Svētdiena, 7. jūnijs Gaida, Arnis, Arno
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Jaunā gada sagaidīšanas laikā tiks noteikti satiksmes ierobežojumi

Jaunā gada sagaidīšanas laikā tiks noteikti satiksmes ierobežojumi
Foto: Publicitātes
18.12.2018 14:34

liepajniekiem.lv

Saistībā ar to, ka 31. decembrī pulksten 23 Liepājā, pie koncertzāles ”Lielais dzintars”, norisināsies Jaunā gada sagaidīšanas pasākums kopā ar Intaru Busuli un Abonementa orķestri, pilsētā jau no 28. decembra tiks noteikti vairāki satiksmes ierobežojumi, informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Jaunā gada sagaidīšanas koncertā tiks izpildītas 20 dažādas dziesmas – gan tādas populāras Busuļa izpildītās dziesmas kā ”Ķiršu lietus”, ”Nākamā pietura – depo”, ”Tu esi labākais”, gan kopā ar pianistu Kārli Lāci, saksofonistu Gintu Pabērzi, bundzinieku Kasparu Grigali, ģitāristu Kasparu Zemīti, basģitāristu Edvīnu Ozolu un dziedošo sastāvu – Vinetu Elksni, Karīnu Tropu un Alisi Kanti-Onzuli, izpildīs Jaunā gada dziesmas. Koncertu vadīs liepājnieks Aigars Kārkliņš.

Tāpat šogad īpaši pārdomāta būs svētku uguņošana – tā pārsteigs liepājniekus un pilsētas viesus ar jauniem un līdz šim Liepājā neredzētiem risinājumiem.

Sakarā ar svētku svinībām, sākot no 28. decembra līdz 1. janvārim, pilsētā plānoti vairāki satiksmes ierobežojumi.

No 28. decembra pulksten 8 līdz 1. janvāra pulksten 6 būs aizliegta automašīnu novietošana K. Zāles laukumā (kanāla pusē) no pieturvietas ”K. Zāles laukums” līdz Bāriņu ielas krustojumam.

30. decembrī no pulksten 18 līdz 1. janvāra pulksten 6 automašīnām tiks slēgts koncertzāles ”Lielais dzintars” auto stāvlaukums (Jūras ielā 16 un 18). Tāpat šajā laika posmā tiks aizliegta arī transportlīdzekļu kustība pa Baložu ielu, kā arī tiks ierobežota satiksme Dzirnavu ielā.

31. decembrī no pulksten 23 līdz 1. janvāra pulksten 1.30 tiks slēgta satiksme Jūras ielas posmā no Tramvaja tilta līdz Graudu ielai un Radio ielā no J. Dubelšteina ielas līdz Jūras ielas krustojumam.

Lai pēc Jaunā gada sagaidīšanas pasākuma ērti nokļūtu mājās, tiks organizēti papildu sabiedriskā transporta reisi. Pulksten 0.20 un 1.15 no viesnīcas ”Libava” būs noorganizēti divi autobusu reisi uz Karostu un divi uz slimnīcu. Savukārt no pieturvietas ”Koncertzāle” pulksten 0.20 M.Ķempes ielas virzienā būs noorganizēti divi papildu tramvaju reisi, bet Brīvības ielas virzienā – viens. Savukārt pulksten 1.15 katrā virzienā būs vēl viens papildu tramvaja reiss.

Automašīnu īpašnieki aicināti savas automašīnas nenovietot stāvlaukumā pie koncertzāles ”Lielais dzintars”, pasākuma rīkotāji patur tiesības atstātās automašīnas evakuēt uz maksas stāvvietu.

Liepājnieki un pilsētas viesi aicināti ievērot īpašu piesardzību uguņošanas laikā un nekādā gadījumā pasākumā teritorijā neierasties ar savu pirotehniku. Tāpat pasākuma norises vietā aizliegts ienest sprādzienbīstamus priekšmetus, asus priekšmetus, šaujamieročus un citas bīstamas lietas. Pasākuma teritorijā sabiedrisko kārtību uzraudzīs Liepājas Pašvaldības policija.

Ja vēja ātrums pārsniegs deviņus metrus sekundē, uguņošana drošības apsvērumu dēļ var tikt atcelta.

Foto galerija

8 komentāri

2018-12-18 15:42

ŽēlKaTā: Pilnīgs idiotisms. Ir jāizvēlas redzēt uguņošanu vai koncertu. Jo jau pagājušo gadu un 18. novembrī skatījos koncertu, bet no uguņošanas tikai skaņu dzirdēju, jo Promināde Hotel ir priekšā. Un ja gribi pilntiesīgi redzēt uguņoša jābūt aiz viņas. Kāpēc nevar centrā? Kā senāk, pie Egles?

2018-12-18 16:48

Labi, ka tā: ideāla vieta Jaunā gada svinībām! nevajag nekādā gadījumā saspiesti Rožu laukumā, kur viss salūts krīt uz galvas un bail par savu un bērnu drošību.

2018-12-18 16:55

x3: Kuram anapaurim prata ienaca ideja atkal Jauna gada sagaidishanas pasakumu un salutu rikot pie Dzintara? Vai nepietika ar spieshanos 18.nov pasakuma laikā Liepaja, nemaz nerunājot par Rīgu? Starp Fonteinu un Promenadi Hoteli eja ir 25m plata, kuru daljeji aizshkjerso betona tilts. Stavot aiz fonteina un aiz Promenades salutu neredzeet, respektiivi starp koncertu un salutu, cilvēku masas lidiis uz kanālmala pusi + kanālmala nav norobezhojoshu barjeru. Kur praats? Saprotu pagajusho gad riikoja kad visa Liela iela bija parrakts, bet kur shogad problēma bija rikot vecaja vieta? + pie Dzintara nav ne egles, nekaa

2018-12-18 17:51

Idealaka pasakuma vieta: Nekad muza neparciet atpakal uz bomzu laukumu. Paldies par sapratu, ka nerikojat vairs taja bomzu placi.

2018-12-18 22:01

Opis VA: Un būtu pēdējais laiks izbeigt to naudas šaušanu debesīs. Un Busulis - ja nav noslēpums cik tas izmaksās no Liepājnieku maciņiem. Nu lai tik šauj . Gan jau knabis pavērs Adventes kalendārā arī Liepājas lodziņu

2018-12-19 08:24

fhffhfh: No tilta nevar tās pretīgās debīlās ,nesmukās margas noņemt un uzlikt kanāl malā???

2018-12-19 12:06

///: Liepājas vēja ķertie klauni ierunājās......

2018-12-19 22:06

Re:: Ļoti nepatīk vieta pie Lielā Dzintara. Nepāredzami, saspiesti, nemājīgi. Tātad jau otro gadu ar ģimeni neiesim sagaidit Jauno gadu centrā. Pārceliet atpakaļ uz Rožu laukumu. Tā ir pilsētas sirds, tur visi var redzēt un dzirdet gan koncertu, ga noskatīties uguņošanu.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz