Piektdiena, 10. jūlijs Lija, Olīvija, Olivers
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Daudzbērnu ģimenes var saņemt biļetes uz dziesmu svētkiem

Daudzbērnu ģimenes var saņemt biļetes uz dziesmu svētkiem
Foto: Publicitātes
01.06.2018 13:53

liepajniekiem.lv

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) aicina Liepājas daudzbērnu ģimenes pieteikties biļešu saņemšanai uz XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem. Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone portālam vēstīja, ka Liepājā to var izdarīt, ģimenes pārstāvjiem vēršoties Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldē līdz 6. jūnijam.

Pieteikties uz bezmaksas biļetēm var tās daudzbērnu ģimenes, kuras aprūpē piecus un vairāk nepilngadīgus bērnus, tajā skaitā audžuģimenē vai aizbildnībā esošus bērnus un pilngadīgas personas, kuras nav sasniegušas 24 gadu vecumu, ja tās turpina apgūt vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību. Ģimenes locekļu deklarētā vai reģistrētā dzīvesvieta ir Liepājas pilsētā. Biļešu skaits ir ierobežots, tāpēc tās prioritāri tās tiks piešķirtas daudzbērnu ģimenēm, kurās ir seši un vairāk bērni.

Tās daudzbērnu ģimenes, kuras no 5. līdz 8. jūlijam vēlas apmeklēt kādu no svētku pasākumiem Vispārējos latviešu Dziesmu un deju svētkos, aicinātas 5. un 6. jūnijā ierasties un pieteikties Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldē pie speciālistes bērnu tiesību jautājumos Daces Liepas, Ūliha ielā 36, 4. kabinetā (4. jūnijā no 13 līdz 16, 5. jūnijā no 9 līdz 12 un 6. jūnijā no 9 līdz 16). Neskaidrību gadījumā iedzīvotāji ir aicināti zvanīt uz tālruni: 29453817.

Piesakoties būs nepieciešams norādīt vārdus, uzvārdus, bērnu skaitu un deklarēto adresi, vienlaikus persona piekrīt, ka viņas ģimenes locekļu personas dati tiek pārbaudīti un apstrādāti XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku biļešu saņēmēju uzskaitei.

19 komentāri

2018-06-01 15:17

nekaunība: Kārtējais stulbums. Sadzemdini kaudzi ar bērnu baru, un dabūni kārtējos labumus! Normāli cilvēki, kas arī strādā, ne tikai dzemdē bērnus,kuriem ir 2 bērni un rūpējas, lai viņi būtu paēduši un ar kvalitatīvu izglītību, lai Latvijai būtu nākotne ar izglītotiem, gudriem cilvēkiem, saņem pigu! Tāda netaisnība!

2018-06-01 15:33

Misija: Daudzi varbūt ir pieņemti ģimenē, kuriem nav vecāku,kamdēļ dzīves pabērni nevarētu tikt pa velti? Tā jau viņiem dzīve nav izdevusies...

2018-06-01 16:17

to Misija: Ar ko dzīves pabērni ir labāki par bērniem, kuri ģimenē ir divi, bet , kuriem ir strādājoši, nodokļus maksājoši vecāki, kas gādā par viņiem ? Pastāsti! Neaizmirsti, ka strādājošie, nodokļus maksājošie atkal uzsauc šo izpriecu tiem ražotājiem, kuri nestrādā( jo nav laika -ir jāražo) !

2018-06-01 17:00

Misija: Viņi nav labāki, viņiem dzīve grūtāka nekā pelnosas vecaku gimenes kur ir divi berni. Vecaki pelna un var atlauties diviem pasi nopirkt visu.

2018-06-01 17:03

Ananass: Pilnigi piekritu misijai. Berni ir berni un vini nav vainigi ka vecaki sarazo daudz.. un cik berni vispar nezin, kas ir mamma. Dievs sveti visus bernus!

2018-06-01 18:17

Martinja: Misija pati piekrīt savam komentāram? Tas ir tik smieklīgi! Dzīve nav viegla arī bērniem, kuriem abi vecāki strādā, lai tos apgādātu un nodrošinātu kvalitatīvu izglītību! Tieši tāpēc saku, ka strādājošiem, apzinīgiem vecākiem nevajadzētu uzsaukt biļetes tām mātēm, kuras tik guļ ar paplestām kājām un nestrādā! Nevajag ražot 10 bērnus, aptiekās var nopirkt tādu lietu kā prezervatīvus mīlas priekiem! Misija, arī tad tu varēsi atļauties bērniem labu izglītību, apģērbu un ēdienu un pat biļetes Dziesmusvētkiem!!!

2018-06-02 02:39

Kashelis: Reāli dzīvē tas cipars "2" absolūti negarantē neko. Abi bērni var izaugt arī par izlutinātiem laimes meklētājiem, kas grib ārzemēs lasīt zemenes un uzskata to par sasniegumu. Vauuuu, jādod tādiem spīdekļiem biļetes, ne? :)

2018-06-02 09:02

Esence': Nu "ražotājğimenēm" tās biļetes pie d..,atvainojiet,pie pēcpuses,notirgot jau viņi tāpat nevarēs.Savukārt,interesi pa tādu pasākumu izrādīs tikkai tās daudzbērnu ğimenes,kuras cenšas bērniem sniegt latviešu vērtības.;) Jūs taču nedomājiet,ka nodzertās nelaimes tesīsies uz pasākumu?:D

2018-06-02 09:51

Misija: Esence +++

2018-06-02 11:26

nepopulārs viedoklis: Apnikušas mūžīgās priekšrocības! Cik daudz "normālās"ģimenes varēja atļauties nopirkt biļetes uz dziesmusvētkiem??? Ar ko daudzbērnu ģimenes ir labākas par ģimenēm, kur bērnus audzina viens vecāks. Par pēdējām saka - pašas vainīgas, jādomā, ar ko ieaižas. To pašu var teikt par daudzbērnu ģimenēm. Nekāds ekonomisks labums arī no tādām ģimenēm īsti nav. Māte nodokļus maksājusi noteikti nav pēdējos 10gadus, bet pabalstos un atvieglojumos ģimene saņēmusi lielu daļu no tā, ko bērni nākotnē nodokļos samaksās tad, ja strādās Latvijā.

2018-06-02 12:28

pārdoma: Itkā cēls žests, bet vai pārdomāts? Zinu pietiekami daudz daudzbērnu ģimeņu, kurām par šiem svētkiem nospļauties, viņi biļetes dabūs un notirgos. Protams, ir izņēmumi, kuru bērni tiek audzināti patriotiski un piedalās svētkos un ir pelnījuši, bet vairums tikai blauj un pieprasa. Mans vienīgais bērns arī piedalīsies svētkos, bet es, nopirkt biļeti nevarēju gan nesamērīgo cenu, gan iegādes kārtības dēļ. Vai nebūtu bijis godīgāk pa 1 biļetei saprātīgā cenā ļaut iegādāties katra dalībnieka ģimenei un pēcāk dalīt biļetes pa labi un kreisi?

2018-06-03 11:06

Tops: Daudzbērnu ģimenēm, kas audzina 5 un vairāk bērnus. No kura laika daudzbērnu ģimeni sauc no 5 bērniem? Daudzbērnu ģimeni uzskata kur audzina 3 un vairāk bērnus.

2018-06-04 08:55

CipCap: Nesaprotu, kādēļ visas daudzbērnu ģimenes uzreiz ir jāieliek kategorijā "nelabvēlīga"? Ir ļoti daudz daudzbērnu ģimeņu, kur strādā abi vecāki un soc dienestam pat tuvumā nav rādījušies. Un, ziniet, cik daudz nelabvēlīgo ģimeņu ir tieši ar 1 un 2 bērniem? Bet piekritīsiet, ja uz pasākumu grib doties visa ģimene, tad tas 5 bērnu ģimenei paprasa milzīgākus izdevumus nekā, ja ģimenē ir 1, 2 vai 3 bērni, tādēļ šāds atblasts ir novērtējams tikai pozitīvi. Un atceramies, ka daudzbērnu ģimenes ir tieši tās, kas rūpejas, lai latvieši neizmirtu. Ja visiem būs 1, nu maksimums 2 bērni, tad visai ātri par latviešiem varēsim lasīt tikai vēstures grāmatās. Diemžēl mūsdienās ģimenei kā tādai vairāk nav vērtība un bērnu skaits 2+ jau ir kas nosodāms. Un, jā, sociāli degradētajām daudzbērnu ģimenēm, visticamāk, Dziesmusvētki kā tādi nav nekāda vērtība, lai tiektos pēc biļetes.

2018-06-04 09:24

Misija: Cip cap +++++

2018-06-04 10:07

sipolloks: Ja nav naudas par ko savu bērnudārzu aizvest uz Dziesmusvētkiem, varbūt vajadzētu izsargāties pirms nodarbojies ar mīlas priekiem? Kā var štancēt vienu bērnu pēc otra, ja nav iespaidīgs finansiālais pamats? Kāpēc cilvēkiem, kuri strādā un domā ar prātu, pirms rada mazuli, būtu jāfinansē daudzbērnu ģimenes? Kādu nākotni var dot valstij nejēdzīgā daudzumā sataisīti neizglītoti, nabadzībā auguši, bērni? Āfrikā nabadzīgie arī sataisījuši bērnu kaudzes. Un jēga? Ja ir nauda, dzemdē kaut katru gadu, visu mūžu pa bērnam, bet neprasi pabalstus un biļetes pasākumiem!

2018-06-04 10:57

CipCap: Daudzbērnu ģimene NAV automātiski pabalstu prasītājs! To derētu iegaumēt! Ziniet, ir ļoti daudz arī ar 1 un 2 bērniem, kas dzīvo no pabalstiem. Gan es, gan man paziņu lokā, kam arī ir 3+bērni, ļoti daudzi ir, kas nav ne reizi griezušies pēc pabalstiem vai bijis trūcīgo/maznodrošināto statuss, lai arī ne vienmēr ienākumi ir bijuši izcili. Man gan nesanāks izmantot dziesmu svētku biļetes, jo man nav vajadzīgie 5, bet man nav arī žēl, ka cilvēkiem tiek.

2018-06-04 12:58

Misija: Cik daudziem skauž, ka cilvēkiem tiek kas labs...

2018-06-04 15:16

Interesanti!: No kura brīža par daudzbērnu ģimeni tiek uzskatīts 5+ bērni? Vai tad daudzbērnu ģimene neskaitās no 3 bērniem?

2018-06-04 18:47

To skauğiem: Skauğiem atkal žēl, ka kādam tiek kāds prieciņš. Ir taču arī audžu ğimenes, un viņiem šī ir iespēja bērniem parādīt šos svētkus, kas bērnam var radīt pozitīvu emocionālu pieredzi.Eh... bubinātāji...

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz