Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Pirmdiena, 17. jūnijs

Vārdadiena: Artis, Artūrs

Iedzīvotāji aicināti izvēlēties piemērotāko dizainu jaunajiem tramvajiem  (50)

Atslēgvārdi aptauja | tramvaji | rekonstrukcija

  • Komentāri (50)
  • 0

Komentāri (50)

  • 26.04.2019 13:22 Ziņot

    es

    protams ka krāsainais smukāk, tā jau Latvijā dzīve tumša un pelēka kur tad tramvaju tumšu

  • 26.04.2019 13:31 Ziņot

    Ha

    Priekša kā Nokia 3310

  • 26.04.2019 13:44 Ziņot

    O.o

    O vajag visu tumšu un melnu, lai grūtāk pamanīt tumšajā diennakts laikā.......Baltais jau tad labāks ir.

  • 26.04.2019 13:50 Ziņot

    What

    Zaļus!!!! Kur palika zaļie?!!

  • 26.04.2019 13:58 Ziņot

    jhdy

    Kāda jēga no krāsas?
    Tā pat ar laiku aplīmēs ar reklāmām.

  • 26.04.2019 14:00 Ziņot

    Kaktuss

    A kā lai normālie cilvēki nobalso? Ja tev nav socialistu konta tad tu vari sēdet un pirst dīvānā. Paldies tev Liepajas dome ieksrienies ar saviem trambajiem.

  • 26.04.2019 14:02 Ziņot

    Opis VA

    Man visu mūžu ir patikusi sarkanā krāsa. Uz darbu braucu ar sarkanu trambuli dzēru sarkano Agdamu ēdu sarkanos ikrus un pīpāju sarkano Prīmu jo priejš melnajām mantām kā Volgas balzama ikriem un Elitai nepietika ķiķī miķī. Tpēc sarkanajai Liepājai tikai sarkanu truli.

  • 26.04.2019 14:03 Ziņot

    him

    Kāda velna pēc zaļus? Tik idiotiski izskatītos zaļi. Kā padomju laikos.

  • 26.04.2019 14:39 Ziņot

    What

    Padomju laikā nekad nav bijuši zaļi, bija sarkani.

  • 26.04.2019 14:45 Ziņot

    Ikarus

    Spilgti oranžus

  • 26.04.2019 14:51 Ziņot

    vilks

    Man patīk Ikarus ieteikums :)))

  • 26.04.2019 14:53 Ziņot

    vilks

    Bet... kur teikts, ka jābūt tikai sarkaniem, vai melniem ? Nokrāsojiet katru citā krāsā.

  • 26.04.2019 15:19 Ziņot

    NPC

    Nelietoju Facebook, bet no šiem 2. patīk labāk.

  • 26.04.2019 15:26 Ziņot

    z

    Nu, ne jau nu melnus-kā šausmu stāstiņā-pa melnu, melnu ielu, brauc melns, melns tramvajs, iekšā sēž melni, melni cilvēki....

  • 26.04.2019 15:31 Ziņot

    Labāk

    iederētos gaišais pilsētā.

  • 26.04.2019 16:06 Ziņot

    Kantainais

    jums derētu saprast ,ka no efemero iedzīvotāju gribas nekas nav atkarīgs..ja tiek realizēts iepirkums ,tad it kā par pazeminātām cenām ,kuras iznākumā būs augstākas par ieteiktajām.. un vidutāj ""kompānijas""((tie paši iepircēji)) tos it kā varēs dabūt par priviliģētām cenām..Šis iepirkuma jautājums uz šo brīdi jau tā ir mākslīgi sarežģīts ,ka varētu padomāt --pilsētnieku labklājībai tiek iepirktas raķešiekārtas un kodolieroči..

  • 26.04.2019 16:35 Ziņot

    es par

    es par gaišo,LIEPĀJAS karoga krāsas,bet ....lietus nav ūdeni taupa un ielas nelaista,tad putekļus mazāk redzēs uz pelēko

  • 26.04.2019 17:19 Ziņot

    novākt melno plēvi!

    Krāsa vēl nebūtu tas sliktākais. Neciešami ir, ja ar melnu plēvi aizlīmē logus tieši skatiena apjomā. Bērni raud un negrib sēdēt pie loga, jo tur jau neko nevar redzēt.

  • 26.04.2019 17:53 Ziņot

    Jāzeps Poškus

    Galvenais .lai tik būtu cilvēciņi kas brauks ar šiem trambuļiem/Pamatkrāsai nav nekādas nozīmes ,gan jau reklāmas ,piemeklēs vajadzīgos toņus.

  • 26.04.2019 18:11 Ziņot

    Elīna

    tādu, kurš būtu vislabāk pamanāms autovadītājiem jebkuros laika apstākļos!!!!

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!