Trešdiena, 1. aprīlis Dagne, Dagnis

Gada balvai zinātnē aicina pieteikt Liepājas Universitātes studentus un mācībspēkus

Gada balvai zinātnē aicina pieteikt Liepājas Universitātes studentus un mācībspēkus
Foto: Kārlis Volkovskis/liepāja.lv
12.11.2019 11:39

LETA

Liepājas pašvaldība līdz 3.decembrim aicina pieteikt pretendentus Gada balvai zinātnē, kas tiek piešķirta Liepājas Universitātes (LiepU) akadēmiskajam personālam un studentiem par izcilu un nozīmīgu pētniecisko darbību, ziņu aģentūru informēja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.

Balvai var tikt izvirzīts LiepU mācībspēks, pētnieks (arī autoru kolektīvs), maģistrants vai doktorants, kurš 2018./2019.akadēmiskajā gadā ir veicis nozīmīgus, atzītus pētījumus, proti, monogrāfijas, zinātniskos rakstus, mācību grāmatas, izstrādātas tehnoloģijas, aizstāvēts promocijas vai maģistra darbs, vai kura pētnieciskās aktivitātes pagājušajā akadēmiskajā gadā ir bijušas nozīmīgas Liepājai, Kurzemes reģionam, Latvijai vai starptautiskā mērogā.

Freidenfelde skaidroja, ka balvu var piešķirt vairākās jomās – jaunā zinātnieka balva, gada promocijas pētījums, gada maģistra pētījums, gada balva starpnozaru pētniecībā, gada pētniecības aktivitātes, balva par mūža ieguldījumu zinātnē.

Pretendentus balvai var izvirzīt LiepU fakultāšu domes, LiepU zinātnisko institūtu padomes, kā arī pašvaldība un pašvaldības institūcijas.

Pieteikumi, iekļaujot, izvirzītāja parakstītu rekomendāciju, pretendenta CV un izvirzītā darba vai pētniecisko aktivitāšu aprakstu, jāiesniedz ekspertu komisijai līdz šā gada 3.decembrim LiepU darba dienās no pulksten 9 līdz 16.

Freidenfelde atgādināja, ka Liepājas pašvaldība jau devīto gadu aicina novērtēt LiepU mācībspēku un studentu veiktos pētījumus, kas piedāvā inovatīvus risinājumus, rosina tautsaimniecisko aktivitāti, stiprina nacionālo identitāti, kā arī veicina LiepU kā zinātniskā centra atpazīstamību Latvijā un pasaulē. 

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli