Otrdiena, 7. jūlijs Maruta, Alda
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Grobiņā palīdz grūtībās nonākušajiem, zemessargi dāvina datorus daudzbērnu ģimenēm

Grobiņā palīdz grūtībās nonākušajiem, zemessargi dāvina datorus daudzbērnu ģimenēm
2020/armija/Nameja fonda dators.../0318 Vienu no fonda "Namejs" sarūpētajiem portatīvajiem datoriem saņēma Ringu kuplā ģimene – Romāns (no kreisās), Renārs, Amēlija, Karlīne, sieva Indra ar dēlu Kristiānu rokās un vecākā meita Luīze. (Foto: Andris Gertsons)
30.04.2020 06:00

Liena Rimkus, Miks Kuncītis

"Kurzemes Vārds"

Lai palīdzētu ārkārtējās situācijas laikā materiālās grūtībās nonākušiem iedzīvotājiem, Grobiņas novada dome sadarbībā ar labdarības organizāciju “Tabitas sirds” organizē akciju “Cilvēks cilvēkam Grobiņas novadā”, savukārt Valsts aizsardzības un patriotisma fonds “Namejs” uzdāvinājis zemessargu daudzbērnu ģimenēm datorus, lai nodrošinātu iespēju mācīties attālināti.

Lūgt palīdzību kauns

“Šoreiz cenšamies palīdzēt tiem cilvēkiem, kuri iepriekš, iespējams, nekad nav lūguši, bet šajā situācijā viņiem radušās grūtības. Iespējams, tā ir dīkstāve, darba zaudēšana. Cilvēki jau kautrējas un paši nepiesakās. Uzrunājam sociālos darbiniekus, lai viņi noskaidro vietējo situāciju, piemēram, Bārtā, Medzē. Viņi tad arī paņem no mums šīs paciņas un nogādā tiem, kuriem palīdzība nepieciešama. Tā, lai pēc iespējas mazāk svešu seju apkārt,” laikrakstam pastāsta biedrības “Tabitas sirds” valdes locekle Kristīne Vidzeniece.

Grobiņas novada domes izpilddirektors Uldis Vārna skaidro, ka ir trīs veidi, kā iespējams palīdzēt. Pirmkārt, finansiāli, pārskaitot naudu “Tabitas sirds” kontā. Otrkārt, materiāli, dāvājot produktus, un, treškārt, praktiski, ar paša darbu, palīdzot piepildīt palīdzības pakas un nogādājot tās adresātiem. Paši domes darbinieki iesaistās akcijā privāti un aicina arī citus, kas izjūt vēlmi palīdzēt, pievienoties šai iniciatīvai. “Pirmajā piegādes nedēļā pārtikas un higiēnas pakas saņēma 15 ģimenes, pagājušajā nedēļā pirms svētkiem bija pieteiktas vēl 35 pakas,” piebilst K. Vidzeniece. Aktīvi atbalstīt ģimenes, kurām pašlaik ir grūtības, plānots tik ilgi, kamēr Latvijā būs spēkā ārkārtējās situācijas noteikumi. Tomēr arī pēc tam biedrība neatteiks palīdzību tiem, kuriem tas būs nepieciešams.”

Tagad varēs nosnausties

“Dzīve pašreizējos apstākļos nav viegla, tāpēc arī fonda “Namejs” vārdā sniedzam praktisku palīdzību zemessargu ģimenēm,” saka Zemessardzes 44. kājnieku bataljona komandieris pulkvežleitnants Vilmārs Vecvagaris. Viņš zemessarga Romāna Ringa ģimenei atvedis portatīvo datoru. Romāns pastāsta, ka viens dators mājās ir, taču, tā kā mācības notiek attālināti, ar to nepietiek. “Vecākā meita Luīze jau mācās skolā, bet otra meita skolas gaitas uzsāks 1. septembrī. Bērniem ir arī dažādi pulciņi, un visiem uz kādu brīdi vajadzīgs dators. Tagad mums būs divi, un turpmāk varēšu kārtīgāk nosnausties, jo līdz šim pats ar datoru varēju strādāt tikai naktīs. Tas, protams, bija nogurdinoši,” teic R. Rings.

“Jaunu portatīvo datoru saņems arī zemessarga Ivara Miljona ģimene. Sākotnēji fondu “Namejs” dibināja ar domu atbalstīt dažādās misijās cietušos karavīrus, viņu ģimenes. Tagad atbalsts ir plašāks – palīdzību saņem zemessargi un veterāni. Tas ir labs mehānisms, kas pasaulē nav nemaz tik izplatīts. Labdarībā piedalās liela daļa karavīru un arī uzņēmēji, kas ziedo naudu,” pastāsta V. Vecvagaris, piebilstot, ka šajā gadījumā bija aptauja un tika izvērtēts, kuram datori noderētu visvairāk. Arī citur Latvijā no šī fonda zemessargu ģimenes saņem līdzīgu atbalstu. Otrdien zemessargi palīdzējuši Liepājas Veco ļaužu namam – aizvākuši nevajadzīgās mantas un nogādājuši tās utilizācijai atkritumu apsaimniekotājam “Eko Kurzeme”.

UZZIŅAI

 • Organizācija “Tabitas sirds”, tālrunis 26142827, 29143411, e-pasts tabitas.sirds@gmail.com.
 • Ziedojumus var pārskaitīt: “Tabitas sirds”, AS “Swedbank”, LV95HABA0551042819151 (ar piebildi: Grobiņas novadam), HABALV22.

20 komentāri

2020-04-30 09:13

Sikret: Vizmaz Grobinja davina a Liepaja dod uzlaiku varei ari uzdavinat

2020-04-30 10:07

Kk: Nabadzība sit Augustu vilni labi situētā valstī.kk

2020-04-30 10:11

Kā tad tā: Kā tad tā, ka Grobiņā tik daudz grūtībās nonākušo??

2020-04-30 10:22

Fr: No tālāk jo trakāk

2020-04-30 10:45

Andzelika: Grobina Tadi bezdarbnieki Kas 20 gadys Nav stradajus Tik gaida pabalstus Jauni Cilvek Ne berni Ne mazberni Vienkars Negrib stradat Viniem Tuk Piedava dome ved partik Un pakas piegada Tas Tak Apsursts Darmajedi Un Dome Atbalst Ka 20 Gadus va

2020-04-30 10:53

Vot tā!!: >>>Kā tad tā >>>Grobiņas grūtības un Grobiņas darīšana, neuzdod jautājumus , ja tev nav vajadzīga atbilde!!! To kas iekšā gruzd,aizej aiz stūra izspļauj!!! Netracini pasauli,ja nevari neko labu izarīt!!

2020-04-30 12:13

No malas: It kā pozitīvs raksts par palīdzību tiem, kam tā nepieciešama. Bet tomēr cik mūsu vidū ir skaudīgu, nenovīdīgu samazgu spaiņu, var redzēt palasot šeit komentārus.

2020-04-30 12:49

to no malas: Un? A tu ko dzīvoji un domāji pasaule ir saules pielieta pļava un cilvēki ir enģelīši? Sāc pieaugt. Ja cilvēks ir visu mūžu čakarēts un spārdīts, nevari gaidīt ka viņš būs labsirdīgs un sirsnīgs. Pati sabiedrība jau tos cilvēkus izveido, no gaisa viņi nenokrīt. Arī es esmu viens no tiem un es brīnos kā es vēl tik civilizēts izaugu, nevis skraidu ar motorzāģi pa ielām.

2020-04-30 13:35

No malas: Savam oponentam, kurš ar vienu aci lūr uz savu motorzāģi. Ja tā filozofiski, tad varbūt pamēģini piecelties kājās, saprast kas notiek, un sākt darīt lietas, lai tava dzīve kļūst labāka. Savādāk vaino visus citus savās nelaimēs. Pārfrāzējot kotlešnieku teicienu, pamēģini sākt ar sevi, jo kā jau minēji, esi šīs sabiedrības daļa.

2020-04-30 16:34

ir ir: Grobiņā ir Sarkanais krusts un Humānās palīdzības centrs vai tad tie cilvēkiem nemaz nepalīdz. Vai par tiem vienkārši neraksta???

2020-04-30 19:26

to no malas: Dzīve jau sen ir laba un iespējams labāka kā tev, bet tas nenozīmē ka ir kaut mazākā ticība cilvēkiem.

2020-04-30 20:15

kauns: Kur mans komentārs, kur rakstīju, ka nevajag bezatbildīgi ražot bērnus, ja nav spēja bez vīra vai krīzes laikā tos uzturēt! Nepieciešamākas būtu prezervatīvu kastes, nevis datori. Vai tad tā nav patiesība? Tas nav domāts par šīm apdāvinātām ģimenēm, bet gan par visām kopumā. Ja vari atļauties uzturēt, taisi kaut 20 bērnus, ja nevari to atļauties, izmanto prezervatīvus un neļaujies bezatbildībai!
Un no svētuļu organizācijām, pavisam nopietni iesaku uzmanīties. Ātri ievilks savos valgos!

2020-04-30 20:35

palidziba: Tulīt raudās, ka datoriem ir sūdīgs ražotais, kā bija ar tām partikas pakam par 45 eiro. Kā es teicu, tiem daudzbērnu ģimenēm jau tā valsts palīdz ka var, reali tās daudzbērnu ģimenes uztur visas pārējās ģimenes ar 0 līdz 2 bērniem, faktiski 80% valsts uztur to 20% un tiem 20% vel ir maz, dod vel pēc tam atkal raudās kāpēc dzīvo pakaļā, kad visi nodokļi iet uz šīm palīdzībām ģimenēm, kurās nekad neizzaugs kārtīgi bērni, izzaugs tādi paši slaisti, kuri nezina kas ir darbs.

2020-04-30 20:54

Dzīvot jāprot !!!: >>>>>>>kauns>>>>>>>> Radās dzīva interese- kā tev iet ar tiem 20 bērniem? Tiec galā ? Ak tev nav tik daudz!!! Tad padalies pieredzē cik kastes prezervatīvu tev pa mēnesi iziet un cik tas izmaksā ???? Darbu klāt nerēķini!! Un vai tad tiešām tā ir ,ka datoram neatliek, nu uz visiem jau vienu vajag saknapināt,mazliet noriskē,lai var ietaupīt datoram !!

2020-04-30 23:08

>dzīvot jāprot: Man ir 1 bērns, jo saprotu, ka vairāk atvases uzturēt nevarēšu. Izmantoju kontracepcijas tabletes, kas maksā mēnesī padsmit eur. Manam bērnam ir dators, viņš ir pilnībā nodrošināts, dzīvojam pārticīgi. Es neubagoju pabalstus no citu cilvēku makiem. Vēl jautājumi?

2020-04-30 23:23

Citramons: Viss kas te ir nepareizs ir virsraksts! Nav jau viņi trūkumcietēji, bet dators var būt bija tieši laikā! Man ar ir trīs bērniņi un drusku žēl tās ģimenes kam viens vientuļš bērniņš! Visi viņi ir mīļi, paēduši, labi apģerbti un skolojas! Strādājam abi ar sievu parastos viduvējos darbos, un pietiek visam, vajag tik piedomāt kam cik tērē!

2020-05-01 03:22

Tatjana: Es nesapratu,tās mammas,ražo tos bērnus un prasa pabalstus,laikam łoti patīk prasīt.
Es jau 80 gados sapratu,ka sāksies grūti laiki,tāpēc atteicos no bērnu vairākuma.

2020-05-01 12:06

Elvis: No grobinas nekadu davanu nesmu saņemis pat ne zvanu ka neka skaitos daudzbernu gimene!

2020-05-01 12:27

šausmas: Es kā bezdarbnieks nekādu naudas pabalstu neēsmu saņemis.

2020-05-02 20:33

Veronika: Ne jau paši lūdza datoru. Kāpēc atteikties, ja piedāvā?

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
 3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

 1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz