Pirmdiena, 26. oktobris Kaiva, Amanda, Amanta
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

KNAB: Policistam nebūtu jāpiedalās politisko organizāciju darbībā, kandidējot vēlēšanās

KNAB: Policistam nebūtu jāpiedalās politisko organizāciju darbībā, kandidējot vēlēšanās
Foto: nozare.lv
12.04.2017 07:12

liepajniekiem.lv

Portāls jau informēja, ka viena no personām partijas “Saskaņa” kandidātu sarakstā pašvaldību vēlēšanām ir Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas kārtībnieks Kirils Černovs.

Kaut arī gan pats K.Černovs, gan saraksta līderis Valērijs Agešins portālam skaidroja, ka K.Černovs partijā nav iestājies un gadījumā, ja tiks ievēlēts, pametīs darbu Pašvaldības policijā, portāls ar jautājumu, vai nav pārkāpts likums, vērsās KNAB.

Jo likuma ”Par policiju” 5.pants ”Policijas darba organizācijas un kārtības principi” nosaka: ”Personu tiesību un brīvību un valsts interešu vienlīdzības aizsardzības nolūkā policijas darbinieki nepiedalās partiju, citu sabiedriski politisko organizāciju un kustību darbībā un uz dienesta laiku policijā aptur savu piederību pie tām.” 

Jautājums: vai personas kandidēšana vēlēšanās no kādas partijas saraksta (pat neesot tās biedrs) nav uzskatāma par piedalīšanos partijas darbībā. 

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka pienākumu izpildītāja Ilze Jurča, jautāta, vai Pašvaldības policijas darbiniekam ir atļauts kandidēt pašvaldību vēlēšanās, portālam skaidro:

“Biroja ieskatā, pašvaldības policijas darbiniekam, kurš pilda pašvaldības policijas pienākumus, nebūtu jāpiedalās  politisko organizāciju un kustību darbībā,  kandidējot domes vēlēšanās, tādējādi apliecinot tām savu piederību.”

Arī Liepājas pilsētas Pašvaldības policija vērsusies gan KNAB, gan Iekšlietu ministrijā, portālam pastāstīja Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas priekšnieks Normunds Dīķis: ”Manā skatījumā šis nav gadījums, kad iestāde var pārsteigties ar secinājumiem vai lēmumiem. Gaidām no KNAB un Iekšlietu ministrijas oficiālu atbildi.”

”Manā skatījumā Pašvaldības policijas darbinieka iesaistīšanās politikā ir pārkāpums, bet tas ir mans subjektīvs skatījums,” turpina N.Dīķis: ”Bet ir nepieciešams objektīvs un kompetents slēdziens, ko nozīmē likuma ”Par policiju” 5.pantā norādītais par piedalīšanos. Proti, vai policijas darbinieka atļauja sevi iekļaut kādā sarakstā jau ir dalība. Vai arī dalība būtu gadījumā, ja policijas darbinieks būtu aktīvi rīkojies, piemēram, uzstājies ar uzrunām, veicis aģitāciju, ziedojis, kādai partijai.”

N.Dīķis skaidro, pa policija lēmumu par to, kā tālāk rīkoties, pieņems pēc tam, kad tiks saņemtas atbildes no KNAB un Iekšlietu ministrijas. Jo šis ir pirmais gadījums, kad kāds no Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbiniekiem saistīts ar politiskajiem spēkiem: ”Mūsu praksē šādu precedentu nav bijis.”

25 komentāri

2017-04-12 07:35

Zāgants: ja viņš no turienes izmests , tad var

2017-04-12 07:48

Impis: Jebkurā gadījumā no tāda deklasēta elementa kas ir gatavs pīties ar saskaņu, ir jātiek vaļā.

2017-04-12 08:14

Vaņka: Ir krietni policisti un ir nekrietni policisti. Pie kuriem pieder šis, ir skaidrs. Policisti nedrīkst būt saistīta ne ar politiku, ne ar reliģiju. Bet cilvēciņš parāda kāds viņš ir, kas viņam darās galviņā, un tagad visi zin kādi subjekti, diemžēl strādā policijā, kuriem mēs maksājam algu.

2017-04-12 09:10

Ceplis: Jums ir jāsaprot ka šī Saskaņas Liepājas līdera gājiens lai par Saskaņu runātu vairāk. Jūs reāli domājat ka jurists pēc būtības, politiķis ar 15 gadu pieredzi nezināja ka varētu būt tādas problēmas kandidātam? Tā ir tikai un vienīgi piars. Žēl ka policists paliks bez dienesta, bet viņš nesa labumu arī- 2 vai 3 rakstus masu medijās par viņa pārstāvētu partiju.

2017-04-12 09:17

atsaldētiem nacionālistiem: Un kā tad Juta Strīķe? Bija KNAB priekšnieka vietniece, pat ierosināja lietu par viņas identitāti un tagad kandidē Rīgas domes vēlēšanās.
Pats KNAB ir politiskas prostitūtas līmenī, gatavi apkarot korupciju noteiktu politisko partiju interesēs.

2017-04-12 09:46

Dāma: Apdirsties! Arī policists ir mūsu valsts pilsonis ar visām pilsoņa tiesībām.

2017-04-12 10:12

Ludmila-Jelena: es lepojos ar tādiem policistiem! Pirmkārt – viņam ir daudz bērnu! Viņam nav vienalga kas notiek pilsētā un viņš vēlas piedalīties pilsētas attīstība! Īstais Pilsonis!

2017-04-12 10:19

£: KNAB saciitais izsaciits veeleejuma formaa un tikai,jo pats sabiju deputaatos divos sasaukumos,kaa Liepaajas Pashvaldiibas policits,liidz ar to izsaucot uguni uz sevi no neskaitaamajiem nelabveeliem un Latvijas ienaidniekiem,bet tanii pat laikaa daudz ko izdarot pilseetas un policijas labaa .................

2017-04-12 10:29

to £: Ja esi tik daudz laba darījis pilsētai, tad kāpēc aizmuki no valsts

2017-04-12 10:47

jokdaris: Ak Dievs! Pietiek par šiem luzeriem runāt

2017-04-12 10:56

£: Neaizmuku,bet paluudzu politisko patveerumu Britu salaas,kur turpinaaju gaadaat par britu mieru un droshiibu ! Kad briti skatiija iespeeju mani atgriezt Latvijaa,tad Latvijas Cilveektiesiibu aizsardziibas birojs nosuutiija atbildi,ka es joprojaam daudziem Latvijaa,esmu kaa karsts kartupelis vinu riiklees ! Tai laikaa Latvijaa joki bija mazi,kad centos pasargaat Latviju no izzagshanas,bet Liepaajas iedziivotaajus no reketieriem un kontrabandas naaveejoshaa spirta,man pat uzriidiija Iekshlietu ministru Turlaju un Generaalprokuroru Skrastinu,par zemaakajiem rangiem un Mafiju pat nerunaajot !

2017-04-12 11:04

Aldis no Medzes: 2014.gada 24.jūlijā deputāti U.Sesks, G.Ansiņš, V.Vitkovskis, H.Valcis, J.Hadarovičs, R.Miloslavskis, V.Skujinš, N.Vorobeičiks, M.Ceirulis, nobalsoja par turpmāku sadarbību ar KNAB arestētiem iespējamiem krāpniekiem (850 000 EUR) un kukuļotājiem (120 000 EUR) lielā apmērā http://www.lsm.lv/lv/raksts/?id=107200&print=1 un kārtējo reizi akceptēja SIA Rapsoil biznesa intereses Liepājas pilsētas teritorijā. SIA Rapsoil neatbalstīja deputāti A.Deksnis, Ģ.Kronbergs, L.Atiķe un L.Matisone.

2017-04-12 11:06

Aldis no Medzes: Liepājas pilsētas domnieku un SIA Rapsoil aktivitātes liekas ir vērstas pret Latvijas valsts iedzīvotāju tiesībām pirkt elektroenerģiju par adekvātu cenu https://www.diena.lv/raksts/pasaule/krievija/parspilets-atbalsts-662163. Jautājums, vai tādiem deputātiem kā U.Sesks, G.Ansiņš, V.Vitkovskis, H.Valcis, J.Hadarovičs, R.Miloslavskis, N.Vorobeičiks un M.Ceirulis drīkst strādāt domē un būtu jāpiedalās politisko organizāciju un kustību darbībā, kandidējot domes vēlēšanās.

2017-04-12 11:12

suslis: kāpēc lai viņš nevarētu piedalīties???
LV nolikumā skaidri un gaiši teikt ,ka drīkst piedalīties ikviens ,kurš ir LV pilsonis un ir sasniedzis noteiktu vecumu.
Cita lieta ,ka žultainie atkal izvērš un uztur negatīvu un nelietīgu propogandu pret citādi domājošiem.
Tie ,kuri paši netiek galā ar sevi ,ņemas regulēt citus :)

2017-04-12 11:22

to aivar: Pilnměnesis. Nu kă šitā var "liet čugunu" . Un ir taču, kas šīm izdomātām , mocekļa leğendām tic. Ja es pats nebūtu 90.gadu zinātãjs...laikam arī noticētu šai leğendai! Ir taču cilvēkam talants uztaisīt no pilnīgi nekā..PILNĪGI no nekã..sevi par varoni un vienīgo mesiju!

2017-04-12 11:29

suslim: Nevajag spidet ar nekompiteci..pirms stum runu,izlasi likumu pa Policiju. Tur skaidri noteikts, ka policijas darbinieks nedrikst but politisko partiju dalibnieks.Policistam(iem) jabut politiski neatkarigiem..ja butu preteji,tad valsti butu haoss.

2017-04-12 11:41

Interesanti!: Būtu dzirdēt šī kandidāta vīziju par pilsētas attīstību un savu iegūldījumu tās realizēšanā.

2017-04-12 12:29

suslis: ---Nevajag spidet ar nekompiteci..pirms stum runu,izlasi likumu pa Policiju. -----
Tu tirliņ ,kurš ir teicis ,ka viņš ir politiskas partijas biedrs?? Ir tā ,ka viņu izvirza partija --un partija var izvirzīt jebkuru saskaņā ar likumu..
ja kādam tas nepatīk ,var pa kluso ar atpakaļejošu datumu pieņemt lēmumu par tiem ,kuri nelaiza pakaļas patlaban valdošajiem ,nepielaist
pie vēlēšanām--ja kam nav kas skaidrs--mauc uz hohlandi---tie tur pieprot nodarboties ar nacismu valdības līmenī...par apvērsumu legalizējuši:)D

2017-04-12 12:37

Suns: Es vinu zinu,ists vecis,es daritu tapat! Uz priekšu Kiril,es par tevi!

2017-04-12 12:46

Interesanti!: To 12:37
Protams ka īsts "vecis"- būdams likumīgās varas pārstāvis kurš pārkāpj likumu , bet itkā nepārkāpj , jo startē partijas sarakstā , bet itkā nav nekāda sakara ar šo politisko spēku.
Itkā gatavs pames darbu policijā, bet tikai ar nosacījumu ,ka tiks iebalsots domē.Un tādam mēs visi maksājam algu... interesanti kādi vēl talanti slēpjas tajā midzenī???

2017-04-12 13:13

pahans: Kirils strādā par žurku, pa taisno nolej infu no mentūras

2017-04-12 14:54

Pret: Ja daudzbērnu tēv nedomā ar savu galvu, riskē zaudēt savu vietu policijā, neprot skatīties uz soli tālāk (piem. loģiski būtu pirms iekļūst kandidātu sarakstā, pārrunāt ar tiešo priekšnieku...), tad sanāk vai nu viņš nav pārāk gudrs un viņu izmantoja, vai brīvprātīgi parakstījās uz šo visu (piars partijai) par kaut kādu labumu sev. Ievēlēts viņš nebūs jebkura gadījumā, tātad jāskatās, kas notiks ar viņu pēc vēlēšanām.

2017-04-12 17:33

haa: Viltnieks tas Černovs ir. Jau mēģina apiet likumus. Kas būs kad tiks ievēlēts?

2017-04-13 23:19

biedrs: Ļoti jauki šeit raksta LV "patrioti" - ja reiz cilvēks dien policijā tad nekāds viedoklis par politiku, reliģiju nedrīkst būt.......kur nu vēl kandidet uz domes deputāta amatu......!!! Vai šie "patrioti" paši nav liekuļi un plānā galdiņa urbēji??!! Ja jau varat Kirilu pat nepazīstot šādi nolikt, tad komentāri lieki...... Kiril, lai Tev spēks un izturība!!!

2017-04-14 02:44

Timurs: Nu ja, butu no Seskulena partijas vai nacionaliem tad runas nebutu!!!!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz