Sestdiena, 18. janvāris Antis, Antons, Antonijs

Ģirta Kronberga vietā strādās citi

Ģirta Kronberga vietā strādās citi
Foto: Ģirts Gertsons
10.01.2019 07:01

"Kurzemes Vārds"

Bijušā Liepājas domes deputāta Ģirta Kronberga vietā stājies cits Latvijas Reģionu apvienības pārstāvis – Modris Šveiduks, kurš decembrī jau ir piedalījies domes sēdē.

Dome tūlīt jauno deputātu ievēlēja Ģirta Kronberga vietā Finanšu komitejā, Pilsētas attīstības komitejā un Budžeta komisijā. M. Šveiduks tagad aizstāj Ģ. Kronbergu arī, pārstāvot Liepājas pašvaldību Kurzemes Plānošanas reģiona Attīstības padomes dalībnieka vietnieka statusā.

Dome arī izslēgusi Ģ. Kronbergu no Tūrisma komisijas un no Stipendiju piešķiršanas komisijas. Stipendiju piešķiršanas komisijā toties ir iekļauts deputāts Gints Ročāns. Ģ. Kronbergs bija Tūrisma komisijas priekšsēdētājs. Pašlaik komisijai priekšsēdētāja nav.

Veikti arī citi grozījumi komisijās. No Kultūras lietu komisijas izslēgta Daina Vanaga sakarā ar dzīvesvietas maiņu. Publisku izklaides un svētku pasākumu iesniegumu izskatīšanas komisijā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigādes komandiera vietnieka Romana Andrijauska vietā ievēlēts KRB 1. daļas komandieris Jānis Pošeiko.

Savukārt Sabiedriskās kārtības un drošības komisijā par priekšsēdētāju ievēlēts domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis. Iepriekš šo komisiju vadīja J. Vilnīša priekštecis, bijušais mērs Uldis Sesks.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)