Otrdiena, 18. februāris Kintija, Kora

“Gada labākā būve Latvijā 2014” pusfinālam izvirzīta Liepājas slimnīcas rekonstrukcijas 4.kārta

“Gada labākā būve Latvijā 2014” pusfinālam izvirzīta Liepājas slimnīcas rekonstrukcijas 4.kārta
Foto: liepajniekiem.lv
25.02.2015 19:54

BNS

Šogad Latvijas būvniecības nevalstiskās organizācijas skati “Gada labākā būve Latvijā 2014” organizē trīs kārtās. 26. februārī sākas pusfināls – otrā kārta. Pusfinālam izvirzīta arī Liepājas slimnīcas rekonstrukcijas 4.kārta nominācijā “Rekonstrukcija”. 

Žūrijas locekļi atzīst, ka 2014. gadā ekspluatācija nodotas daudzas nozīmīgas būves, kuras pieteiktas skatei, tāpēc būvju izvērtēšanā ieguldītais darbs ir ļoti apjomīgs. Šobrīd pirmā atlase notikusi, sekos objektu iepazīšana dabā. 26. februārī žūrijai pirmā izbraukuma diena.

Pēc 16. marta būs zināmi skates finālisti.

Skates trešā kārta būs visintriģējošākā no visām kārtām, jo katrā nominācijā tiks izvirzītas maksimums četras būves, kas pretendēs uz titulu “Gada labākā būve Latvijā 2014”. Trešā kārta būs publiski pieejama visiem interesentiem un notiks 26. martā.  

Tieši šajā dienā Rīgas Tehniskās Universitātes Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē, Ķīpsalā Latvijas Būvnieku asociācija, Latvijas Būvinženieru savienība un Būvniecības attīstības stratēģiskā partnerība sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, Satiksmes ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, Lietuvas Būvnieku asociāciju, Latvijas Pašvaldību savienību, Rīgas Tehnisko universitāti, Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas fakultāti un laikrakstu “Dienas bizness” piedāvā nozares gada notikumu – “Būvniecības dienu”. To veido skates “Gada labākā būve Latvijā 2014” fināls un konference “Droša un kvalitatīva būvniecība”, kas visiem interesentiem pieejama bez maksas.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli