Pirmdiena, 13. jūlijs Margarita, Margrieta
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Izsolīs cirsmu Brīvības ielā

Izsolīs cirsmu Brīvības ielā
Foto: liepajniekiem.lv
17.01.2019 16:25

liepajniekiem.lv

Liepājas pilsētas domes deputāti šodien, 17.janvārī, notikušajā pilsētas domes Finanšu komitejas sēdē konceptuāli atbalstīja Brīvības ielas apkārtnes sakārtošanu, izsolē pārdodot tiesības veikt koku ciršanu.

Saskaņā ar Liepājas pilsētas domes nolikumu, Komunālā pārvaldes viena no pamatfunkcijām ir pašvaldības īpašumā esošo mežu apsaimniekošanas plānošana, organizēšana un kontrole, skaidro Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes ”Komunālā pārvalde” vadītājs Jānis Neimanis.

Komunālā pārvalde uzskata, ka nepieciešams sakārtot Brīvības ielas apkārtni un rosina veikt kustamās mantas – augošu koku kopšanas cirtes ar krāju 105,01 m3 atsavināšanu, izsoles ceļā pārdodot tiesības veikt koku ciršanu Brīvības ielā 193a – Brīvības ielas malā posmā no 14.novembra bulvāra līdz uzņēmuma ”Scanplast” teritorijai.

J.Neimanis uzsver: ”Tā nav koku izciršana! Tā ir teritorijas sakopšana starp Brīvības ielu un elektrolīniju. Tiks veikta koku retināšana, lai koki nenīkuļo biežņā un lai vieta sakopta.”

Viņš skaidro, ka darbu veikšanai nav nepieciešami papildu finanšu līdzekļi – darbus veiks izsoles uzvarētājs. Savukārt pašvaldības budžetā nonāks izsolē gūtie līdzekļi.

Tiesa, gludi lēmums nenāca. Deputāts Vilnis Vitkovskis aizrādīja, ka, viņaprāt, pilsētā koki tiek cirsti ar pārāk lielu vērienu. Kā piemēru viņš minēja Vētru ielu, kur pēc V.Vitkovska domām projektu būtu bijis iespējams īstenot, likvidējot mazāku skaitu augošu koku.

V.Vitkovskis Komunālajai pārvaldei ieteica kritiskāk izvērtēt plānoto koku ciršanu un darīt tikai pašu nepieciešamāko šajā jomā.

13 komentāri

2019-01-17 17:15

Duraks parastais: Izcirst jau nav grūti, var pelnīt. Bet paņem iestādi un izaudzē. Vēl gadus trīssimt atpakaļ šeit bija balti smilšu klajumi ar vēja sanestām kāpām, no kokiem tikai priedes spēja šeit ieaugt, un tad nelieliem puduriem. Katrs koks nes aizvēju, slāpē trokšņu līmeni, attīra gaisu ko mēs ikdienā elpojam, arī aci priecē zaļā rota, ne betonu mežs. Tāpēc būsim drusku kritiskāki un neļausim katram"speciālistam" kam ienāk prātā ko zāģēt, tā vienkārši teikt, ņem un zāģē.

2019-01-17 20:30

Vitkovskim: Baigais gudrinieks! Kad pats bija Attistibas parvaldē un vadija projektus tad būvejot Brivibas ielu izcirta vismaz 400 kokus!!! Tagad telo ka iztiris krumus :) un Vetru iela redz slikti izbuveta..

2019-01-17 21:47

Kikī no pasakas: Piekrītu Vilnim Vitkovskim ar visām četrām!!! Jo tie, kas plāno koku stādīšanu vispār, dažreiz tā šķiet, neko nezina no koku šķirnēm, kas piemērotas augšanai pilsētā.

2019-01-18 08:36

UNO: Miera ielas unGanību ielas stūrī arī nocirsti pilsētas jauniestādītie kociņi

Ta ir kāda patvaļa vai ar pilsētas ziņu?

2019-01-18 09:10

Kirza.: No kurienes šie "speciālisti" rodas? Visā Liepājā tiks izcirsti TŪKSTOŠIEM dzīvu koku!!! Klaipēdas, Brīvības ielas, Vecā Ostmala, Karosta, Pūtvējiņi, utt. Tie NAV speciālisti, tie ir pilsētas LIELĀKIE ienaidnieki- IDIOTI.

2019-01-18 10:53

Nejega: Kirza, tu arī atstāj dārza dārzeņus saput kad tie jānovāc?

2019-01-18 11:00

klmn: Nelielo Vētras ielas posmu būvēja jeb imitēja darbību veselu pusgadu. Objekts bija jānodod decembrī, bet joprojām nav pabeigts un nodots, dēļ tā, ka būvnieks sagrābies pārāk daudz darbu. PAr to līgumsods būs piemērots?

2019-01-18 14:13

sargāsim: Labāk,lai koki gāžas uz elektrolīniju vai ceļu,tas būtu pats labākais!!!! Un speciālisti varēs runāt un atbildēt tad,kad pilsētā nebūs elektrība, un kāds koks krītot uz ceļa nositīs cilvēku. Galvenais pilsētā saglabāt vecās papeles, alkšņus, blīgznas- tiem mūžs nav garš.Ļoti skaisti un noderīgi pilsētā ir smiltsērkšķi, savvaļas rozes,kas ar dzeloņainiem stumbriem sniedz jauku uzmundrinājumu...

2019-01-19 09:41

Kungs: Da nav nekādas jēgas te ķiukstēt! Kā kungi gribēs, tā piķi rausīs. Tāpēc - klusi, kalps!

2019-01-19 12:06

Dārtas-31: šajā adresē atrodas Liepājas pilsētas VECĀ slimnīca ,atceros jaunības gadus ,kad iznāca ārstēties šajā slimnīcā un pastaigāties pa ļoti slaisto slimnīcas parku ,tad varēja redzēt stirniņas pastaigājamies ,tīru ūdens grāvi u,t,t, bet tagad aizejot uz šo pašu slimnīcas parku ,var redzēt tikai sakritušus kokus ,aizaugušu grāvi ,kas ir piebērts pilns ar daudzu gadu kritušām koku lapām ,Varbūt arī šam objektam ,pilsētas dome varētu izsludināt kādu konkursu ,par valsts teritorijas SAKOPŠANU.

2019-01-19 16:05

Koka: Vajag sakopt! Viss kas pāraudzis-ne skata, ne drošība.

2019-01-19 21:42

Xxx: Labak paskatieties pa Brivibas ielu no Meldru ielas krustojuma lidz DUS Latvijas Nafta viena ielas puse ir smuki sakopta .Krumi un vecie bistamie koki nozageti un izvakti.Patikami ir skatities.Te pec komentariem speiezot ka dalai grivas lai viss butu ka dzunglos aizaudzis.

2019-01-20 15:32

nīcenieks: TAS SARGĀSIM
Varēsi skābekli, kā ūdeni pudelēs pirkt!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz