Piektdiena, 17. janvāris Tenis, Dravis

Deputāta pienākumus Liepājas domē sāk pildīt Uldis Hmieļevskis

Deputāta pienākumus Liepājas domē sāk pildīt Uldis Hmieļevskis
Foto: liepajniekiem.lv
19.05.2016 14:46

liepajniekiem.lv

Liepājas pilsētas domes sēde šodien, 19.maijā, sākās ar klusuma brīdi, tādējādi godinot mūžībā aizgājušā pilsētas domes deputāta un Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieks Guntara Krieviņa piemiņu, novēroja portāls.

Mūžībā aizgājušā Liepājas pilsētas domes deputāta G.Krieviņa vietā stājās un deputāta pienākumus jau šajā pilsētas domes sēdē sāka pildīt nākamais politiskās partijas ”Liepājas partija” saraksta kandidāts ar vēlēšanās saņemto augstāko vēlētāju balsu skaitu – Uldis Hmieļevskis.

Par šo Liepājas pilsētas Vēlēšanu komisijas lēmumu Liepājas pilsētas domes sēdē deputātus un citus klātesošos informēja domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, uzaicinot jauno deputātu uzsākt pildīt amata pienākumus.

Līdz ar izmaiņām deputātu sastāvā, Liepājas domes sēdē izdarītas izmaiņas arī pastāvīgo komiteju un komisiju sastāvā, iekļaujot U.Hmieļevski pilsētas pastāvīgajā Attīstības komitejā un Finanšu komitejā, kā arī Budžeta komisijā.

Portāls jau informēja, ka maija sākumā negaidīti mūžībā devās Liepājas pilsētas domes deputāts un Liepājas SEZ pārvaldnieks G.Krieviņš.

Tāpat jau ziņots, ka Liepājas pilsētas domē no Liepājas partijas ir septiņi deputātu krēsli – Domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, viņa vietnieki Gunārs Ansiņš un Vilnis Vitkovskis, kā arī Helvijs Valcis un Māris Ceirulis. Kad Valdis Skujiņš kļuva par Saeimas deputātu, viņa vietu Liepājas domē ieņēma Edvīns Striks, bet G.Krieviņš stājās mūžībā aizgājušās Silvas Goldes vietā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)