Sestdiena, 4. aprīlis Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds

Jaunu siltumtīklu izbūves dēļ būs ierobežota satiksme Jūras ielā

Jaunu siltumtīklu izbūves dēļ būs ierobežota satiksme Jūras ielā
Foto: Publicitātes
14.11.2019 12:22

liepajniekiem.lv

SIA ”Liepājas enerģija” turpina plānotos siltumtīklu izbūves darbus, lai centralizētajai siltumapgādes sistēmai pievienotu jaunus klientus, tāpēc laika posmā no 19.novembra līdz 15.decembrim būs satiksmes ierobežojumi daļā Jūras ielas, informē uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Ģirne.

Satiksme tiks slēgta daļā Jūras ielas, saglabājot vienvirziena kustību virzienā no Graudu ielas uz Radio ielas apli. Autovadītāji aicināti sekot ceļa zīmēm, un izvēlēties apbraucamo ceļu pa Pasta un Graudu ielu.

Tāpat satiksmei tiks slēgts Stūrmaņu ielas posms no Vēžu ielas līdz Jūras ielai un F. Brīvzemnieka iela posmā no īpašuma F. Brīvzemnieka ielā 22 līdz Jūras ielai.

Jaunās siltumtrases izbūves rezultātā centralizēto apkuri varēs saņemt trīs jauni klienti, kopējais jaunās trases garums būs aptuveni 200 metri. 

25. maršruta autobusi slēgto posmu apbrauks tāpat kā pārējie satiksmes dalībnieki – pa Pasta un Graudu ielām. Pieturvietas netiks izlaistas.

Kopumā vasaras sezonā ir veikti rekonstrukcijas darbi 2,5 kilometru garumā, kā arī centralizētajam siltumtīklam tiek pievienoti 60 jauni objekti.

Siltumtīklu izbūves sezona uzsākās 1.aprīlī, lai turpinātu pilnveidot pilsētas siltumapgādes infrastruktūru un paaugstinātu tās drošību.

Kopumā 2019.gadā uzņēmums investēja 1.1 miljonus eiro centralizēto siltumtrašu rekonstrukcijās un jauno klientu pieslēgumos ar 4,3 MW kopējo slodzi.

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli