Piektdiena, 5. jūnijs Margots, Igors, Ingvars
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Gatavojas rekonstruēt Ganību un Peldu ielas posmus

Gatavojas rekonstruēt Ganību un Peldu ielas posmus
Foto: liepajniekiem.lv
08.06.2018 07:12

liepajniekiem.lv

Ceturtdien, 7.jūnijā, notikušajā Liepājas pilsētas domes Finanšu komitejas sēdē deputāti atbalstīja ieceres par divu ielu posmu rekonstrukciju mūsu pilsētā. Posmā no Kungu līdz Salmu ielai paredzēts rekonstruēt Ganību ielu, bet posmā no Liepu ielas līdz Kūrmājas prospektam – Peldu ielu.

Kā skaidro Attīstības pārvaldes vadītājs Mārtiņš Ābols, Ganību ielas pārbūve posmā no Kungu ielas līdz Salmu ielai ir nepieciešama, jo tranzīta ielā šis ir vienīgais vēl nepārbūvētais ceļa posms.

”Iepriekšējā plānošanas periodā tika veikti būtiski ieguldījumi Ganību ielā,” viņš atgādina: ”Realizēts projekts ”Tranzītielu posmu (Brīvības, Klaipēdas, Ganību) rekonstrukcija Liepājā”, kura ietvaros tika pārbūvēta gandrīz visa Ganību iela, bet ierobežotā finansējuma dēļ, minētais posms netika izbūvēts.”

Iecerētā projekta realizācija nodrošinās pilsētas galvenās maģistrālās ielas pabeigtību pilnā apmērā. Līdz ar to tiks nodrošināta optimāla kravas un auto transporta sistēmas funkcionēšana starp divām Baltijas jūras austrumu krasta TEN-T ostām – Liepāju un Klaipēdu (Lietuva), kvalitatīva un droša dzīves vide cilvēkiem un sabiedrībai kopumā.

Projekta ietvaros plānots  pārbūvēt brauktuvi un izbūvēt visas nepieciešamās inženierkomunikācijas – Lietus ūdens kanalizācija, sadzīves kanalizācija, sakaru komunikācijas u.c.

Ganību iela, kas ir iekļauta valsts galvenā autoceļa A11 Liepāja – Lietuvas robeža (Rucava) maršrutā, atbilst MK noteikumu prasībām un pa to ir atļauta kustība kravas automobiļiem un to sastāviem ar pilnu masu vairāk par 12 000 kg. Kopējais posma garums ir 930 m. Ganību ielas posma pārbūve tiks veikta atbilstoši izstrādātajiem būvprojektiem.

Projekta kopējās izmaksas plānotas 2 622 454,37 eiro apmērā. Projektu plānots īstenot 2019.gadā par 70 % un 2020.gadā par 30%. Un nepieciešamais pašvaldības līdzfinansējums, kas ir 30% no kopējām izmaksām, 2019.gadā būtu 550 715,42 eiro, bet 2020.gadā – 236 020,89 eiro.

Tāpat deputāti pauda atbalstu Peldu ielas rekonstrukcijai posmā no Liepu ielas līdz Kūrmājas prospektam.

Kā skaidro M.Ābols, šī projekta ietvaros paredzēts ne vien rekonstruēt ielas posmu un sakārtot komunikācijas, bet atrisināt arī Jūrmalas parka aplūšanas problēmu.

20 komentāri

2018-06-08 08:26

ielāpu karaliste: Viena no galvenajām pilsētas ielām - Ūliha iela ir daudzviet katastrafolā stāvoklī, bet deputāti atbalsta absolūti nenoslogota ielas posma rekonstrukciju parkā. Ar galvu draudzējaties?

2018-06-08 08:51

sd: Vai tad nebija taa, ka minetais Ganibu ielas posms ap 2012 gadu tika atjaunots..? Klasika latvieshu stilaa.

2018-06-08 08:57

gramatika jāpielabo: "Jūrmalas parka aplūšana".... kā tad tas aplūzt - visiem kokiem galotnes?

2018-06-08 10:03

kas kas: Kad tiks sakārtota Vidusceļa iela??? Kā jāmaksā NĪN tā centra zona, bet dzīvojam kā laukos! Viens gals asfaltēts, otrā galā dubļos līdz ausīm.

2018-06-08 11:02

lūgums: Liels lūgums rekonstrukcijas darbus uzsākt maksimāli ātri. vēl jau pilsēta ir caurbraucama. Īpaši darba dienas beigās. Kad sa......rēs vēl kādu tranzīta ielu šajā kanāla pusē tad būs OK.

2018-06-08 11:48

auzas: Labāk saremontētu akas vākus, kapes, kas lielākajā dalā galveno ceļu ir kritiskā stāvoklī - riņķi nosēdušies, vāki kustās. Tad kad kādam kāds smagais uzcels uz kapota kādu akas vāku, kas par to maksās? Tā pat arī visi brauc tā kā pa slalomu, lai izvairītos un rada bīstamas situācijas.. tā nedrīks būt! Aizbrauciet uz Ventspili paskatīties kādiem jābūt ceļiem pilsētā!

2018-06-08 12:59

Ookull: Prieks, ka ielas top sakārtotas! Neviena iela gan nav tik sabrukusi kā Atmodas bulvāra tālākais gals, kur tūristi brauc pa bedrēm uz fortiem.

2018-06-08 13:22

rakaris:-): Tad jau vajadzēja turpināt līdz lauku ielai citādāk tas posms greizo salikto aku dēl jau nav izbraucams nesačakarejot transmisiju !!!!

2018-06-08 15:03

Iedzīvotājs: Labāk sakārtotu esošās galvenās maģistrāles, Zirņu ielai akas vāku stāvoklis, ārpus jeb kādas kritikas !!!

2018-06-08 17:01

ieteikums: Būtu labi dabus uzsākt agrā pavasarī un rudenī satiksmi palaist pa jauno posmu, nevis kā bija iepriekšējā rekostrukcijas laikā kad sāka rudenī, ziemā vienkārši nekas nenotika un pilsēta pusgada garumā brauca apkārt.... satiksme bija sačakarēta uz ilgu laiku !

2018-06-08 17:20

Jons Plunts: -> rakaris
Nevajag kaa stulbenim maukt pa *sliedeem* - protams, ka teoreetiskaas ritenju sliedes ielas joslaa ir visvairaak izsistas un izdauziitas. Aku vaaki ari speciaali salikti, lai traapiitu pa ritenjiem. Redzi, draugs, tam domaata stuure - to grozot var apbraukt visas bedres un aku vaakus, iela ir tam pietiekami plata, divas joslas.

2018-06-08 19:00

Jons Plunts: Vaaki ir salikti piniigaa di*saa, tas ir fakts, BET VINJI TUR TAADI IR !!! Un tev ir divas iespeejas - braukt peec noteikumiem, dauziit sava auto piekari un katru gadu vinju mainiit par 1K naudaas, vai otrs variants (pie kura es pieturos un piekari nemainu) ir braukt slalomu pa 2 joslaam. Izveele tava, draugs. Tie vaaki tur ir, buus un tos izdauziis dziljaak aizvien vairaak taadi, kas brauc peec noteikumiem.

2018-06-08 20:41

kartupelis to jons plunts: tad kad tevi izvālēs ceļinieki pa agresīvu braukšanu.. un tu tiksi noķerts atkārtoti gada laikā.. tad tu brauksi kā mazais pa vākiem.. :D

2018-06-09 06:40

savediet: kārtībā F.Grīniņa ielas ietves,cik gadus vēl jāgaida.Kad ostkomieši izrakņāja teica ka uzliks asfaltu tā mēs gaidām vēl šodien.Vai tiešām jālūdz palīdzība bez tabu.

2018-06-09 07:07

Jeeriks: -> rakari

tu zini kas ir transmisija?

2018-06-09 07:34

rakaris:-): To Jeeriks , nu ko tu visur lien ar savu stulbumu kā tāda klaču bāba kad veči lietas pārspriež !

2018-06-09 08:11

Jeeriks: veči??? tu večus varbūt kautkur filmās esi redzējis. tu esi tups čīksteklis kas impi no pirksta nemāk atšķirt

2018-06-09 15:42

rakaris :): jeerik , ej iecērt savu galvu durvīs , bet labāk aizbrauc pie savējiem uz praidu , tur tev īstā vieta , plānā galdiņa urbēj !!!

2018-06-09 17:15

Jeeriks: varētu jau braukt, bet supervecis rakaris saka ka esot tādas akas uz ganībenes ka transmisiju nes nost, bail braukt tur tagad.

2018-06-17 08:50

ivars: gribētos aci pret aci parunāties ar ielu projektētājiem un uzdot pāris jautājumus.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz