Trešdiena, 19. februāris Zane, Zuzanna

Liepājā informēs par cilvēku tirdzniecību un vardarbību pret sievieti

Liepājā informēs par cilvēku tirdzniecību un vardarbību pret sievieti
Foto: Egons Zīverts
21.10.2019 12:05

LETA

Trešdien, 23.oktobrī, no pulksten 15 līdz 17 Liepājas “Jauniešu mājā” biedrība “Centrs Marta” aicina interesentus uz sarunu ciklu par cilvēku tirdzniecību un vardarbību pret sievieti, aģentūru LETA informēja biedrības Liepājas filiāles vadītājs Juris Dilba.

Viņš stāstīja, ka pasaulē cilvēku tirdzniecības bizness ir kļuvis par ietekmīgu organizētās noziedzības jomu un ir ienesīgākais pēc narkotiku tirdzniecības, ieroču biznesu atstājot trešajā vietā.

Atbilstoši  starptautiskās Migrācijas organizācijas datiem, Baltijā katru gadu par cilvēku tirdzniecības upuriem kļūst aptuveni 2000 iedzīvotāju.

“Sarunu ciklā interesentiem būs iespēja uzzināt svarīgāko par to, kā atpazīt un ko darīt cilvēku tirdzniecības gadījumos, lai pasargātu sevi un līdzcilvēkus. Tikšanas laikā plānots izskaidrot to, kas ir Stambulas konvencija, un kāpēc tās ratificēšana ir svarīga Latvijas sabiedrībai,” stāstīja Dilba. 

Sarunas gaitā būs iespēja uzzināt, kā praktiski konvencijas ratificēšana, caur izveidoto visaptverošo un daudzpusīgo tiesisko regulējumu, palīdzētu aizsargāt cietušos, sodītu uzbrucējus un novērstu vardarbību ģimenē pret sievietēm, vīriešiem un bērniem, piebilda “Centra Marta” pārstāvis.

Interesenti būs iespēja uzdot jautājumus par cilvēku tirdzniecību un Stambulas konvenciju “Centra Marta” ekspertiem – Dilbam, sociālajai darbiniecei cilvēku tirdzniecības gadījumos Leldei Švarcai un juristei cilvēku tirdzniecības gadījumos Alisei Artamonovai.

Biedrība “Centrs Marta” sarunu ciklu rīko ar Sabiedrības integrācijas fonda un Nīderlandes Karalistes vēstniecības Latvijā atbalstu.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli