Sestdiena, 31. oktobris Valts, Rinalds, Rinalda
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Līdz 14.janvārim latus vēl var iemaksāt bankomātos

Līdz 14.janvārim latus vēl var iemaksāt bankomātos
Foto: liepajniekiem.lv
02.01.2014 15:23

liepajniekiem.lv

Lai arī lielai daļai iedzīvotāju, kuri savu skaidro naudu
latos savlaicīgi ieskaitīja bankas kontā, pāreja uz eiro jau ir notikusi, ir
vēl daļa, kurai skaidras naudas nomaiņa vēl tikai priekšā. Ērtākai pārejai uz
eiro bankas atgādina, ka vēl divas nedēļas – līdz 14.janvārim – latu banknotes var
iemaksāt naudas iemaksas bankomātos.

Swedbank Eiro
projekta komunikācijas vadītāja Kristīne
Jakubovska informē, ka latus vēl var iemaksāt 67 Swedbank naudas iemaksas
bankomātos visā Latvijā. Bankas kontā lati bez maksas un pēc valsts oficiālā
kursa konvertēsies uz eiro. Uz šiem bankomātiem ir speciāli apzīmējumi, un informāciju
par tiem var atrast bankas mājaslapā, kur ar zīmi ”LVL” sarakstā
atzīmēti bankomāti, kas divas nedēļas pēc 1.janvāra vēl pieņems latus. Liepājā latus iemaksāt bankomātā var Swedbank filiālē ”Kurzeme” Tirgoņu ielā 18 un filiālē ”Spīķeris”
Jūras ielā 12. 

Arī SEB Bankas Korporatīvās komunikācijas
pārvaldes vadītāja Agnese Strazda informēja, ka visos SEB Bankas bankomātos vēl
līdz 14. janvārim varēs iemaksāt latu banknotes. Viņa arī atgādina, ka monētas
var samainīt jebkurā bankas filiālē, bet visas bankotes var iemaksāt
bankomātos. Liepājā to var izdarīt SEB Bankas filiālē Baznīcas ielā 4/6, kā arī
SEB Bankas bankomātā TC ”Ostmala” 
K.Zāles laukumā 8.

Tāpat līdz pat 14.janvārim latus varēs
iemaksāt visos Citadeles naudas iemaksas bankomātos. Naudas iemaksa Citadeles
bankomātos ir bez komisijas maksas. Bankomātā iemaksātie lati klienta kontā
automātiski konvertēsies uz eiro pēc oficiālā kursa un bez komisijas maksas.
Bankas mājaslapā pieejamā informācija arī liecina, ka  filiālē naudas iemaksa savā kontā bez maksas
ir tikai tajās pilsētās, kur nav Citadeles naudas iemaksas bankomātu. Savukārt
naudas iemaksa (banknotēs) savā krājkontā vai depozītā ir bez maksas visās
filiālēs. Citadeles naudas
iemaksas bankomāts pieejams TC ”Kurzeme” Lielā ielā 13. Šajā bankomātā atlikušās
latu banknotes var iemaksāt arī Nordea bankas klienti, jo starp bankām noslēgta
vienošanās par savstarpēji vienotu bankomātu tīklu visā Latvijā. 

Savukārt DNB bankas mājaslapā
publicētā informācija liecina, ka DNB
naudas iemaksas bankomātos latus varēs iemaksāt vēl pus gadu jeb līdz pat 2014.gada
30.jūnijam. To varēs izdarīt DNB bankas Liepājas filiālē Radio ielā 16, kā arī DNB
iemaksas bankomātā TC ”Ostmala” K.Zāles laukumā 8.

Atgādinām, ka visās komercbankās un to filiālēs
latus pret eiro bez komisijas maksas varēs vēl samainīt līdz 2014.gada
30.jūnijam. Savukārt Latvijas Bankā un tās filiālēs latus pret eiro varēs mainīt
neierobežoti ilgu laiku.

7 komentāri

2014-01-02 18:40

Einārs: Jau trīs reizes mēģināju iemaksāt Ls banknotes "Kurzeme" 24h bankomātā,tā arī neizdevās,visu laiku nedarbojas!!!

2014-01-03 00:56

Karlis: Nu ja.... arī Promenādes Swedbankā automāts nedarbojās.... Kā lai iemaksā? Toties RIMI pie SEB iemaksas automāta bija kilometrīga rinda...

2014-01-03 09:32

Pēteris: Tā vietā lai Swedene uzrakstītu atvainošanos, ka bankomāti nav gatavi Eiro un Eiro banknotes joprojām nepieņem, mums raksta reklāmu, ka tie ,"dienu un nakti domājot par mums", pieņem latus . . . un "repšikus", PSRS rubļus, ja nu kādam tie vēl palikuši.

2014-01-03 10:16

Beibe00: Vispār jau divi SWED bankomāti PIEŅEM euro (Rietumu centrā un XL salā), a to, ka LVL iemaksu bankomāti nestrādā, nu atvainojiet, Jums liekas, ka bankomāts ir bezizmēra pēc km garas rindas??? Kad inkasācija iztīra, tad arī darbojas.

2014-01-03 10:59

ilmars: Swedbank vārdiem - "esiet pateicīgi, ka vispār kāds bankomāts strādā" !
Nonsenss! Ja lielākā LV banka netiek galā ar bankomātu nomaiņu, kas notiek ar citām bankām, piem. Varakļānos?

2014-01-03 11:14

arro: Kur visiem tā briesmīgi jāsteidzas? Citiem jau pirmajās stundās savajadzējies izņemt, citam iemaksāt, citam mainīt. Laika tam visam ir, nevajag taisīt ažiotāžu!

2014-01-06 10:14

M.S.: Savu latus jau sen varēja iemaksāt bankomātā vai kā citādi ieskaitīt kontā. Bet nē, novelk līdz pēdējam, un tad visi vainīgi - banka, valsts un vēl nez kas, tikai ne paši. Un tad velkas uz veikalu pēc 1,50 eiro vērtas precītes, norēķinās ar 20 latu banknotēm, taisa bardaku un vēl nīd, ka pārdevēji lēni strādā. P.S. Neesmu pārdevēja, bet varu iedomāties, kā viņas jūtas šajās dienās.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz