Svētdiena, 16. februāris Jūlija, Džuljeta

Izsaucot “ātros”, samelo par durtu brūci

Izsaucot “ātros”, samelo par durtu brūci
Foto: Ilustratīvs
07.01.2020 11:29

liepajniekiem.lv

Šā gada 5. janvārī neilgi pēc pusnakts Valsts policijā saņemta informācija, ka Liepājā kādā restorānā divi vīrieši traucēja mieru un sabiedrisko kārtību. Ierodoties notikuma vietā, tika sastapti agresīvi noskaņoti vīrieši, kuri turpat aizturēti, informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Restorāna darbinieks paskaidroja, ka iestādes telpās atradās personas, kuras neadekvāti uzvedās, tāpēc viņš palūdzis vīriešus restorāna telpas pamest, taču viņi sākuši rupji izteikties. Personas tika izraidītas no iestādes, tomēr pie durvīm viņi sākuši pielietot fizisku spēku pret iestādes darbiniekiem un centušies tikt atpakaļ telpās.

Vīrieši pēc aizturēšanas nogādāti Valsts policijā un viņiem noformēti administratīvo pārkāpumu protokoli par sabiedriskā miera traucēšanu, kas izpaužas kā necieņa pret sabiedrību vai bezkaunīga rīcība, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot cilvēku mieru, iestāžu, uzņēmumu vai organizāciju darbu. Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu par šādu pārkāpumu uzliek naudas sodu no 70 līdz 5000 eiro.

Tāpat svētdien saņemta informācija, ka Liepājā, Karostā, kādā dzīvoklī  sadurts cilvēks.

Ierodoties notikuma vietā, dzīvoklī sastapti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki un divi vīrieši. Viens no viņiem gulēja gultā, taču durtas brūces vīrieša ķermenī netika konstatētas. Otrs paskaidroja –pateicis telefonsarunā, ka draugs ir sadurts, lai Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki ātrāk atbrauktu.

Noskaidrots, ka personas alkoholu lietojušas kopš Vecgada un draugam ir palicis slikti, tāpēc bija nepieciešama medicīniskā palīdzība.

Vīrietim tika noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par apzinātu nepamatotu speciālo dienestu izsaukšanu. Par šādu pārkāpumu uzliek naudas sodu fiziskajām personām no 35 līdz 140 eiro, bet juridiskajām personām – no 140 līdz 1400 eiro.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli