Ceturtdiena, 4. jūnijs Sindija, Sintija, Elfrīda
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Jānim Vilnītim jauna padomniece – Daiga Kļaviņa

Jānim Vilnītim jauna padomniece – Daiga Kļaviņa
Foto: Publicitātes
18.02.2020 07:00

Nora Driķe

"Kurzemes Vārds"

Kopš pirmdienas, 17. februāra, Liepājas domes priekšsēdētāja birojā darbu sākusi padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Daiga Kļaviņa – “Kurzemes Vārds” uzzināja pašvaldībā. Konkursā uz šo amatu startējuši trīspadsmit pretendenti.

Iepriekš D. Kļaviņa bijusi Ventspils domes Pilsētas mārketinga nodaļas vadītājas vietniece, vienlaikus strādājusi arī Latvijas Biodegvielu un bioenerģijas asociācijā par politikas koordinējošo speciālisti. Liepājas Universitātē ieguvusi bakalaura grādu biznesa un organizāciju vadībā, savukārt maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā – Ventspils Augstskolā.

Savukārt līdzšinējā padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Agija Tērauda no 13. janvāra ir iecelta par domes priekšsēdētāja biroja vadītāju, bet viņas priekštece Nataļja Vecvagare tagad ir domes priekšsēdētāja padomniece starptautiskās sadarbības jautājumos.

Vienlaikus pašvaldības administrācijā šogad ir likvidēta galvenā speciālista starptautiskās sadarbības jautājumos amata vienība. Līdzšinējā speciāliste starptautiskās sadarbības jautājumos Linda Rozentāle darbu domē pārtraukusi.

Domes priekšsēdētāja birojā vēl strādā domes priekšsēdētāja padomniece izglītības jautājumos Iveta Fomina, biroja vadītāja palīdze Andra Štāla un domes priekšsēdētāja vietnieka Ata Dekšņa palīdze Agnese Lagzdiņa (iepriekš – būvvaldē galvenā klientu apkalpošanas speciāliste), kura uz laiku stājusies Anetes Strazdas vietā.

27 komentāri

2020-02-18 07:48

Bars: Padomnieks padomnieka galā, jēga nekāda.

2020-02-18 08:02

44!: jēga ir gan , ventspils smaka...

2020-02-18 08:11

Hūte: Nu gan laiki pienākuši. Lemberga cilvēkus Liepājā liek amatos par padomniekiem. Kādus padomus šādas vispār var sniegt?

2020-02-18 09:38

āzis par dārznieku: Cik tad Vilnītim ir to padomnieku, kuriem mums jāmaksā algas? Saprastu, ja te būtu Ņujorka, bet te ir maza Liepāja! Ar ko tad Vilnītis vispār nodarbojas, ja ir tik daudz padomnieku? Tad jau pats neko nesaprot? Ak, jā, izglītība viņam bija švaka tāpat kā Seskam, ko tad tur daudz var saprast no mazas pilsētiņas vadīšanas. Švaki jau sanāk viņam. Bet drīz vēlēšanas būs klāt. Saprātīgi iedzīvotāji viņu ignorēs.

2020-02-18 09:54

Esc_: Visas,bez izņēmuma,sievietes.Nejauša sakritība?:D

2020-02-18 10:06

Kišels: Kārumnieks tas Vilnīts! Harēmu uzturēs no pilsētas budžeta!

2020-02-18 10:08

Savējo būšana: Kāpēc Agnese Lagziņa iecelta amatā bez konkursa? Kur tad godīgums? Kur profesionalitāte?

2020-02-18 10:18

Kilimandžars: Riktīgs harēms. Skuķi vien apkārt.

2020-02-18 10:22

trubadurs: vienu Agnesi Lagzdiņu zinu jā tā tad šliņķe bet tīko uz visādiem augstiem amatiem,jo aizmugure........

2020-02-18 10:23

shreks: Viņam augstākā izglītība ir, darba un dzīves pieredze arī, kā liekas, arī pieskaitāms? Tad kāda padomniece vēl Vajadzīga, sasodīts? Pilnīgi muļķi, kā liekas, tie vadošie, padomnieki padomnieku galā, paši neko nejēdz.

2020-02-18 11:11

Bet...............: Karalis un viņa āksti. Vēl vajadzetu stila padomnieku,veselības, noskaņojuma padomnieku- vai psihologu. Vēl jau ir kurā virzienā piestradāt.

2020-02-18 11:11

Kantainais: Ja kādam vajadzīgs padomnieks ,tad tas nozīmē ,ka šis kāds ir nejēga.

2020-02-18 11:18

Vaidie: Lemberga sūtne?! :D Tur tās gadiem sēdošās kafijotājas kādreiz nomainīsies?!!

2020-02-18 11:19

ieteikums: Priekšsēdim pastaigāt pa tirgu,aizbraukt līdz patversmes sētai,zupas virtuvēm parunāties ar tiem cilvēkiem un saprast ko darīt Liepājā.Nevis lepoties ar padomniekiem. Nodokļu naudu netaupam,tēlojam ka dzīvojam pasakā.Bēdīgi.

2020-02-18 11:51

Ēķins: Pieredzes apmaiņā par haremiem uz emirātiem vēl vajag aizbraukt.

2020-02-18 13:13

Arnis: Ar nepacietību gaidu vēlēšanas. Man nepatīk, kā pašlaik tiek vadīta pilsēta. Man nepatīk šis augstprātīgais un uzpūtīgais domes vadītājs, kuram, piedodiet, maz interesē parastā liepajnieka liktenis.

2020-02-18 15:54

ever: Padomniecei jābūt jaunai un smukai - pārējais nav tik būtiski.
Viensgan ir skaidrs, ne Vilnītis, ne Sesks nav nekādi labie pilsētas vadoņi un par viņu partijām nevajag vēlēt

2020-02-18 17:14

ONTŪNS: Viņš jau vairs nesveicinās Pazīstami esam ,roku pat kādreiz spieda pirms vēlēsanām Tagad paskatās un izliekas ka neredz . Jau 2 gadi nepazīst vairs

2020-02-18 18:11

mačo: vai viņai ,kā buka nāsīte ??!!

2020-02-18 18:27

Kačigarņiks: Nevēlēšu ne par Sesku, ne Vilnīti. Tas nu tagad ir skaidrs.

2020-02-18 20:32

blondīne ar lieliem pupiem: Vai Vilnīša kungs nav domājis arī par padomnieces vietnieces vakanci? Varu piedalīties, nenožēlosiet!

2020-02-19 11:47

zzzp: liepājas domē derētu padomniece/padomnieks etiķetes jautājumos, lai nav jāsarkst, skatoties uz domes amatpersonām ar saulesbrillēm uz galvas (matu stīpas vietā) tikšanās laikā ar ārvalstu vēstniekiem. tāds padomnieks gan noderētu arī ministriem, deputātiem...bet sākism ar mazumiņu un savām mājām

2020-02-19 15:09

kārtējā buka nāsīte..: Ak dievs cik daudz buku nāsītes te ņemās, :))
Nabadziņi !!!
Jums laikam grūta ikdiena.. Bet pasmieties par komentāriem ir veselīgi, tiešam..

2020-02-20 19:23

nu gan: Ja domē sēž pietuvinātie,tad tikai pietuvināto problēmas arī risina, ne parasto liepājnieku. Un atļaujas vēl savā starpā smīkņāt. Rīgā jūs būtu nulles.

2020-03-12 23:46

jezus: ar Daigu ir viegli ko sarunaaaat..
ja vel parada rublus tad ne to vien var sarunat,,
liela M...a !
diemzel

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz