Otrdiena, 19. janvāris Alnis, Andulis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Uzticamas un aktuālas ziņas šajā laikā ir ļoti svarīgas!

Piesakies paziņojumiem un esi informēts par būtiskākajiem notikumiem Liepājā!

Pieteikties

“Izslēdziet telefonu un brauciet!”. Pierobežā ierobežojumus neņem par pilnu

Labos laikos sestdienās iepirkšanās braucieni no Priekules novada uz tuvējo kaimiņpilsētu Skodu Lietuvā bija ierasta lieta. Tagad ceļš patukšs, paretam aizbrauc kāds kravas auto. Tomēr vairāki cilvēki, kuriem pēc Lietuvas apmeklējuma būtu jāievēro 10 dienu pašizolācija, neliekas ne zinis par šo ierobežojumu vai obligāto elektroniskās anketas aizpildīšanu, pierobežā novēroja “Kurzemes Vārds”.

“Izslēdziet telefonu un brauciet!”. Pierobežā ierobežojumus neņem par pilnu
Kādreizējais Latvijas–Lietuvas robežkontroles punkts Plūdoņos nu kļuvis par ātru un slepenu tikšanos vietu. Te arī pirms braukšanas uz kaimiņvalsti var labi novērot, vai nav manāmi robežsargi. (Foto: Linda Kilevica)
26.11.2020 06:00

Linda Kilevica

"Kurzemes Vārds"

Brauc trīsreiz nedēļā

Pirmais todien redzētais vieglais auto ar Latvijas numurzīmi burtiski aizlido garām, šķērso Apšes tiltu un pazūd Lietuvas pusē. Vēl pēc laiciņa tuvojas cita vieglā automašīna, apstājas. Izkāpj pusmūža vīrietis, sasveicinās. “Brauciet droši!” viņš man uzsauc. Noprotu, vīrietis nodomājis, ka arī es vēlos tikt Lietuvas pusē, tikai neesmu sadūšojusies.

Vaicāju, kāpēc viņš uzskata, ka var bez baiļu doties pāri robežai. “Robežsargu tur nav. Es iepriekš no kalniņa binoklī paskatījos. Braucu te bieži. Man vienmēr mašīnā binoklis līdzi. Apstājos un paskatos, vai nav robežsargu. Ja ceļš brīvs, braucu pāri. Mums jau Lietuvas pusē nekas nav jāievēro, varam iet, kur gribam,” vīrietis izstāsta.

Turpinu runīgo cilvēku iztaujāt: “Bet kā tad būs atgriežoties?” Mobilo sakaru operatori taču piefiksē ierašanos citā valstī un pēc tam atkal – pieslēgšanos Latvijas pusei. “Es izslēdzu telefonu, lai nefiksē, ka tas atrodas Lietuvā,” atklāj vīrietis. Tāpat viņš vienmēr Latvijā bankomātā izņemot skaidru naudu pirkumiem Lietuvā. Arī man viņš iesaka bankas karti Lietuvā nelietot.

Lietuvas pusē pie robežas piebrauc tumšs busiņš. Nogriežas un apstājas ar priekšgalu pret ceļu. No attāluma izskatās tumši zaļš, kā robežuzraudzības dienestiem.

Drīz vien Lietuvas pusē tiltam tuvojas vieglais auto. Apstājas, izkāpj vīrietis un aiziet runāties ar cilvēkiem busiņā. Nebija manāms, ka tie būtu kaut kādā veidā lūguši viņam apturēt spēkratu. Bet man jau nav binokļa…

Pēc minūtēm desmit automašīna lēnā garā iebrauc Latvijas teritorijā un apstājas. No Gramzdas puses piebrauc melns apvidus auto. Vadītājs, vīrietis ap 50–60 gadiem, izkāpj un krieviski apvaicājas atbraucējam no Lietuvas, vai neesot manīti robežsargi. Neesot vis. “Vai tad var tā vienkārši braukt uz Lietuvu? Ir taču ierobežojumi?” jautāju džipa vadītājam. Vīrietis plaši un izteiksmīgi atmet ar roku. “Es te braucu vismaz trīs reizes nedēļā,” viņš paziņo, iesēžas spēkratā un aizbrauc.

Kapitālistu izdomājums

Viesi no Lietuvas apgriež automašīnu un novieto ceļa labajā pusē, atpakaļceļa braukšanas virzienā. Izkāpj vīrietis un sieviete. Krieviski abi runā bez lietuviešu akcenta. “Jūs arī kādu gaidāt no tās puses, ja?” jautā sieviete. Nesagaidījusi manu atbildi, sāk stāstīt sava Latvijas apciemojuma iemeslus. Abi ar vīru no Skodas atbraukuši satikt radiniekus. “Ziniet, mums Latvijā vairāk radu nekā Lietuvā,” viņa smejas.

Agrāk, pirms ierobežojumiem un robežu slēgšanas uz laiku pavasarī, regulāri braukuši šurp, tāpat radinieki uz Lietuvu.

Kundze ir pikta par to, ka radīti kaut kādi muļķīgi aizliegumi: “Tas viss ir kapitālistu izdomājums, tas kovids. Jo vairāk saslimušo, jo vairāk Eiropas Savienība dod naudu. Valdībai tikai vajag naudu. Mums Lietuvā viss ciet, nav iespējams tikt pie ārsta, poliklīniku nevar sazvanīt. Bet žurnālistus nelaiž iekšā slimnīcās. Vieniem izdevās slepeni nofilmēt – tur nav neviena! Stāv tukšas, saklātas gultas.”

Arī šī sieviete mani nokonsultē, kā droši aizbraukt uz Lietuvu: “Telefonu atstājiet mājās, maksājiet tikai skaidrā naudā. Jums pie mums nekas nav jāievēro, nav jāizolējas. Robežsargi? Nē, tie šeit ļoti reti parādās, neesmu redzējusi. Kas tas tur par busiņu? Tā ir muita. Viņi neko nepārbauda.”

Braukt pie radiem dziļāk iekšzemē pāris baidoties Latvijas stingro noteikumu dēļ. “Mums taču ir jāreģistrējas,” saka vīrietis. Viņa paziņa atbraucis pēc alus, pieķerts, piespriests 500 eiro sods. “Tā neko, aliņu padzēra,” viņš smejas.

Zivis un kāposti

Kamēr pļāpājam, satikšanās vietā ierodas Latvijas radi. Lietuvieši atveduši skābētus kāpostus un vēl kaut ko no pārtikas, latvieši – zivis, jo viņiem esot savi dīķi. Pārkrauj maisus un spaiņus un bēdājas, ka nevar doties ciemos. “Mēs jau pirtiņu iekūrām,” saka no Lietuvas atbraukusī sieviete, kuru radi sauc par Ņinu.

Visi četri apspriež variantus, kā varētu doties ciemos. Sakāptu vienā mašīnā, aizbrauktu, taču bail, ka noķers un būs jāmaksā sods. Latviešu radi apzinīgāki, nēsā sejas maskas, par ko Ņina pasmejas, lai neākstoties.

Brīdi parunājušies, radi dodas atpakaļ uz mājām. Ņina mani joprojām iedrošina Lietuvas apmeklējumam. Mūsu sarunas laikā vēl kāds auto ar Latvijas numurzīmi pagūst aizlidot uz Lietuvu un arī atgriezties tikpat lielā ātrumā.

Iespējams, šāda vienkāršota robežas šķērsošana nenotiek masveidā.

Gramzdas veikalā uzzinu, ka vietējie uz Lietuvu vairs nebraucot, lietuvieši uz šejieni – arī ne. Ciema bodē nu iegriežoties vairāk pircēju, jo arī uz Liepāju cilvēki tagad braucot retāk. Aizvīķu veikalā arī neesot dzirdējuši par ļaudīm, kas izmanās braukāt uz Lietuvu. Tiesa, veikals no tā ne iegūst, ne zaudē, jo Aizvīķos cilvēku palicis pavisam maz. Aprunājoties Priekules tirdziņā, iedzīvotāji pārsvarā brīnās – kā, vai tad tagad kāds vēl brauc uz Lietuvu? Nākas arī secināt, ka cilvēki nemaz īsti nezina, vai robeža ir slēgta, vai arī atļauts to šķērsot.

Policija rīkos reidus

Valsts policija jau ir veikusi kontroles pasākumus Covid-19 ierobežošanai. Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova pastāsta: “Viens no tiem ir transportlīdzekļu apturēšana un pārbaudīšana, un arī turpmāk Valsts policija iespēju robežās rīkos profilaktiskos pasākumus pierobežā, apturēs automašīnas, kuras iebrauc Latvijā no Lietuvas, un gadījumā, ja cilvēks nebūs aizpildījis ieceļošanas karti jeb tā saukto Covid-19 pasi, kurā jānorāda personas dati un vieta, kur tiks pavadīta pašizolācija, tad viņam tas būs jāizdara likumsargu klātbūtnē.”

Viņa skaidro, ka lietuviešu automašīnas varot vieglāk pamanīt un apturēt un policija var uzdot jautājumu, kad persona iebraukusi Latvijā un vai ir aizpildīta Covid-19 pase, taču ar latviešiem esot sarežģītāk. Tāpēc pirmais profilaktiskais pasākums notikšot jau tuvākajā laikā. 

Uzziņai

Iebraukšana Latvijā no ārvalstīm

  • No 19. septembra, iebraucot Latvijā no Lietuvas, nepieciešams ievērot 10 dienu pašizolāciju.
  • Ieceļojot Lietuvā no Latvijas, pašizolācija nav jāievēro.
  • No 12. oktobra personām, kas šķērso Latvijas robežu, obligāti jāaizpilda elektroniskā anketa.
  • Administratīvā atbildība par elektroniskā apliecinājuma neiesniegšanu – no 10 līdz 2000 eiro.

Avots: Ārlietu ministrija

78 komentāri

2020-11-26 06:43

likumi: Te nu jums ir valdības,izpildvaras kopdarbs !!! Likumus izdod,ķeksīša pēc,bet paši iesmīkņā par to un nekontrolē....Tauta to redz,jūt un...dara kā grib...

2020-11-26 07:00

Dainis Dreimanis: Ka tik pasūdzēties, ka tik izkontrolēt kādu kas neplūst līdzi pakļāvīgajai masai!!! Ja vēl tam visam būtu reāls pamatojums, izņemot to, ka jādara tā kā kliķe liek. Ak, latvieši! Arī uz sibīriju katorgā latvietis latvieti sūtīja!!!

2020-11-26 07:06

Helena: Leiši vispār it nedisciplinēta tauta vienmēr izdomās kā apiet Ilkumus....Arī tādi gudrinieki D. Dreimanis....

2020-11-26 07:27

Dainis Dreimanis: Helenai. Nekāda daļa man nav par Lietuviešiem un nevienu vārdu par viņiem neteicu. Vajag ne tikai prast lasīt, bet arī saprast un paanalizēt, padomāt par izlasīto, bet kur nu tādas greznības, domāt!

2020-11-26 07:43

es: Kad valdība sāks ievērot likumus un pildīs solījumus, tad arī tauta varbūt tos nepārkāps. Bet kamēr "deputāti" domās tikai par sevi, tikmēr tautai arī pie pakaļas

2020-11-26 07:45

Ha ha: Viss tas raksts liekas kā liels sacerējums,tā teikt izklausās pēc di ršanas

2020-11-26 07:50

...: Ja tas covids būtu tik briesmīgs , sen jau robežas būtu ciet....
Pirmajā vilnī pie mazākiem saslimšanas apjomiem, visas robežas aizklapēja un taisīja šausmīgi sarežģītos reemigrācijas reisus...
Nu, kā ,lai to visu uztver nopietni?!

2020-11-26 07:52

...: Tik daudz saslimušo, kur tad viņi ir?

2020-11-26 07:57

...: Tā jau cilvēki nevienam neuzticas, visi viens uz otru skatās ar aizdomām... es saprotu, ka tāds ir žurnālistu darbs, bet varēja jau stādīties priekšā cilvēkiem ,kurus intervēja...
Nu riktīgs āža darbs...

2020-11-26 07:58

mans vārds: Izskatās,ka šeit vēl laimīgie tusē...Daini ieskaitot...Dainim arī tāds domu gājiens pajocīgs...Es gan uzvelku masku... nedaudz piesardzības vajag...cienot citus cilvēkus...
Un LTV,pēc Daiņa domām,arī tāds fufels,feik TV,kura pārraida melu informāciju...Nu nu...

2020-11-26 08:08

fleite: izdomāts raksts

2020-11-26 08:09

Pāķis: Tādus daiņus vajadzētu sadzīt visus lielā šķunī, lai dzīvo savā iedomu pasaulē

2020-11-26 08:43

Kabinets: Dainim Dreimanim ir laiks pie psihiatra

2020-11-26 08:47

Opiņā: Žurnaļugas

2020-11-26 08:54

domā pats: iebaidīta tauta-viegli manipulējama tauta, žurnālisti jau sen raksta tikai to ,ko vēlas valdība, daudziem pierobežas iedzīvotājiem Lietuvas saimniecības veikali ir tuvāk nekā Liepājas, jo laukos tādu nav, bet Lindai jau nesaprast laucinieku dzīvi sēžot pilsētā

2020-11-26 08:58

Bembpists: Paldies liepajniekiem, beidzot labs raksts, pareizi ka slimnīcas tukšas, vienkārši valdība melo, un ja kādreiz kads cnn parada kadu kadru, tad tie nav nekadi covid slimnieki, un uzpirkt var visus lai sarunā kadas muļķības, taka pilnigi pajat uz visu šito, cilvēkiem nevar aizliegt braukt kur viņi vēlas, ja ne tik strada un tupi majas.

2020-11-26 08:59

lapsa: nožēlojama, paverdzināta un dezinformēta tautiņa
neko vairāk mēs arī neesam pelnījuši tādi bezsmadzeņu maskneši būdami

2020-11-26 09:07

bute: visur bāž savu degunu...tas Dreimanis ir riebigs tips,....stukacs,pamekle googlee.....

2020-11-26 09:09

sipolins: stukaci pilni sturi.....

2020-11-26 09:26

Moto moto: Skarbi! Bet tāpēc ar esam tur kur esam, jo sabiedrības lielākā daļa ir reāli "mīzali" valdība var darīt ko grib, celt neloģiskus nodokļus, paši sev nepamatoti lielas algas, un vel noteikt vai sēdēsi mājā vai kur dosies! A mēs tik pieglaužam austiņas, valdība jau mums visu to labāko, skat pie pensijas 2eur pat pielika! Man kauns par mūsu tautu, nav mums mugurkaula!

2020-11-26 09:30

Bils Geitss: man nokia 3310 ))) kads covidpass.lv ?

2020-11-26 09:44

Dainis Dreimanis: bute varētu pamatot savus izteikumus ar faktiem. Tad arī es par sevi kaut ko vairāk uzzinātu, ko pats vēl nezinu!

2020-11-26 09:55

Interesanti: Gudrie rakstītāji,kamēr pats neesi saslimis tad var spriedelēt....

2020-11-26 10:02

Bembpists: Nu nēsmu vēl gada laika saslimis, jo man ir po uz to virusu.

2020-11-26 10:04

Medusmaize.: Nodevēji! Tagad jūsu dēļ cilvēki nevarēs braukt iepirkties un baros tos resnos kaklus tur augšā. Kaunējušies būtu.

2020-11-26 10:05

Leons: Paši tur muhļī, bet vainīgi Viņķele, Kariņš, Soross un kas tik vēl nē.

2020-11-26 10:08

Bubo: Palasot komentārus šķiet, ka pasaulei laiks iet bojā, tāds infantīlisma uzvaras gājiens...

2020-11-26 10:12

kols: Esmu PAR maskām,pašizolācijām,utt.Bet ja padomāju par gramzdeniekiem,kuriem vienīgais mazais veikals ir ar pārskrūvētām cenām,paši lielākā daļa ir bez darba,tad ir jāgrozās kā var.Brauks uz tuvējo Skodu,jo tur produkti lētāki un ir visstuvāk.Tā ir mūsu valsts sistēmas vaina.Cilvēkam ir jādzīvo.Darbu nenodrošina,normālu veikalu ne tik.Kas cits atliek!?

2020-11-26 10:15

Ha: Malači, ka tādu stulbumu neņem par pilnu!

2020-11-26 10:16

TrueWisdom: Piekrītu lietuviešiem. Pārspīlētas, bezjēdzīgas, nevajadzīgas prasības. Kliķe pieķērusies kārtējam naudas tesmenim un tagad zīdīs līdz būs nodrošinājuši savas atvases vēl divām paaudzēm uz priekšu. Jo "cilvēkam-parastajam" jau šīs dzīres mēra laikā būs jāatmaksā.

2020-11-26 10:19

Pļaviņš: Vienkāršāk tak ir ignorēt realitāti, klausīties "aboslūtās patiesības sludinātājos" un meklēt izskaidrojumus sazvērestības teorijās... no sērijas darīšu visu, lai nedarītu to kas jādara...

2020-11-26 10:31

braucējs: to kols

Valsts darbu nenodrišona! Smiekli nenāk? Vai padomju laikos esi iesprūdis? Valstij tas nav jādara. Iedzīvotāji ja grib strādāt, bet nav kur strādāt, tad taisa paši savu biznesu.

Labiem darbiniekiem nekad nav trūcis darba.

2020-11-26 10:42

Sutka niedrēs: to Bute :Man liekas ka kādam te nav skaidrs par ko ir runa! Protams ka žurnālistu ierašanās šajā klusajā tālajā nostūrī ir tikai un vienīgi stukaču darbs.Nu tad būtu kā oficiālas personas stādījušās priekšā un atklāti aprunājušies ar vīriem- var taču būt katram savs viedoklis,bet nē uztaisa intrigu,apmuļķo večus ,visu novēro un tagad gaidiet policijas reidus. Un tāpēc vien,lai kāds aiz aizkariem tagad smaidītu.Pat leišu rebežsargiem īsti tas viss neinterese!

2020-11-26 10:43

Khm: Jā, jā visi kopā izdomāja to Covid, ka tik ES naudiņu varētu dabūt. Tajā skaitā Ķīna, Krievija, ASV, Brazīlija, Indija utt. Jo tās takš ir valstis, kuras no ES nopelna visvairāk ....

2020-11-26 10:47

Sutka niedrēs: Kāds stukačs tagad jūtas kā garšīgi paēdis.Ne jau žurnālisti no zila gaisa tur uzradās.Tagad jūtas kā septītajās debesīs.

2020-11-26 11:06

Khm: Visur vieni stučītāji. Kādas šausmas. Tad jau gadījumos, ja jūsu māju/dzīvokli apzags, nemeklējat lieciniekus notikušajam, jo jums "stučītāji" nav vajadzīgi.

2020-11-26 11:11

...: Būtu cilvēki saprātīgi... nevienu nevajadzētu kontrolēt, nevienu sodīt un vispār, ierobežojumus likt. Bet nē - visiem kaut kur jāskrien.. Nu tā ir, ka izlepuši un nesaprot, kas ir pandēmija :( Slimnīcas var būt, ka arī stāv tukšas, jo nav jau vairs ārstu, kas tur strādātu un kopā ar vīrusu nevienu citu slimnieku jau ar neliks. Pat ja tur būtu pilns ar gripas slimniekiem - ieliktu tur kādu citu vājinieku, tas saslimtu un nomirtu. Dumi jūs esat. Un nedomājat ar galvu. Tāpēc gaidat, kad citi domās jūsu vietā. Un tad pukstat, ka kāds vispār doomā.. Varbūt neko nevajadzēja darīt un ļaut idiotiem apmirt. Bet - diemžēl, nomirtu arī daudzi skolotāji, ārsti, iztīrītos valsts no 40+ cilvēkiem un pat no bērniem, jo slimnīcas netiktu galā. Bet ko tur... idiotiem idiotu saprašana...

2020-11-26 11:18

..: Latviešu žurnālisti vairs nav sava amata cienīgi. Izsmieklu bars. Sūdzambībeles.
Valdība var savus solījumus aizmirst vai neievērot un iedzīvotājiem kaut kas būtu jāievēro? Ha ha, lai tak iet dirst.
Un tie, kas domā, ka pasaulē ir pandēmija ir vispār auni.

2020-11-26 11:20

Bembpists: Tiem kovvid atbakstītājiem, jums neliekas mazliet neloģiski kad, atceļ operācijas un vizītes pie arstiem dēļ kā nomirat vairak cilvēku nekā ar kovidu, jums tas nešķiet aizdomīgi??? Kapec nav piespiedu vakcinešana pret a un b hepatītu??? Jo gada laikā no tās slimības nomirst viens miljons, tieši tads pats skaitlis kā no kovida, cik cilvēki no bada nomirst pasaulē??? Vai tiešām tas covids ir tik šausmīgs??? Covids paņem 80 gadiga cilveka dzivību, bet bads nešķiro vecumu, cik alkaši nomirst vien latvijā gada laikā, un tur beviens nepalīdz, vienkārši visus plaušu slimniekus tagad pieskaita covidam, un tad nājs brīnumainā obligātā vakcinācija, vai nu tas ir lai izpiestu daudz naudu, vai nu kādam citam mērķim, to es pateikt nevarešu.

2020-11-26 11:22

Bembpists: Un šī ir vienīga slimiba kas lielākai daļai ir bez simptomiem, ir arī akds hiv slimnieks bez simptomiem?

2020-11-26 11:27

Džonijs Baidens: Kādai jābūt dzīvei, lai šeit,komentāros, veidotu diskusiju ?
:D

2020-11-26 11:36

tomats: Nu tad sadaliet Latviju arī rajonos unaizslēdziet, piemēram Rīgā saslimšanas rādītājs ir krietni augstāks kā Lietuvā kopā, tad no kurienes ir bīstamāk atgriesties no Rīgas vai no kaut kādas Skodas

2020-11-26 12:12

Energo: Dainim Dreimanim
Saistībā ar uzbraucienu bitei.
Ievadi Google savu vārdu un uzvārdu un izlasi visu, kas datēts ar 2009.gada 27.janvāri.

2020-11-26 12:20

Alise: Aizstāvu žurnālistu, jo tas ir žurnālista darbs informēt par notiekošo. Saukt par stukaču arī it kā nav iemesla, jo nav ne bildes ar mašīnu numuriem, ne kaut kāda cita konkrēta informācija par noteikumu neievērotājiem. Un tā, pārējais bija interesanti palasīt.

2020-11-26 13:23

saule: Ja VISI ievērotu valstī noteiktos drošības pasākumus, nevazātos ārpus Latvijas, saslimstības rādītāji mums būtu krietni zemāki! Mēs ātrāk atgrieztos normālā dzīves ritmā!
Pilnībā piekrītu komentāram ,,būtu cilvēki saprātīgi''...

2020-11-26 13:42

Mellais kavīda eņģelis: Pareizi dara ka brauc un kam vajadzēs,atradīs arī citus ceļus kā apiet tos idiotiskos neloģiskos noteikumus!Viņu uztverē cilveks kas ierodas no kādas valsts uzreiz tiek iemests slimo grozā,tikai un vienīgi uz pieņēmuma pamata,ka viņš,VARBUT ir inficēts ar to bīstamo nāvējošo vīrusu pret kuru nav zāļu! :D Ja es kājām, pastaigas pēc pāreju robežu uz 5 minūtēm,nesatiekot nevienu dzīvu dvēseli,arī jādodas karantīnā laikam!Jo tak biju tajā briesmīgajā Lietuvā kur kavidnieks plosās un viss slikti.

2020-11-26 14:01

Thgdlkhto unrei: Nu pareizi ir vēl jau pa mežu lien iekšā caur aizvikiem gudri nieki citi pēc jūsu domām muļķi. Ja visiem jāievēro tad visiem man ar vaigu gāzi lētāku bet neko darit

2020-11-26 14:01

Loshara.: Bembpists - tu gadījumā neesi caura aizsarglīdzekļa produkcija?

2020-11-26 14:10

Dainis Dreimanis: Energo, kur šajā tevis pieminētā rakstā ir kaut kas minēts par stučīšanu? Kā savā komentā izteicās bute.

2020-11-26 14:30

zakelis1: tas ka no citaam slimiibaam nomirst shobriid vairaak, ir tikai logjiski. nebuutu ierobezhojumu, sen jau lielaakaa dalja buutu slimi ar covid. ko tad juus dziedaatu? respekteejiet apkaarteejos vismaz, ja par savu veseliibu ir nospljauties. no covid nav jaabaidaas, ar to ir jaasadziivo. taada ir realitaate. un ierobezhojumi ir tikai taapeec, ka ir liela dalja pashgudru klaunu, kuriem par apkaarteejiem noshpljauties, neneesaajot sejas aizsargus un neieveerojot distanci utt.

2020-11-26 14:54

zemene: ja Priekules tirdzina brinaas ,vai tad kads prauc paari robezai,tad pati kundze katru dienu stav bez maskas uz tirgu visu tirgu ar lupatam aiznemusi ,kad ar lauku labumiem tur nemaz nav vietas

2020-11-26 15:14

par jusu valdibu: Saeima šonedēļ noraidīja opozīcijas priekšlikumu iesaldēt valsts augstāko amatpersonu algas. Tas nozīmē, ka Covid-19 pandēmijas izraisītās krīzes laikā, kad daudz cilvēku dzīvo ar samazinātu algu vai palikuši vispār bez ienākumiem, Ministru prezidenta un ministru atalgojums pieaugs
Avots: jauns.lv

2020-11-26 16:21

Apkrāptais: Daini Dreimani tafi fakti ir atsedetie gadi cietumā par liela mēroga cilvēku apkrāpšanu un atkal jau Tu lieni kur vien vari ielīst....

2020-11-26 16:34

Dainis Dreimanis: Apkrāptajam: Atved pie manis kaut vienu cilvēku kurš var acīs skatoties pateikt, ka esmu viņu apkrāpis un tad parunāsim par faktiem!

2020-11-26 16:37

kols: braucējam-Latvijā biznesu?Puse tādu "biznesmeņu" no Latvijas tagad ņemas pa Īriju,lai būtu ko atmaksāt aizņēmumus,bet otra puse šodien prasa valdības atbalstu.Ielāgo-ne visi cilvēki ir spējīgi vadīt auto,lai cik tas arī viegli neliktos lielākajai daļai cilvēces!

2020-11-26 17:58

liepājniece: Cilvēki ir nezinoši un domā nekritiski. Tā vietā , lai ievērotu ierobežojumus, debīli spriedelē par lietām, par kurām tiem nav nekādas sajēgas. Žēl, ka tādu bezatbildīgu, stulbu cilvēku, netrūkst arī Liepājā.

2020-11-26 18:05

Džo: Daini, uzspakoisja

2020-11-26 18:23

To :liepājniece: To:Liepājniece nevari sagaidīt savu cukurūdens poti,uzpurni pa mani arī vari uzlikt lai jauks vakars visiem .

2020-11-26 18:25

Tante: To Dainis: kaut tev nepienāktu tāds laiks ka rāposi uz slimnīcu un tur tev pateiks ka vietu nav. Tad atceries šos savus trulos tekstus un lien mežā nosprāgt.
Ticu ka tu arī vērstos pie Dieva bet tam zāles nebūs.

2020-11-26 18:35

Viens likums .: Uzlieciet kameras kas fiksē auto numuru zīmi uz robežas ,kuras spēj piefiksēt laiku un datumu ,kur problēma .Lietuvas pusē kameras ir bet ko viņas fiksē ?

2020-11-26 18:53

uja: es nezinu kur robezsargi bija , ta viņi tur staveja ko tagad speciali nebrauc , nu tik atklaja ka tur ir bardaks ,un vaig baudit cik tos gazbalonus velk majas un tad tirgo ,Latvija gaze ir ludzu perciet nevis atbalstit citu valsti un tad naud mums neka nav ,nu izglitotie var pukstet nav garumzimes .

2020-11-26 20:14

Ziedonis: Ejiet jūs visi dirst ar savu covid. Brauks kad, un kur grib..

2020-11-26 20:37

arī interesanti..: valsts ierēdņi uzliek ierobežojumus, kontrolējošās iestādes nespēj nodrošināt to izpildi....BARDAKS!

2020-11-26 21:35

Andris: Skodā vīruss un 10 m pirms robežas tā nav😁smiekli

2020-11-26 22:29

Opolds: Kamēr es cenšos pasargāt sevi un savu ğimeni no Civid-19 tikmēr viens perdelis uz Skodu braukā. Ja valdība nespēj šo situāciju risināt, tad iniciatīva jāņem savās rokās tiem, kam rūp savu tuvinieki veselība. Un to binokli tev iebāzt tā labi dziļi.

2020-11-26 22:56

Vals: Daini , būtu jau nu paklusējis ar Sibīriju

2020-11-26 23:01

Vals: Tas ir tas pats Dainis Dreimanis ?
28.01.2009 13:53
Kriminālziņas
Precizēts – Par krāpšanos ar nekustamiem īpašumiem apsūdzēto Dreimani arestē tiesas zālē

2020-11-26 23:17

Minna: Skrundā veikalos Citro un Elvi katru dienu ir pa kādam lietuvietim. Neticu, ka viņi aizpilda kādu veidlapu. Mēs jau varam nebraukt uz LT, bet viņi pie mums ir katru dienu.

2020-11-26 23:40

masterboy: Nekā jauna šai pasaulē: tikai stukaču dēļ krievi pec kara Latvijā varēja dzīvot zaļi ... Gan mežabrāļus nostučija,gan uz Sibīriju izsūtija tieši pateicoties stukačiem. Un tagad tādi stučī tos,kam vel nav masu mediju izskalotās gludās nevainīgās smadzenītes...Tādas gludas kā pašiem stukačiem-masknešiem.

2020-11-27 00:20

Dainis Dreimanis: Vals: kāpēc man būtu jāklusē par sibīriju?ko gribēji ar to teikt?

2020-11-27 00:27

Dainis Dreimanis: Tante: tava pakļāvība un nedomāšana jau spiežas pa visām vīlēm ārā, žēl katra zaudēta cilvēka.

2020-11-27 00:46

Agatte: Iesaku žurnàlistiem rakstìt par saslimušo cilvèku atraśanos stacionáros,cik un kuràs slimnìcàs viñi ârstèjas.Tà varètu atgriezt sabiedrìbas uzticìbu presei ,śajà situàcijà.Par to neviens neraksta,nefilmé,kapèc?
Par pierobežas śķêrsošanu,ir jàatbild attiecìgàm institùcijâm.Vai tàpèc,jums tur bija jâizvêrtè situàciju?Nu izskatàs,ka cenśaties pieràdìt pašu cilvèku bezatbildìbu,par árkàrt.sit. neievêrošanu.Varbùt sàkat no otrà gala,ar sekàm un tad ar cèloñiem.Domàju paśi bùsiet pársteigti.

2020-11-27 08:30

ss: te daudzus vecakiem vajadzeeja nosaukt par pavlikiem marozaviem,tagad tadi laiki ,kad visi suudzaas

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz