Svētdiena, 20. septembris Marianna, Ginters, Guntra
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Kopā darīsim labus darbus!

Kopā darīsim labus darbus!
30.11.2010 11:23

Tradicionāli Adventes laikā aicinām savus lasītājus iesaistīties labdarības akcijā, gādājot par tiem, kam klājas ļoti grūti. Šogad kopā ar Liepājas Novada fondu aicināsim sabiedrību ziedot trim projektiem, kas palīdzēs atveseļošanās procesā bērniem ar īpašām vajadzībām. Taču palīdzēt varēs ne tikai ar naudu, bet arī ar savu darbu, laiku un uzmanību.

Liepājas Novada fonda vadītāja Aiga Jaunskalže pavēsta, ka ikgadējās Ziemassvētku labdarības akcijas “Kopā!” laikā iecerēts savākt 900 latus, kas nepieciešami, lai nākamgad varētu īstenot trīs projektus, kas tika iesniegti fonda programmai “Atbalsts bērniem ar īpašām vajadzībām”. Šie projekti ļaus Liepājas pilsētas un apkārtējo novadu bērniem ar īpašām vajadzībām izmantot dažādas papildus terapijas, lai viņi varētu veiksmīgāk attīstīties un veseļoties.

Tā viens no projektiem ir biedrības “Dižvanagi” iecere organizēt kanisterapijas nodarbības 50 bērniem trīs mēnešu periodā. Šm nolūkam nepieciešams ierīkot arī nojumi, lai nodarbību norise nebūtu atkarīga no laikapstākļiem. Kanisterapijas nodarbības vada divas treneres un viņu speciāli apmācītie suņi no biedrības “Saules suns”. Līdz šim Liepājā ir notikušas jau 3 nodarbības bērniem grupās un individuāli. Kanisterapija palīdz nostiprināt un virzīt  gan bērnu fizioloģisko attīstību, gan psiholoģisko stāvokli. Šim projektam vajadzīgi ap 500 latiem, jo jāizveido arī īpaša nojume kanisterapijas nodarbībām.

Tāpat biedrība “Dižvanagi” sadarbībā ar biedrību “Ticība. Cerība. Mīlestība” varētu organizēt reitterapijas nodarbības 5 bērniem. Reitterapiju vada sertificēta trenere un īpaši apmācīts zirgs Priekulē. Bērnu un zirga sadarbība palīdz nostiprināt muskuļus, to darbību, līdzsvaru un kustības. Reitterapijas nodarbības notiek tikai individuāli. Projektam nepieciešami ap 200 latiem.

Bet nodibinājuma “Mūzikas terapijas fonds” pedagoģe Aralda Bužere vadīs mūzikas terapijas nodarbības 5 bērniem. Mūzikas terapija veicina bērnu emocionālo un saskarsmes prasmju veidošanos un nostiprināšanos. Mūzikas terapijas nodarbības ir prieks par kopīgu muzicēšanau, gandarījums par varēšanu un sasniegumiem. Nodarbību organizēšanai jāsavāc 200 latus.

Par to, kā nodarbības plāno organizēt, kam nepieciešami līdzekļi un kā tās palīdz bērniem ar īpašām vajadzībām, vēstīsim arī savās publikācijās “Kurzemes Vārdā”, tāpat arī informēsim sabiedrību par to, kā veicas ar ziedojumu vākšanu.

Lai savāktu naudu atveseļošanās pasākumiem slimajiem bērniem, Liepājas Novada fonds Adventes laikā aicina visus labos ļaudis ziedot, gan ieskaitot naudu kontā, gan pasūtot korposatībās Ziemassvētku kartītes fonda mājas lapā www.lnf.lv, gan arī iepērkoties Ziemassvētku stendā, kas no 3.decembra darbosies tirdzniecības centrā “Ostmala”.

“Ziemassvētku kartītes, ko nosūtīt saviem sadarbības partneriem un draugiem, ikviens – gan uzņēmumi, gan privātpersonas, var pasūtīt mūsu mājas lapā sadaļā “Ziemassvētku kartīšu piedāvājums”. To autori ir Liepājas bērni un fonda dalībniece Sarmīte Skuja, bet cena ir 60 santīmi, turklāt kartīšu piedāvājums regulāri tiks papildināts,” paskaidro A. Jaunskalže, norādot, ka visi ieņēmumi no kartīšu tirdzniecības paredzēti, lai savāktu ziedojumus projektiem.

Šādas pat kartītes, adījumus, rotaslietas un citas Ziemassvētku dāvaniņas būs iespējams nopirkt arī Liepājas Novada fonda stendā, kas no 3. līdz 12.decembrim tiks ierīkots tirdzniecības centrā “Ostmala”.

“Stendā iegādājamās lietas gatavojuši Liepājas bērni un Liepājas Novada fonda dalībnieki, dibinātāji, draugi un atbalstītāji no dažādām Liepājas nevalstiskajām organizācijām. Arī to organizāciju dalībnieki, kuru iesniegtos projektus kopīgiem spēkiem atbalstīsim. Paldies par atbalstu biedrībai “NEXT”, biedrībai “Dižvanagi”, biedrībai “Liepājas poļu sieviešu biedrība”, Liepājas bērnunamam,” saka A. Jaunskalže, piebilstot, ka starp dāvaniņu izgatavotājiem varētu būt arī ikviens radošs liepājnieks, kurš var vienkārši ziedot savu darinājumu, kuru pārdodot varētu piesaistīt līdzekļus projektu atbalstam. “Pēc mūsu pirmā aicinājuma presē jau ir atsaukušies daudzi cilvēki, kas gatavi ziedot savas pašdarinātās veltes Ziemassvētku tirdziņam. Mēs priecāsimies arī par visiem pārējiem, kas vēl atnāks,” turpina fonda vadītāja. Viņa norāda, ka var pieteikties arī brīvprātīgie, kas gatavi dažas stundas dienā pastrādāt stendā, pārdodot ziedotos apsveikumus. “Nav obligāti ziedot naudu, mēs priecāsimies arī par šādu praktisku palīdzību akcijas laikā,” saka A. Jaunskalže. Viņa norāda, ka ir arī citas alternatīvas, piemēram, ikviens var brīvprātīgi palīdzēt kādai konkrētai ģimenei – pavadīt brīvo laiku kopā ar bērnu ar īpašām vajadzībām, sniegt morālu atbalstu vecākiem, kam ik dienas nākas rūpēties par slimajiem bērniņiem, palīdzēt ģimenēm vēl kā citādi. Par vajadzībām un iespējām noteikti var interesēties Liepājas domes Sociālajā dienestā pie speciālistes Selgas Plūmes.

UZZIŅAI

* Atbalstāmie projekti:

1. Kanisterapija 50 bērniem un nojumes ierīkošana kanisterapijas nodarbībām. Realizē biedrība “Dižvanagi”;

2. Reitterapija 5 bērniem. Realizē biedrība”Dižvanagi”;

3. Mūzikas terapija 5 bērniem. Realizē nodibinājums “Mūzikas treapijas fonds”.

* Lai ziedotu naudu kādam no projektiem, izmantojiet ziedojumu kontu a/s “Hipotēku un zemes bankā” kā maksājumu mērķi norādot “Programmai Bērniem ar īpašām vajadzībām”:

Liepājas Novada fonds

reģ. Nr 40008117203

konta nr.: LV44LHZB3400151778001
* Tos, kas vēlas uzzināt ko tuvāk par akciju, brīvprātīgos, pašdarināto Ziemassvētku dāvaniņu ziedotājus un citus, kas vēlas atbalstīt ģimenes, kurās ir bērni ar īpašām vajadzībām, aicinām sazināties ar Aigu Jaunskalži pa tālruni 26808351.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz