Sestdiena, 26. septembris Kurts, Knuts, Gundars
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Lai nokļūtu mājās, jāmaksā sods

Lai nokļūtu mājās, jāmaksā sods
Foto: Lasītājs
22.04.2019 07:12

liepajniekiem.lv

Spīdolas ielā jau kādu laiku notiek remontdarbi. Tiesa – lielu apgrūtinājumu iedzīvotāji neizjuta, līdz brīdim, kad kādu vakaru vairāki uz šīs ielas dzīvojošie auto īpašnieki saņēma administratīvā pārkāpumu protokolus.

Lai veiktu nepieciešamos darbus, pa dienām strādnieki izvietoja zīmi “Iebraukt aizliegts” jeb tā saucamais “ķieģeli”, taču ik vakaru, kad darbi pabeigti, zīme pārvietota ielas malā, lai blakus esošo māju iedzīvotāji piekļūtu saviem īpašumiem.

Kādu vakaru strādnieki zīmi tomēr nenoņēma un vairāki māju iedzīvotāji saņēmuši protokolus un naudas sodu 55 eiro apmērā. Soda saņēmēji par notikušo ir sašutuši.

Policija skaidro, ka ja ceļa zīme ir uzstādīta, tad tā ir izpildāma visiem ceļu satiksmes dalībniekiem. Izņēmums var būt, ja papildus ir uzstādītas papildzīmes, kā, piemēram, zona, darba laiks, utt.
“Valsts policijas amatpersonas nav tie, kuri uzstāda ceļa zīmes, taču ja redz izdarīto pārkāpumu, attiecīgi uz to reaģē, noformējot administratīvā pārkāpuma protokolu,” skaidro Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.
Tāpat policijas pārstāve stāsta, ka iedzīvotājiem būtu jāvēršas pie komersanta, kurš veica šos remontdarbus. “Jānoskaidro, vai darba projektā ir paredzēti piebraukšanas ceļi, satiksmes dalībnieku braukšanas maršruti, utt. Tāpat visus darbus pilsētas teritorijā saskaņo un atļaujas dod Liepājas pilsētas domes attiecīgās komisijas, kur iedzīvotāji arī var vērsties ar sūdzību.”

Pašiem iedzīvotājiem gan nav bijis skaidrs, kāds uzņēmums īsti veic darbus, jo informācijas par to objektā neesot.

Liepājas Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls portālam skaidro, ka Spīdolas ielā pēc Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes “Komunālā pārvalde” pasūtījuma darbus veic SIA “CTB”.

“Saskaņā ar savstarpējām līgumsaistībām par satiksmes organizāciju būvdarbu laikā atbildīgs darbu veicējs SIA “CTB”. Attiecīgi ar pretenzijām vai pēc papildus informācijas par satiksmes organizācijas risinājumiem būvdarbu gaitā var vērsties pie minētā būvuzņēmēja.”

A.Štāls atzīst, ka būvuzņēmējam ir jānodrošina piekļuve īpašumiem. Tāpat Komunālā pārvalde informējusi uzņēmumu par iedzīvotāju pretenzijām un lūguši novērst nebūšanas ar ceļu satiksmes zīmēm minētajā objektā.

Uzņēmuma SIA “CTB” pārstāvji portālam skaidro: “Brauktuves seguma nomaiņa Spīdolas ielā notiek asfaltbetona segumu uzturēšanas darbu līguma ietvaros. Veicot darbus, kuru dēļ nav iespējams atvērt ielas posmu transportlīdzekļu kustībai, Spīdolas ielas krustojumā ar Viršu ielu, tiek novietota ceļa zīme Nr.301 – Iebraukt aizliegts. Ja minēto darbu veikšanas zona ir tādā stāvoklī, ka nav iespējams to atvērt transportlīdzekļu kustībai, ceļa zīme satiksmes dalībnieku drošības dēļ netiek noņemta vakara un nakts laikā.”

Piekļuve pie ēkām Spīdolas ielā 10 un 12, kā arī Pāvilostas ielā 7, gan esot iespējama no divām pusēm. “Vajadzības gadījumā viena no abām piekļuves vietām tiek slēgta ar iepriekš minēto ceļa zīmi, atkarībā no paredzēto būvdarbu veikšanas lokācijas vietas, bet viena – no Spīdolas ielas puses vai no Pāvilostas ielas puses – vienmēr ir atvērta,” skaidro pārstāvji. 

Iedzīvotāji gan apgalvo pretējo – soda saņemšanas dienā zīme bijusi pie abām piekļuves vietām, tādēļ protokolu pārsūdzēs Valsts policijā.

“Kā mūsu uzņemtajos attēlos redzams, soda saņemšanas dienā Pāvilostas ielā “ķieģelis” bija brauktuves vidū, kur varēja noprast, ka iebraukt aizliegts, taču Spīdolas ielā barjeras un zīme bija pastumti malā,” skaidro mājas iedzīvotāji. Arī aprunājoties ar darba veicējiem, viņi apgalvojuši, ka pa ceļu drīkst braukt.

Foto galerija

25 komentāri

2019-04-22 08:12

Winzor: Latvija ir speka esosie "...zīmju krāsu, formu, izmērus, tehniskās prasības un uzstādīšanas noteikumi..." taja skaita ari uzstadisanas augstums. Manuprat to zimi kas atrodas gandriz pie pashas zemes nav jaievero, tapat ka visadas uzlimes ar kiegeliem, kurus jaunsaimnieki pielimeja pie vartiem, sienam utt.

2019-04-22 09:19

Pilnibā: Pilnībā piekrītu Winzor. Šitās piestutētās zīmes ignorē. Un lēmums jāpārsūdz. Tāpat kā tās meža zāģētāju 70 ierobežojumus. Bez tam, šīm zīmēm ir jābūt ar oranžu fonu (pagaidu, uz remonta laiku). Par to oranžo gan neesmu 100% pārliecināts, vai tas ir obligāti no uzstaditaju puses.

2019-04-22 09:33

ka tik: ka tik naudu no kautkā nokāst. tā tik turpināt.

2019-04-22 09:36

Jebalskis: To sodu var 1kārši nemaksāt! Zīme ta nepareiza!

2019-04-22 09:38

Automoto: Lūdzu, visus sodus protokolus sūtīt uz CTB, lai apmaksà, aiz savas neizdarības.

2019-04-22 09:46

Neņem galvā !!!: Nu ja tā zīme dotajā laika posmā neattiecas uz brauktuves izmantošanu,tad priekš ķam viņu turēt ielas malā ,cilvēku maldināšanai un kā izrādās arī policistu prieka pēc!!! Remonts protams ir vajadzīgs , nu bet nevar jau veikt cilvēku ignorēšanu nokļūt dzīves vietā. Ja strādnieki kas strādā blakus sāņus noliktai zīmei saka ,ka tur dotajā momentā var braukt, 100 % tā arī ir šo "puišeļu" neizdarība, vienkārši nevērīgi nolika sāņus nevis nolika ,ka nevar redzēt to zīmi,bet policistiem to tikai vajag,viņi jau nevienam neies prasīt,kas un kā- sods virsū un viss !! Es domāju ,ka šī ir tikai un vienīgi strādnieku vaina, kuriem to zīmi darbus veicot, vajadzēja novākt pilnībā, nevis nolikt sāņus, jo paši jau apgalvo,ka var braukt ! Tad lai arī paši maksā !! Es domāju,ka objekta vadītājam arī stingrāk jākontrolē ,kas notiek objektā ! Izskaidrojums no CTB jau loģisks, bet vienkārši strādnieku paviršība !!!!

2019-04-22 10:01

Kam tas interesē !!!: Nē,nu ja par šitādas ,grāvī iemstas zīmes neievērošanu policists var uzlikt sodu,tad ,piedodiet policists pats nav lietas kursā kādā veidā uz brauktuves lānostiprina , vai jānovieto zīmes, remonta laikā,lai un drīzāk jau pašiem policistiem vispirms bija jānoskaidro,kas tā par ceļazīmju mētēšanu pa grāvjiem un ko tas nozīmē!!

2019-04-22 10:16

EF: Ko var gribēt ja tās zīmes liek likt cilvēkiem, kuri no tā neko nesaprot.

2019-04-22 10:29

ha ha: Šinī gadijumā varētu palīdzēt tikai vafen ss .

2019-04-22 11:50

Janka: Jau atkal kārtējo reizi pierādās tas, ka mentiem loģiskā domāšana nestrādā un cilvēcīa neeksistē.. ierauga kaut kādu kreiso pagaidu zīmi un ka tik sodiņu uzlikt.. pilnīgs sviests. Man tādu pašu sodu kādreiz uzlika. Atrauc mājās, zīmē nav, pēc tam zīme parādās un sods klāt.. nu ko var teikt.. pēdējie...

2019-04-22 11:52

Kantainais: Par šo iesniedziet prasību pret Domi tiesā..Un pa pilnu programmu..Liepājā tas neies cauri ,bet Rīgā var ko panākt//.. un tik nevajag kūtri domāt ::ko nu es ??es jau neko u.t.t.

2019-04-22 12:10

Laika: Šo namu iedzīvotāji varēja savus auto visi atstāt pirms šīs ceļu zīmes. Un tad lai CTB no rīta domā ko iesākt, kad piekļūšanu objektam ierobežo viņu neizdarības dēļ uz ielas atstāti auto.

2019-04-22 12:56

z: Te var novērot spožo policistu izdarības. Neapvainojieties, bet ir taču citas lietas ko darīt. Kauna jums nav -burta kalpi. Paskaidrojumi ir pretīgi. Priekš cilvēkiem vajag strādāt, nevis kā m.lijām skatīties, kur kādu var noķert, sodīt. Stulba sistēma. Vai tie puišeļi jau ir noķerti, kas terorizēja citus?

2019-04-22 12:57

nauda: Ka tur tik policisti lai ari maksa sodu naudu

2019-04-22 13:01

z: ..bet iedomājieties, kāda policistiem doma, speciāli atrast tādas vietas un sodīt-it kā ieviestu kārtību. Par cilvēkiem vajag domāt, cilvēkiem vajag palīdzēt, nevis tā viltīgi -pēc iespējamā burta likuma, sodīt un sodīt. Kas darās viņu galvās ( vai ir viņiem tas plāns, iekasēt vairāk soda naudas? )

2019-04-22 13:49

to nauda: viņiem ir plāns

2019-04-22 14:42

=>z: Neuztraucies, ir kas pazvana, kas sarunā, un, iespējams, pievelk zīmi tuvāk ;)

2019-04-22 20:00

F police: Latvijas menti ir tiešām MENTI. Lieli darītāji vietās, kur viegls darbs. Bet lietās kas tiešām būtu jāiejaucas tur pirksti par īsi un slinkums arī par lielu.

2019-04-22 20:49

Uldis: Muņikiem vispār smadzzeņu nav. Tur vissi tie kam nav dvēsele un saprāts.

2019-04-22 22:52

UA: Novaktē,kur kāšamā naudas vieta,un sēž krūmos ar naudas soda blociņu. Āksti.

2019-04-23 00:17

Anniņa: Debilā policija.Kretīni!

2019-04-23 05:02

Yodis: Bravo
Menti parāda savu seju

2019-04-23 13:43

Jūlija: Cilvēks, kurš ievietoja fotogrāfijas skaidroja policijas darbiniekiem, bet rezultātā tik un tā soda kvīts!

2019-04-23 13:44

Alise: Vai nevajadzētu izanalizēt arī policistu aktivitātes?

2019-04-23 14:15

ne1: kamēr muļķu zemes policajiem kā prioritāte būs soda naudas iekasēšana, bet viss pārējais pakārtots tai, nekas nemainīsies...

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz