Otrdiena, 27. oktobris Lilita, Irita, Ita
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Lieliskākie klašu audzinātāji

Lieliskākie klašu audzinātāji
22.05.2007 18:20

0

Atslēgvārdi

Pirmo reizi mūsu pilsētā notika konkurss “Lieliskais klases audzinātājs”. To rīkoja Bērnu un jauniešu centrs kopā ar Klašu audzinātāju metodisko apvienību, lai pievērstu uzmanību tieši klašu audzinātāju darbam, celt viņu prestižu vispirms jau audzēkņu un viņu vecāku, kā arī sabiedrības acīs. Bērni bija aicināti izteikties par saviem pedagogiem, gan raksturojot viņu ikdienu rakstiski, gan arī iesakot skolas administrācijai. Par konkursa uzvarētājiem kļuvuši desmit skolotāji. Četras pedagoģes strādā ar mazajiem skolēniem sākumskolas klasēs.

Un tās ir Daira Bergholce no J.Čakstes 10.vidusskolas, Daina Kronberga no Centra pamatskolas, Anastasija Brūvere no Ezerkrasta sākumskolas un Inga Miķelsone no privātās sākumskolas “Varavīksne”. Par laureātiem godināti pamatskolas skolotāji Juris Beķeris-Brīvkalns, kurš strādā 6.vidusskolā, Gunita Alondere no Centra pamatskolas, kā arī audzinātāja Antra Anuze no 10.vidusskolas un Žaneta Flaksa no 1.ģimnāzijas.

Vidusskolēni par lieliskākiem nominējuši 1.ģimnāzijas audzinātāju Valdu Doršu un Kristīni Vizuli no 48.arodvidusskolas.

Nobeiguma sarīkojums un laureātu apbalvošana notika Liepājas muzeja telpās.

Piedāvājam lasītājiem ieskatīties vārdos, kurus skolēni veltījuši saviem klašu audzinātājiem.

Daina Meistere,
“Kurzemes Vārds”

Bērnu priecīgi apsveic savu skolotāju Juri Beķeri-Brīvkalnu.

Jauka un mīļa

Es mācos J. Čakstes 10.vidusskolas 4.c klasē. Mums ir ļoti jauka un mīļa klases audzinātāja Daira Bergholce. Skolotāja mūs māca būt draudzīgiem citam pret citu, izpalīdzīgiem, labestīgiem. Vēl skolotāja māca mums būt patstāvīgiem un prasmi atbildēt par padarīto vai nepadarīto. Par labajiem darbiem viņa mūs uzslavē, bet, ja esam izdarījuši kaut ko sliktu, tad skolotāja tā arī pasaka. Es saku paldies par labajām zināšanām matemātikā. Skolotāja Daira man vienmēr ir palīdzējusi un mani atbalstījusi ar labu vārdu un smaidu.

Ivars Jaunskalže

Skolotāja Daira ir pati labākā. Esmu viņai ļoti daudz uzticējusi, pat to, ko nesaku mammai, jo zinu, ka viņa nekad to neteiks citiem. Viņa vienmēr mums dod padomus. Viņa ir vislabākā, vismīļākā, visbrīnišķīgākā skolotāja šajā skolā.

Kitija Vidopska

Zina mūsu īpašības

Manas klases audzinātāju sauc Daina Kronberga. Viņa ar mūsu 4.b klasi ir kopā jau četrus gadus. Pa šo laiku esam cits citu labi iepazinuši. Skolotāja zina katra skolēna labās un sliktās īpašības, talantus, spējas, hobijus, pat ģērbšanās stilu. Mēs skolotāju esam iepazinuši kā zinošu, labsirdīgu, gādīgu un reizēm arī piktu klases audzinātāju. Bet kā lai nekļūst pikta, ja kāds nav izpildījis mājas darbu vai darījis to pavirši, stundas laikā sarunājas vai neprot uzvesties starpbrīdī.

Esam vienīgā klase skolā, kurai ar skolotājas palīdzību ik mēnesi top klases avīze. Tagad mums ir tas gods veidot skolas avīzi.

Centra pamatskolas 4.b klases skolniece Sigita Sleže

Aizstāvēs, ja vajadzēs

Anastasija Brūvere ir ļoti jauka, mīļa un zinoša skolotāja. Mēs no viņas mācāmies ļoti daudz. Varētu teikt, ka viņa ir kā otrā mamma. Kad vajadzēs, viņa pateiks labu vārdu, aizstāvēs un centīsies atrisināt kādu radušos problēmu. Protams, neiztiek bez paceltas balss. Ko lai dara, dažreiz tā arī vajag, bet tik un tā viņa ir mūsu vismīļākā skolotāja.

Ezerkrasta sākumskolas 4.b klase 

Mums ir paveicies

Raiņa 6.vidusskolas 5.b klases audzinātājs Juris Beķeris-Brīvkalns māk saprasties ar bērniem, un visi saka, ka mums ar viņu ir paveicies. Viņš ir tik mīļš, jautrs, sirsnīgs un arī izpalīdzīgs. Mēs ar skolotāju varam saprasties.

Endija Motmillere

Katram mākonim ir zelta maliņa, un mūsu klases zelta maliņa ir mūsu klases audzinātājs – mīļš, smaidīgs, gudrs, ar izdomu bagāts.

Mārtiņš Eleris

Mūsu klases audzinātājs katru stundu atnāk pie mums, lai kurā stāvā mēs būtu. Es domāju – tāpēc mūsu klase ir palikusi vēl draudzīgāka, jo tāds ir skolotājs.

Gustavs Frēlihs

Mūsu klase ir diezgan draudzīga, dažreiz jau gadās konflikti, tomēr skolotājs mūs vienmēr cenšas izšķirt. Katru audzināšanas stundu viņš mums stāsta dažādus stāstus par draudzību, par klasi kā vienu komandu. Tie nav parasti stāstiņi, tie ir ļoti pamācoši.

Elīna S.

Mazais cinītis

Mūsu klasei ir paveicies, jo jau ceturto gadu mūs audzina vienreizēja skolotāja Antra Anuze. Kad pirmo reizi ieraudzījām savu audzinātāju, bijām ļoti izbrīnīti, jo mūsu skolotāja bija garāka tikai par galvas tiesu. Bet kā jau saka: mazs cinītis gāž lielu vezumu. Viņa ir ļoti jautra, un viņai piemīt lieliska humora izjūta, viņa mums visiem palīdz turēties kopā un atbalsta mūs. Jūs pat nevarat iedomāties, kā mums ir paveicies ar tik lielisku, interesantu, talantīgu un aizraujošu skolotāju.

Skolotāja vienmēr cenšas noorganizēt mums vislabākās ekskursijas un pārgājienus, lai visi būtu apmierināti. Viņa izdomā interesantus klases vakarus un pasākumus. Piemēram, pankūku vakarus. Viņa cenšas izdomāt visinteresantākās vietas liecību pasniegšanai, piemēram, šogad mēs liecības saņēmām Liepājas muzejā. Viņa vienmēr mūs prot pārsteigt un iepriecināt, viņa zina, kas katram patīk. Bet visvairāk mēs mūsu skolotāju apbrīnojam tāpēc, ka viņa var mūs izturēt. Katrai skolotājai nebūtu tik daudz pacietības un drosmes, lai mūs audzinātu. Tieši tāpēc mēs apbrīnojam savu audzinātāju un lepojamies ar viņu. Skolotāja satur mūs kopā un liek justies kā vienam veselam.

Čakstes 10.vidusskolas 8.a klases skolēni

Kas mīlējas, tas ķīvējas

10.b – zem šī cipariņa un burtiņa ķīmisko reakciju vienādojumu un dzīvo organismu klasifikācijas paēnā topošie ķīmiķi un biologi – 1.ģimnāzijas draudzīgā klase. Draudzība mūs vieno, un, kā mums visiem zināms, spēks ir vienotībā.

Galvenā loma veiksmīgu savstarpējo attiecību veidošanā nepārprotami ir mūsu mīļajai un savā ziņā unikālajai klases audzinātājai Valdai Doršai. Viņa savā ilgajā darba pieredzē ir uzkrājusi neizmērojamu pedagoģisko zināšanu bagāžu, tādēļ viņai lieliski izdodas gan saliedēt skolēnus, gan veicināt un uzlabot viņu savstarpējās attiecības, gan rast komunikāciju pat ar visnoslēgtākajiem pusaudžiem. Nav noslēpums, ka reizēm mums izdodas arī viņu – mūsu patiesāko draugu mācībspēku flangā – izvest no pacietības. Un mēdz gadīties arī otrādi, taču tas, mūsuprāt, ir tikai normāli, jo, kā saka, – kas mīlējas, tas ķīvējas.

1.ģimnāzijas 10.b klases skolēni

Visjaukākā

Mūsu klases audzinātāja Kristīne Vizule ir visjaukākā no skolotājām. Mēs viņu uzskatām par draudzeni, kurai var izstāstīt katru savu problēmu, un viņa jebkurā laikā mūs uzklausīs. Arī ārpus skolas viņa rūpējas un interesējas par mums. Parasti pabiksta, lai mēs vairāk kaut ko darītu.

Mēs ar savu skolotāju ļoti lepojamies un priecājamies, ka mums gadījusies tāda Skolotāja, kāda mums ir tagad.

Liepājas 48.arodvidusskolas 4.grupa

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz