Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 13. novembris

+10°C
Vējš: ZR 5.3 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Eižens, Jevgēņija, Jevgēņijs

Kāpēc autobuss 15 minūtes gaidīja pie luksofora sarkanā signāla?  (21)

Atslēgvārdi satiksme | luksofori | brīvības iela | autobuss

  • Komentāri (21)
  • 0

Komentāri (21)

  • 05.02.2018 13:59 Ziņot

    biju klāt

    Apsveicami, ka vadītājs ievēro satiksmes noteikumus - kaut visi tā darītu! Tomēr noderētu arī nedaudz attapības un kaut kripatiņas vēlmes atrisināt problēmu. Kad viens no pasažieriem vērsa uzmanību, vai tik šim luksoforam nav sensors, vadītājs atbildēja - ej, sēdi! Uz aicinājumu zvanīt un skaidrot situāciju pie atbildīgiem dienestiem, vadītājs atbildēja - tev ir tāds pats telefons kā man! Labi, ka pasažieri sāka meklēt palīdzību un zvanīt. No vadītāja puses - pilnīga ignorance par notiekošo.

  • 05.02.2018 14:05 Ziņot

    Jopcik

    Labs, es ilgāk par 1min negaidu, ja neslēdzās zaļais, tad braucu pie sarkanā, a ko man darīt, ka lašararas visās malās salikuši luksaforus. Tāpēc, jau cilvēkam ir acis, lai varētu izbraukt, neizraisot avārijas situācijas.

  • 05.02.2018 14:27 Ziņot

    to biju

    Aber brauc ar privāto taksi, ja kas nepatīk!

  • 05.02.2018 14:40 Ziņot

    sto raz, prokaķet

    visiem taču ir zināms,ka pie sarkanā signāla Liepājā tikai tramvajs drīkst braukt( klaipēdas ,kandavas krustojums), viņi taču ir vietējie!

  • 05.02.2018 16:31 Ziņot

    juhuu

    Tad jau varēja kā ,,klints,, autobusā pie stūres tā sēdēt līdz rītam :D

  • 05.02.2018 17:02 Ziņot

    reumpis

    Kam vajadzigs luksofors Ganību Nīcas... Ganību Rucavas krustos
    Kam vajadzīgs ka uz M.Ķempes luksofori strādā pa naktīm brīdienās stulbums....

  • 05.02.2018 17:08 Ziņot

    kartupelis

    dažiem te smiltis galvā.. un nepārzin csn... Drimbulim ir savs sfetafors... un ja viņam nav sava tad viņš vadās pēc kopējā..

  • 05.02.2018 17:17 Ziņot

    pasažieris

    Tieši autobusa vadītāja pienākums ir risināt šādas situācijas uz ceļa, bet nevis pasažieru pienākums!

  • 05.02.2018 18:32 Ziņot

    ome

    Šoferi studijā!

  • 05.02.2018 18:40 Ziņot

    Interesanti!

    Un jau atkal LAP izceļas ar bezdarbību un profisionalitāti!

  • 05.02.2018 19:42 Ziņot

    Bentli

    to reumpis Pilnīgi piekrītu!

  • 05.02.2018 19:48 Ziņot

    Gvidis

    Tas tikai nozïmê,ka autobusu parks nav informêjis autobusu vadîtãjus par luksofora darbîbu îpatnîbãm

  • 05.02.2018 19:50 Ziņot

    yeeaa

    Pirms pāris mēnešiem bija līdzīga situācija, bet dabūjām stāvēt tik kādas 5-7 minūtes. Lai vai kā - tieši dēļ šī incidenta pēdējais autobuss no Grobiņas uz Liepāju kavējās par kādām 15 minūtēm sestdienas vakarā.

  • 05.02.2018 21:06 Ziņot

    ed

    .... katrs otrais luksofors Liepājā ir lai pildītu kabatu to saimniekiem-apsaimniekotājiem... un uzstādīšanas atļauju devējiem.

  • 05.02.2018 21:37 Ziņot

    Muterīte

    Pēdējā laikā šie šoferi ar īpašām prāta spējām neizceļas.

  • 05.02.2018 21:54 Ziņot

    slava seskam

    tas, kurs nelec, krieva ir!

  • 05.02.2018 22:17 Ziņot

    > Muterīte

    Вот некоторым часто рекомендуют убить себя об стенку. Но пока что-то никто не смог это осуществить. Я так думаю, что просто никто толком не знает как, поэтому и написал нижеследующую инструкцию.
    Итак, существует несколько возможных способов осуществления подобного суицида.
    forum.bmwland.ru/index.php?showtopic=13197

  • 05.02.2018 23:08 Ziņot

    Согласен

    Поставьте себя на место шофера, который не знал о датчике.
    И еще - почему датчик нельзя было разместить за 3 метра до стоп-линии? Почему нет информационной таблички о датчике?

  • 06.02.2018 01:46 Ziņot

    V3

    Un dotiet ceļu jau zīmes nebija ne? Ja jau sabojājies tad vienkārši paskaties vai ceļs brīvs, izpildi prasību dot ceļu un mauc.

  • 06.02.2018 07:25 Ziņot

    vienreiz jau izdzestais

    ko gribat no kolhoza mehanizatora caur bezdarbnieka kursiem uz autobusa tikusam

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!