Ceturtdiena, 2. aprīlis Imgarde, Irmgarde

Iedzīvotāji aicināti izvēlēties piemērotāko dizainu jaunajiem tramvajiem

Iedzīvotāji aicināti izvēlēties piemērotāko dizainu jaunajiem tramvajiem
Foto: Publicitātes
26.04.2019 13:11

liepajniekiem.lv

No šodienas Liepājas pilsētas Facebook kontā ikviens aicināts nobalsot par piemērotāko jaunā tramvaja dizainu.

Rekonstrukcijas darbi tramvaja līnijas modernizēšanā lēnām tuvojas noslēguma posmam. Pēc darbu pabeigšanas tiks iegādāti zemās grīdas tramvaja vagoni, turpmāk nodrošinot ērtu pārvietošanās iespēju ikvienam arī ar pilsētas zaļāko sabiedrisko transportu – tramvaju. Vēlamies aicināt iedzīvotājus piedalīties aptaujā un izteikt savu viedokli par jauno tramvaju dizainu. Aicinām izvēlēties, kurš no dizainiem patīk vairāk, balsojot šeit

Jau ziņots, ka pērn noslēdzās divus gadus ilgusī uzņēmuma ”Liepājas tramvajs” rīkotā iepirkuma procedūra par jaunu vagonu iegādi, jaunos tramvajus piegādās Horvātijas uzņēmums “Končar – Electric Vehicles Inc.”. Par nepilniem deviņiem miljoniem eiro tiks iegādāti seši no kopumā nepieciešamajiem 14 zemo grīdu tramvajiem.

Foto galerija

50 komentāri

2019-04-26 13:22

es: protams ka krāsainais smukāk, tā jau Latvijā dzīve tumša un pelēka kur tad tramvaju tumšu

2019-04-26 13:31

Ha: Priekša kā Nokia 3310

2019-04-26 13:44

O.o: O vajag visu tumšu un melnu, lai grūtāk pamanīt tumšajā diennakts laikā.......Baltais jau tad labāks ir.

2019-04-26 13:50

What: Zaļus!!!! Kur palika zaļie?!!

2019-04-26 13:58

jhdy: Kāda jēga no krāsas?
Tā pat ar laiku aplīmēs ar reklāmām.

2019-04-26 14:00

Kaktuss: A kā lai normālie cilvēki nobalso? Ja tev nav socialistu konta tad tu vari sēdet un pirst dīvānā. Paldies tev Liepajas dome ieksrienies ar saviem trambajiem.

2019-04-26 14:02

Opis VA: Man visu mūžu ir patikusi sarkanā krāsa. Uz darbu braucu ar sarkanu trambuli dzēru sarkano Agdamu ēdu sarkanos ikrus un pīpāju sarkano Prīmu jo priejš melnajām mantām kā Volgas balzama ikriem un Elitai nepietika ķiķī miķī. Tpēc sarkanajai Liepājai tikai sarkanu truli.

2019-04-26 14:03

him: Kāda velna pēc zaļus? Tik idiotiski izskatītos zaļi. Kā padomju laikos.

2019-04-26 14:39

What: Padomju laikā nekad nav bijuši zaļi, bija sarkani.

2019-04-26 14:45

Ikarus: Spilgti oranžus

2019-04-26 14:51

vilks: Man patīk Ikarus ieteikums :)))

2019-04-26 14:53

vilks: Bet... kur teikts, ka jābūt tikai sarkaniem, vai melniem ? Nokrāsojiet katru citā krāsā.

2019-04-26 15:19

NPC: Nelietoju Facebook, bet no šiem 2. patīk labāk.

2019-04-26 15:26

z: Nu, ne jau nu melnus-kā šausmu stāstiņā-pa melnu, melnu ielu, brauc melns, melns tramvajs, iekšā sēž melni, melni cilvēki....

2019-04-26 15:31

Labāk: iederētos gaišais pilsētā.

2019-04-26 16:06

Kantainais: jums derētu saprast ,ka no efemero iedzīvotāju gribas nekas nav atkarīgs..ja tiek realizēts iepirkums ,tad it kā par pazeminātām cenām ,kuras iznākumā būs augstākas par ieteiktajām.. un vidutāj ""kompānijas""((tie paši iepircēji)) tos it kā varēs dabūt par priviliģētām cenām..Šis iepirkuma jautājums uz šo brīdi jau tā ir mākslīgi sarežģīts ,ka varētu padomāt --pilsētnieku labklājībai tiek iepirktas raķešiekārtas un kodolieroči..

2019-04-26 16:35

es par: es par gaišo,LIEPĀJAS karoga krāsas,bet ....lietus nav ūdeni taupa un ielas nelaista,tad putekļus mazāk redzēs uz pelēko

2019-04-26 17:19

novākt melno plēvi!: Krāsa vēl nebūtu tas sliktākais. Neciešami ir, ja ar melnu plēvi aizlīmē logus tieši skatiena apjomā. Bērni raud un negrib sēdēt pie loga, jo tur jau neko nevar redzēt.

2019-04-26 17:53

Jāzeps Poškus: Galvenais .lai tik būtu cilvēciņi kas brauks ar šiem trambuļiem/Pamatkrāsai nav nekādas nozīmes ,gan jau reklāmas ,piemeklēs vajadzīgos toņus.

2019-04-26 18:11

Elīna: tādu, kurš būtu vislabāk pamanāms autovadītājiem jebkuros laika apstākļos!!!!

2019-04-26 19:11

ak un vai: priekš kam šie tramvaji šeit vajadzīgi!!??trolejbusi ,autobusi --vairāk neko nevajag..sliežu ceļi aizņem pārāk lielu platību

2019-04-26 19:14

forsi.: Tumsi zilu ar paltu ar bus smuki.

2019-04-26 19:40

Ding Dong: Labāk atstarotāju krāsā! Pa dienu gaišs, pa tumsu spīdīgs un visiem redzams. Ha!

2019-04-26 19:46

xsd: Muslimi pilsētu okupējuši. Varbūt viņu atribūtus vajag?

2019-04-26 20:15

Klabuš!: A zirēnām, a zirēnām uz jumta, priekšā i pakaļā!

2019-04-26 20:17

Osītis garais- 2litrinieks alus: Visburvīgākie būtu nekrāsoti un smuki aprūsējuši aliņam līdzīgā krāsā, tas atgādinātu orģinālu Latvijas auru

2019-04-26 21:17

Pionieris: Kas tā par "ģimju grāmatas" lobēšanu, vai citādāk nobalsot nevar?

2019-04-27 00:35

Absurds: Ne komentaros, ne fejsbukaa nekur nebalso par sataniskajiem melnajiem, tomer ka paskatas rezultatus ta 50.1 pret 49.9par labu krasainajam. No kurienes tie 50%melnajam? Vai pati dome to grib? Nu tacu lai padoma par satiksmes drosibu! Un nekur dzivee nekad nevienaa pasaules valstii neesmu redzejis MELNO sabiedrisko tramvaju...un tas vel Latvijaa kur 6 menesi gada ir pelecigs un tumss laiks. Idiotisms. Tikai stilizeto ar sarkano

2019-04-27 00:40

xt: Un vai tad sliedes pretī Kurzemei līdz Peldu ielai nekad nemainīs? Vai tad tas posms kapos mūžīgi bez problēmām?

2019-04-27 09:43

#facepalm: Pērle : "sataniskais melnais...."

3.14ğec,nav ko vairs piebilst. Idiotu salidojums.

Labi, iešu uzvilkšu savas melnās kurpes, samīļošu savu melno kaķi, iekāpšu savā melnajā auto un pievienošos satanistu pulciņam.
Nu #kurtiedebilirodas?

2019-04-27 09:51

veltījums Padomju atraugām: sarkanais izskatās tāds pats, kā padomju laiku krāsojums. visu laiku tādi ir kratījušies pa Liepāju. Nav apnikusi šī padomju sērga jums??? kā var patikt tik pretīgi sarkana krāsa? Kāpēc Rīgā nav problēmas kur ir pat melni jaunie tramvaji???

2019-04-27 10:34

To Facepalm: Planpratigs restveidigs soctiklotajs pat vaira jokus nesaprot. Tu ari visu to kas soctiklos rakstits pienem ka doto? #kurplanpratini

2019-04-27 10:39

Balsojam!!!: Spilgti sarkans!!!! Kas par? Cik smuki un stilīgi izskatās telefona būdiņas miglainā Londonā!

2019-04-27 10:50

Balsojam!!!: Otrais mans variants: sudraba-pelēks (kaut kas kosmisks)

2019-04-27 10:55

Lulla: Tumšs nebūs pamanāms no tāluma, tātad - par gaišo!

2019-04-27 11:16

Rū.: Ko darīt tiem, kuriem nav facebook..?
Tramvajus vajag spilgti rozā(nejau tāpēc, ka man tā krāsa patīk), tāpēc, ka rozā izcelsies ziemā uz balto fonu, lapkritī uz krāsaino lapu fona, un vasarā, zaļojošu koku ieskauts arī tiks ātrāk pamanīts.

2019-04-27 12:43

black one: mašīnas arī krāsosim sarkanas un rozā, lai visi pamana. Ja nemāk braukt tad krāsa neizglābs.

2019-04-27 15:31

katkas: Sarkanīgais, labāk pamanāms.

2019-04-27 18:42

zzxp: melnu nē, labāk tādu skaisti brūnu, lai grūti tumšajos rudens vakaros saskatīt un lielāka iespēja paskriet zem tramvaja

2019-04-27 22:09

binga: Liepājai taču ir sava karoga krāsas, ko te vel domāt!

2019-04-27 22:26

Vārds: Kāpēc facebook? Visi tur nav reģstrēti un īpaši vecāka gadagājuma cilvēki, kas pamatā izmanto tramvaju, nav facebook Nav godīgi. Cerams, ka tiešām ņems vērā tautas balsojumu, nevis to, ko saorganizēs un izbīdīs kāparasti paši domnieki.

2019-04-27 23:55

Trambulis: Man tas brūnais patīk. Smuks, kaut kas savādāks. Apnīk jau visur tas sarkani zaļais.

2019-04-28 00:13

subss: Tiem kam nepatīk melnais, jo grūti ieraudzīt - Kā Jūs varat neredzēt tramvaju? Tad tomēr, no mājām labāk ārā neiet.
Ja tā drošība tik svarīga un TRAMVAJU neredzat, tad jau laikam vajadzēs atstarojošā zaļā krāsot!

2019-04-28 10:16

Vau!!!: Tik tiešam ,kāpēc balsot tikai ,,feisbuka''? Kāpēc ne ,,draugos'' vai ,,odnoklasņikos''? Kas tā par diskrimināciju?

2019-04-28 11:19

andrjuha: 1.5 MIO par tramvaju. Un kopā vajag 14??? Cik simtgadēs atpelnīs? Būs kas brauc? Šie ir aktuālāki jautājumi, bet novērš ar krāsiņu :D

2019-04-28 17:59

kapec nav: iespējams klātienē nobalsot.Lai vienu reizi nobalsotu jāreģistrējas kaut kādā facē.

2019-04-28 18:09

būūūmms: muļķības,kur teikts ,ka šie var pasūtīt jebkādā krāsā..vienalga teiks ,ka pasūtījumkrāsa izmaksā daudz dārgāk nekā ņem to ,kas ir..lai gan uz pasūtījumukrāsu var labi ""nopelnīt"" )))

2019-04-29 14:25

Karogs: Karoga krāsa sarkans, balts un zaļa strīpiņa? Kurai pilsētai?Nu ne jau Liepājai.
Pelēkais elegants!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli