Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 16. oktobris

Vārdadiena: Daiga, Dinija

Izbūvēta ir, bet šobrīd lieka. Pieturvietā Parka ielā pasažieris autobusu nesagaida  (24)

Atslēgvārdi sabiedriskais transports | autobuss | parka iela | Uldis Zupa

  • Komentāri (24)
  • 0

Komentāri (24)

  • 28.09.2019 07:48 Ziņot

    Drille

    Un cik izmaksāja šīs liekās pieturvietas izbūve? Es to traktēju kā nelietderīga naudas līdzekļu izšķērdēšana. Kādam nebūtu jānes atbildība?

  • 28.09.2019 08:51 Ziņot

    Bezdinskis

    Ā, tātad galvenais klusiņām jānovelk 5 gadi, lai Eiropa nepamana.
    Nu skaidras prioritātes.
    Liepājas pašvaldība sastāv tikai no zaglēniem. Paldies pensiķiem par ievēlēšanu.

  • 28.09.2019 09:00 Ziņot

    zz

    Viss ir pareizi darīts, nevajag ņemt vērā visādu muļķu viedokli. ja nav smadzeņu, lai gaida to autobusu kaut mežā

    ;z

  • 28.09.2019 09:08 Ziņot

    ha ha

    Bet protams, investējam betonā, tur vislabākie otkati :) Ir jau mums te piemērs, Bērziņa k-gs ar "Kājiņām". Msēls ne bijušais prezidents. Uz ko tad cilvēkiem skatīties, no kā ņemt piemēru?

  • 28.09.2019 09:20 Ziņot

    Pozitivus

    ZZ like. Cik Drille lietderīgi iztērē cigaretēm un alkoholam, kam ir lielākās perspektīvas?

  • 28.09.2019 09:53 Ziņot

    Interesanti!

    Nesen Zupa teica,ka neesot līdzekļu lai uzbūvētu pieturu ar jumtu graudu ielā, nevajag pirkt jaunu,pārvieto to kura netiek izmantota.Starpcitu,uz pūlvera ielas(starp Krūmu un Ventspils ielu) ir vēl divas tādas

  • 28.09.2019 09:56 Ziņot

    Interesanti!

    Pūlvera ielā 5gadi jau sen ,kā pagājuši!

  • 28.09.2019 10:02 Ziņot

    Bezsaimnieka pilsētā

    Bezsaimnieka pilsētā tā var darīt!! Būtu saimnieks sen būtu iztrenkajis un no amatiem nometis tos kuriem smadzeņu nav un kuri Es naudu lieki izšķērdēt māk!!!

  • 28.09.2019 11:38 Ziņot

    Dille

    Kurš gan vispār mūsdienās brauc ar sabiedrisko? Manā paziņu lokā tādu cilvēku nav

  • 28.09.2019 11:38 Ziņot

    44

    tā notiek tikai Malēnijā,... žēl , ka ierēdņu stulbums Liepāju novedis tik zemu!

  • 28.09.2019 11:52 Ziņot

    Dillem

    Vispār jau normālā pasaulē cilvēki arvien vairāk izvēlas braukt ar sabiedrisko transportu vai velo...

  • 28.09.2019 12:03 Ziņot

    ha ha

    To pieturu uztaisit vismaz 10 000 euro izmaksāja.

  • 28.09.2019 12:26 Ziņot

    laikam

    Braucot garām pa retam tur cilvēki sēž un gaida transportu un cik saprotu neviens no viņiem tā arī nesagaidīja. Un tā jau esot 5 gadi?

  • 28.09.2019 12:37 Ziņot

    lasītājs

    Uzlieciet pieturā info. plāksnīti, ka sabiedriskais transports nepietur. Vai Zupas kungam ES arī tādas lietas neļauj darīt ?

  • 28.09.2019 12:44 Ziņot

    R.k. dillem

    Tev baigais kronis uz galvas? Vai tad pensionāriem un skolniekiem nav jābrauc ar sabiedrisko? Vai tu iedomājies, ka visiem ir personīgais šoferis? Kā vispār var tik stulbi izteikties?

  • 28.09.2019 12:57 Ziņot

    Polivijai

    Galvenais, ka ir būdiņa tramvaja pieturā pie stacijas Metalurga virzienā, kur bomžiem tusēt.

  • 28.09.2019 14:48 Ziņot

    to Dille

    Reizēm auto arī jāatstāj servisā...

  • 28.09.2019 15:45 Ziņot

    uuuuuuuuuuu

    atkal dzēš komentārus :@

  • 28.09.2019 16:18 Ziņot

    ntnytnrt

    Smirdīgais domes kabatas portālelis patstāvīgi dzēš komentārus

  • 28.09.2019 18:51 Ziņot

    Lemon

    Mums tā ir, tā teikt, skaties un brīnies. Kad Lielo ielu rekonstruēja kāds izdomāja, ka tur esošie koki ir jāiemūrē, it kā tā smukāk izskatīsies.

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!