Trešdiena, 30. septembris Menarda, Elma, Elna
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Dāvis Grietēns: Galvenais, lai klientiem labi

Dāvis Grietēns: Galvenais, lai klientiem labi
Foto: liepajniekiem.lv
01.03.2019 07:12

liepajniekiem.lv

Liepājas pilsētas domes Sociālā dienesta Nakts patversmes vadītājs Dāvis Grietēns titulam ”Gada liepājnieks 2018” nominēts par sniegto cilvēcisko atbalstu patversmes iemītniekiem un darbiniekiem.

”Tas ir milzīgs pārsteigums,” viņš atzīst: ”Nevarēju iedomāties, ka arī mani kāds varētu ieteikt. Kaut, neliegšos, ir patīkami būt novērtētam – tas apliecina, ka daru īsto lietu.”

Tajā pašā laikā viņš uzskata, ka nemitīgi, gadu no gada dara labu darbu: ”Ik gadu daru ko labu. Visi gadi ir līdzīgi, neviens nav īpaši viegls. Katrs nākamais gads, jo ilgāk strādāju, no vienas puses šķiet vieglāks, jo joma labāk zināma, bet no otras – grūtāks, jo gribās izdarīt pēc iespējas vairāk un labāk.”

”Mēs nemitīgi attīstāmies,” stāsta Nakts patversmes vadītājs: ”Arī darbinieki, kolektīvs kopumā. Cenšamies darīt darbu aizvien labāk, lai visiem būtu labāk. Jo galvenais ir, lai klienti justos labi.”

Lielākais izaicinājums pērn, kas gan turpinās joprojām, bija darba pārorientēšana atbilstoši jaunajām datu aizsardzības prasībām: ”Līdz ar to pērn izdarīts apjomīgs darbs.”

Otrs izaicinājums bija plašie remontdarbi Nakts patversmes ēkā un teritorijā: ”Klientiem uzlabota vide patversmē. Kaut patiesībā nevar saprast, vai tas apsveicami, ka viņi te jūtas labi. Jo šī tomēr ir patversme, ko viņiem nevajadzētu uztvert kā mājas.”

Pagājušajā gadā patversmē pilnībā izremontētas ēkas ceturtā stāva telpas: ”Kungiem izremontējām istabiņas, kur iepriekš nekad remonts nebija bijis un kas bija sliktā stāvoklī. Uz griestiem un sienām bija pelējums, tādēļ tika ierīkota papildu ventilācija.”

”Nomainījām veco linoleju, kā arī pērn jau tika sākts un tagad turpināts remonts trešā stāva istabiņās vīriem, jo tās arī bija kritiskā stāvoklī. Arī bija jūtams pelējums, jo mūsu klienti uz telpu vēdināšanu nav aktīvi,” viņš piebilst.

Un turpina: ”Un pakāpeniski klientiem nomainām gultas, kam ir liela noslodze. Cilvēki taču pie mums nāk gulēt. Ir tādi, kas guļ diennakti, jo ziemā nevienu ārā nedzenam. Nolietojums gultām ir ļoti liels, jo ir vecā tipa gultas – metāla, ar atsperēm. Cits liek grāmatas zem matrača, cits prasa otru matraci. Bijuši gadījumi, kad klients iekritis.”

”Panācām, ka ik gadu varam nomainīt daļu gultu,” D.Grietēns ir gandarīts: ”Tādējādi arī klientiem ērtāk. Lielākā daļa patversmes iemītnieku ir cilvēki vecumā virs 50 gadiem, līdz ar ko kārtīgi izgulēties ir svarīgi. Kas cilvēks par darba meklētāju, ja viņam sāp mugura un viņš ir nīgrs, jo nav kvalitatīvi atpūties.”

Jaunās gultas ir no koka, turklāt tās piegādā vietējais ražotājs: ”Iepirktas tiek Aizputē ražotas gultas. Pirmkārt, cena nav astronomiska. Otrkārt, kvalitāte ir tāda, ka gultas kalpos gadiem. Ne tā, kā no skaidu plates ražotās, kas pēc diviem gadiem jāmaina. Treškārt, atbalstām vietējo ražotāju.”

Paralēli trešā un ceturtā stāva telpu remontam veikta arī saimniecības ēkas izbūve Nakts patversmes pagalmā: ”Tā kā ēkai nav ne pagraba, ne bēniņu, mums līdz šim nebija vieta, kur novietot papildu inventāru, piemēram, gultas, kas var būt nepieciešamas, lai ziemā uzņemtu lielāku klientu skaitu, kā arī citas mantas. Tāpēc sētā tika sakārota būve, kas nu kalpo par mantu glabātavu.”

Taču, kaut arī iepriecināts par atzinību un jūtoties vērtīgus darbus padarījis, tik un tā D.Grietēns par nomināciju ir samulsis. Viņš atzīst: ”Es esmu cilvēks, kuram patīk apdāvināt citus, nevis pašam saņemt dāvanas. Tad jūtos neērti, tā kā parādā kādam. Tāpēc mulstu par izrādīto atzinību.”

25 komentāri

2019-03-01 08:29

Liepājnieks 001: Manuprāt, godam pelnīts. Un tiešām labs darbs, kas ir nepieciešams cilvēkiem kuriem radušās dzīves grūtības!

2019-03-01 09:44

Liene: Bet viņš taču dara savu darbu un saņem par to atalgojumu.Ja viņš būtu brīvprātīgais un nesaņemtu par to atalgojumu,tad vēl es saprastu.

2019-03-01 10:09

Jeeriks: Liene!!

Ušakovs arī dara savu darbu un saņem par to atalgojumu. Vēl joprojām nesaproti?

2019-03-01 10:59

ejT: ko cepaties,ne jau pats sevi izvirzīja,,jums jau arī neviens neliedz tapt par gada liepājnieku

2019-03-01 12:22

Liene: Neviens necepas,bet izsaka savu viedokli.Vajag varbūt painteresēties ko paši klienti par viņu stāsta un tad varētu teikt...varbūt kļūdos un klienti viņu ir izvirzījuši.

2019-03-01 12:26

grāmatu skapis: Viss šis apbalvojums ir farss. Nu jau apbalvo par to, ka dara savu darbu/

2019-03-01 13:31

KO CEPIES: apbalvot vajag visus,kas dara godprātīgi savu darbu.tādi kā viņš ir visās soc iestādēs.tas ir komandas darbs,ne jau nu viņam vienam,.

2019-03-01 13:34

KO CEPIES: kāpēc viņš? viņš tak dara darbu un ne jau viņš bet komandas darbs,pat tak saka mēs.tad jāapbalvo visi.

2019-03-01 13:42

Fizikas skolotājs: Dāvi, Tavs vidusskolas fizikas skolotājs ar tevi lepojas!

2019-03-01 14:09

ha ha haaaa: Hm,ja tā skolotājs lepojas ar savu skolnieku, tad diez kas nav ja skolnieks,,uzkalpojies''' līdz šādam amatam.

2019-03-01 14:44

Daar: Dāvis tiešām ir pelnīti izvirzīts! Malacis! Daudziem ir ko mācīties no viņa. Par darbu un attieksmi ir tikai vislabākās atsauksmes saņemtas!

2019-03-01 15:12

olga: kur tad palika iepriekšeja vadītaja,vai jau butu pensijā...

2019-03-01 16:20

Ancha: Super!

2019-03-01 19:48

Lienei taisnība!: nemāžojaties, katram savs darbs jāizdara nevainojami!! Atalgojums jāatstrādā un viss.

2019-03-01 21:57

upssss: Malacis, puisis savā vietā. Lai veicas.

2019-03-02 08:18

no malas: Ļoti priecājos par Dāvi,jo viņš dara savu darbu ,bet ja vajag ir sasniedzams arī ārpus darba laika,nav uzpūtīgs kā liela daļa vadītāju un tas ir +++. Dāvis ir CILVĒKS AR LIELO BURTU,jo ļoti daudz vadošos amatos būdami ir zaudējuši savu cilvēcisko pusi un ir tikai sausi ierēdņi.Loti ceru ,ka reiz Dāvis kāps pa karjeras kāpnēm: būs deputāts,Liepājas sociālā dienesta direktors un Labklājības ministrs.Lai veicas un palieciet vienmer CILVĒKS. Paldies.

2019-03-02 11:15

Samanta: Jūs-visi negatīvie komentētāji---jūs visi esat slimi,skaudīgi un droši vien ,arī vientuļi,dzīves apbižoti ļaudis. Man jūsu žēl. Var vienkārši papriecāties,ka kāds savu darbu dara tiešām labi..par LV atalgojumu.

2019-03-02 11:47

Liene: No malas-Jūs noteikti ļoti labi pazīstat viņu,ja jau tā izsakāties. Samanta ja jau Jūs komentājat noteikti esat līdzīga visiem iepriekš nosauktajiem.Es domāju,ka ir daudz tādu cilvēku,līdzīgi šim kungam.Katram sava sirdsapziņa,ja viņš uzskata,ka ir pelnījis šo titulu,tad viss ir kārtībā.Jauku dienu visiem!

2019-03-02 17:28

Ine: Liene, izskatās, ka jums skauž, ka cilvēks ticis novertēts par savu darbu. Ja izlasījāt rakstu rūpīgi, tad droši vien pamanījāt, ka viņš norādīja, ka ir samulsis par šo apbalvojumu, jo ir radis dot citiem, nevis saņemt. Jā, viņš saņem algu par darbu. Visi darbu darītāji saņem algu, bet ir atšķirība, vai darba darītājs savu darbu veic ar pilnu atdevi, vai tikai atsēž savu darba laiku. Nejau viņš pats sevi izvirzīja šai nominācijai, to darīja cilveki, kuri novērtē viņu. Nevajag būt skauģiem!

2019-03-02 22:58

To Ine: OOO! Nu gan sasniegums. nevis atsēž darbā, bet strādā. Kur tu pati strādā, ka uzskati šo PAR TĀDU SASNIEGUMU, PAR KURU JĀPIEŠĶIR TITULS GADA LIEPĀJNIEKS? Domes krēslus deldē? Viena no komisijas? Šis apbalvojums jau ir degradēts tik tālu, ka nu jau kļūst par tādu kā apkaunojumu to saņemt, nevis goda lietu. Šādi turpinot, nākamajā gadā pasniegs balvas liepājniekiem par to vien, ka ieradušies darbā. Fui.

2019-03-03 09:53

ha ha: Nu šis koments ir labs, pārsmieties var! Nu patiešām, par to , kad tu,cilvēks, esi ieradies darbā un pildi savus pienākumus ,vajag dot ordeni!

2019-03-03 22:49

Ine: Novēlu Jums vairāk dzīvesprieka, citādi skudība un nīgrums bojā veselību!

2019-03-04 11:53

ha!: nu gan no Lienes dabūjāt pa stulbo pauri!! Malacis, Liene, kaut vairāk tādi gaiši prāti nesēdētu purva mīkstumos!!

2019-03-04 13:30

Saule: Apsveicu!
Daudzu gadu laikā esmu lasījusi un dzirdējusi par šo cilvēku. Apbrīnoju, jo tas noteikti ir ļoti smags darbs, tieši emocionāli. Domājy, ka šajā cilvēkā ir tik daudz cilvēcības, kas mūsdienās tik daudziem vadītājiem pietrūkst.
Apsveicu un lai izdodas realizēt vēl daudz ieceres un plānus! Spēku un izturību! :)

2019-03-14 09:29

Liepajnieks1: Katrs no šiem izvirzītajiem saņem atalgojumu, nesaprotu par ko šādi var cepties, mes visi tak zinām kādas ir algas strādājot valsts darbā. Šeit komentāros izlikt savu negāciju jau nu gan nav īpaši gudri,vairāk smieklīgi!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz