Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Svētdiena, 20. oktobris

Vārdadiena: Leonīda, Leonīds

Grib veidot īpašu piemiņas vietu  (9)

Atslēgvārdi Ivans Berladins | pazudis bērns | piemiņas vieta

 • Komentāri (9)
 • 0

Komentāri (9)

 • 24.07.2017 10:39 Ziņot

  Pēteris Aukšpuls

  Kadu vel piemekli vel liks drizak matai ir jasadot kartigi un ieskaitot ari debilajam tevam viņi abi ir vainigi pie ta ka viņas dels tur palika meža miris mata drošvien nogalinaja savu delu ka drošvien trauceja dzive dzivot un maisijas pa kajam

 • 24.07.2017 10:45 Ziņot

  ketrin

  Un pareizi saimniece izlēmusi par kļaviņu!Bet,kur tad nu plāksnes un krustus!?Tas tiešām par traku!Nav ko teātri spēlēt..krustiem un akmeņiem vieta kapsētā!

 • 24.07.2017 11:10 Ziņot

  sipolloks

  Tas jau sāk pārvērsties par kaut kādu vājprātu. Kādu vēl krustu? Tas vīrietis bija izskrējis no psihoneiroloģiskā dispansera? Pilnīgi slims!

 • 24.07.2017 12:26 Ziņot

  Andris Ogrins

  Atbalstu pieminekli un butu ar mieru ari pats ziedot. Tikai par veidut javienojas. Vins mira, lai mes par musu berniem vairak ruupetos...

 • 24.07.2017 16:21 Ziņot

  janedoe

  Piemineklis - tas ir labi, tikai kapos, ne mežā. Jo vairāk tādēļ, ka tas ir privāts mežs.
  Pirmkārt, tādēļ, ka mežā to pieminekli neviens neredzēs. Nevedīs taču skolēnu grupas ekskursijās par mācību, kas notiek ar bērniem, kad tie apmaldās. Ir tikai laika jautājums, kad tas tiks aizmirsts. Piemineklim ir domāti kapi.
  Otrkārt, privāta teritorija ir privāta teritorija. Diez vai Andris Ogrins būtu stāvā sajūsmā, ja ikdienas pa viņa privāto mežu, neskatoties uz ērcēm, brīdinājumiem un tuvumā esošo augstsprieguma līniju, bradātu sveši cilvēki, nestu ne tikai ziedus, bet arī krustus, akmeņus, dedzinātu sveces, taisītu taciņas, saliktu soliņus... Bet iestādīt piemiņas kociņu no meža īpašnieka puses būtu jauks žests.

 • 24.07.2017 19:07 Ziņot

  koestedaru

  Braucot garām viņa kapiņam Tosmarē visu laiku domāju, ka tieši tur varētu būt laba piemiņas vieta - palīdzēt sakopt ģimenei viņa kapiņu, uzlikt skaistu pieminekli, vietiņu, kur cilvēki varētu atstāt mantiņas, saldumus. Kopta kapu vietiņa būtu laba piemiņas vieta. Un meža saimniecei par kļavu arī laba doma. Koks ir laba piemiņa. Uz mūžu. .... Lai Tev miers, mazais eņģelītis....

 • 24.07.2017 19:26 Ziņot

  Andris Ogrins

  Labi, piekriitu, paarliecinaajaat

 • 24.07.2017 19:32 Ziņot

  gunars100

  O! Tagad vēl kapavieta šai mātītei-bērnu ražotājai būs jāpalīdz sakopt? Tu vispār sajēdz ,ko raksti?

 • 26.07.2017 23:58 Ziņot

  Ancis

  Pilnīgi noteikti ir vajadzīga piemiņas vieta arī mežā, jo tur mazais nevainīgais bērniņš pavadīja smagas moku dienas badā un aukstumā, līdz izdzisa vārā dvēselīte. Daudzviet Latvijā koka krusti ir vietās, kur gājuši bojā cilvēki. Kļavai tas netraucēs augt. Varētu būt arī laukakmens ar gravējumu, bet kā to tur dabūt. Meža saimniecei uz sirdsapziņas ir mazā Ivana dzīvībiņa. Kamēr vēl nebija atrasts, pati stāstīja TV korespondentei, ka naktī no 3. uz 4. jūliju mežā skaļi raudājis bērns un saucis palīgā mammu, ka suņi sākuši riet, kuri palaisti vaļā. Nepiezvanīja policijai un negāja skatīt, kas notiek. Zēns būtu izglābts.
  Nesaprotu tos cilvēkus, kas tagad spēj gānīties uz mirušo bērnu. Tie ir necilvēki, kas tā dara. Viņš nevarēja izvēlēties sev vecākus un viņam ar tik smagām mokām un nāvi nebija jāmaksā par to, ka netika pienācīgi pieskatīts. Mazais Ivans bija pelnījis tādu pat laimīgu bērnību kā citi bērni.
  Ne tikai vecāki, bet mēs visa sabiedrība esam vainīgi šī mokās mirušā bērna priekšā. Sākot ar to, ka neievēlam tādu valdību, kas rūpētos par tādas sabiedrības veidošanu, kur nav nelabvēlīgu ģimeņu ar nelaimīgiem bērniem. Kur Sociālie dienesti un Bāriņtiesas pēc sirdsapziņas darītu savu darbu, kur policijas dežuranti kritiskos brīžos nodotu tālāk saņemto svarīgo informāciju u.t.t. 'Mazais nevainīgais upuris ir pelnījis gan pieminekli pilsētā, gan piemiņas vietu mežā, kur vadīja traģiskās dienas.

Pievieno komentāru

Šo rakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!