Sestdiena, 25. janvāris Sigurds, Zigurds, Sigvards

Labiekārto Porziņģa laukuma apkārtni Dunikas ielā

Labiekārto Porziņģa laukuma apkārtni Dunikas ielā
Foto: Egons Zīverts
29.11.2019 07:12

"Kurzemes Vārds"

Dunikas ielā, pie Kristapa Porziņģa ģimenes fonda trešā Liepājai dāvātā basketbola laukuma, SIA “CTB” labiekārto apkārtni. Darbi jāpabeidz līdz 16. decembrim – “Kurzemes Vārdam” pavēstīja Komunālās pārvaldes Ielu infrastruktūras daļas vadītājs Mārtiņš Jākobsons.

Pašlaik noslēgumam tuvojas ietves un veloceļa izbūve Dunikas ielā apmēram 200 metru garumā. Novembra pēdējā nedēļā plānots sākt 4 metrus augsta žoga izbūvi ap basketbola laukumu. Jānovieto arī seši velostatīvi, divi soliņi un divas atkritumu urnas, jāierīko laukuma apgaismojums.

SIA “CTB” uzdots arī piegādāt sauso biotualeti, bet to laukuma tuvumā novietos tikai tad, ja laika apstākļi būs labvēlīgi – nebūs sala, skaidroja pašvaldības izpilddirektora vietnieks Didzis Jēriņš.

Jaunie basketbola cienītāji gan sūdzējušies “Kurzemes Vārdam”, ka būvdarbu laikā laukums kļuvis slidens un to bīstami lietot. Uz šo iebildi piektdien M. Jākobsons atbildēja: “Par laukuma slīdamību šobrīd papildus grūti kaut ko komentēt. Tam varētu būt dažādi iemesli, kas tad jāskata atsevišķi,” piebilstot, ka tagad jau lielākā daļa būvdarbu ir beigušies un “pēc tam uzdos “CTB” laukumu notīrīt”.

SIA “CTB” Dunikas ielas labiekārtojuma un ietves atjaunošanas darbus nosolījis par 74 235 eiro (bez pievienotās vērtības nodokļa), 12,14 procenti darbu veic apakšuzņēmums SIA “Oms”.

Iepirkumā bija piedalījušies vēl divi uzņēmumi – “A-Land”, kura piedāvātā cena bija 82 609 eiro, un “Aizputes ceļinieks”, kas darbus solījis par 91 216 eiro.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)