-13 19:11

pablito: Kaapeec Fonteinam tulks tulko no anglu uz LV valodu? Bet ne no danu uz LV!!! Anglu valoda Fonteinam tachu nav dzimtaa....varbuut taapeec neko nesaprot no domes seedeem utt....

2010-04-13 20:32

hi hi hi: JĀ, LIEPĀJNIEKIEM ROKAS GARAS, SVILINA ARĪ VENECUĒLĀ!!!!!! MĒS ESAM MAFIJA :ddddddddddddddddddd

2010-04-13 20:40

piepe: hi hi hi,-nezinu kas jūs esat,-bet loģiskās domāšanas jums nav.....Piekrītu CanXS!!!

2010-04-13 20:46

ass: nu riktigas zirgu galvas.dani aizstav savus pilsonius ,bet kursiem tas nepatik.tapec jus ari slauc ka govis.

2010-04-13 21:17

dedzina policija: jo rada sev darbu- policijas kriminālās darbības neviens nekad neizmeklēs

2010-04-14 02:06

???????: vai latvijas veestnieks shaadaa situaacijaa arii reagjeetu? fontein, bet tu gan turies, mees ar tevi!

2010-04-14 07:03

valoda: Vai tad Seska un Ansiņa kungiem ieņemot tik svarīgus amatus nevajadzētu pašiem bez tulka palidzības runāt angliski.Angļu valoda tiek prasīta pat pārdevējiem un ļoti daudziem kas neieņem tik atbildīgus amatus,bet mūsu kungiem vieta nodrošiāta bez valodas zināšanām.

2010-04-14 09:51

Kroplis: Kauns un negods visai Liepājai. Iedomājietie ko teiks Dānijas vēstniecības darbinieki saviem pilsoņiem kas gribēs, kaut vai, atbraukt uz Liepāju kā tūristi.Superīga reklāma.Un tas sviests par to ka, lai tas dānis brauc mājās utt. Puse no Liepājas darba vietām ir dāņu radītas.Liepāja ir vienīgais iemesls, kāpēc dzīvoju šai valstī, bet dēļ šādām izdarībām, un ļaunākais, dēļ cilvēku vienaldzības, uzturēties šeit ir arvien grūtāk un grūtāk.Atveriet acis.Neesiet tādi auni un vientieši.

2010-04-14 10:14

nekauņa: nu viens labums no tās Dānijas ir > patreiz ir iebāzts cietumā viens supernekaunīgs krāpnieks Dainis Dreimanis ! Un tikai pēc Dānijas pilsoņu apkrāpšanas policija bija spiesta pamosties jo citādi šoreiz nepatikšanas draudēja Latvijas valdībai.

Policija un tiesa Liepājā laikam līdz tam bija ''speciālāS'' attiecībās...ar šo mākleru Dreimani !

2010-04-14 14:30

!: Vai var Ieva Puka paskaidrot,ko Seska kungs stāstīja vēstniekam?Vai tas paliek vēsturei!

2010-04-14 14:32

kontrole: viss tiek kontroleets!

2010-04-16 10:58

Q: policijā vēl vajag pamatīgu tīrīšanu ...!

2010-04-18 10:18

Jets: Nepietiek ar krievijas gudrajiem, kuri mēģina mūs mācīt, vēl kaut kāds dāņu pampars te bezdēs,,, To fontēna narkašu perēkli jau sen vajadzēja nosvilināt. Lūgšu Dievu lai tas notiktu atkārtoti pēc UPTK "rekonstrukcijas",,,

2010-04-21 10:14

albano: nu kurš šitādas bezkaunīgas dziesmas vēstniekam parāda

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz