Izmaiņas pilsētu autobusu satiksmē
No nākamā gada 3.janvāra būs izmaiņas dažos pilsētu autobusu satiksmes maršrutos, informē AS “Liepājas Autobusu parks”.
1. Darbdienās nozīmēts papildus reiss 4.maršrutā “M.Ķempes iela – Atmodas bulvāris” plkst. 20:05 no M.Ķempes ielas.
2. Tiek mainīts rīta ekspreša “Tosmare – M.Ķempes iela” (07:45) maršruts un atiešanas laiks. Turpmāk šis maršruts sauksies 1A “Pulkv.Brieža iela – M.Ķempes iela”. Autobuss kursēs pa sekojošu maršrutu: Pulkv.Brieža iela – Ģen.Baloža iela – Cukura iela – Pulvera iela – Ventspils iela – Ziemeļu iela – Krūmu iela – Flotes iela – O.Kalpaka iela – Raiņa iela – Rīgas iela – Lielā iela – Graudu iela – Kūrmājas prospekts – Ūliha iela – Klaipēdas iela – Tukuma iela – Ventas iela – M.Ķempes iela. Citiem vārdiem sakot, līdz Vānes ielas pieturai autobuss kursēs kā 1.maršruts, bet tālāk līdz galapunktam – kā 6.maršruts. Katru darbdienu (izņemot skolnieku brīvlaiku) šis reiss tiks veikts vienu reizi plkst. 07:40 no Pulkv.Brieža ielas.
3. Izmainīts kustības saraksts eksperimentālā 12.maršruta autobusam. Galvenās izmaiņas – pielikti divi rīta un divi vakara reisi, kas savieno Pulkv.Brieža ielu ar Kapsēdes ielu, nebraucot uz “Enkuru”; izņemts viens reiss plkst.12:25 un reiss plkst 14:55 pagarināts līdz Kapsēdes ielai.
12.maršruta kustības grafiks no 3.janvāra:
06:00 (12B) Pulkv.Brieža iela – Slimnīca – Kapsēdes iela (06:18) – Slimnīca (06:20) – Pulkv.Brieža iela
06:35 (12B) Pulkv.Brieža iela – Slimnīca – Kapsēdes iela (06:53) – Slimnīca (06:55) – Pulkv.Brieža iela
07:25 Pulkv.Brieža iela – Slimnīca – Enkurs – Slimnīca – Pulkv.Brieža iela
08:40 Pulkv.Brieža iela – Slimnīca – Enkurs – Slimnīca – Pulkv.Brieža iela
09:25 Pulkv.Brieža iela – Slimnīca – Enkurs – Slimnīca – Pulkv.Brieža iela
10:25 Pulkv.Brieža iela – Slimnīca – Enkurs – Slimnīca – Pulkv.Brieža iela
13:15 Pulkv.Brieža iela – Slimnīca – Enkurs – Slimnīca – Pulkv.Brieža iela
13:55 Pulkv.Brieža iela – Slimnīca – Enkurs – Slimnīca – Pulkv.Brieža iela
14:55 (12C) Pulkv.Brieža iela – Slimnīca – Enkurs – Slimnīca – Kapsēdes iela (15:23) – Slimnīca (15:25) – Pulkv.Brieža iela
15:55 Pulkv.Brieža iela – Slimnīca – Enkurs – Slimnīca – Pulkv.Brieža iela
16:35 (12B) Pulkv.Brieža iela – Slimnīca – Kapsēdes iela (16:53) – Slimnīca (16:55) – Pulkv.Brieža iela
17:10 (12B) Pulkv.Brieža iela – Slimnīca – Kapsēdes iela (17:28) – Slimnīca (17:30) – Pulkv.Brieža iela.
Liepājas Autobusu parks