Ceturtdiena, 22. oktobris Irīda, Īrisa, Airisa
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Komercsabiedrības saņem līdzfinansējumu no tūrisma projektu konkursa līdzekļiem

Komercsabiedrības saņem līdzfinansējumu no tūrisma projektu konkursa līdzekļiem
01.06.2007 09:52

0

Atslēgvārdi

Ceturtdien pastāvīgā Pilsētas attīstības komiteja apstiprināja līdzfinansējuma piešķiršanu mazām un vidējām komercsabiedrībām tūrisma nozarē 2007. gadā. Līdzfinansējums dažādu projektu īstenošanai saņems 12 mazie un vidējie Liepājas uzņēmumi – kopsummā par Ls 39 500. ”Atbalsts šiem projektiem ir mērķtiecīgas investīcijas tūrisma nozares straujākai attīstībai. Daļa no šiem projektiem radīs jaunus produktus vai uzlabos esošo produktu kvalitāti, veicinās Liepājas atpazīstamību,” uzskata Attīstības pārvaldes vadītājs Mārtiņš Ābols.

Peintbola laukuma iekārtošana un aprīkojuma iegāde Karostā, Karostas cietuma jumta atjaunošana, Ziemeļu fortu labiekārtošana, izveidojot apsardzi, tualetes, piknika un gružu konteineru vietas un uzstādot norādes zīmes, hosteļa atvēršana, pilnveidojot naktsmītņu piedāvājumu, Zilā karoga pludmales zonā ietilpstošās vasaras kafejnīcas vizuālā tēla uzlabošana, Amatnieku nama telpu remonts un labiekārtošana – šīs ir dažas no iecerēm, kas saņēma līdzfinansējumu.

”Šis ir veids, kā pašvaldība turpina veicināt tūristu pieplūdumu Liepājā. Šie ir mazi soļi izklaides un atpūtas iespēju paplašināšanai mūsu pilsētā, tādējādi palielinot nodokļu ieņēmumus no tūrisma nozares,” papildina M. Ābols.

No gada sākuma līdz 23. martam Liepājā reģistrētās mazās un vidējās komercsabiedrības bija aicinātas Domes Attīstības pārvaldē iesniegt savus projekta pieteikumus konkursam tūrisma nozarē.

Savus pieteikumus iesniedza 24 komercsabiedrības. Tos izvērtēja ekspertu komisija, kurā ir pārstāvji no pilsētas Domes, Attīstības pārvaldes, Liepājas Pedagoģijas akadēmijas un Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja.

Līdzfinansējumu, kā paskaidro M. Ābols, piešķīra tiem projektiem, kas ”tiešā veidā rada jaunus tūrisma produktus vai uzlabo esošos”.

2007. gada Liepājas pilsētas budžetā ir paredzēti Ls 50 000 mazo un vidējo komercsabiedrību atbalstam tūrisma jomā.

Saskaņā ar Domes Nolikuma ”Par mazo un vidējo komercsabiedrību projektu tūrisma nozares attīstībai līdzfinansēšanu 2007. gadā” pastāvīgā Pilsētas attīstības komiteja apstiprina projektu vērtēšanas komisijas priekšlikumu par Domes līdzfinansējuma piešķiršanu.

Iesniegtos projektus izvērtē ekspertu komisija, kurā ir pārstāvji no pilsētas Domes, Attīstības pārvaldes, Liepājas Pedagoģijas akadēmijas un Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja.

Uz Domes līdzfinansējumu bija aicinātas pretendēt ne tikai komercsabiedrības, kurām tūrisms ir pamatnodarbošanās, bet arī ražotāji, amatnieki, kultūras un sporta nozares pārstāvji un daudzas citas pakalpojumu jomā darbojošās komercsabiedrības.

Ai­gars Štāls,
Liepājas domes sa­bied­ris­ko at­tie­cī­bu spe­ci­ālists

Apstiprināto projektu saraksts 

 

 

 

 

 

Nr.

 

Komercsabiedrības nosaukums

 

Projekta kopbudžets, Ls

Ekspertu komisijas atbalstītais Domes līdzfinansējums kopā, Ls

Mērķis/aktivitātes

1.

KAROSTA, SIA

 

15 365

3 000

Peintbola laukums Karostā. Peintbola laukuma iekārtošana, aprīkojuma iegāde, darbinieku apmācība, popularizēšanas pasākumi.

2.

JUMIĶIS, SIA

 

54 110

5 000

Karostas cietuma jumta atjaunošana. Novērst Karostas cietuma ēkas bojāeju, saglabāt vēstures pieminekli un nozīmīgu tūrisma objektu.

3

MEHĀNIKA ED, SIA

 

3 658

2 000

Ziemeļu fortu labiekārtošana. Apsardzes, tualešu, piknika vietu ierīkošana, gružu konteineru un norādes zīmju uzstādīšana, fortu pazemes eju attīrīšana un labiekārtošana.

4

GENERATION, SIA

 

86 760

2 000

Hosteļa atvēršana Liepājā, pilnveidojot naktsmītņu piedāvājumu. Ēkas renovācija, būvniecības darbi, interneta mājas lapas izveide, apkārtnes labiekārtošana, hosteļa sertificēšana, u.c.

5

SONARA, SIA

 

11 106

3 500

Zilā karoga pludmales zonā ietilpstošās vasaras kafejnīcas vizuālā tēla uzlabošana un modernizācija. Projekta izstrāde, materiālu, mēbeļu, aprīkojuma, velosipēdu, atkrituma urnu iegāde, ūdensapgādes un kanalizācijas, elektrības ierīkošana.

6

ARGOLATS, SIA

68 440

5 000

Mārketinga un reklāmas pasākumi Batic Beach Party 2007 (20.-21.jūlijā). Afišu izvietošana, audio un video reklāmas, bukleti, festivāla mājas lapa, konferences, reklāmas žurnālos, vides reklāmas.

Galvenie argumenti maksimālā finansējuma piešķiršanai ir Liepājas tēla popularizēšana gan Latvijā, gan ārpus tās, bez tam šāds festivāls gandrīz nedēļu pilnībā ”darbina” visu Liepājas tūrisma infrastruktūru.

7

MAKS, SIA

 

16 509

2 500

Latviešu tradīciju priekšnesuma un maršruta projekta izstrāde un ieviešana, kas orientēta uz ienākošo tūrismu, mārketinga un reklāmas pasākumi, mājas lapas izstrāde, tūrisma segmenta izpēte, sertifikācijas kursi gidiem.

8

T&P, SIA

 

8 065

3000

 

Piedāvāt kvalitatīvu laivu nomas servisu ūdenstūrismam, attīstīt un popularizēt ūdenstūrisma maršrutus Liepājas rajonā. Inventāra iegāde (kanoe laivas, glābšanas vestes)

9

LIEPĀJAS LEĻĻU TEĀTRIS, SIA

 

23 835

4 000

Organizēt starptautisku Ielu teātra festivālu ”Zeme, Debess, Jūra”, piedāvāt izklaidējošas un izzinošas nodarbes Jūrmalas parka bērnu laukumā. Festivāla un pasākumu organizēšanas un norises izdevumu segšanai.

10

CELTNIECĪBAS MATERIĀLU CENTRS, SIA

 

15 743

3 000

Konkurētspējīgas ūdenssporta-tūrisma nozares attīstība. Inventāra iegāde – ūdensslēpes, kaitsērfings, veikbords, vindsērfings, ūdens motocikls. Uzņēmumam sadarbojas ar sabiedrisko organizāciju “Vindserfinga klubs Rietumkrasts”.

11

ILZE, SIA

 

19 031

4 000

Kafejnīcas telpu paplašināšana un remonts tūrisma servisa pakalpojumu piedāvājumu attīstībai – plenēru radošās darbnīcas, plenēra noslēguma darbu izstādes, mārketinga pasākumi. (šeit būs redzamas mākslinieku Kleinu radošās aktivitātes)

12

SAIVA, SIA

 

5 000

2 500

Tautas mākslas saglabāšanas veicināšana. Amatnieku namā izveidot amatniecību un tautas lietišķo mākslu par nopietnu vietējās ražošanas struktūru. Iekaramo griestu montāža, elektroinstalācijas sakārtošana, grīdu līmeņošana, seguma ieklāšana.

 

KOPĀ

327622

 39500

 

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz