Piektdiena, 22. septembris Maigurs, Mārica, Māris
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Nedēļas politikas apskats: Kas parādīs, kā tikt pāri grūtībām?

Krievijas noziedzīgais iebrukums Ukrainā būs uzmanības centrā vēl ilgi un varbūt pat ļoti ilgi, un tas var pārtapt vēl bīstamākā fāzē. Nedomāju, ka Saeimas vēlēšanu tuvošanās varētu karadarbību kaut nedaudz izbīdīt no uzmanības loka, un tomēr nelikties ne zinis par partiju ceļu uz vēlēšanām nebūtu prāta darbs. Pašiem vien taču būs jāvēlē parlaments, neviens cits mūsu vietā to nedarīs.

Nedēļas politikas apskats: Kas parādīs, kā tikt pāri grūtībām?
Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis, tiekoties ar Vācijas kancleru Olafu Šolcu (no kreisās), Francijas prezidentu Emanuelu Makronu un Itālijas premjerministru Mario Dragi. (Foto: AFP/LETA)
Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis, tiekoties ar Vācijas kancleru Olafu Šolcu (no kreisās), Francijas prezidentu Emanuelu Makronu un Itālijas premjerministru Mario Dragi. (Foto: AFP/LETA)
21.06.2022 00:00

liepajniekiem.lv

Vienulaik šķita, ka latviskās partijas sevis reklamēšanai varētu uzsvaru likt uz tādu jēdzienu kā patriotisms un sacensties, kura ir patriotiskāka.

Protams, sava nozīme tam būs, kad sabiedrības emocijas virmos ap pieminekļu demontāžu. It sevišķi ap pieminekli Rīgā, Pārdaugavā.

Taču rudenī, vēlēšanu priekšvakarā, to aizēnos cits faktors, kas skars daudzu cilvēku naudas maciņus, – maksa par apkuri un elektroenerģiju. Un te nu spēku samērus izšķirs partiju attieksme, vieniem vaimanājot, cik tas ir šausmīgi, citiem šaustot pašreizējo valdību, kas valsti tik tālu novedusi, bet vinnēs tie, kuri atteiksies no šī populisma un pārliecinoši pierādīs, kā tam tikt pāri ar pēc iespējas mazākiem zaudējumiem.

Uzsveru – nevis šaustīs citus pa labi un pa kreisi un nevis bazūnēs, ka mēs esam tie labākie un gudrākie, bet konkrēti parādīs, kas un kā jādara. Tiesa, ja to varēs parādīt. Ja neviens nevarēs, tad jārēķinās, ka balsot dosies vēl mazāk cilvēku nekā pašvaldību vēlēšanās, bet tas nozīmēs, ka šajā ģeopolitiski tik trauslajā laikā Latvija kļūs vēl nedrošāka.

Ja latviskās partijas vēl izvēlas, uz ko likt akcentu, tad krieviskie politiskie spēki jau to izvēlējušies. Vismaz tāds iespaids radies, lasot, kā viņu atbalstītāji arvien skaļāk noskaņo savu elektorātu, lai tas novēršas no Krievijas nosodīšanas par iebrukumu Ukrainā, bet tracinot cilvēkus, ka Latvijā pie varas esošie nekaunīgi vēršas pret krievvalodīgajiem.

Lūk, varas iestādes izmantojot pletnes metodi, pat tiktāl, ka vēloties izmainīt iedzīvotāju etnisko sastāvu un varbūt pat deportējot krievvalodīgos, tikai nepasakot, uz kurieni.

Tādus murgus varbūt arī neviens neņem par pilnu, taču iespaidot var nemitīgā bazūnēšana, ka likvidēšanai pakļauts viss krieviskais. Jo, ja reiz tā, ja draud tādas briesmas, tad jāturas kopā un jāpulcējas zem Latvijas Krievu savienības vai “Saskaņas” karogiem, jo tikai šie politiskie spēki var glābt. Bet viens otrs caur puķēm liek saprast, ka jāgaida etniskās dzimtenes iejaukšanās.

Un te nu ne citādi kā kaut ko līdzīgu histērijai var nosaukt Krievijas politiķu spriedelēšanu, ka jāatceļ lēmums par Baltijas valstu un Ukrainas neatkarības atzīšanu. Ja šo lēmumu atcelšot, tad Baltijas valstis nebūšot tiesīgas atrasties NATO sastāvā…

Vai tiešām kāds nopietni domā, ka Ziemeļatlantijas alianses lēmums par dalībvalstu uzņemšanu vai paturēšanu savā ietvarā būtu atkarīgs no tā, ko lemj Maskavā? Manuprāt, tikpat smieklīgi izrādītos, ja kāds rosinātu neatzīt, teiksim, Maskavas lielkņazistes uzvaru 15. gadsimtā pret tatāriem, kas palīdzēja nodibināt Krievijas valsti.

Taču no pašreizējā Kremļa režīma var sagaidīt visādas dumjības, tikai nav saprotams, vai ar to grib citus iebiedēt, vai sevi drošināt.

Līdzīgi kā ar propagandas klaigāšanu, ka Krievija var vērst nevis taktiskos kodolieročus pret Ukrainu, bet stratēģiskos kodolieročus pret ASV.

Nebūtu jābrīnās arī par to, kas notiek Krievijas iekšpolitikā vai valsts iekārtas būvē. Jau pirms pārdesmit gadiem tie Krievijas gaišie prāti, kuri vadīja pārkārtošanās procesu Padomju Savienībā, brīdināja, ka Krievijas valsts vara turpina sevi saukt par demokrātisku, kaut gan norisinās lēna pāreja atpakaļ uz padomju laikiem. Vēl vairāk.

Kā jau toreiz uzskatīja par Mihaila Gorbačova sāktās perestroikas arhitektu dēvētais Aleksandrs Jakovļevs, “aktivizējas fašisti, kas neslēpj savu apņemšanos iznīcināt brīvību un demokrātiju. Dažādi fašistiskie grupējumi, tāpat kā boļševiki, tērpjas patriotu drānās, bez žēlastības spekulēdami ar šīm dabiskajām, cilvēciskajām jūtām.” Un secina, ka visbīstamākais ir tas, ka diriģenta zizlis visam tam atrodas varas galvgalī.

Bet ko tauta? Tautai autoritārisms un pat totalitārisms šķiet tīkamāks, jo neprasa nekādu galvas lauzīšanu. Visu izlemj vadonis viens pats. Pie tā Krievijā pierasts jau gadu simtiem ilgi, un tagad atkal par to, kas sēž Kremlī, sacer banālas grāmatas, viņam rīb glaimu bungas, izlej viņa tēlu čugunā. Jo tautai vajadzīgs kāds, kuru pielūgt un kuram klausīt uz vārda.

Ja vēl padarbojas propaganda, tad arī vairums tic visam, ko vadonis saka. Tic tam, ka Krievijas misija ir turēties pretī ļaunumam, kas apdraud valsti no rietumiem, un šīs misijas vārdā ir vērts pieciest dzīves līmeņa pazemināšanos un dažādus ierobežojumus.

Bet, ja reiz tā, tad grūti cerēt, ka Krievijas sabiedrība tik drīz sāktu protestēt pret karu. Varbūt tad, kad ūdens smelsies mutē, bet pagaidām vēl ne.

Tāpēc arī maz ticams, ka šīs sabiedrības lielai daļai interesētu kara patiesie iemesli. Ja sākumā interesēja, tad interese zuda, kad Kremļa vadoņi sāka mētāties, nosaucot iemeslus. Te minēja NATO bloka atbīdīšanu tālāk no Krievijas robežām, te Ukrainas atbrīvošanu no nacistiem. Kad nevienu nacistu tā arī neizdevās atrast, bet NATO nevis attālinājās no Krievijas robežām, bet pietuvojās tām vēl ciešāk, sāka runāt par Krievijas vēsturisko teritoriju atgūšanu, šo rīcību pamatojot ar to, ka Krievijas eksistēšanas būtība esot izplešanās un robežu pārbīdīšana.

Šis iemesls izklausās visticamāk, un iespējams, ka Kremlis pie tā arī paliks.

Tikai tādā gadījumā Krievijai vajadzīga vismaz kāda vērā ņemama uzvara karā vai arī spilgts varoņdarbs. Būtu šāda uzvara, Kremlis varētu ar godu beigt karu, paziņojot, ka tāds arī bija mērķis. Bet tādas uzvaras nav, kaut arī iebrukums Ukrainā turpinās nu jau gandrīz četrus mēnešus.

Un tad jāīsteno cits mērķis, proti, jācenšas vājināt Rietumu pasauli arī ar to, ka šīs valstis varētu pārpludināt bēgļu straumes, un neļaujot Ukrainai eksportēt graudus, tādējādi dažādiem pasaules reģioniem tuvināt bada draudus.

Vienkāršāk sakot, šantažējot Rietumus, sak, ja negribat piedzīvot tādas briesmas, vai nu atceliet pret mums noteiktās sankcijas, vai pārtrauciet Ukrainai piegādāt ieročus un ļaujiet mums uzvarēt.

Ja Rietumi uz to neuzķersies, Krieviju gaida bēdīga nākotne, jo ASV gatavo Kremļa režīma stratēģisku zaudējumu.

Nepārzinu tādu nozari kā militārā stratēģija, tāpēc manos spēkos nav izskaidrot paredzētās kauju operācijas, taču būtība pavisam vienkārša: ļaut Krievijas karaspēkam iestigt tam naidīgā valstī, kuras militārais spēks aug, un paļauties arī uz to, ka Krievijas militārpersonas arvien biežāk atteiksies karot, kā jau notiek.

Spriežot pēc karadarbības gaitas, kurā ne vienai, ne otrai pusei nav būtisku izrāvienu, uz to viss arī pamazām iet. Atkārtoju – pamazām, jo tā vien šķiet, ka līdzīgā tempā karš arī turpināsies, katrai pusei cenšoties nogurdināt otru.

Latvijā

Aizvadītās nedēļas nozīmīgākie notikumi

NATO gatavo Latvijai un arī citām Austrumeiropas valstīm jaunu aizsardzības modeli.

Saeima pieņem lēmumu līdz 15. novembrim demontēt padomju un nacisma režīmus slavinošus pieminekļus.

1941. gada 14. jūnija deportāciju upuru piemiņa.

Aizvadītās nedēļas cilvēks uzmanības centrā

Finanšu izlūkošanas dienesta priekšnieci Ilzi Znotiņu Saeima neapstiprina šajā amatā vēl uz vienu termiņu.

Pasaulē

Aizvadītās nedēļas nozīmīgākie notikumi

Turpinās Krievijas iebrukums Ukrainā.

Eiropas Komisija iesaka Ukrainai un Moldovai piešķirt Eiropas Savienības kandidātvalstu statusu.

Meklē iespējas, kā no Ukrainas eksportēt graudus.

Aizvadītās nedēļas cilvēks uzmanības centrā

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis tiekas ar Rietumu līderiem.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikāciju saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI. PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku.
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par cenu – EUR 8.95 (astoņi euro un 95 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz