Pirmdiena, 17. februāris Konstance, Donats

Gatavi apstiprināt jaunu pilsētas nozīmes maršrutu tīklu

Gatavi apstiprināt jaunu pilsētas nozīmes maršrutu tīklu
Foto: Egons Zīverts
01.12.2016 11:34

liepajniekiem.lv

Pilsētas domes deputāti šodien, 1.decembrī, notikušajā Attīstības komitejas sēdē neiebilda pret jaunu pilsētas nozīmes maršrutu tīklu apstiprināšanu, portāls uzzināja Attīstības komitejas sēdē.

Kā skaidro pašvaldības aģentūrā ”Liepājas sabiedriskais transports”, 2016.gadā veiktas izmaiņas vairāku pieturvietu nosaukumos.

Tāpat veikti grozījumi maršrutu ”Mirdzas Ķempes iela – 15.vidusskola” un ”Kuršu iela – A/S ”Grobiņa”” shēmās.

Veikti arī grozījumi maršrutu Nr.22 ”Atmodas bulvāris – Pētertirgus” un Nr.9 ”Mirdzas Ķempes iela – Slimnīca” kustības sarakstos. Un maršrutu ”Mirdzas Ķempes iela – 15.vidusskola”, ”Līva – Šķēde”, ”Atmodas bulvāris – Klaipēdas iela”, ”Kuršu iela – A/S ” Grobiņa”” un ”Kuršu iela – Iļģi” kustības sarakstos.

Kā skaidro pašvaldības aģentūrā, vairākas izmaiņas veiktas pēc tam, kad Liepājas pašvaldības aģentūrā ”Liepājas sabiedriskais transports” ir saņēmusi vairākus pasažieru individuālus un kolektīvus iesniegumus ar ierosinājumiem par maršruta tīkla izmaiņām.

Piemēram, uz Cimdeniekiem norīkots vēl viens papildu reiss, lai uz mājām pēc nodarbībām skolā tiktu bērni. Līdz šim tādas vajadzības neesot bijis, jo skolēni transportēti ar pašvaldības transportu.

Kaut izmaiņas eksperimentālā kārtā jau izdarītas, nepieciešams Liepājas pilsētas domes lēmums, lai tās akceptētu un saglabātu.

Vienīgais jautājums, ko saistībā ar šo tēmu uzdeva deputāti, nāca no Jāņa Vilnīša, kurš vēlējās precizēt, vai izmaiņas ietekmēs biļešu cenas. Pēc atbildes, ka neietekmēs, arī J.Vilnītim nebija iebildumu pret jauno maršrutu apstiprināšanu.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli