Piektdiena, 3. jūlijs Verita, Everita, Benita, Sulamīte
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Krūmos ar nesodītības pārliecību. Atpūtnieki izbraukā kāpas

Krūmos ar nesodītības pārliecību. Atpūtnieki izbraukā kāpas
Ceļi uz pludmali vilina ne tikai gājējus un velosipēdistus. Jo jaukāks laiks un intensīvāka tūrisma sezona, jo vairāk nekrietneļu izbraukā kāpas ar motorizētiem transportlīdzekļiem, diemžēl paliekot nesodīti. (Foto: Egons Zīverts)
01.06.2020 06:00

Linda Kilevica

"Kurzemes Vārds"

Atpūtnieku skaits brīvā dabā šogad krietni pieaudzis. Par to, ka viņu vidū netrūkst nekauņu, kas ignorē aizlieguma zīmes, “Kurzemes Vārds” pārliecinājās svētdienā, 24. maijā, kad Bernātu dabas parkā kāpās bija novietots kemperis. Pārkāpums acīmredzams, taču Nīcas novada Pašvaldības policija nebija sazvanāma. “Esmu darbā, neesmu dienestā,” saka tās priekšnieks Guntis Grantiņš, skaidrojot, ka abi policisti strādā noteiktu darba laiku.

Nav dzīvības un nāves jautājums

Pēc viņa teiktā, pašvaldības policistu dežūras Nīcas novadā netiek nodrošinātas. “Mēs arī patrulējam iespēju robežās dabas parkā, kur notiek kāpu izbraukāšana, ir sastādīti daudzi protokoli. Darām to arī brīvdienās. Taču tie ir līdzekļi, jo tās ir virsstundas. Tajā laikā, kad mēs tur neesam pieejami, ir pieejama Valsts policija, kura dežurē,” norāda G. Grantiņš. “Uz zvaniem cenšos atbildēt, taču, piedodiet, tā ir mana brīvdiena, ja es nevaru palīdzēt, tad es neatbildu, ne vienmēr man ir klāt telefons.” Viņš atzīst, ka neatļautā vietā nolikts kemperis nav “dzīvības un nāves jautājums, tas tiek izvērtēts, un Valsts policija aizbrauks un apskatīsies, ja būs tuvumā”.

Nīcas novada domes priekšsēdētājs Agris Petermanis pastāsta, ka Pašvaldības policijas štatā šobrīd ir priekšnieks un vecākais inspektors: “Mums ir neaizpildīta trešā štata vieta, jaunākais inspektors. Līdzšinējā pieredze ir šāda – kamēr nav sākusies tūrisma sezona, priekšnieks un vecākais inspektors strādā pēc summētā darba laika. Viņi paši izvēlas, sestdienu vai svētdienu, kad apbraukā gan pludmali un kāpas, gan dabas parkus un kontrolē situāciju.” Sākoties intensīvai tūrisma sezonai, par ko šogad neesot īstas skaidrības, kad tad tā sākas, ņemot vērā vēl nesen slēgtās robežas, policisti strādājot brīvdienās, bet atpūšoties, piemēram, pirmdienā. “Vajadzības gadījumā uz sezonu esam aizpildījuši arī trešo štata vietu,” saka A. Petermanis. Pašvaldības vadītājs zinot, ka vasaras sezonas laikā daudzi tūristi “ielien pēc iespējas dziļāk krūmos ar nesodītības pārliecību”. Arī viņš uzsver, ka ar sabiedriskās kārtības nodrošināšanu Latvijā nodarbojoties Valsts policija, un pašvaldībai var arī nebūt savas policijas. A. Petermanis iesaka izmantot Valsts vides dienesta mobilo aplikāciju “Vides SOS”, lai ziņotu inspektoriem par pārkāpējiem.

Nenormāls nenormēts darba laiks

Rucavas novadā algo tikai vienu šādu štata vienību. Pašvaldības policijas priekšnieks ir Elvijs Reķēns. “24 stundas viņš strādā. Nav nekad bijis tā, ka neatsaucas,” apgalvo novada domes priekšsēdētājs Jānis Veits, “ir nenormāls un nenormēts darba laiks.” Ar vienu policistu esot par maz, tomēr dome neapsverot algot vēl kādu, īpaši tuvojoties novadu reformai. “Labāk viens un atalgots, nevis divas pusītes un nekā,” domā J. Veits.

Viņš atzīmē, ka šobrīd ar tūristiem “vēl nav tik traki”, taču problēmas kopumā esot un tūristu un makšķernieku pieplūduma laikā noderētu kaut vai vides inspektors. Rucavas pašvaldības policists sezonas laikā dodoties kopīgos reidos Papes dabas parkā ar Valsts policiju, Dabas aizsardzības pārvaldi, Pasaules Dabas fondu. “Bet riktīgu rezultātu nav,” vērtē J. Veits. “Vajadzētu stingrākus noteikumus. Ja teritorijas plānojumā mums ir dabas liegums, kur būvniecība nav atļauta, tad visādi izbraukātāji izdara daudz lielāku postažu, nekā ja kāds celtu māju.”

Ar tādiem pašiem vārdiem – “24/7 visu mēnesi” – Pāvilostas novada pašvaldības policijas darba laiku raksturo domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons. Arī šajā novadā ir gara pludmale un Ziemupes dabas parks. “Maiņās strādā visi četri cilvēki. Katrs pa diennaktij rauj cauri un tad atpūšas. Ir grafiks, noteikti reidi, protams, tikai mēs zinām, kad un kur viņi brauks.” Viņš atzīst, ka policistu varētu būt vairāk, agrāk viens vēl strādājis Vērgalē. “Kadru jautājums tas ir vairāk, taču arī finanšu – abpusēji,” saka U. Kristapsons. Tā kā vajadzības gadījumā vēl iesaistoties Valsts policija, varot iztikt.

Reģistrējam un nododam

Kurzemē darbdienu vakaros un brīvdienās strādā Liepājas pilsētas, Ventspils pilsētas, Aizputes novada, Kuldīgas novada, Talsu novada un Saldus novada pašvaldības policijas, “Kurzemes Vārdu” informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova. “Ir gadījumi, kad iedzīvotāji zvana Valsts policijai par notikumiem, kas ir Pašvaldības policijas kompetencē, taču arī šādus notikumus mēs iereģistrējam un nododam informāciju attiecīgās pašvaldības policijai. Līdz ar to, ja iedzīvotāji nevar sazvanīt Pašvaldības policiju, informāciju var nodot Valsts policijai, un, ja tas būs iespējams, mēs reaģēsim, taču gadījumā par automašīnu, kura novietota kāpās, var uzrakstīt arī iesniegumu Latvijas valsts portālā, izmantojot e-pakalpojumu “E-iesniegums iestādei”, klāt pievienojot fotogrāfijas, vēlams, pat videomateriālus, kuros redzams, kur atrodas zīme un cik tālu ir iebraukusi automašīna,” viņa iesaka. Protams, varot būt gadījums, kad transportlīdzekļa vadītājam ir pašvaldības izdota atļauja un viņš drīkst iebraukt kāpu zonā, taču to Pašvaldības policija izvērtēs administratīvās lietvedības laikā.

23 komentāri

2020-06-01 07:57

Par kādu atdevi var būt runas: Leišiem tūrisma sezona norit pilnā sparā nezinu ko gaida pàšvaldības. Robežas ir vaļā un ne tikai leiši brauc bet vācieši un krievi. Dabas parkā inspektors tak savus čomjus nesodīs tāpēc nav rezultāta. Paši inspektori piekopj nelikumības.

2020-06-01 08:00

nejēgām: Tur pilnīgi pietiktu ar vienu daudzmaz jēdzīgu cilvēku tik jāatrod,ne jau nu no esošiem klauniem.

2020-06-01 08:38

Interesanti!: Nīcas purmsātnieki kā nieres pa taukiem, kad grib tad brauc.

2020-06-01 09:01

KKK: Priekšniekam tārtpaina atrun: nav cilvēku ,darba laiks ,atvaļinājuma laiks ,aizņemtība u.t.t
Visi šie jautājumi jārisina tieši tam pašam priekšniekam --un par tagadējo priekšnieku ielikts kaut kāds muļļa--iesaku mainīt priekšnieku.
Un par tiem ,kuri braukā kāpās --tiem konfiscēt automašīnas un pluss naudas sodu.Bet runājot par kāpām ,teiksim , Liepājā ,tad kāpas iznīcina tieši Liepājas dome .Ar savu analfabētismu un dziļo vienaldzību

2020-06-01 09:12

Citramons: Vispār tāds uzpūsts burbulis tās kāpas! Agrāk visi brauca kāpās, taisija piknikus, teltis utt. Un neviena kāpa tāpēc nepazuda, un jūra pilsētu neapēda! Vienīgā postaža bija cilvēki cūkas kas nemāk aiz sevis savākt! Tagad visur liegumi un priecājamies cik "skaisti" viss ar krūmiem aizaug!

2020-06-01 09:16

Interesanti!: To KKK
Cik gudram ir jabūt priekšniekam lai maija beigās abi policisti vienlaicīgi nedēļas nogalē būtu brīvdienās🤔
Šie ir mūžīgie faktu konstatētāji nevis noziegumu noversēji.
Jau senāk bija raksts par Nīcas PP kuri nevar noķer Bernātos vandāļus, jo 17:00 beidzas darba laiks.. Sakārtot grafiku un braukt pa vienam laikam bail.

2020-06-01 09:39

.....: Varbut vajadzetu sakt ar atputas vietu nodrošinajumu,pašvaldibas grib turistus bet infrastrukturu negrib taisit.......

2020-06-01 09:49

Priekšnieks: Interesanti- Tu diezvai ārpus darba laika turpini"virpot"!
Priekšnieks nevar uzņemties atbildību par atpūtniekiem "cūkām"!

2020-06-01 10:46

letiš: citramonam pilnīga taisnība

2020-06-01 11:06

Interesanti!: To Priekšnieks
Ja tu nēmāki ieslēgt to "virpu", tad, kas tu par priekšnieku?

2020-06-01 11:46

tuk-tuk: tuk-tuk : Interesanti Pašvaldības policijai noziegumi nav jānovērš, bet gan jāsoda pārkāpēji, turklāt kemperis nav noziegums, un vai vispār tāds bija? Vai rakstniekiem, kam nav ko pelnīt, viekārši jāsacer raksts- un lūk, no mušas zilonis gatavs! Jau senāk bija raksts, ka Nīcas PP pārāk bargi soda pārkāpējus, kādai krodziniecei bija žēl, nu ir viss atkal slikti! Kas par vainu? pilnmēness piektdien, vot kur tā štelle!

2020-06-01 12:12

ahuns: Rucavas pusē vispar policijas nav.

2020-06-01 12:52

Ruks: Es pludmalē jau dzirdēju vācu valodu. Domāju izsaukt policiju. Vai robeža jau ir atvērta? Kas notiek?

2020-06-01 16:04

funs: Lai jau liek to kemperi. Kas tev skauž, ka tev nav tāds kemperis. Šī valsts man nav saprotama, kāpēc visu aizliegt. Savulaik bernātos es gribēju apskatīt čakstes pieminekli, bet nav kur nolikt auto, jo visur saliktas aizlieguma zīmes stāvēt. Tas pats jūrmalciema pludmelē - viss aizliegts.

2020-06-01 16:19

šoferis: es barauc kur grib un dirš arī kur grib....ja pašavladība nespēj sakārtot atpūtas infrastruktūru, tad lai vāc manus sūdus

2020-06-01 16:20

atputniex: es barauc kur grib un dirš arī kur grib....ja pašavladība nespēj sakārtot atpūtas infrastruktūru, tad lai vāc manus sūdus

2020-06-01 17:53

Ttf: Vieta brīva var pieteikties,arī citās pašvaldībās trūkst policistu.Varbūt valsts kontrole zin,kāpēc tik daudz vakanču??

2020-06-01 22:17

Je: Policijai darba laiks? Ir novēroti šie abi kungi ar dienesta TIGUANU ja 16:00 Liepājas centrā... Varbūt tā ir jaunā Nīcas novada teritorija pēc novadu reformas???

2020-06-01 22:28

Je: Un ja jau kungi nebrauc pēc darba laika uz izsaukumiem, vai viņiem pienākas atļauja braukt ar dienesta auto uz mājām??? Un ko diez raksta likuma sargi savās degvielas atskaitēs?? Nu diez vai maršruta lapā būs ierakstīta mājas adrese Liepājā...

2020-06-02 00:16

Leikoplasts: Man uzlika sodu par to ka piekakāju jūru, itkā sūds jau pāri robežai bija aizpeldējis, bet kungi skarbi.

2020-06-03 07:56

lidl: Ar šo rakstu labi noreklamēja iespēju braukt kāpās, un palikt nesodīts, jo tagad visi zin ka tur neviens nebrauks un nesodīs :D Šovasar gaidāmas pilnas kāpas ar kemperiem :D

2020-06-03 14:20

Nīcā viss labi: Pēc darba uz izsaukumiem nebrauc, bet darba laikā uz svarenīti gan var iet. Ok.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz