Svētdiena, 5. jūlijs Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Lībiešu ielu vairs nevar pazīt

Lībiešu ielu vairs nevar pazīt
13.09.2011 07:06

Lai gan remonts Lībiešu ielā vēl nav galā, tomēr jau tagad tā atšķiras no agrākās brauktuves kā salds no rūgta. Brauktuvi remontē apmēram 2,5 kilometru garumā. Palikuši vien “finiša darbi”, teica Liepājas domes izpilddirektora vietnieks Didzis Jēriņš, – ceļam jāveido apmales.

Uz vecajām bedrēm un ielāpiem SIA “Ceļu, tiltu būvnieks” uzklājusi jaunu asfalta segu. Tomēr vēl jāliek asfalta virskārta vienā brauktuves pusē apmēram kilometra garumā, pastāstīja asfalta klājējs Monvīds Meiers. Vakarrīt lija lietus, par to M. Meiers nemaz nebija priecīgs – lietū viņš savu darbu strādāt nedrīkst.

Biežais lietus ir arī viens no iemesliem, kādēļ darbs aizkavējies, telefoniski sacīja būvdarbu vadītājs Pēteris Andrijānovs.

Pēc iepriekš Komunālās pārvaldes Ceļu būves nozares vadītāja Mārtiņa Jākobsona teiktā, Lībiešu un Viestura ielā remonts bija jāpabeidz līdz pirmdienai, 12. septembrim. Būvuzraugs Kaspars Ķinēns, jautāts par kavēšanās iemesliem, vispirms sacīja, ka jautājums jāuzdod ceļu būvētājiem, bet pēc tam izteicās, ka viņi “vienkārši nav tajā objektā”.

Nora Driķe,
“Kurzemes Vārds”

Egona Zīverta foto

Slapjā laikā asfaltu klāt nevar, asfalta klājējs Monvīds Meiers pirmdien bija bažīgs, ka lietainā diena viņam būs nelietderīga. Bet lielākajā remontētajā daļā Lībiešu un Viestura iela jau tagad ir patīkami braucamas.

Andra Gertsona foto

Braucēju bieds un galvassāpes – tāda Lībiešu iela bija vēl tikai pirms nepilna mēneša.

24 komentāri

2011-09-13 08:30

krumslis: Vai kāds var pateikt kur atrodas Lībiešu iela?

2011-09-13 08:34

erick: Brauot uz šķēdes pusi - Karostā, EX- autoservisu prieks un piekares kapsēta

2011-09-13 08:37

MM: tā ir tā iela kurai bija normāls ceļš iebraukāts blakus pa zālīti, un kuru aizbēra ciet ar melnzemi.. No Liepājas uz Šķēdi un tālāk ..

2011-09-13 08:54

1lm: cerams kad ceļam ir 5 gadu garantija

2011-09-13 09:56

DrOpers: no kura laika lietus laikā neklāj asfaltu? visu laiku varēja un nu nedrīkst! kas par ...?

2011-09-13 10:18

SOLSC: beidzot........ PALDIES PALDIES PALDIES!!!!!

2011-09-13 10:41

stīvais: Pavasarī tas viss būs nost, jo uzklāts uz veco bruģi. Bet tas jau mūsu bagātajā valstī ir normāli, jo citādi ceļu lāpītāji un autoservisi paliks bez darba.

2011-09-13 11:09

Nu un: kad tad vienreiz savedīs kārtībā ietves pašā centrā???

2011-09-13 11:38

To stīvais: Puse Liepājas ielām, Padomju laikā tika uzklāt asfalts uz bruģa. Pēc gada lika pa jaunu?

2011-09-13 12:03

...!!!: Sen jau vajadzēja to vietu sakārtot...

2011-09-13 12:32

vaļera: kad labos atmodas bulvāri uzreiz aiz Kalpaka tilta?

2011-09-13 14:08

mja: Ja pareizi slīpumi būs ievēroti un nebūs nekādas apmales ,lai ūdens uz asfalta nestāvētu, tad šī iela nostāvēs bez remonta 10 gadus vismaz.

2011-09-13 14:22

to stīvais: Varēji vismaz painteresēties,kas notiek ar asfaltu, ja to uzklāj uz veca bruģa.

Tad tā eskplutācijas termiņš dubultojās, jo apakšā stingra pamatne.

2011-09-13 14:38

to to sīvais: Asfalts ar bruģi nesaķeras, tas pie bruģa nepielīp un neturas. Pēc pāris sezonām asfalts sāk plaisāt un tā kā neturas, tad izdrūp lieli gabali, kas jau bija redzams Lībiešu ielā. Tas ir lētais jeb pagaidu variants.

2011-09-13 15:45

to to to sīvais: Muļķības.

Vai zini cik ilgi asfalts bija kvalitatīvs uz tās pašas Lībiešu ielas?Vairāk kā 25 gadus Lībiešu ielā netika veikts kaut cik nopietns remonts. Ja viņš nebūtu bijis uz bruģa, tad tas asfalts jau gadus 10 atpakaļ būtu lupatās.

Plus viņš tagad netika klāts uz tīra bruģa.

2011-09-13 15:53

to to: Asfaltu laikam lēja tādēļ, ka oranžie un SIA Rapsoil taisās šķēdeniekus aplaimot ar vēja ģeneratoru būvniecību.

2011-09-13 17:30

Šlūkenbeka: To bruģi pirms asfaltēšanas ar līmi vajadzēja nosmēŗet ta asfalts tochna pieliptu

2011-09-13 17:39

to lūkenbeka: vot vot... ar betonkontaktu arī var :D

2011-09-13 17:56

GaBe.LV: ar Silikonu :D

2011-09-13 18:14

vecā45: Nu ja! Bruģakmeņus , kuri starp citu ir lielā vērtē aplej ar darvu un lūdzu Jums jauns ceļš! Tīri manas domas, vajadzēja to PSRS drazu novākt un nobruģēt ar veciem bruģakmeņiem. Tad būtu gan skats, gan ērtības, gan ekoloģiski tīrs segums! Pa mazām ieliņām nevajag lidot ar nenormālu ātrumu, bet saprātīgi braukt, nav jau autobānis!

2011-09-13 19:56

gugucis: Būtu labāk visu ceļu jaunu uzlējuši,nevis atstāt bedrainos posmus,laikam līdzekļi aptrūkās...

2011-09-13 20:30

Laborants: Asfalts uz bruģa tik tiešām neturas, tas nu ir fakts, tā virsma ir par gludu:) Kā pamatu slānis, protams, lielisks, bet tad ir nepieciešama apstrāde, ar modificētu emulsiju- LV tādas nelieto- var redzēt pēc šķembotajām bedrēm:)

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz