Sestdiena, 30. maijs Lolita, Vitolds, Letīcija

Jūras svētkos labi pat pelmenim

Jūras svētkos labi pat pelmenim
Foto: Ruslans Šuļga
13.07.2019 16:03

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Lai arī pasaules okeāna pavēlnieks jau otro gadu vairs svinīgi neatklāj Jūras svētkus Liepājā, Neptūns acīmredzot ļaunu prātu par to netur. Svētku dienā saulīte ripo pa zemes virsu, vējš uzpūš aiz pieklājības pret pilsētas viesiem, un promenāde ir pilna priecīgu cilvēku.

Svētku pasākumi norit uz “Jūras skatuves” pie koncertzāles “Lielais dzintars”, kur uzstājas mūziķi. Vēsturiskais kvartāls Juliannas pagalms šodien pārtapis par “Vēju pagalmu”, kur ielu mākslinieki iepriecina ar elpu aizraujošiem trikiem. Spīķeru iela kļuvusi par Piedzīvojumu ielu bērniem. Tajā arī skatāmi mākslinieku plenēra “Liepājas marīna 19” noslēguma izstāde. Promenādē ļoti daudz interesentu gaida iespēju uzkāpt uz Jūras spēku kuģiem, taču vēl vairāk apmeklētāju piesaista “Kurzemes gadatirgus” ar ēdamām, valkājamām un visādi citādi noderīgām precēm. 

Promenādē nevar nepamanīt un nesadzirdēt veco jūrnieku Jāni Podgorniju. Viņš atbraucis ar retro auto – 1974. gada mersedesu, skan šlāgeri par jūru, kā arī var aplūkot vecas fotogrāfijas. 1959. gadā viņš pirmo reizi devies jūrā.

“Agrākos laikos Jūras svētkus apmēram tāpat svinēja, bet bija tā vienkāršāk. Tad mēs bijām jauni un smuki,” smaida jūras vilks. “Jūras svētkos braucām uz Pāvilostu vai Jūrmalciemu.

Zvejnieku kolhozā “Boļševiks” man iedeva goda rakstu. Rietumu baseinā es biju dabūjis pirmo vietu par nozveju. Tā ir piekraste no Kaļiņingradas līdz Igaunijai! Dabūju diplomu un prēmiju. Tad mēs Pāvilostā to atzīmējām. Jauni, spēka bija daudz, varēja drusku vairāk uz krūti paņemt.” Vēlāk Jānis bijis stūresvīrs uz tāljūras zvejas kuģa “Dzintarzeme”. Ar to arī no Vācijas pārvedis mašīnu. “Tie puikas prasīja 800 dolāru, man tik daudz naudas nebija. Es ar nagliņu uz asfalta uzskrāpelēju, ka man ir tikai trīssimt. Abi ar draugu apsēdās salonā, aprunājās, iznāca un atmeta ar roku. Atdeva man to mašīnu. Mājās izmetināju, nokrāsoju un dabūju uz pekām. Ar to braucu visur, arī uz kāzām,” priecājas Jānis.

Jūras svētkiem tematiski saģērbti pretī nāk Inese Šterna ar bērniem Laini Benetu un mazo Jāni. Galvā jūrnieku cepures, apģērbā – enkurs. Tētis arī esot tādā pašā formā. “Tā mums ir gadiem ilga tradīcija,” stāsta Inese. “Man patīk saskaņoties – katriem svētkiem savs.

Jūras svētki man patīk katru gadu, vispār svētki patīk. Reti sanāk iziet, kad mazais ļaujas, tad arī mēs varam.” Svētkos kopā ar bērniem aktuāli esot kuģīši un militārās lietas. “Koncertus klausīties mazais mums vēl neļauj,” saka māmiņa. “Pagājušajā vasarā visus svētkus ratos nogulēja pie mūzikas.”

Agita un Mārtiņš ar mazdēlu Kārli uz Jūras svētkiem atbraukuši no Kuldīgas puses, bet Liepāju apmeklējot. “Liepāja ir ar savu šarmu. Mēs te tikpat kā mājās jūtamies,” teic Agita. Dzimtas saknes arī esot no Liepājas. “Kuģus parādījām mazdēlam,” viņa stāsta svētkos piedzīvoto. “Meklējam, kur bērniem ir lēkājamās atrakcijas, bet nevarējām ieraudzīt.” Tirdziņš esot apmēram tāds pats, kā citu pilsētu svētkos, vērtē Liepājas viesi.

Labi pameklējot. tirgotāju rindās var uziet arī Liepājā ražotu preci. Dizaina koka raketes “Bumbiņš” tirgo Mārtiņš Strazdītis kopā ar brāli Andri. “Produkts ir mūsu bērniņš,” mīļi saka Mārtiņš. Spēle līdzinās badmintonam, tikai ar bumbiņu, nevis volānu. “To spēlē gaisā, sit viens otram. Vienā labdarības tirdziņā ieraudzījām vecas, nobružātas raketes, nopirkām un izdomājām, ka paši tādas varam uztaisīt. Tā arī sākām ražot, iet jau otrā vasara. Komplektus labi pērk, braukājam uz tirdziņiem pa visu Latviju,” stāsta Mārtiņš. Biežāk “Bumbiņu” pērkot dāvanām, arī sūta uz ārzemēm, jo raketes ir arī latviešu rakstiem, arī ar Liepājas vārdu. “Bērni vismaz nesēž ar telefoniem mājās, iziet ārā uzspēlē. Atbalstām aktīvu dzīvesveidu,” saka Liepājas preces autors.

Jūras svētkos, protams, neiztikt bez ūdens izpriecām. Izbraukt ar laivām, plostiem un katamarāniem var katrs. Taču veiklību un arī drosmi prasa tradicionālās Jūrasbraucēju airēšanas sacensības, kurās astoņu cilvēku komandai jātiek galā ar seno kuršu laivu. Liepājas ostas komanda – viens no favorītiem uz finālu.

Vīri apsteidz konkurentus ” Četri pelmeņi un trīs dilles” kā stāvošus. “Intensīvi treniņi,” panākumu sakni norāda Aldis Dreiblatins. “Noslēpums ir ritmā, cita noslēpuma nav.” “Mani komandā paņēma… Pieteicāmies sacensībām!” šādus zaudēta brauciena iemeslus nosauc pelmeņu un diļļu kompānija. Taču no kļūdām mācās. “Nevajag ar spēku, bet sinhroni,” sapratuši puiši. “Jāiemācās airēt,” saka meitenes. Varbūt nosaukums jāmaina? Nē, pelmeņi arī labi jūtoties ūdenī. 

“Vēju pagalmā” tiešām iepūš pa brāzmiņai. Par Liepāju kā vēju pilsētu praktiski pārliecinās laikmetīgā cirka un ielu mākslinieks Silvēns Pomms no Francijas. Viņa žonglēšanas rīki ik pa brīdim vēja ietekmē izvēlas savu ceļu. Šovā “The OULALA etendus” jāpiedalās arī publikai, kas ar prieku iemācās īstajā brīdī izsaukties “Oulala!!!”, turklāt divi liepājnieki un tūrists no Krievijas kļūst par Silvēna asistentiem un iegūst skatuves vārdus Žakī, Žanpjērs un Mišela. Puiši perfekti notur cirka mākslinieka neparasti augsto vienriteni, kamēr Silvēns uzrāpjas tajā, bet Mišela eleganti pasviež viņam ne tikai žonglēšanas vālītes, bet arī asu nazi. “Traks, traks, traks” esot šis numurs un bīstams. Šos vārdus un vēl daudzus citus Silvēns zina latviski. Katrā valstī viņš dienā iemācoties piecus vārdus. Latvijā desmit dienās tie ir jau 50. Arī Lietuvas gaisa akrobāti ar šovu “Marinara” sapulcē daudz skatītāju. 

Jūras svētku noslēgumā pirmo reizi notiks laivu un kuģu parāde. Kulminācija būs uz “Jūras skatuves” atskaņotās Kārļa Lāča mūzikla “Pūt, vējiņi” skaistākās melodijas.

Foto galerija

68 komentāri

2019-07-13 17:31

traktoristēm: Mammeles ar rateļiem gan varēja nespraukties kā zīloņi pūlim pa vidu. daudz tādu nebija, jo pārsvarā saprot, ka tā darīt nav smuki. Bet bija tādas, kuras nekautrējās stumties tur, kur visvairāk tautas.

2019-07-13 17:52

ak dies: Atkal tūdiņu tirgotāji sabraukuši! :))) Un resnie liepajniekiem, kuriem nav neviena uztura speciālista, atkal nolikuši savas megapakaļas katrs un 2krēsliem un tik stūķē iekšā neveselīgo pārtiku :)))

2019-07-13 18:00

nu nezinu...: Komercpasākums,ne Jūras svētki!

2019-07-13 18:00

to ak dies: Tev bail ka tevi apēdīs, vai sēdvietas pietrūka?

2019-07-13 18:04

rīma: Ja nebūtu dižēdāju, kuri apēd daudz naudas, tad andelmaņiem būtu vāks ! Ja ir pieprasījums pēc negausīgas rīšanas, tad ir ari attiecīgs piedāvājums.

2019-07-13 18:05

Māra: Man ļoti patika un paldies Vilnīša kungam, kurš atšķirībā no seska nekautrējās un nāca, piedalījās šais svētkos. Paldies!

2019-07-13 18:35

Estrella: cilvēki ārvien mazāk un mazāk...

2019-07-13 18:39

REEĀLS FAKTS: Nu vai ziniet, tās divmetru platuma pakaļas (un te nav runa par tievāku/resnāku cilvēku), ja iet blakus divatā pa tramvaja tiltu, tad garām var piet, apiet tikai pa velo celiņa joslu. Taisni kā likums tanī brīdī arī uzradās velosipēdists no aizmugures. Nu domājiet taču sievietes (?) ar galvu, tā līdz noziegumam var nonākt!

2019-07-13 18:45

t.: Gribu stumties ar ratiem,patīk tas kādam vai nē,un ja kādam tas traucē lai iet dēt

2019-07-13 19:01

to t.: es parasti speciāli tādām stūmējām,kas iet pa ietvi viena otrai blakus nevis viena aiz otras.uzgrūžos uz tiem ratiem.Ir jāsaprot,ka pa ietvi jāiet tā lai tevi var apiet vai apbraukt ar citiem ratiem.Ja ejat kā kazas viena otrai blakus tad ik pa brīdim paskaties atpakaļ vai nav jāizkārtojas vienai aiz otras.Mašīnas taču arī braucot pa divvirziena ielu nebrauc kā ienāk prātā.Un tās stūmējas ir tieši tās saucamās jaunās mammeles.

2019-07-13 19:25

to t.: Ja vēlreiz man uzbrauksi uz kājas vai stūķēsi savus rateļus pa burzmu, trinoties gar manām drēbēm ar savu netīro, brēcošo tačku, vari arī atrauties! Nav ko stāties dzimumsakaros, ja smadzeņu nav un saprašanas nav par to, kur var un kur nevar stumties ar tačku!

2019-07-13 19:33

liepajniece: Tās ratiņnieces tiešām ir bezkaunīgas , it sevišķi ja barā . Obligāti visām jāiet vienā strīpā , tas bieži novērojams uz gājēju , riteņbraucēju celiņu .

2019-07-13 19:38

ratiņstūmējām: Tiešām nav bail, ka kāds nejauši aizķers ratus vai paklups aiz tiem, vai izgāzīs zupu un sīkais dabūs ciest? Nemaz nerunājot, ka sīkais pūlī redz tikai pakaļas un vēl dabū ar somām pa seju. Ja gribi iet uz masu pasākumiem, paņem sīko slingā! Pat vīriešiem smadzeņu vairāk, jo viņi bērnus ņem pičpaunā, tā pasargājot un arī bērnam interesanti visu redzēt.

2019-07-13 19:40

patika loti: Loti forsi sogad bija. Mazliet bardaks ar laivu paradi, bet viss parejais bija ideali.

2019-07-13 19:40

Garlaicīgi palika, aizgāju prom: Tāds sēru pasākums beigās izvērtās. Pūt vējiņi u zteatra skatuves ir ok, bet ne svētkos. Pārāk sērīgi. Jūras svētkos prasās jautrība un kārtīga ballīte, kur var uzdancot.

2019-07-13 19:41

Kanāls: Kanālā malā tas muldētājs varēja paklusēt un ļaut orķestrim normāli spēlēt

2019-07-13 19:43

Skats no malas: Jūras spēku orķestrim vajadzēja veltīt daudz lielāku uzmanību. Uz laukumā pie skatuves viņiem vajadzēja spēlēt nevis kad tas dundks par laivelem murmināja. Jo tauta kas nebija orķestra lokācijas vietā tikai pēc tam ieraudzīja orķestra tur kad tie gāja uz bāzi, un neizprantē jautāja - kur tad bija tas koncerts.

2019-07-13 19:43

Aaaaa: Man ari izbesija tie stulbie cilveki normali pajiet pat nevar skrien virsu taka tadas sudu musas

2019-07-13 19:45

baigi ne: Šogad visi svētki beidzās jau pl. 19. Tas, laikam, saistīts ar to, ka jaunais mērs ir dziļi reloģiozs cilvēks un nav ko pa naktīm apkārt dauzīties

2019-07-13 20:14

Ausma: Nebeidzās svētki,21.00 Raiņa parkā zaļumballe,jauki,vai ne.

2019-07-13 20:19

Ttf: tādas mammas vienmēr bijušas,kas iedomājas,ka ir visur priekšroka,dragā virsū ar ratiem, lai vai kas.lien cilvēku masās,bērns dabūs kādu zarazu,laikam domā tik par sevi..

2019-07-13 20:26

mamma3: Kultūras vadītājam liels fujjjj... Tas bija izsmiekls ne jūras svētki....

2019-07-13 20:29

#vissirslikti: Ak jūs, nūģi, atkal kādam ir slikti. Es, piemēram, jūtos lieliski, man viss patīk, jo es tur nebiju :))) Un jums iesaku - ja nepatīk pūļi, drūzma, resnie dibeni, ratiņu stūmējas, vai vienalga kas, JUMS IR IZVĒLE nenākt, atrast sev nodarbi, kas patīk.
Lai jauki!

2019-07-13 20:31

xsd: Ko, jūs, ko jūs, mums tagad tās, kas saražojušas bērneļus, tagad uzskata sevi par Indijas svētajām govīm. Pabalsti par mazu, dodiet vientuļām mammelēm zaļo gaismu. Ietve un visa teritorija pieder tikai viņām, jo baigās varones - sīko izspiedušas. Ja neies barā, neviens nepamanīs un bērnam tēvu nesameklēs. Cik novērots, ja ir normāla ģimene, zīdaiņus nevelk uz tādiem pasākumiem. Bērnam ir savs dienas režīms.

2019-07-13 20:46

to Ausma: Vakar FB bija ziņa, ka šodienas OPEN zaļumballe atcelta...

2019-07-13 20:52

Ausma: Būs,būs,ka rīb!

2019-07-13 21:00

t.: Jā,cik skumji lasīt ka Liepājā ir savairojusies divu vīriešu mīlestība,viņiem bērnu rati traucē,savā starpā bērni nevar būt,bet uzspiež savu viedokli

2019-07-13 21:12

Iveta: Pagājušo gadu svētki bija labā līmenī, diemžēl šogad svētku sajūtas nebija! Tie kuri veido programmu ir jāmācās to veidot! Mūzikai ir jābūt latviskai un atbilstošai pasākumam, lai var dziedāt līdzi un just prieku, bet šogad neviss jūras svētki, bet rosols un kulminācijā iedzina depresijā! Programmas veidotāji nav savā vietā!

2019-07-13 21:19

MNL: Te viens teica ka zupu ratiem uzliešot,laikam beigais varonis,atnācis uz svētkiem paēst,zupa tirliņ ir jaēd mājās,protams ja prot izvārīt,ja nē tad paēd pie mammas

2019-07-13 21:22

xsd: t. Skumji, ka neredzat arī citu sabiedrību. Piem., invalīdus. Tāda pati ratiņbumba, kā pārējās potencionālo tēvu mednieces.

2019-07-13 21:34

lauciniece: J;ūras svētkus rīkoja firma noi Rīgas -ideju institūts.Piekrītu,varēja kaut vai kādu koncertu uzrīkot vakarpusē.Bet par māmiņām ar ratiņiem- lieks nopēlums.Jāpriecājās par katru bērniņu,jo tā ir mūsu nākotne,tā jau Liepājā palikušas tukšas ielas.

2019-07-13 21:47

xsd: Liepājā tukšas ielas vakaros - normāla parādība. Ģimenes cilvēki pa naktīm nestaigā, tikai piedzīvojumu mednieces, kuras pēc 9 mēn. veido ratiņblokādi.

2019-07-13 21:52

Nepatika: Varēja jau koncertā normālu latvisku dancojamu mūziku nevis tās gaudu dziesmas.

2019-07-13 22:13

pinkainā: ratiņu stūmējas ir bijušas visos laikos. Ari es, savulaik biju, tikai baros apkārt nevazājos. Brīnos, ka parādās fb ierakstos, ka jauna māmiņa meklē pastaigu biedreni. Vai tad viena ar ratiņiem nekur aiziet nevar, obligāti vajag divas vai trēs, kuras bloķē visu trotuāru. Kad aizrādu, ka tā nav labi darīt, tad vēl pasaka, ko, Tu, vecene pīksti. Esmu vecene - man 28

2019-07-13 22:40

Krusttēvs Pēteris: Pirmo reizi šogad jūras svētku laikā nebija sajūta, ka esam ģerevņa. Gaumīga un kvalitatīva programma. Vienīgo ģerevņu radīja daļa apmeklētāju. Skaists noformējums. Pirmo reizi sajutos šajos svētkos, ka neesam galīgi lauki. Paldies par labo programmu.

2019-07-13 22:49

Ballei_gatava: Diemžēl balle nenotika. Paklîda cilvēki to meklēdami un devās mājup!

2019-07-13 22:57

čiks vien: Kādi zvejniek svētki var būt izmirstošai tautai.

2019-07-13 23:24

Ganiņš: Sen bija laiks nomainīt kultūras pakaļas ,šogad tas pierādas ar viņu darbiem.

2019-07-13 23:51

Skepse: Kauns lasìt ßos komentàrus.Nekad jums nav labi...Tad beidzam vispàr rìkot jebkàdu pasàkumu Promenàdè.
Divànà pirdèji bùs laimìgi

2019-07-14 00:22

1000ratiņi: jums katru gadu problēmas ar ratiem. nākamgad atkal ņerkstēs par ratiem.

2019-07-14 00:41

Beidziet!: Tik skaista laivu parāde! Skatītāji gan varēja kanālmalā stāvot vismaz pamāt laivotājiem un pie apģērba piedomāt. Lai ir sajūta, kā kārtīgos zvejnieksvētkos! Gaidīšu laivu parādi arī nākamgad!

2019-07-14 07:17

novērojums: Koncerts-kautkāds murgs!Stundu gatavojas,pusstundu dzied.Visas dziesmas angļu valodā.Kur latviešu jūrnieku dziesmas,kuras varējām dziedāt līdz?Nu nemaz neizskatijās pēc zvejnieku svētkiem (kautkāds gadatirgus saiets)

2019-07-14 07:54

harijjs: Nu vājš pasākums, kāpēc svētki beidzās 19.00, vai tad grūti samaksāt muzikantiem par zaļumballi?

2019-07-14 09:31

čiks vien: Tur jau ir tā lieta ka grūti samaksāt muzikantiem tad svētku rīkotājiem un vadītājiem mazāk paliks,ko iebāzst kabatā. Visus rikotājus atlaist kibeņi maķeri lai stagarus makšķerē un paliek zem pakaļas augst.diplomu.

2019-07-14 09:34

jahta: nu nevienas jahtas kā Āfrikas kanālā.Man nepatika,nabadzīgs paskats priekš Jūras svētkiem un Zvejnieksvētki netik tie nebija ,jo ar zveju te ir tu tū ,cauri.

2019-07-14 14:16

Rū: Gribēju iet, braucot pāri tiltam ieraudzīju, cik liela cilvēku burzma, sapratu, ka nebraukšu. Vajag lielāku vietu, tirdziņa stendus vajag izvietot savādāk un kaut kādā veidā tur kontrolēt cilvēku plūsmas.

2019-07-14 14:19

Jete: Nav jāiet uz svētkiem,ja daudz kas nepatīk,vēl jo vairāk ja kāds traucē.Sēdi mājās un neapgrūtini sevi ar pūļa klātbūtni.

2019-07-14 14:59

Ilmārs: Harij pie lielās skatuvs priekšā bij tak deju placis, un viena dāma tur dejoja viena pati!?...

2019-07-14 17:10

ti IP 91: neviens jau neteica,ka lies virsū to zupu.Cilvēki mēdz gadatirgos nobaudīt zupiņas,sautētus kāpostus ar desiņām,šašliku.Tev jau to nesaprast māki tikai stumt.Ejot pa ietvi ir jāiet vienam aiz otra nevis blakus kā kazām.Tā ir necieņa pret apkārtējiem.Ja šādas stūmējas iet blakus es nejautāju lai mani palaiž,bet ejot garām uzgrūžos tiem ratiem.Man nav tādām jālūdzas lai palaiž garām.Tām stūmējām jāsaprot,ka viņas nav pasaules nabas.

2019-07-14 17:11

Šogad devīze ?: Uzklūp zīdainim, jo nekas cits nav pa spēkam . Dievs, pasargā no tādas pilsētas !

2019-07-14 17:17

Q: Pirms iziešanas no mājām vajag paēst,un tad nebūs ar savu speķaino pakaļu jāgrūstās turot rokā rijamo

2019-07-14 17:53

Ratiņniekiem: Ko jūs te muldat pa ratiņiem,paši grūstās ,iet ar saviem speķainiemēdieniem neskatoties to ka ir citi cilvēki,liepājnieki ir ļoti drausmūgi cilivēki.

2019-07-14 18:02

*: Vareja vispar nerikot,nekada labuma no tadiem svetkiem nav

2019-07-14 18:02

Q: Ierunājās analfabēts,sadzēries opja brāgu

2019-07-14 18:08

17:10: Kazas kāreiz iet viena aiz otras...

2019-07-14 19:45

Kaķis: Suņu saimniekiem jau ar vienīgā vieta, kur iet pastaigāties ar saviem krančiem ir uz šādiem pasākumiem!

2019-07-14 19:58

Suns: Es arī eju paēst,tāpat kā saimnieks!!!

2019-07-14 22:05

Erinja: Salīdzinoši šķidrs pasākums! Ja nebūtu tās laivu parādes,tad tur nekā nebija! Pat mazie piejūras ciemi spējīgāki !

2019-07-15 00:13

Ratiņstūmēja: Cik nožēlojama ir palikusi mūsu sabiedrība , māmiņas kamēr jūs bērnus vedat ratos lūdzu neapmeklejiet sabiedriskus pasākums , arī tad kad vairs nevedat ratos labāk neejat , jo tad bērns ir īpaši aktīvs un kādam traucēs , bērnus labāk vedat laukā vietās kur cilvēki vispār nestaigā , lai aug par nākamajiem sabiedrības nīdējiem . Arī ja Tev ir dzīvnieks sēdi mājas un nelien laukā , jo lielākai daļai sabiedrības viss riebjas , riebjas bērni ,dzīvnieki , pasākumi . Tikai lūdzu šie te ratiņstumēju nīdēji kad būsiet pensiju vecumā nebļaujiet par pensijām , jo mans traucējošais bērns negribēs Tev viņu pelnīt . Attieksme veido attieksmi .

2019-07-15 05:55

no malas: Pēc bildēm spriežot - tāds mabadzīgs tas pasākums padevies. Parasts gadatirgus ar uzskrūvētām cenām. Ak jā, bija tās desmit laivas pa visu kanālu... Bet ko gan var gribēt no liepājniekiem, ar viņu 650 eiro aldziņām....

2019-07-15 06:13

to: Simtgades koncerts bija super,bet šis koncerts-LAUKU PAŠDARBNIEKI!!!!!!!!!!!!!!!(Izņemot carusel) kautko īdēji.Žēl bija pensionārus,kas sasēdušies solu rindās gaidija KONCERTU,bet sagaidija kautkādus anggļu valodas dziesmas,Kas tad tie par latviešu zvejnieku svētkiem.Kultūras darbiniekiem jau vajag zināt,kādus mūziķus uz kādiem svētkiem aicināt!!!!!!!!!!!IZGĀZIES PASĀKUMS!!!

2019-07-15 10:32

Zvejnieks: Kadi zvejnieksvetki, nav jau to zvejnieku vairs, vel viena nozare, veiksmigi likvideta, te tak neko nevajag!!!!!!

2019-07-15 11:06

Zinošais: Parasti gan nekritizēju citu darbu, bet skumīgi, ka Jūras svētki padarīti par vēl vienu tirdziņu. Neprāta kalngals ar tetīm bija ostas un kuģu aizsegšana. Par mūzikas izvēli nestrīdos, gan jau kādam patika. Bet lielākais prieks par kuģu parādi, tas bija vareni!

2019-07-15 12:16

;;;: Novēlu Liepājai, lai nākošos svētkos ratiņstūmēju skaits dubultojas! Ratiņos aug pilsētas nākotne. Neapmierinātie slīkst savos kompleksos un nelaimēs. Ja nevari ratiem garām bez grūstīšanās tikt, ja neproti palūgt, lai palaiž garām, ja svētkos tev jāsteidzas pie zupas bļodas un krēsla,ja 28 gados esi tante bez bērniem, kā domā, kāda ir tava nākotne?

2019-07-15 15:21

lielais: Vis jau bija labi,tikai tirgotājiem 16 jau prece beigusies ,vienā vietā tikai bērnam varēju nopirkt siltu kartupeļu virtuli,tos aukstos zilajā teltī nopirku pa eiro un dabūju izsviest ,jo bija neēdami ,tālāk ejot ,sieviete tirgoja ,kvalitatīvus un ļoti garšīgus,kur skatās pasākuma organizatori,ka atļauj tādus mēslus tirgot .Cilvēki teica ka šis tirgotājs visos Liepājas pasākumos šādus nekvalitatīvus tirgojot.

2019-07-15 19:56

Kārtējais dīvānā pirdējs: Līvu dienas svētki, Jūras svētki.... visi svētki gandrīz pēc viena scenārija! Par ko tiem māksliniekiem algu maksā? Vismaz vietu varbūt pamainīt? Vai ko citu....

2019-07-15 23:23

NeZvejnieksvetki: Ja es, būtu pilsētas mērs, es atlaisti visu kultūras pārvaldi.Visus. Atlaistu par bezatbildību un nolaidību Zvejnieksvētku pasākumu NE..organizēšanā !!! Tas jau visiem sēž "aknās". .kā svētki..tad pasākumi vāji..mūzika kā uz bērēm. Vai tas ir 18.novembris , vai Jaunā gada sagaidīšana- visur 90% NE dziedāšana, bet gan sērīga gaudošana. Visur..kur jābūt jautrībai un svinèšanai.. vienmēr,pārsvarā, ir sērveidīga mūzika.Tāpat,kā šogad Zvejnieksvētki....sērīgā ''pūtvējiņi'' mūzika ..angļu mūzika..bet nekādas Latviskas jautrības.Par Zaļumballes un / vai ,nakts balles nebūšanu , pasākuma organizātorus vajadzētu kādus 5 gadus vispār nekur nepielaist pie kultūras pasākumu organizēšanas!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz