Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Pirmdiena, 14. oktobris

Vārdadiena: Minna, Vilhelmīne

Gaidāmas izmaiņas 912.maršruta autobusu kustības sarakstā  (13)

Atslēgvārdi liepājas sabiedriskais transports | sabiedriskais transports | izmainas | 912.autobuss

  • Komentāri (13)
  • 0

Komentāri (13)

  • 08.03.2018 12:22 Ziņot

    Draprou

    Kruti.Esmu no Grobinas.Ta jau reti kad brauc 912 un vel retak brauks.Stradaju Liepaja un biezi sanak ka nepaspeju uz pedejo autinu.Superigi...

  • 08.03.2018 12:46 Ziņot

    es ar liepājnieks

    Nu loši ar visu zupu priekšgalā! Lai labāk atjauno maršrutu līdz Ķempes ielas galam, tad būs vairāk braucēju, nez kam bija izdevīgi to saīsināt?!

  • 08.03.2018 12:48 Ziņot

    !!!!!

    Varbūt, ka tagad varētu atkal tos reisus palaist līdz Ezerkrastam?

  • 08.03.2018 13:09 Ziņot

    Gadās nepaspēt uz pēdējo

    pēdējais autobus 22:00 ir pa atri forši būtu ja pēdējais vismaz būtu 23:00.
    Nesaprotu reisu kas nāk no Grobiņā uz cimdiniekiem tajā reti kas kāp āra lidosta vai cimdiniekos.

  • 08.03.2018 13:33 Ziņot

    zirgs

    Ja tik maz braucēju-kāpēc nelaiž kādu nelielu mikriņu vakara vēlajās stundās 912.maršrutā? Piektdien, sestdien toč vajadzētu kādu nakts reisu šajā maršrutā, jo atgriezties no tusiņiem gribētāju netrūktu. Tas tā, ierosinājumam.

  • 08.03.2018 14:12 Ziņot

    Asaka

    Arī uzskatu ka vajag atjaunot 912 lidz ezerkrastam, tad ari es varētu braukt pie darba ar busu! Tagad no sienīša man 20min jāiet kājām, tāpēc braucu ar auto! Bet ar busu būtu protams lētāk! Bet visam ir alternatīvas, nāk pavasaris un braukšu ar velo, jo laika izpausmē tas pats vien sanāk ap 40-50min tikai nemaksāšu ne busam ne benzīna uzpildes stacijai!

  • 08.03.2018 17:47 Ziņot

    xt

    Grobiņniekiem jādomā kur strādāt. Ja darbs beidzas pēc 22 tad tādā darbavietā strādāt nevar.....

  • 08.03.2018 19:15 Ziņot

    Arts

    Paskatījos jauno sarakstu. Dēlam treniņi darba dienās beidzās 18:45, tagad viņam stundu būs jāgaida autobuss, lai atbrauktu uz Grobiņu. Pēdējais autobuss no Grobiņas kurs;es līdz Autobusu Parkam! Nu vienkārši izcili!

  • 08.03.2018 19:23 Ziņot

    xxxxxxxxxxxxxxxx

    Vajadzētu optimizēt sabiedriskā transporta plūsmu Liepājā. Kāpēc no aprīļa līdz oktobrim 23.mikriņš nevarētu( kaut vai vienu reizi stundā) braukt gar koncertzāli, tad gar estrādi un tālāk līdz tirgum. Stabili būtu daudz vairāk brauktgribētāju.Tāpat 25.mikriņš arī (no aprīļa līdz oktobrim) varētu braukt līdz Dienvidu kapiem. Un ne tikai darbdienās, bet arī sestdienas, svētdienās.Vai vēl viens cits variants-no Klaipēdas ielas uz Ganību ielu un tālāk līdz Dienvidu kapiem(arī vismaz reizi stundā).

  • 08.03.2018 20:51 Ziņot

    es tev XT

    VAI VARI MAN SIEVIETEI PIEDĀVĀT DARBU GROBIŅĀ!

  • 08.03.2018 20:56 Ziņot

    Es Liepājniece

    PIEKRĪTU LIEPĀJNIEKAM AR;I PAR TO,KA VISI AUTOBUSI IR PIEBĀZTI,KAS BRAUC LIDZ ĶEMPES IELAI,ES ATBRAUCU NO GROBIŅAS,PILNS IR 9 PIRMS SEŠIEM UN 10 ,ATKAL VAKRĀ 18,30 ,KAS IR PIE TIRGUS ŠAJĀ LAIKĀ.

  • 08.03.2018 22:04 Ziņot

    ;))))

    Tā zupa ir saskābusi !!!

  • 09.03.2018 19:55 Ziņot

    .. neinteresē..

    Nevienam jau neinteresē viedoklis no cilvēkiem kas izmanto 912. Maršruta laiki saplānoti tā ka tagad labāk būs iet ar kājām,nevis izmantot busu. Braucot uz darbu man jāpārsēžas 9 vai 6 autobusā, bet 9 aizbrauc pirms paspēj aizskriet uz pieturu , bet 6 vienmēr kavē pa 10- 15 min un rezultātā sanāk ka 6 gaidu 30 min

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!