Otrdiena, 28. janvāris Spodris, Kārlis

Imants Kalniņš viesojas A.Puškina 2. vidusskolā

Imants Kalniņš viesojas A.Puškina 2. vidusskolā
Foto: Publicitātes
30.03.2016 16:23

liepajniekiem.lv

Trešdien, 30. martā, Liepājas A.Puškina 2. vidusskolā viesojās slavenais latviešu komponists Imants Kalniņš ar sievu Agru Kalniņu, lai neformālā gaisotnē savstarpēji dalītos pieredzē un emocijās ar skolotājiem, skolēniem, vecākiem, absolventiem un skolas draugiem, portālam pastāstīja Andra Jākobsone.

Viesus sagaidot, 5. klases skolēns Romāns Gončarovs tiem veltīja paša komponētu klavieru skaņdarbu. Imanta Kalniņa dziesmas izdziedot, visus klātesošos priecēja 8. un 11. klašu skolnieces Jeļizaveta Platinska, Sofija Konohina un Oksana Beļska. ”Ir reizes, kad ar vārdiem neko nevar pateikt,” par īpašo sagaidīšanu stāsta komponists.

Atbildot uz jautājumiem par atgriešanos Liepājā, komponists saka: ”Tas ir loģiski un dabiski. Man Liepājā patīk debesis, Rīgā tādas nav. Man patīk redzēt debesis virs sevis.” Runājot par savu daiļradi, I. Kalniņš stāsta, ka dažkārt nemaz nespēj noticēt visam, kas ir noticis un paveikts.

Liepājas A.Puškina 2. vidusskolas direktore Edīte Plamše, daloties savās emocijās, sacīja: ”Mēs esam laimīgi, ka Liepājā ir Imants Kalniņš un Austra Pumpure, īsti kultūras fenomeni.”

”Dzīvojam laikā, kad izšķirošie ir eksistenciālie jautājumi, nopietni un svarīgi jautājumi. Latvijā ir daudzi talantīgi mūziķi, par kuriem mēs daudz ko nezinām. Mūsdienu talantiem ir sarežģīti, tā vēl nav bijis. Jābūt stipriem,” par mūzikas pasauli izsakās komponists.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)