Svētdiena, 5. jūlijs Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Darbiniekiem Rokkafejnīcas slēgšana nav pārsteigums

Darbiniekiem Rokkafejnīcas slēgšana nav pārsteigums
04.01.2013 13:53

Atslēgvārdi

Rokkafejnīcas darbinieki, kuri paziņojumu par iestādes slēgšanu saņēmuši ceturtdien, neslēpj, ka viņu oma nav priecīga, taču atzīst, ka nav pārsteigti par Rokkafejnīcas slēgšanu. Lielāks pārsteigums viņiem ir par to, ka tas noticis tik pēkšņi.

Lietvede Vineta atklāj: ”Bijām tam gatavi, bet nebijām gatavi, ka tas notiks tik ātri. Skatoties kopumā, mums pašiem situācija nelikās tik drūma. Par algu izmaksu darbiniekiem bažas nav – tās uzņēmuma vadītāji apsolīja izmaksāt. Par kompensācijām gan pagaidām skaidrības nav. Ar durvju slēgšanu viss nebeigsies, vēl ir nodošana, dokumentu sakārtošana. Uzņēmumu pārņems administrators, kompensācijas būs viņa ziņā.”

”Mēs, darbinieki, vadības pieņemto lēmumu neatbalstām, jo situāciju redzējām citādāk. Bet saprotam, ka uzņēmuma vadība ir iekarojusi Rīgu, Liepāja vairs nav interesanta,” tā Vineta, piebilstot: ”Strādāju te no pašiem pirmsākumiem – biju klāt gan tad, kad Rokkafejnīcu būvēja, gan tagad esmu pie tās slēgšanas. Tagad gan darbinieku palicis stipri maz – toreiz, kad bija arī ”Pablo”, kafejnīca ”Agate” un apsardze, bijām ap 80.” Viņa tomēr uzskata, ka vadības pieņemtais lēmums nav bez ietekmes no malas: ”Skumji, ka pilsētas galva runā tikai par saviem sasniegumiem, nevis interesējas, kā sniegt atbalstu uzņēmējdarbībai Liepājā.”

Bārmenis Jānis, kurš Rokkafejnīcā nostrādājis 12 gadu, skumst: ”Rokkafejnīca ir sava veida simbols Liepājā. Pie ģitāras gan vietējie, gan tūristi fotografējās biežāk, nekā Rožu laukumā. Bet sākot no svētdienas iela būs tumša.” Kafejnīcas slēgšana viņā nav arī radījusi negatīvas emocijas: ”No īpašnieku puses attieksme vienmēr bijusi pieņemama. Kad 18 gadu vecumā sāku strādāt, ne reizi vien kļūdījos. Bet man ļāva kļūdas labot. Iepriekšējās darba vietās ir bijusi sliktāka situācija.”

Viesmīle Madara, kura, apvienojot darbu ar studijām, Rokkafejnīcā nostrādājusi trīs gadus, visvairāk skumst par to, ka jāšķiras no kolēģiem: ”Protams, ienākumi bija liels atspaids, taču skumjāk, ka jāšķiras no kolēģiem. Kolektīvs ir jauks, turklāt bija iespēja apvienot mācības ar darbu. Šajā ziņā vadība bija pretimnākoša.”

Izmisuši par darba zaudējumu viņi nav. Vineta ir apņēmības pilna: ”Ja nebūs darba Liepājā, vēl jau ir Īrija un Anglija.” Jānis gan no Latvijas prom braukt negrasās: ”Bet Liepājā arī nepalikšu, jo neredzu te izaugsmes iespējas.”

27 komentāri

2013-01-04 14:11

skumjiii: Es arī uzskatu, ka Liepājā nav nekādas izaugsmes. Skaista pilsēta, bet pašvaldība nerūpējas ne par iedzīvotājiem, ne pilsētas attīstību. Talantīgi un gudri liepājnieki pārceļas uz Rīgu vai ārvalstīm. Liepāja pamazām mirst.

2013-01-04 14:18

Kā tas ir: ka nav izaugsmes??? Palasi Seska izdoto avīželi par mūsu rēķinu un acis uz kātiņiem izlīdīs!!!

2013-01-04 15:17

Uldis Sirmais: Nu, tad nav ko žēloties, bet vēlēšanās vajag balsot par cilvēkiem, kas var ko reālu pilsētas labā izdarīt!

2013-01-04 15:27

Jezebel: Vai tad Liepājā vēl ir kāds cilvēks, kurš kaut ko būtu spējīgs izdarīt? Runāt un rakstīt gan visi prot, kas arī nav peļami, bet tomēr. Manuprāt Liepājā nekad nav īpaši atbalstīti cilvēki, kas ir ārpus metalurga un ostas. Protams, labi, ka jūs esat, bet jūs jau tikai tādi privātie.

2013-01-04 15:30

TO Jezebel: PRIVĀTAJIEM JĀAPVIENOJAS, LAI PIRMS TERMIŅA GĀZTU KORUMPĒTO LIEPĀJAS KLIĶI!

2013-01-04 15:49

Ziemeļi: Es arī drīz izbraukšu un skat, par vienu cilvēku atkal būs mazāk!!!!!

2013-01-04 15:53

rakaris:): izskatās ,ka makdonalds būs nopircis korumpētos liepājas domniekus un vīņu kompanjonus ar visiem pampariem :)!!

2013-01-04 16:01

skaistakie brizi muza: Vieni no skaistakiem briziem Liepaja man ir bijusi ..sai vieta! Sovakar aicinu IKVIENU DOT GODU, un iededzinat vismaz 3 svecites ...par Liviem, par Liepaju, par Latviju!

2013-01-04 16:16

rakarim: nu ko var drst beztematā par to McD. Tev ir kaut kādi konkrēti fakti, ka tur būs McD? Tad saki! Bet ja tev nav faktu, konkrētu pierādījumu, beidz te tēlot tirgus tanti! ZB jau ar saviem murgainiem vāvuļojumiem.

2013-01-04 17:41

Apmeklētājs: brauksi uz Īriju vai Angliju....

Atver acis... paskaties ārpus "pīļu dīķa", palasi kas notiek Īrijā..cilvēki mūk no turienes...

Ja Jūs paši darbinieki strādātu ar atdevi nevis paši savu tusiņu ap bāra leti taisītu, tad arī klienti būtu bijuši...

Ir jau forši nākt uz darbu jo labs kolektīvs, bet darbā Tu esi un Tev maksā par to ka Tu strādā ar klientiem, apkalpo nevis priecājies par savu tusiņu pie bāra letes ar bārmeni un citām meitenēm...utt.

2013-01-04 18:22

apkalpošana: tur bija briesmīga,nekāda interese par klientu ērtībām utt....bet vieta ļoti jauka,jaukākas Liepājā nav un nebūs...

2013-01-04 19:17

+1: baigais parsteigums, apkalposhana tur bija briesmiga un ediens ari nebija labaaks. cilveki tur kaut kaa ljoti maz pedeja gada laika. taa kaa tas jau sen bija skaidrs, ka rokkafejnica driz bankrotes..

2013-01-04 20:15

secinājumi: Simtprocentīga vadības vaina, Rīgu iekaroja, Liepāja vairs nebija vajadzīga. Nodevēji. Lai gan darbinieki, kas maļ par izaugsmes iespēju neesamību, par Angliju un Īriju - arī nodevēji.

2013-01-04 20:56

amazone: Kādreiz apmeklēju kafe ļoti bieži!

Nevar piesaistīt klientus, ja zāle tukša, salātiņus stundu jāgaida, un tos atnes "saburzītus". Par servisu tomēr jādomā, ja par to maksā!

2013-01-04 21:27

Bārmenis Jānis: :)))) Liepājnieki kā vienmēr savā elementā. Man patīk Jūsu viedokļi superīgi!!! Tā tikai turpiniet!!Malači!!!!

2013-01-04 21:33

Smuki: administrators, kompensācijas būs viņa ziņā,Tad iznāk ka saimnieks nekādas kompensācijas nemaksās.Tikai pliko aldziņu un nekādas atvaļinājumu naudas nebūs.

2013-01-04 22:38

amazone: p.s. viedokļus, jau izsaka klienti! Vai tie patīk, vai nepatīk! Tie gan vairāk ir "akmentiņi" vadības pusē! Jo klients aizejot uz kafe, domā par atpūtu utt., nevis par apkalpojošo peronālu, kafe ienākumiem un kafe vadību! :) Par Liepājas "elpu" domājot....jā-bēdīgi....bet "neaizstājamo" nav!....pilni kapi ar "neaizstājamiem"!

2013-01-05 02:21

oooooooooooo: Par to vērts padomāt arī pirms pašvaldību vēlēšanām.

Liepājā savos krēslos ne viens vien aizsēdējies.Vai tur arī sen jau neprasās jaunas vēsmas?

2013-01-05 03:03

artis: apkalpošana daudz neatšķiras no citām ietādēm, kafejnicam, bankām veikaliem. Ka jau Liepājā

2013-01-05 04:47

liepajniece22: Nujaa...

esmu tur bijusi vairakas reizes...

vienigais ko varu pateikt ja attieksme pret klientim butu labaka moshk ar labaak jums ietu....

Par edienu vispar nerunasim.... triis kungos i to labaak :)

bet katram jau sava gaume.... man piemeram garsoja kafija... bet ediens ni ni ....

Vienigais ko novelu atrast darbu... un mainit savu ttieksmi pret klientiem gadijumaa ja stradasiet liidziigaa sfeeraa... :) un protams izturibu :)

2013-01-05 05:45

fun loving criminal: Attieksme pret Vaiklientu nekaada, tas bija galvenais iemesls. Vairaak asocieekaas ar negatiivu, gadus 5 jau neapmekleeju to uukji

2013-01-05 14:15

isteniba: tagat ta,vai kads zin to skaudro patiesibu ka stradaja personals,nu tad ludzu klausieties un lieciet tos nabagus miera vienreiz,vai ta neapniks,un nu ta klausieties kas bija,lai nevainotu visus pec kartas tiko ipasnieki parcelas uz rigu ta viss saka iet uz leju,virtuves tehnikas aizveda tapat saldejamas iekartas,vardu sakot visu ko lai stutetu rigas uznemumu,darbiniekus samazinaja,naktis palika viens virtuves stradnieks,kada tur var but milie runa par siltu un kvalitativu edienu .

2013-01-05 17:24

visiem: Nakamais BIG7??? Un tad Liepaja paliks tikai Maximas un Fenikssi!

2013-01-05 18:29

istenibai: Piedod, bet attieksmi pret apmeklētāju taču neaizveda???

2013-01-05 22:40

666: paldies dievam,beidzot tas zankis bus ciet,aleluja.

2013-01-06 12:24

mazaa07: Zel ka sledzas tada laba vietina :( Paliks tik tinu klubini piebaztie :/

2013-01-07 09:21

mika pika: manā skatījumā, muļķīgākais bija zaudēt pieaugušo klientūru. es pati un visi mani draugi/paziņas uz pablo/Rokkaffē negāja vairs, jo gadījies saindēties, dzerot pat no augšējiem plauktiem... bet par nelaiķiem labu, vai neko!

Pablo un Rokkafeinīca bija kā simbols, kā dzīves stils un noteikti, daudziem arī daļa jaunības un likteņa krustpunkts. ir žēl, ka uzņēmums tika pamests novārtā un beigās arī likvidēts. bet lai veicas galvaspilsētā!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz