Piektdiena, 10. jūlijs Lija, Olīvija, Olivers
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Jānis Vilnītis valdībai pārmet pārlieku lielu fokusēšanos uz Rīgu

Jānis Vilnītis valdībai pārmet pārlieku lielu fokusēšanos uz Rīgu
Foto: Ģirts Gertsons
06.06.2019 12:01

LETA

Jaunā valdība ir izteikta Rīgas valdība, kas koncentrējas tikai uz Rīgu un tās apkārtni, reģionus atstājot novārtā. Ar katru valdības lēmumu tas ir jūtams arvien vairāk, intervijā “Rietumu radio” sacīja Liepājasdomes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis (LRA).

“Tuvākajos mēnešos visu valsti sagaida šovs, kas sauksies ārkārtas vēlēšanas Rīgā, un tā aizmugurē tiks realizētas reformas, kuru norisi iedzīvotāji varētu pat nepamanīt, taču sekas gan izjutīs tieši Latvijas iedzīvotāji,” sacīja Vilnītis.

Kā vienu no piemēriem Vilnītis minēja administratīvi teritoriālo reformu, kas, viņaprāt, nav pārdomāta.

“Ja reformu realizēs šādā veidā, neredzu nevienu iemeslu, lai kaut kas notiktu labāk, un novadu iedzīvotāji būs pirmie, kuri jutīs izmaiņas,” sacīja Vilnītis.

“Nebūs vairs bērnudārzi “gandrīz par velti”, kā līdz šim, nebūs vairs skolās gandrīz visiem bērniem iespēja saņemt apmaksātu maltīti, kā līdz šim, un vēl ļoti daudz jautājumu, kas skars tieši tos cilvēkus, kas šeit dzīvo,”

sacīja Liepājas mērs. “Negribu nevienu baidīt, bet ar to ir jārēķinās.”

Vilnītis norādīja, ka administratīvi teritoriālā reforma ir vajadzīga, taču valdības līdzšinējā rīcība liekot prognozēt, ka “jautājumus, ko līdz šo risināja valsts, piemēram, ceļi un skolu reformas, būs jārisina pašvaldībām, tomēr tas būs jāveic bez jebkāda valsts atbalsta, jo valsts neparedz nevienu santīmu, nekādu finansiālu atbalstu”.

Kā nākamo “triecienu reģioniem” Liepājas mērs minēja faktu, ka pašvaldībām vairs nav iespēju Valsts kasē aizņemties finanšu līdzekļus, tostarp Eiropas Savienības (ES) fondu līdzfinansētajiem projektiem.

“No privātajiem kreditoriem pašvaldības aizņemties nedrīkst, un tas it kā būtu loģiski, lai valsts varētu izsekot kopējam parāda līmenim,” sacīja Vilnītis. “Vienlaikus, šobrīd solītās naudas saņemšana pat tiem projektiem, kas saņem ES fondu līdzfinansējumu, ir ļoti problemātiska.”

Tā kā pašvaldība Valsts kasē naudu aizņemties vairs nevar, apdraudēta ir vairāku drošu projektu realizācija, piemēram, jaunas pirmsskolas izglītības iestādes izveide Liepājā, kurai iepriekš tika garantēts valsts atbalsts, uzsvēra Vilnītis.

“Ļoti daudz projektu atrodas zem milzīgas jautājuma zīmes tikai šī iemesla dēļ,” sacīja Vilnītis.

“Kāpēc tik drastiskas izmaiņas? Kāda jēga reformām, ja nerunājam par iedzīvotāju ieguvumiem? Sitienu vissmagākajā veidā saņem tieši iedzīvotāji.”

Vilnītis arī atklāja, ka problēmas netiek risinātas sarunu ceļā, un atsevišķi ministri pat izvairās tikties, kā piemēru minot Izglītības un zinātnes ministri Ilgu Šuplinsku (JKP).

“Mēs Liepājā veicam reformas [izglītības sistēmā] un mani ļoti interesē, kā tās reformas varēšu attiecināt uz visu Liepājas jauno reģionu, bet nav pat iespējas tikties ar ministri un noskaidrot konkrētus viņas plānus,” sašutumu neslēpa Vilnītis, piebilstot, ka “daudzi jautājumi paliek neatbildēti”.

23 komentāri

2019-06-06 12:55

hhfh: Pelēcīgajam vīriņam jāuztaisa kaut kāda reklāma A to ne šo dzird ne redz tik nosaukums .

2019-06-06 13:13

Bravo: Smirdīgā Riga kačā pravas samazina skolas un pagastus.Atbrīvo Latvijas pierobežu no iedzivotājiem.

2019-06-06 14:52

hhfh: Pelēcīgajam vīriņam jāuztaisa kaut kāda reklāma A to ne šo dzird ne redz tik nosaukums .

2019-06-06 15:00

vai vai: Kā Vilnītis nesaprot. Bet, gan jau ar tādu izglītības līmenis patyiešām nesaprot. Iespējams, Vilnītis nezin, ka Rīga ir mūsu valsts galvaspilsēta. Ikvienas valsts galvaspilsētā viss koncentrējas un fokusējas. Tā tam jābūt. Vilnītim pašam jāstrādā un pilsēta jāpaceļ. Bet, vai šobrīd ir kas izdarīts, izņemot jauna auto iegādi un gleznu nomaiņu? Liepāja grimst. Ar šādu pilsētas vadības taktiku, pilsētas drīz nebūs vispār.

2019-06-06 15:20

Bedu ieleja: Vilnītis kā vadītājs ir bēdu ieleja. 10 gadu politikā, pie vadības domē, bet Liepāja viena no nabadzīgākiem latvijas regioniem, ar visu ostu priekšgaalā. Liekas smieklīgi, saņemt lielas algas domē un galvenais SEZ parvaldē, kam būtu jārupējas par Liepājas attīstību, bet no valsts katru gadu prasām 16 miljonus, lai izdzīvotu. Smiekli nāk, privātā bisnesā sen būtu padzīts ar kaunu. Tas pats par Sesku par viso šo laiku. matniecība, neviens liels investors par 20 gadiem nav atnācis ar vismaz 1000 darba vietām, atškirībā tepat no Klaipēdas. Godīgi bēdīgi skatīties uz Liepājas vadību un vilnīni tai skaitā.

2019-06-06 15:23

mmmm: Pat ielas kuras tiek remontētas, kur tiek apgūta nauda par 3-4 miljoniem, kvalitāte ir zem katras kritikas. Dēru neviss gudri Vilnītim runāt bet uzbraukt pirms griež lentu pa jaunajiem ceļu posmiem. Piem., no Cukura ielas apļa līdz zaļai birzij, kvalitāte zem katras kritikas, vāki jau iekrituši, braucot pāri kratās mašina. Jautājums: vai Jūs pieņemtu dzīvokli ja mesiatrs Jums remontētu ar cautumiem sienās> domāju ka nē. Bet te laikam CTB lobijs dara savu un visa pislēta neskatoties un nto miljonu remontiem ir drausmīgā stāvoklī. Bēdīgi

2019-06-06 15:26

To vai vai: Kur viņam jauns auto? Neesmu redzējis? Sētā tur, vai?
Tas audi ir vecs un lietots

2019-06-06 15:30

mmmm: Pirms runār par valstiskam lietām derētu tepat savu saimniecību sakārtot, lai nav kauns. Katru gadu n-tos miljonus ieguldam ceķu remontos, liekas forši. Bet? kāds rezultāts, Vilnītis ar seksu griež lentes, bet vai paši izbrauc ar mašinu tos posmus ko nodod eksplutaācijā. Piem., jaunais posms no cukura ielas apļa uz slimnīcas pusi, līdz zaļai birzij. Projaks realizēts zem katras kritikas. Izbraucot ar auto vādi atkal ieprojektēti tieši tur kur automāšinas riepas abas iet un brfaucot pāri mašina kratās, projektā kas uzcels par 3-4 miljoniem. Kā tas var būt, vai neviens realī nepieņemt objektu? Vai domes vadība taisot mājas remonto grīda arī atstāj ar iekritušiem iesēdumiem, caurumiem. Laikam CTB lobisms, dara savu, ka neko nevar neviens iebilst. es šadu ceļu nepieņemtu līdz brīdim, kāmēr viss nebūtu uz 100%, lai kaut vai 10 reizes taisa būivnieks pa jaunu. Nākošo reizi būvēs kā nākas.

2019-06-06 15:33

To vai vai.: Kur Vilnim jauns auto? Sētā tur?Tas audi jau nu gan nav nekāds jaunais

2019-06-06 15:34

To vai vai.: Un audi viņam jau bija pirms vēlēsanām un cena tādam nav nekāda lielā.

2019-06-06 15:39

Ķiplokmaize: Kāds cits tikai fokusējies uz SEZ

2019-06-06 16:18

janka no tautas: Jāni skaties uz lietām no pozitīvās puses.
Ja mums jāpārņem no valsts ceļus, tad kas mums var aizliegt iet Jūrmalas ceļu?
Uzliekam pa perimetru jaunajam lielnovadam kases automātus un lai Rīgas kungi pērk biļetītes. Cilvēki sdēļ sava skopuma sāks deklerēties atpakaļ novadā no Rīgas, naudiņa arī kaut kāda būs bedru lāpīšanai.

2019-06-06 16:22

Kantainais: vilnīti--tev nu gan derētu saprast ,ka jebkurš tirliņš saeimā vai valdībā risina tikai savas personiskās problēmas uz pārējo jautājumufona..Un tagad par Rīgu--notiek plēšanās par pamatīgu kumosu..
tas pats bija ar Venstpili,kuras dēļ fabricēja pierādījumus pret Lembergu..
ja kāds mērglis --ministrs izvairās no tikšanās vai kā ,tad iesaku šo jautājumu risināt publiski--caur TV .
Sasucot Liepāaja spartiju un nostōt atklātu vēstuli par ministru neizdarīb'm u.t.t liekot klāt neapgāžamus pierādījums par attiecīgā ministra neatbilstību amatam..ar prasību atlaist to no darba..un ne savādāk.
Tev iekšā ir.!??

2019-06-06 16:59

sipolloks: tam, kuram interesē Vilnīša auto https://www.irliepaja.lv/lv/raksti/dome/domes-priekssedetajam-tomer-bus-dienesta-auto/ Tas no mūsu kabatām izmaksāja 30000eur. Mūsu domei transporta parks ir 11 gab. auto! Vai kundziņš priekš izbraukumiem tiešām nevarēja izmantot kādu jau esošo domes auto? Vistīrākā izšķērdība dzīvojoties pa iedzīvotāju kabatām.
Kantainais -varbūt parunāsim par Vilnīša izdarību (pārnestā nozīmē)? Kundziņš tak zin, ka daudz sprēgāt nevar , jo šī brīža mēra krēsls var apgāzties ar skaļu blīkšķi.

2019-06-06 18:34

#facepalm: vai vai ".... Ikvienas valsts galvaspilsētā viss koncentrējas un fokusējas. Tā tam jābūt...."

Ej tu nost, nopietni? Man vajadzētu šo pajautāt saviem paziņām Sidnejā, San Paulu vai Johanesburgā... A, vēl varbūt Hāgā, Strasbūrā, kur man vēl tur kāds studiju biedrs dzīvo...

#kolhoznieki.

2019-06-06 20:23

bibis: Skaties saknē Vilnīša kungs, varbūt noliec riteni un sac ko darīt Liepajnieku labā...

2019-06-06 20:27

bibis: Jā.. Vilnīša kungs... jautajums.. kurš no Liepājas domes pieņēma tos brāķus Lielā ielas, Tilta, Rainja pārbrauktuve, un tt... kaa to vispār var neredzet kaa tika izdarits? nebiji Liepajā biji Ķinā? pilsēta bez saimnieka....

2019-06-06 20:34

mo: Galvenais takš LSEZ valdē tikt - imitētnezkādu darbību, lai saņemtu skaistu atlīdzību, iepirktu jaunu auto, ar ko vizināties, jo pagājšgada iegādātais domes auto takš ir jau vecs un Seska piesēdēts, Vilnītis takš ar tādu nebrauks. Īsāk sakot - nekas nemainās, ka tiek pie varas, tā tik rauj sev, sev, sev....

2019-06-06 21:07

sipolloks: to faceplamam. Vai ti Liepāju, Rīgu salīdzini ar Sidneju? Un Austrāliju ar Latviju? Tas labi. Es arī nejūtu nekāds atšķirības. Nu, pastāsti man, kāda izglītība ir Sidnejas vadītājam? Vai līdzvērtīga mūsu Vilnim?:D

2019-06-06 21:48

#facepalm: Es neko nesalīdzinu, es konstatēju faktu, ka ir daži indivīdi šeit komentāros, kas nav lietas kursā par valstīm, kur galvaspilsētās nekas nefokusējas kā viņi šeit apgalvo.

2019-06-07 00:47

Secinājumi: Lielās pilsētas kā Liepāja būtu pelnījušas savu pašvaldību. Bet ja visam pāri SEZ, tad varbūt arī lai nāk pārmaiņas.

2019-06-07 06:46

Pretīgi: Rīgu gan nevar saukt par Latvijas galvaspilsētu,jo-kas pie varas????

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz