Sestdiena, 11. jūlijs Svens, Leonora
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

“Depo” burzmu regulē ar ratiem

“Depo” burzmu regulē ar ratiem
Foto: liepajniekiem.lv
17.04.2020 06:00

Nora Driķe

"Kurzemes Vārds"

Pēc iepriekšējās nedēļas burzmas Liepājas lielveikalā “Depo” tagad situācija tajā ir uzlabojusies – varbūt tādēļ, ka darbdienā apmeklētāju mazāk, bet varbūt tāpēc, ka veiksmīgāk tiek regulēta klientu plūsma, vēroja “Kurzemes Vārds”.

Par to, ka ļaužu iecienītajā lielveikalā ir grūti ievērot distancēšanās noteikumus un netiek kontrolēta ienācēju straume, sūdzības bija saņēmusi gan redakcija, gan pašvaldība. Pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis sacīja “Kurzemes Vārdam”, ka ar veikala pārstāvjiem problēmas ir pārrunātas. Novērots, ka drūzma rodas tajos lielveikalos, kur nestrādā visas kases, iepriekš tā bijis arī “Depo”. Viņš pats piektdien novērojis, ka tad jau visas kases darbojušās, un mēram ziņots, ka sestdien ieeja veikalā bijusi atļauta tikai ar iepirkumu ratiem – tātad cilvēku plūsma virzīta jau daudz labāk. Tomēr arī piektdien kāda pircēja bija novērojusi, ka daudzi cilvēki pa veikalu vienkārši pastaigājušies, līdzi bijuši mazi bērni, citi gājuši šurp un turp, šķietami bez mērķa, nesteidzīgi pļāpājuši pa telefonu.

Otrdienas vakarā “Kurzemes Vārds” konstatēja, ka situācija ir labāka. Pie ārdurvīm stāvēja darbinieks, kurš katram nācējam paziņoja, ka ieeja atļauta tikai ar iepirkumu ratiem. Pie ārdurvīm bija novietots dezinfekcijas līdzeklis, kāda darbiniece tieši tobrīd to uzpildīja un paskaidroja, ka nupat arī dezinficēti rati – tātad par to tiek gādāts, bet iepriekš redakcijai kāds liepājnieks bija ziņojis, ka viņam veikalā uz jautājumu, kā ratus tīra, atbildēts: “Nekā!”

Gandrīz visiem darbiniekiem bija sejas vairogi un cimdi. Bieži atkārtots skaņas ieraksts trijās valodās brīdināja pircējus lieki neuzkavēties veikalā un nepārkāpt distancēšanās noteikumus.

Papildus “Kurzemes Vārda” novērotajam veikalos “Depo” apsargi vairs neatļauj tirdzniecības centrā ienākt grupām, kurās ir vairāk par diviem cilvēkiem. Ja atnāk, piemēram, četru cilvēku ģimene, tad diviem ir jāpaliek ārā, pastāsta Evita Jurjāne Nelsone, SIA “Depo Diy” mārketinga direktore. Viņa apstiprina, ka jaunie piesardzības pasākumi visos veikalos ieviesti sestdien, tāpat pircējiem atļauts veikalā ieiet tikai ar iepirkumu ratiem – tādu Liepājas veikalam ir 250. Rati palīdz cilvēkiem distancēties. Bet telpās attālumu ievērot palīdz apsargs, viņš arī uzmana, lai ļaudis nedrūzmētos. Bez tam trešdien “Depo Diy” sāka sociālo kampaņu Latvijas Radio, aicinot klientus uz veikalu nebraukt, ja nav nopietnas vajadzības.

49 komentāri

2020-04-17 06:54

Celtnieks: To izklaides un atrakciju parku vajadzétu taisít ciet vai ielaist tikai celtniekus!

2020-04-17 07:01

Ko var: Ko var komentēt cilvēks, kas pats pārkāpis likumu!

2020-04-17 07:46

piu: Pārtikas nodaļu vajagh slēgt Neviens normāls cilvēks tur pārtiku nepērk Kad paskatās ko pie kases atnesuši Co ka kola Selgas cepumi

2020-04-17 08:02

Darbonis: Aizvakar bija jānopērk 3 m koka līstīte, pie durvīm piespiež ņemt ratus "kāda velna pēc", puišelis pie durvīm - "man ir tiesības nelaist iekšā". Tas ir nopietni?
Vakar vajadzēja nopirkt dažas skrūvītes, atkal tas pats. Viņas taču nevar ielikt tajos ratos. Jātur vienā rokā ratus "tukšu", otrā rokā skrūves. Vai par tādu piespiešanu nepienākās sods?

2020-04-17 08:22

To: darbonis.: Darboni, plāno savu darbu un nevazājies pēc sīkumiem.

2020-04-17 08:36

braucējs: to Darbonis
Nepatīk veikala noteikumi, brauc pirkt kaut kur citur. Ko čīksti?

2020-04-17 08:43

krokodails: Rati, cik saprotu, domāti tāpēc, lai pie kasēm "nebāztos" cits citamvirsū. Neredzu problēmu. Ja reiz ir tādi noteikumi, tad var arī paņemt ratus. Labāk tā, nekā vispār aizvērtu veikalu. Daudzi tagad, kamēr nav citu nodarbošanos, veic kaut kādus darbiņus mājās, vai uz laukiem, kam agrāk nebija laika.

2020-04-17 09:00

klientsko nu: tas vīrietis kas vakar stāvēja pie DEPO durvīm varētu būt laipnāks ,lai priecājas ka citiem nav darbs ,bet viņam daudz cilvēki ,pieraduši ka naudu rokās ieliek,ka nav fiziski jāstrādā.

2020-04-17 09:04

M: Un pēc katra kas iznāk veic ratu dezinfekciju?

2020-04-17 09:05

Dezinfekcija: Ratus liek ņemt, lai būtu distance, bet ratu rokturi netiek dezinficēti. Lai gan kungs pie durvīm man apgalvoja, ka dezinficējot, tas netiek darīrts! Tad gāda jēga no šī?Kārtējais ķeksītis!

2020-04-17 09:10

Tulks: Vienu nesaprotu- kāda sakņauga pēc infa tiek ziņota 3 valodās. Esam Latvijā. Ja kāds ģeržimorda nesaprot, tā ir viņa problēma. Pret tupumu zāļu nav. Toties tulkiem būt iespējas šitajā tukšajā laikā piestrādāt. Tas pats aptiekās- apbrīnoju aptieķnieku drosmi stāstīt par zālēm svešvalodās. Normālā valstī tas tā nenotiktu- nesaprati valsts valodā stāstīto, pats vainīgs. Vai algo tulku...

2020-04-17 09:14

to braucējs:: Mani neviens nevar piespiest ņemt ratus vai grozu.Es pat pārtikas veikalos rimi ,maxim veikalos nekad atkārtoju NEKAD neņemu grozu.Visu vajadzīgo preci turu padusē,rokās,salieku mazajā maisiņā un pie kases izkrāmēju.

2020-04-17 09:17

Viss būs labi: Aiz intereses palasīju vairāku pilsētas portālu komentārus,viss negatīvākie un neapmierinātākie cilvēki dzīvo Liepājā.Visu laiku par kaut ko neapmierināti.

2020-04-17 09:18

taisnība: Kāpēc Vilnītis pats neievēroja 14 dienu pašizolāciju , kad bija'SEZ vienā telpā ar covid inficēto?

2020-04-17 09:28

Stringa bikšele: Es ieeju ar ratiem bodē... un tur pat netālu viñus pametu... un mierigi mīcu pa veikalu

2020-04-17 09:42

x-z: Depo dabujis aizradijumu, ka tur viss viekala ir suda. Pateica, lai regule, ja ne-sods un ciet.
Rati ir, lai reguletu SKAITU veikala.
Apsargi smiekligi-velka auduma cimdus :D 100% nemaina 3x diena :D Vispar depo apsargu IQ summa drosi vien +/-100. :D

2020-04-17 09:45

Covid-0.7L: ja tiek atļauja ieeja tikai ar iepirkumu ratiem,tad šādā veidā tiek uzspiestas pārdodamās preces ..tā ir agresija pret pircējiem!!!!Neviens veikals nav tiesisks man uzspiest ne iepirkuma grozu , ne kādu citu '"trauku"' ,kurā likt varbūtējās preces .tas ,ka DEPO apsardze nav spējīga kontrolēt cilvēku plūsmu koronvīrusa apstākļos ,tā ir viņu pašu nekompetence--ja nevar --tad DEPO ar likumu jāslēd\z.
ja cilvēkam vajag iegādāties dažas tūbiņas silikona līmes ,tad neviens neņems pat iepirkuma grozu --
ieteikums--ja uzspiež iet ar ratiem,tad ņemiet tos un iekšā veikalā tos pametiet. piemēram ,pārtikas ejā ,vai kur citur .
Depo rīkojas nelietīgi ,izmantojot krīzes laiku uzspiežot savu preci.
BET to sauc par ""demokrātiju un brīivību""))DDD

2020-04-17 10:47

VĀRDS!: IDIOTU BARS, ar ratiem iesaka doties VISOS veikalos, VISĀ pasaulē, lai cilvēki nedrūzmētos viens otram virsū un ievērotu distanci, NEVIS, lai tos piebāztu pilnus ar WC papīru vai griķiem :D Jūs taču varat izvēlēties NEIET uz veikaliem un sēdēt mājās!!! Kur problēma? :D

2020-04-17 11:25

Skumji:: Privāts uzņēmums nosaka, uz kādiem noteikumiem viņa veikalā var ieiet un iegādāties preces. Ja tevi neapmierina noteikumi, meklē citu veikalu, kur tavu "personību" nediskriminē un ir tā pati prece, kuru tu meklē DEPO, nevis gaudo, ka pārkāpj tavu pārvietošanās brīvību.

2020-04-17 11:26

Covidam-0,7: Tu esi pajolis, bet ar to nevajadzētu plātīties. Kādā tieši veidā veikals Tev uzspiež savu preci? Neļauj iet prom, ja neesi piekrāmējis un nopircis pilnus ratus? Šķiet, to pāris silikona tūbu saturs Tev salīmējis smadzeņu rievas.

2020-04-17 11:36

2metru Hulio: Tādi skrūvīšu un otiņu pircēju pilns veikals, brien kā auni starp kases rindām un bola savas ačeles kā apstulbušas aitas.

2020-04-17 11:42

Tulkam: Tu pamuļķi saproti ka katrs ne informēts cilvēks apdraud sabiedrību, mums valstī strādā arī cittautieši - Ukraiņi, Azerbaidžāniešī, Gruzīni, u.c. Protams pastalis redz tikai sevi un krievus.

2020-04-17 11:45

Nomierinaties: Kāda jēga visiem tagad portālā anonīmā kārtā sastrīdēties. Katrs no mums ir pieaudzis, ar savi galvu uz pleciem un savām vajadzībām. Un izbeidzam visu laiku pukstēt viens uz otru. Saslimt var tikai tad, ja pats neesi bijis atbildīgs, piesardzīgs, neievēro higiēnu, 2m attālumu no citiem. Neviens speciāli neies lekt virsū un aplipināt kādu. 😁 paši par sevi atbildam un beidzam meklēt vainu citos. Ja vajag to skrūvīti, lai tad arī pērk, kāda jums darīšana par citu dzīvēm un lēmumiem?!

2020-04-17 11:46

XL Salas Maximā: nav cimdu. Vismaz vakar pilnīgi neviens neievēroja distanci, kad tur biju, pat pēc mana lūguma nē - kāda sieviete speciāli nāca virsū smīkņādama. Personāls pārsvarā saprātīgs, taču bija arī kas krāmējās gar plauktiem un akmens seju neiedomājās kaut minimāli palaist pircēju ar ratiem, nācās iet kur burzma

2020-04-17 11:52

Hello: Malači, atbalsta vietējo uzņēmumu. Nopērkamās preces gan pārsvarā ārzemju ražojums, bet vienalga. Nevajag galīgi to ekonomiku nokaut.

2020-04-17 12:31

Parasts Depo pircējs.: Vakar ka reizi pabiju Depo! Izdomāts labi, kontrolē plūsmu, cilvēku skaitu vienlaicīgi veikalā. Kad gāju ārā, rakstus no manis paņēma un rokturus uzreiz nodezinficēja. Iekšā arī nelaida kamēr nebiju rokas nodezinficējis. Viss pareizi! Vienīgais ieteikums iekšā varētu laist pa vienām durvīm, ārā pa otrām! Cilvēki ir jākontrolē, jo lielākā daļa uzvedas kā aitu bars, un baram vajag ganus!

2020-04-17 12:47

Pans: Tad ir apsveicami , par informāciju vairākas valodās!
Kad uz Leušiem pēc lētiem izstrādājumiem aizlaižat, arī tak pēkšņi pa Leitiski nēsājat saprast un runāt ?

2020-04-17 12:50

patīk laizīt to tulkam: Tās nejēdzīgās reklāmes pa TV pa covidu...
vemt gribas... srazu slēdzu prom...
PS.depo pircējam
Viņi nevar piespiest mani dezinfecēt rokas... nav tāda likuma kas liktu man to darīt... arī ārtkārtas situācijā

2020-04-17 13:29

Ina: Piekrītu par apsargu saskarsmes kultūru- sāk atgādināt padomju laikus. Un lūdzu tad pēc katra apmeklētāja dezinficējiet ratu rokturus!!! Kā var piespiest tos ņemt, ka tas ir liels risks saslimšanai?! Es šobrīd uz Depo vairs neeju- KRautā ir normāla attieksme un bez šādām represijām kā Depo

2020-04-17 13:59

Mīļā INA: Nevelcies uz depo, ej uz Krauta. Noteikti katru dienu visus veikalus apskraidi kā idiote. Sēdi mājās un beidz uzvesties kā 5gadīgs bērns!

2020-04-17 14:19

Truseņu karalis: Mājās sēž tik pilnīgākie idioti... kas pielikuši pilnas bikšeles no covida... tiem kam pilnas bikšeles..nopērciet zemi un būvējiet sev bunkuru... lai ir kur piepļutītās trusenes mazgāt

2020-04-17 15:18

fifs: Man ar noriebušies tie mudaki, kas nāk uz veikalu iet kā uz kādu izstādi vai muzeju. Ar biju liecinieks, kad divi patstāvīgie kroga apmeklētāji nāca nopirkt ūdenīti un varbūt kādu zaķi nocopēt

2020-04-17 15:20

fifs: tas truseņu karalim. Tu noteikti esi viens no tiem auniem, kas atskrēja uz Latviju atpakaļ, tiko sāka Anglijā dirsa svilt

2020-04-17 17:01

.: Žēl, ka liela daļa liepājnieku ir idioti.

Izturību tiem, kuriem viņi ir jāpacieš!

2020-04-17 17:06

es pat: ne vīrusu laikā nekad neņemu ratus vai grozu.Mazums pirms manis tas grozs,rati bijuši kādam kašķainam,kārpainam vai bomzim pēc miskastju rakņāšanās.Arī vienmēr visu paņemu salieku maisiņā,vai rokās un padusē un tad pie kase izkrāmēju.Man personīgi no tiem dezinfekcijas līdzekļiem ir alerģija.Arī darbā nelietoju,bet ar ziepēm mazgāju.

2020-04-17 18:31

da nu to depo: viss ko skaļruņos dzird- tevi vēro, tevi sodīs, ievēro, šveicars pie durvīm vel gudrības pamētā..... aitu ganāmāis aparāts kkāds! grozus noņēma, lai nabags nejustos neērti uz kopējā fona un ar kko lieku savos ratos iebāž.... NEKAD, vairs nekad šo vietu neapmeklēšu......

2020-04-17 19:24

...: Vienu veikala darbinieci noteikti vajadzētu nolikt, lai dezinficē rokturus ratiem pēc katra pircēja un tā kārtīgi.... tad varbūt arī pircējiem nebūs iebildumu ņemt ratus...
Nu tas būtu tas mazākais, ka jāņem ratus, tie ir drošības pasākumi,to cilvēkiem būtu jāsaprot un jāpriecājas, ka veikals vēl nav aizklapēts... citādi, kur gan tu vēl skrūvīšu pircēj nopirksi savas 3 skrūvītes...

2020-04-17 19:26

...: Un par tām durvīm, ļoti laba ideja pa vienām iekšā... pa otrām ārā...
Nebūtu lieka trīšanās...

2020-04-17 20:25

Jānis: Pfff Nīderlandē šo principu ar ratiem izmanto jau no karantīnas sākuma,iepirkum gtoziņi noņemti.Gribi tikt veikalā ņem ratus....

2020-04-17 20:39

nečīkst: Ja katrs cilvēks, kas ar tiem ratiem iet veikalā, pirms tam nodezinficētu rokas, kreņķu ar ratu dezinficēšanu nebūtu. Skaidrs ka ratus, grozus vajag mazgāt un dezinficēt, bet loģiski domājot, neviens veikals to nedara un nedarīs pēc katra pircēja. Tā kā, mīlīši, pucējam savas rokas un neniķojamies kā tādi bērndārznieki... ;)

2020-04-18 09:26

Imants: Tikai tos ratus vajadzētu saremontēt...Man gadījās tādi,kam 2 riteņi negriežas-nosprūduši...pat manam 100 kilo rumpim nebija diez ko ērti pārvietoties pa veikalu...

2020-04-18 11:37

haha: Interesanti, saka, ka nelaiž vairāk pa diviem iekšā, tad kāpēc vakar priecīgi un laimīgi veikalā ienāca 3cilvēku bariņs😀 un arī veikalā bija tādi , kas ir pa 3 , cik sapratu ģimene 🤣

2020-04-18 11:46

Liepajnieks To Tulks: Muļķības! Arī Nīderlandē un Vācijā laipni aptiekārs izstāsta angļu valodā visu.

2020-04-18 12:51

Valdiņš: Jā, pasākums ar ratiem, ierobežot cilvēku skaiti ir ok, bet darba dienās... ja kopējais ratu skaits ir 250, tad tikai puse no šiem ratiem tiek izmantota nepārtraukti. Ratu dezinfekcija no veikala puses būtu obligāta un super ja pēc katra pircēja. Mēs iepērkoties depo ar savu pirkumu un iztērēto naudu maksājam viņiem algas, ja jau no mums pieprasa 100% roku dezinfekciju, higiēnu, tad veikalniekiem arī būtu jāatbild ar to pašu. Abas puses ir vienlīdzīgi ieinteresētas, lai tirdzniecība neapstātos. Ja būs 100% disciplīna no abām pusēm tad neviens štrunta vīrus mūs nepieveiks. Turamies un lai mums stipra, stipra veselība.

2020-04-18 15:16

Otto.vnk.Otto: >>2020-04-17 13:29
Ina---: Piekrītu par apsargu saskarsmes kultūru- sāk atgādināt padomju laikus.
========================================================
tu nodarbojies ar klaju vēstures kropļošanu un propogandu..Kur padomju laikos tu esi redzējusi ""apsardzi ""veiklos vai kur citur ??
!!!!Atbildi!!!Padomju laikos cilvēkiem bija cita ,atbildīga audzināšana un attieksme .Tieši šodien zog tā un tādos apmēros ,kā padomju laiki ne tuvumā nestāv.Bet šodien ,par nožēlu"to sauc par "brīvību un demokrātiju".

2020-04-18 17:42

Kliente: Esmu pat ļoti apmierināta ar šādu kārtību Depo veikalā, nodezinficeju rokas, darbinieks tīrīja ratu rokturus, kad izsniedza ratus, paņēmu visu kas bija nepieciešams, samaksāju un nodevu ratus, kurus uzreiz dezinficeja pēc manis. Vienīgais varētu tiešām pa vienam durvīm laist tikai iekšā un pa otrām ārā. Kungs gados, kas bija apsargs pie durvīm, laipni paskaidroja, kapec šāda kārtība. Žēl bija skatīties uz vienu aunu kas bļaustījās uz apsargu, ka neļāva iet iekšā bez ratiem, tādiem vajag nervostrong un sēdēt mājās.

2020-04-18 18:58

------: Kārtējo reizi latvieši parāda savu stulbumu,grib ko labu pasargāt,protams ka tas ir slikti,nedari viņu labā neko,atkal slikti.Mēs esam viena kurnētāju un purpinātāju tauta.Nav brīnums ka novecojam tik ātri,jo esam ar visu neapmierināti.

2020-04-19 08:06

Marija: Ak dievs, ko var cepties, tie visi tizlie noteikumi ir tikai tapec, ka pircēji neko neievēro, tāpēc darbinieki nav jānodirš. Darbinieki strādā, ne jau valkājas pa veikalu. Paši cilvēki sevi apgrūtina. Ne jau darbinieki, vai veikala vadītāji vainīgi, ka cilvēki drūzmējas vai pastaigājās pa veikalu.

2020-04-19 11:47

o: Ko liek, tas jādara šādā laikā un paši jau zināt, kas jādara. Normāliem cilvēkiem viss ir saprotams. Paldies visiem, kas pilda savus pienākumus neīdēdami.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz