Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 18. jūlijs

+22°C
Vējš: Z 3.6 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Roze, Rozālija

Konceptuāli atbalsta ideju par pieminekļa veidošanu bezvēsts pazudušajiem bērniem  (26)

Atslēgvārdi piemineklis | bērni | Ivans Berladins

 • Komentāri (26)
 • 0

Komentāri (26)

 • 11.08.2017 14:50 Ziņot

  Nepieļaut

  sexu 6.klasē un netaisit tūkstošiem abortus gadā ! Kāpēc iesētais bērniņš tiek " izravēts " ?
  Priekšlikums uzcelt pieminekli arī šīm mērgām ar BAIGO MAITAS PUTNU--KRAUKLI VAI CITU BRIESMONI ! ! !

 • 11.08.2017 16:13 Ziņot

  tiesa

  Varbūt sākt ar to, ka visiem Karostas bērniem radītu apstākļus, vietu, kur tie būtu pieskatīti, pabaroti, aprūpēti un mīlēti. īstu labsirdības, gudrības centru. Vietu, kur vecmāmiņa aizved savus mazbērnus un pati iet iepirkties vai darbojas kādā interešu grupā. Bērnu māmiņām lai iespēja bērnu atstāt, kamēr mājās kaudzēm darbu. Piemineklis neko nelīdz sabiedrībā, kur bāreņi dzīviem vecākiem. Vai Tautas augstskolu, kur mācās visi - gan bērni, gan pieaugušie. Tādas pārdomas radās skatoties un sekojot līdzi notikumiem Karostā un atbalsis, ka vainojama sabiedrība. Varbūt deputāts parādīs priekšzīmi un uzcels šādu centru, kas saliedēs ģimenes un parādīs latviešu Zaķīšu pirtiņu vai Buratino, bet pēc skolas varēs paēst nevis konfektes, bet garšīgu launagu - veselīgu un labu ēdienu - augļus, ogas, kartupeļus, biezpiena plātsmaizi un ķīseli. Daudziem bērniem klājas grūti. Sāciet ar Karostu... Netaisiet vēlēšanu teātri, Agešina kungs. Šādi centri pasaulē ir arī attīstītajās valstīs, kur neviens neskatās, bagāts, nabags, bet dara visi kopā, ēd visi kopā un atpūšas, arī palīdz grūtībās nonākušajiem kopā pieaugušie un bērni. Kā mazo Ivanu meklējot...

 • 11.08.2017 17:52 Ziņot

  tai tiesai

  tad nevajag radit bernus,jo ar to jarekinas ka bus kaudzem majas darbi un darbus var darit kopa ar bernu to iesaistot majas ikdienas darbos.un sabiedribai nav jarupejas par vecaku nepieskatitiem berniem.

 • 11.08.2017 18:56 Ziņot

  tiesa

  Sabiedrība nedrīkst būt akla pret līdzcilvēkiem. To parādīja mazā Ivana meklēšana. Runa ir par to, ka vienā mirklī slikts nepaliek labs un otrādi. Ir skaidrs, ka Agešina kunga ideja par pieminekli radās, lai parādītu problēmu. Tas ir labi, tikai šo teju pamesto vai atstāto novārtā bērnu ir nesamērīgi daudz - bērnu namos un ģimenēs, skolā šie bērni neiet vai par viņiem pasmejas, paņirgājas. Taču ne vienmēr iedomājamies, kāds šis bērns ir mājās - sists, lamāts un ne tikai noskumis, bet iekšēji dziļi nelaimīgs. Tāpēc pirms pieminekli celt, jārada bērnam vieta, kur pasargāt savu sirsniņu. Vietu mātēm ar bērniem, kuras cieš no vardarbības vai agresijas no tuvajiem. Un vispirms šiem cilvēkiem jābūt telpām, kur viņus neviens neapdraud. Visskaistākais pasaulē ir liela un laimīga ģimene. Karosta varētu rādīt piemēru, jo tur dzīvo šādas skaistas ģimenes. Kāpēc nevairot labo? Ideja, ka nevajag bērnus, Latvijā ir absurds. Bērnus vajag un daudz, tikai deputātiem jāgrib šo ideju iedzīvināt - sakārtotu vidi, labu medicīnisko aprūpi, labus skolotājus. Nevis sērot par to, kā vairs nav. Emocionāli to jau izdara katrs pēc savas emocionalitātes pakāpes. Bet reāli darbi ir daudz svētīgāki. Mājas darbi ir visām māmiņām. To taču skolā vismaz iemāca, ja ne ģimenē. Rakstu tik gari tāpēc, ka mazais Ivans taču arī gāja uz "centru". Meklēja sirdssiltumu.... Tādu meklē ikviens bērns.

 • 11.08.2017 20:29 Ziņot

  ritīgais

  CIRKS, jūs tai domē vispār prātu izkūkojuši,cels pieminekli vecāku bezatbildībai,man trūkst vārdu,labi tas agesins,viņu jau pa pilnu rubuli neuzskatu,bet pārējie arī kaut ko salietojušies?kaut ko nejēdzīgāku nēesmu redzējis!!!! Jūs ar reāliem darbiem kaut ko darat ,nejau uzcels pieminekli un visas problēmas risinatas,atkal tiek izsaimniekota nauda galigi bezjedzīgi,cik bērniem reali varētu palīdzēt vismaz sagatavoties skolai par to naudu.VIENKARŠI TRŪKST VĀRDU!!!!!!

 • 11.08.2017 20:40 Ziņot

  krasnošapočka

  Esmu kategoriski pret šī saskaņieša pieminekļa celšanu! Ja vecāki rūpēsies un audzinās savus bērnus, nevis tikai dzemdinās, tad viss būs kārtībā! irliepaja.lv Rjazanoviete saskaņiete jau sprējgā, ka vēl sarkano stūrīti jātaisa! Laikam šiem diviem cilvēkiem vispār nav nekāda saprāta! Ņi grama! Un tādi strādā pašvaldībā un saņem mūsu naudu!

 • 11.08.2017 20:53 Ziņot

  Nesaprotu!

  Absurds! Ko izteiks bezpersonigais veidojums, kas bus attelots? LATVIESI piemin klusejot, ne skatoties uz pieminekliem.Berniem vairak uzmanibas!

 • 12.08.2017 06:35 Ziņot

  xsd

  Tā vietā, lai gādātu par pamestiem bērniem, atpirksies ar pieminekli? NOKAUNIES, AGEŠIN!

 • 12.08.2017 08:40 Ziņot

  risinaajums

  Nu nezinu. doma pati par sevi nav slikta,bet ko tas dod probleemas atrisinashanai.Peec notikuma ar mazo zeenu,arvien vairaak paveeroju beernus Liepaajas ielaas un parkos,pagalmos. Nu visa pilseeta pilna ar maziem beerniem kuri briivi speeleejas un skraida pa pilseetu neviena nepieskatiiti .taa sauktajaas mazgjimenju kopmiitnees beerns nu ne vairaak kaa 3- 4 gadu vecumaa viens pats stingri turredanies pie margaam ''kjepurojas'' lejup pa kaapneem.Un taa vinjs baraa ar paareejiem lielaakiem un mazaakiem seetaa ''aug''.Lielaaki vai mazaaki viisi kopaa .savaa izveidotaa sabiedriibaa maacaas dziivot un izdziivot! Dazhiem nepaveicas!Pilna pilseeta mazu beenu ,kas skraida vieni! Man neptiik ka visu saliidzina ar aarzemeem,bet...Skotijaa beerns liidz 14 gadu vecumaam nedriikst viens iet uz skolu bez pavadonja,nedriikst atrasties viens uz ielas,un nedriikst viens atrasties maajaas.Cilveeki ljoti uzmanaas un nedod Dievs...sods ir ljoti nopietns! Man liekas ka buutu lietderiigaak izmantot reaalai staavoklja uzlaboshanai,varbuut tiesam tas vareetu buut kaut kaadas vienkaarshas beeru pieskatiishanas istabas, vai pat speciaali policijas pasaakumi tieshi beernu kontroleeshanai (nosaciiti) uz ielas.

 • 12.08.2017 10:07 Ziņot

  rere

  Kur atradās mūsu MĒRS ,kad viņam bija jāuzņemas meklēšanas vadībā ārkārtas situācijā,PARĀDIJA KĀRTĒJO REIZI ĪSTO SEJU PRET SABIEDRĪBU,un lieciet mierā daudzbērnu ģimenes jo tie ir cīnītāji ,nevis izspiež vienu un tad kopā ar omītēm un opišiem nevar tikt galā,ņaudēdami vin staigā ,,varoņi''

 • 12.08.2017 11:13 Ziņot

  Intuks

  Tā tik krieviem, tikko kas - tā pamjatņiks jātaisa.
  labāk to naudu izmantot, lai tādiem bērneļiem ko radītu, lai nav apkārt jāvazājas!

 • 12.08.2017 12:06 Ziņot

  xsd

  Vairāk izskatās, ka Agešins grib sev uzcelt pieminekli par nodokļu maksātāju naudu. PSRS laiki atgriežas Liepājā.

 • 12.08.2017 12:41 Ziņot

  cariene

  Agēšin,tā ideja galīgi garām.Palasi "tiesa" kom.

 • 12.08.2017 12:51 Ziņot

  Šerloks

  Krievu tautai ir raksturīgi vispirms kādu "nomušīt" un pēc tam celt pieminekļus. Biju Krievijā eiropas daļā, tad tur uz katra soļa piemineklis, gan tiem kurus nošāva, gan tiem kuri šāva. Tīrais Agešīna populisms. Vairs nezin ko izdomāt sēžot opozīcijā.

 • 12.08.2017 19:04 Ziņot

  xsd

  Agešik, varbūt to pieminekli uzcel pie sev tuvēja bankomāta un tur atstāj konta rekvizītus :)

 • 12.08.2017 23:50 Ziņot

  sos

  supper, lai tik cel pie bankomata...............

 • 13.08.2017 09:53 Ziņot

  Ops un Ah

  Могу тут всем родителям сказать только одно.Пока не будут оглашены истинные причины смерти мальчика присматривайте хорошенько за своими детьми ,особенно в тех районах городка и Тосмаре.

 • 13.08.2017 13:43 Ziņot

  sos

  agesin ko tu te runa, kadu pieminekli bezvests pazudusiem berniem, it ka tagad butu kads peckara vai katastrofu laiks, nevis piemineklis jacel, bet tev ka vadosam cilvekam ir japadoma ko lai iesak ar tadiem cilvekiem kuriem nav atbildibas, ar dzeraju gimenem, ar vientulo masu gimenem, kuras kamer mazins paspelejas ar berninu , censas nokert berna tevu, bet kad berns paaugas to pamet lai dara ko grib, visa karosta pilna tadu gimenu, par to jadoma ,nevis jacel piemineklis, bet vieglak jau pieminekli par valsts naudu neka piepulet savu domasanu, nevajag slavinat sekas bet cinities ar celoni no ka rodas tadas lietas

 • 13.08.2017 13:45 Ziņot

  sos

  bet ko te daudz rakstit, ne tu agesin lasi visu sito te, ne ari tu latviski saproti un vispar viss tev ir vienalga,,,,,,

 • 13.08.2017 14:32 Ziņot

  xsd

  Nu tak kroplis Agešins, varbūt viņam zelta pieminekli uzlikt. Pretēklis, grib pelnīt. Kāvar vispār uz bērna dzīvību pelnīt popularitāti? Sist tādu? Nepiekrītu vardarbibai, bet šim pirsingu uztaisīsim?

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!